Kerastase

1958 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kerastase

Kerastase

Dünyaca ünlü saç bakım markaları arasında yer alan Kerastase, saç problemlerinin önüne geçen, saçları besleyen ve günlük bakım işlemlerini gerçekleştiren ürünleriyle kendi alanında devrim yaratıyor. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için tasarlanan ürünlere ev sahipliği yapan marka, saç dökülmesi, renk bozukluğu, cansızlık, saç yıpranması, elektriklenme, hassasiyet, sönüklük, matlık, vitaminsizlikten kaynaklanan cansızlık gibi saç problemlerinin önüne geçiyor. Besleyici içeriklere sahip olan ürünler, saçların doğal bir ışıltıya kavuşmasını ve hacim kazanmasını sağlayarak yumuşaklık kazandırıyor. Saç banyosu, bakım kremleri ve maskeler, saç derisi ve saç bakımları, yağlar, serum ve kremler, spreyler, ısı öncesi güçlendirme ürünleri, köpük ve jeller, saç spreyleri gibi geniş bir ürün skalasıyla ilgi çekiyor. 

Kerastase Saç Banyosu: Saçlarınızı Yeniden Yapılandırın

Saç banyoları, saçların yenilenmesini ve onarılmasını sağlarken aynı zamanda saçların güçlenmelerini ve görüntülerinin iyileştirilmesine katkıda bulunuyor. Kırılmış, yıpranmış ve solgun görünen saçları tedavi eden ve onarıcı bir etki gösteren banyolar, profesyonel kullanımlar için tavsiye edilse de kuaförler dışında evde saç bakımını kendisi gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların da gözde tercihleri arasında yer alıyor. Saçlarda bulunan problemlere göre ayrı ürün seçenekleri geliştiren Kerastase Türkiye, özel ürün koleksiyonlarıyla saç tiplerine özgü bakım fırsatları sunuyor. Bukle belirginleştirme, yoğunluk kazandırma, canlandırma gibi etkileri bulunan ürünler, Aura Botanica, Blond Absolu, Chronologiste, Densifique, Discipline, Elixir Ultime, Nutritive, Reflection, Resistance, Specifique, Couture Styling, Volumifique gibi ürün koleksiyonlarıyla hayata geçiriliyor. Saçlarınızda yaşadığınız probleme yönelik olarak tasarlanan koleksiyonları ve koleksiyonların tüm parçalarını satın alarak yaşadığınız problemi büyük ölçüde giderebilirsiniz.  

Kerastase Densifique serisi markanın saç dökülmesini önlemek amacıyla tasarlanan ürün koleksiyonlarından sayılıyor. Saçın yoğunluğunun kaybedilmesi gibi problemleri bulunan kullanıcılar için hazırlanan seri, Hiyalüronik Asit ve Intra - Cyclane içeriyor. İçerdiği bu özel bileşenler sayesinde saç derisini destekleyen seri, saç köklerinin güçlendirilmesi suretiyle saçlarda meydana gelen dökülmeleri büyük oranda azaltıyor. Aynı zamanda yoğunlaştırıcı etkisi de bulunan seri, saçların stresten kaynaklanan dökülme problemlerinin de önüne geçiyor. Eğer saçlarınızda dökülme problemleri bulunuyorsa, dökülmeye yatkınlığı varsa ya da saçlarınızın azalmış olduğunu düşünüyorsanız, Densifique serisini tercih ederek dökülmeleri azaltabilirsiniz. Serinin en seçkin ürünlerinden olan Bain Densite Homme ürünü ile saçlarınızın dolgunluk ve yoğunluk kazanmasını sağlayabilir, Bain Densite saç banyosuyla hacim verebilir, Fondant Densite saç kremi serisi ile saçlarınızın hacim kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Seri ürünlerini uygularken mutlaka kullanım talimatlarını da gözden geçirmelisiniz. Profesyoneller için hazırlanan ürünlerin her birinin farklı uygulama metotları bulunabiliyor. Tek başına gerçekleştiremeyeceğiniz uygulamalar için yardım alabilir, gerektiğinde bir uzmana başvurarak uygulama yapabilirsiniz. Örneğin, Bain Densite saç banyosu, ıslak saça uygulanarak köpürtme, masaj yapma ve durulama yöntemiyle uygulanıyor. Ancak Fondant Densite isimli Kerastase saç kremi, saç banyosundan sonra havluyla kurutulmuş saçlara uygulanarak 1-2 dakika bekletiliyor. Ardından durulama işlemi yapılıyor. Dökülme karşıtı olarak hazırlanan serinin erkek ve kadın kullanıcılar için özel olarak tasarlanan versiyonları bulunuyor. Satın almadan önce bu detayı da göz önünde bulundurarak üründen alacağınız faydayı maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Kerastase saç dökülmesi problemi dışında diğer problemlere yönelik ürünler de hazırlıyor. Kerastase Elixir Ultime serisi, saçların güzelleştirilmesinde önemli bir rol oynuyor. Değerli yağlarla tasarlanan özel seri, parlaklık, yoğun ışıltı gibi etkiler yaratarak matlaşmış ya da canlılığını yitirmiş saçları harekete geçiriyor. 5 ayrı ürün seçeneğinden oluşan Elixir serisi; saç banyosu, Kerastase saç maskesi, bakım yağı, çok amaçlı saç bakım yağı ve saç serumundan meydana geliyor. 

Kerastase Saç Bakım Ürünleriyle Saçlarınızı Geri Kazanın

Kerastase şampuan ürünleri, diğer ürünlerde olduğu gibi saç problemlerine yönelik olarak hazırlanıyor. Kuru, yağlı, ince telli gibi saç tiplerine göre sınıflara ayrılan ürünler arasında Kerastase Volumifique serisi de yer alıyor. Seri özellikle ince ve kırılgan saçlara sahip olan düz saçlı kullanıcılar için tasarlanıyor. Saça canlılık verme özelliğine sahip olan ve dolgun görünmesine yardım eden seri, şekillendirme konusunda da kolaylık sağlıyor. Volumfique serisinin saç banyosu ürünü ve spreyi saçlarda hafiflik hissi yaratarak hacim kazandırma işlevi gerçekleştiriyor. Kerastase serum ve Kerastase maske ürünleri arasında bulunan Nutritive serisi ürünleri, markanın en iddialı kuruluk gideren ürünlerinden kabul ediliyor. Kerastase Nutritive serisi, saçların nem dengesini yeniden düzenleyerek saça yumuşaklık kazandırıyor. Tüm bu işlevleri gerçekleştiren seri, besleyicilik özelliğiyle de ön plana çıkıyor. İçerdiği özel vitamin ve mineral destekleri sayesinde saçların derinlenmesine temizlenmesini, temizlenirken de yenilenmesini ve köklü bir bakım işleminden geçirilmesini sağlıyor.

Uzman saç bakım ürünleri arasında yer alan ve genellikle profesyonel kuaförler tarafından uygulanan ve tercih edilen Kerastase ürünleri, kuruluk serisinde ilk kez 10 ayrı ürüne yer veriyor. Nutritive serisinin içerisinde bulunan ürünler; üç ayrı saç banyosu ürünü, konsantre bakım, kuru saçlar için yoğun besleyici maske, ısı aktiviteli yoğun besleyici bakım, normal ve kuru saçlar için besleyici bakım sütü, ısıyla şekillendirme işlemlerine karşı koruyucu bir tabaka oluşturan tüp krem ürünü, aşırı derecede kuru saçlara özel olarak hazırlanan yoğun besleyici krem ve etkili konsantre bakım şeklinde sıralanıyor. Kerastase Reflection serisi renk bakımı yapan özel seriler arasında yer alıyor. Boyalı saçlara özel olarak hazırlanan seri sarı, kızıl kahve tonları ya da kumral tonları fark etmeksizin, saç boyasının saç üzerindeki canlılığını artırarak daha ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Renk koruyucu özelliklere de sahip olan seri, boyama işleminden sonra saç yıkamaya bağlı olarak akarak açılma eğilimi gösteren renklerde etkinliğini gösteriyor. 

Renklerin saç üzerinde daha uzun süre kalmasına ve canlı bir görünüm sergilemesine yardımcı olan seri, tüm saç tiplerinde ve renklerinde etkin işlev gösteriyor. Serinin iki ayrı saç tipine özel iki saç banyosu ürünü, bir adet çoklu bakım ve koruma kürü, renk düzeltici bakım tüpleri, saç boyasının ömrünü uzatan Hair Masque ürünü ve iki ayrı saç tipine özel yoğun maske çeşitleri bulunuyor. Maskelerin ihtiyaç doğrultusunda haftada bir defa, en fazla iki defa uygulanması tavsiye ediliyor. Kerastase Specifique serisi ürünleri ise saç derisinde hassasiyeti bulunan kullanıcılar için tasarlanıyor. Saç diplerinde oluşan sivilcelenme problemleri, egzama ya da sedef gibi deri hastalıkları ya da kepeklenme problemleri bulunan kullanıcılar için ideal olan seri hipoalerjenik yapısıyla alerjik reaksiyonlar gösterenler tarafından kullanılabiliyor. Saç derisinde yatıştırıcı bir etki yaratan seri, aynı zamanda saç dökülmelerini de engelleyebiliyor. Kerastase ürünleri, genel olarak dermatolojik testlerden geçirildiği için kullanıcılarda herhangi bir sağlık problemine yol açmıyor. Ancak herhangi bir saç derisi rahatsızlığı bulunan kullanıcıların doktor önerisi aldıktan sonra kullanım gerçekleştirmeleri tavsiye ediliyor. Kerastase kepek problemi yaşayan kullanıcılar için sunduğu Specifique serisinin saç derisi üzerinde bulunan kaşınma ve hassasiyet hissini azalttığı da bildiriliyor. Kerastase kullananlar tarafından çok beğenilen seri, Kerastase kepek ürün yorumları arasında da övgüler topluyor. 

Kerastase Saç Uzatma Serisiyle Daha Uzun Saçlara Sahip Olun

Kerastase yorum ve değerlendirmeleri arasında en çok sevilen saç bakım ürünlerinden biri de saç üzerinde uzama etkisi yaratan Kerastase Resistance Extentioniste serisi olarak belirtiliyor. Uzun saçlara sahip olmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen seri, saçların yeterli miktarda mineral ve vitaminlerle güçlenerek hızlı bir şekilde uzamasına katkıda bulunuyor. Normal şartlar altında ayda yalnızca 1 cm oranında uzayan saçlar, dünyaca ünlü saç bakım markasının özel tasarım serisiyle daha hızlı bir şekilde uzama eğilimi gösteriyor. Kuaförler için de özel bir bakım rutini sunan seri, saç kırılmalarını %99 oranında azaltıyor. Bu işlem sonucunda güçlenen saçlar, hızlı uzama eğilimi göstererek daha sağlıklı bir görüntüye kavuşuyor. Saçların doku kazanmasına yardımcı olan Kerastase krem ve Kerastase bakım ürünleri, kullanıcıların kendi saç tiplerini göz önünde bulundurmasına da olanak tanıyor. Kerastase Discipline serisi ürünleri ise ''yüksek Pro-Keratin'' içeren en özel koleksiyonlar arasında yer alıyor. Uygulama anından itibaren saçların yenilenmesini, hafiflemesini ve güç kazanmasını sağlayan seri, onarım konusunda sınırları aşarak rakiplerini geride bırakıyor. Saçların pürüzsüz bir dokuya sahip olmasını ve yumuşamasını sağlayan seri, çok fazla yıpranmış ve yanmış saçlarda bile etkili sonuçlar verebiliyor.

Her saç teli üzerinde onarıcı etki yaratan ürün serisinin bukleleri belirginleştiren ve elektriklenmeyi azaltan bir etkisi de bulunduğundan kıvırcık, permalı ya da dalgalı saçlara sahip olan kullanıcılar için de ideal bir seçenek hâline geliyor. En yüksek Kerastase keratin içeren serilerden olan Discipline, saçların daha kolay kontrol edilebilmesine de yardımcı oluyor. Kerastase havyar özlü canlandırıcı şampuan türleri ise saç tellerinin yumuşamasını ve daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor. Saçların arındırılması onarılması ve yenilenmesi konusunda etkin olan ürün serisi, argan, kamelya, mısır, amla gibi yağ türlerini bir araya getiriyor. Kerastase saç spreyi versiyonu da bulunan havyar özlü seri, Kerastase kepek köpük şampuanı olarak da kullanılabiliyor. Kerastase Therapiste serisi ise çok fazla işlem görmüş saçlar için mucize bakım işlemi gerçekleştiriyor. Defalarca açma ve boyama işlemine maruz kalarak güç kaybeden ve zayıflayan saçlar, Therapiste serisiyle yeniden hayata döndürülüyor. Ürün serisinin set olarak satılan versiyonları da bulunuyor. Kerastase Fusio Dose serumları ise kuru saçlar için önerilen farklı bir bakım seçeneği olarak incelenebiliyor. 

Kerastase Blond Absolu: Sarı Saçlar İçin Mucizevi Çözümler Edinin

Kerastase fiyat seçenekleriyle kullanıcılarına geniş imkânlar sunan Trendyol, Kerastase kategorisinde onlarca Kerastase ürününe yer veriyor. Sarı saçlara özel olarak hazırlanan Blond Absolu serisi ise işlem görmüş saçlar için tasarlanan Kerastase yağ ve bakım ürünleri arasında yer alıyor. Mor ötesi saç bakımı adı verilen seri, Bain Ultra Violet, Bain Lumiere, Cicaflash gibi ürünleriyle ön plana çıkıyor. Sarı tonlarının ve sarı tonlarına ulaşmak için yapılan açma işlemlerinin yarattığı olumsuz etkileri giderme konusunda üstün performans gösteren mor bakım serisi, yoğun pigmentli maskeleri ve bakım ürünleriyle sarı saçlarda meydana gelen tahribatların giderilmesini sağlıyor. İncelmiş, yıpranmış, matlaşmış ve cansız görünen saçlar üzerinde etkili olan Kerastase saç bakımı, Trendyol kategorisinde sıralanan Kerastase ürünleri online satış fiyat listesi ayrıcalıklarıyla hızlı ve indirimli bir şekilde satın alınabiliyor. En yeni Kerastase online satış serilerinin bulunduğu Trendyol'da markanın tüm ürünlerine ulaşabilir, avantajlı fiyat indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından çok sayıda övgünün yer aldığı Kerastase ürün yorumları ürün fiyatları konusunda da beğeniler içeriyor. 

Trendyol aracılığıyla satışa sunulan marka serileri arasında set hâlinde satışa sunulan serilere de yer veriliyor. Markanın tüm ürün serilerini bulabileceğiniz gibi özel koleksiyon ürünlerini de satın alabilirsiniz. Örneğin, yeni saç oluşumunu destekleyen Densifique serum programı gibi klinik etkiler yaratan özel ürünleri inceleyebilir, saçlarınızın ihtiyacına göre çözümler sunan ürünleri tercih ederek probleminizi giderebilirsiniz. Saç banyoları, bakım kremleri, maskeler, yağlar, serumlar, spreyler, ısıya karşı hazırlayıcılar, köpükler ve jeller, saç spreyleri gibi bakım serisi ürünlerinin her birini bir arada kullanmaya özen göstererek saçlarınızın kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle seri ürünlerini birbirleriyle karıştırmadan kullanabilir, aynı serinin tüm ürün gruplarını değerlendirebilirsiniz. 

Kerastase Erkek Saç Bakım Ürünleriyle Saçlarınızı Gürleştirin 

Profesyonel güzellik salonları için ideal ürün serileri yaratan ve her yaştan kadının saçlarına beklenmedik dokunuşlar yapan Kerastase, erkek saç bakım ürünleriyle erkek kullanıcılara da cazip fırsatlar sunuyor. Özellikle 30 yaş üstü erkek kullanıcılarda sıklıkla karşılan dökülme problemlerini azaltan ürün serileri, güzellik salonunu evinize getirerek ekonomik bakım seçeneklerinden faydalanmanıza da yardımcı oluyor. Aynı zamanda işletmeniz için kaliteli ve etkili sonuçlar gösteren ürünler satın almanıza da yardımcı oluyor. Markanın Fuse Dose serisi serumları, 4 ayrı hedefe odaklanıyor. Bu hedefler; güçlenmek için Pro - Kalsiyum, saçın beslenmesi için yağ kompleksi, yeniden yapılandırma ve onarım, amino parlaklık kompleksi olarak belirleniyor. Parlaklık vermek için çinko glukonat içeren serumlar, iris çiçeği özü, morphokeratine gibi aktif bakım maddeleri içeriyor. 

Erkek kullanıcılar için özel olarak tasarlanan bakım ürünleri arasında ise özellikle saç derisini yoğun olarak destekleyen ürünlere yer veriliyor. İkili olarak da satışa sunulan şampuanlar, saç dökülmelerini engelleyerek onarıcı bir etki sergiliyor. Saç üzerinde hacim artırıcı bir rol oynayan şampuan ürünleri, dökülen saç bölümlerinin yer aldığı saç derisini onararak yeni saç oluşumunu da destekliyor. Özellikle yoğun saç dökülmesi ve kelleşme eğilimi gösteren saçlar için tavsiye edilen şampuanlar, ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlıyor. Loreal markalarından biri olan Kerastase, Loreal güvencesiyle saçlarınızı desteklemenize de yardımcı oluyor. Saçlarınızı lüks bakım işlemlerinden geçirerek daha önce olmadığı kadar yumuşak, bakımlı ve güzel bir hâle getiren ürünler, salon bakımlarına evde ulaşma olanağı vererek yüksek bütçe harcamalarının da önüne geçiyor. Trendyol kategorisinde markanın ürünlerini dilerseniz setler hâlinde, dilerseniz bireysel olarak satın alabilirsiniz. Ancak ürün serilerini bir arada kullanmak alacağınız sonuçların hızlı ve daha etkili olmasına yardımcı olabiliyor. 

Arındırıcı, canlandırıcı, dökülme karşıtı, hacim veren, kepek önleyici ve onarıcı, kırılma karşıtı gibi ürün çeşitlerini saçlarınızın ihtiyacı doğrultusunda değerlendirerek kullanabilirsiniz. Trendyol'da bulunan ürünler arasında yalnızca şampuan setleri ya da 3'lü olarak satışa sunulan setler de görebilirsiniz. 3'lü setler içerisinde bakım kremi, saç maskesi ve saç banyosu ürünü bulunuyor. Maske olarak satışa sunulan ürünleri 3 pipet dolusu olacak şekilde saç derisine doğrudan uygulamanız da büyük önem taşıyor. Haftada bir ya da iki kez uygulanması gereken maskeler, parmak uçlarının yardımı ile dairesel hareketlerle saç derisine yediriliyor. Bu işlem sonucunda saç diplerinin yenilenmesi ve saç köklerinin güçlendirilmesi sağlanıyor. Dünyanın en iyi saç bakım markalarından olan Kerastase ürünlerinin her birini Trendyol aracılığıyla satın alabilir, bu eşsiz bakımı uygun fiyat seçenekleriyle hemen gerçekleştirebilirsiniz. Siz de saçlarınızı canlandırmak, yenilemek ve bakım rutininizi tamamlamak için saç tipinize en uygun ürün serisini hemen seçebilir, Trendyol'un özel fiyat seçenekleri içeren ürün listesini inceleyebilirsiniz. Ürünleri hemen sepete ekleyerek hızlı teslimat avantajlarından da faydalanabilirsiniz.