Kedi Tırmalaması

3220 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tırmalama Tahtaları

Kediler, tırnaklarını rahatlatmak için karşısına çıkan eşyaları tırmalamaya başlar. Ayrıca doğaları gereği kendilerine ait bir kokuyu eşyaya bırakma isteği bulunur. Evcil kediler ahşap yüzeylere, koltuk, halı ve perde gibi eşyalara bu şekilde davranışlar sergileyerek yer belirlemesi yapar. Bu yüzden tırmalama tahtası, kedilere yönelik ihtiyaçlar doğrultusunda modern bir anlayışla tasarlanır. Bu ürünler sayesinde kedilerin rahatlaması sağlanarak evde bulunan eşyaların zarar görmemesi amaçlanır. Tırnakları rahatlatan modellerin farklı boyutlarda ve renklerde olması, kedilerin gün içerisinde sakinliğe ve huzura kavuşmasına yardımcı olur. Evcil kedilerin gösterdiği değişken davranışlar, tırmalama tahtalarında ihtiyaca uygun tercihlerin yapılmasına yön verir. Bazı rahatlatıcı ürünler tek bir düzenek halinde bulunabilir. Eğer bulunduğu yerde daha çok oyun oynaması ve yatması isteniyorsa yataklı kedi tırmalama tahtası düşünülebilir. Evcil kediler için tercih edilen modellerin dikkat çekmesi, işlevsel yönüyle faydalı olmasının yanı sıra bulunduğu ortamda yer kaplamaması da önemlidir. Kedilerin ev ortamına uyumlu hareket etmeleri onların ihtiyaçlarının karşılanması ile mümkündür. Kedilerin tırnak rahatlatma rutinleri için özel olarak dizayn edilen ürünlerin renk bakımından farklılık göstermesi, dikkatlerinin tahtalar üzerine yönlendirilmesini sağlar. Kırmızı, mavi ve mor gibi birçok renk seçeneği bulunan tırmalama matları ile evde bulunan eşyalar zarar görmekten kurtarılabilir. Ayrıca bu ürünler tekli, ikili ve üçlü tırmalama modelleri olarak değişkenlik gösterirken kedilerin oyun oynama süresi uzatılarak uyumlu bir evcil hayvana dönüştürülmesi hedeflenir. Tırmalama tahtalarında kaşıyıcı özelliğin bulunması kediler için ayrı bir keyif ortamı oluşturur. Oyun oynamayı seven bu sevimli hayvanların matlara kolay bir şekilde adapte olmalarını sağlayan oyuncaklı modeller de tercih edilebilir. Tırmalama araçlarının uzun süreli kullanımı için kalitesi yüksek halatlardan üretilmesi gerekir. Tahtanın etrafındaki kumaşların da sağlığı tehdit etmeyen yapıda olması büyük önem taşır. Renk ve malzeme kalitesinin yanı sıra parçalar birleştirilirken ve halat sarılırken sağlam bir işçilik uygulanmalıdır. Aksi durum kediler için olumsuz durumlara yol açabilir. Trendyol’da bulunan geniş ürün yelpazesine sahip tırmalama tahtalarına avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kedinizin ihtiyaç duyduğu tırmalama matları sayesinde, oyun oynamayı seven kedi dostlarınızın her günü eğlenceli geçer. Aradığınız ürüne Trendyol sayfalarında bulunan filtreleme özelliğiyle kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Eğlenceli Tırmalama Tahtası Modelleri

Kediler için vazgeçilmez bir hareket olan tırmalamak, sahiplerini bu alışkanlıklar için gerekli ürün araştırmasına yönlendirir. Kedi tırmalama tahtası evde bulunan eşyalardan hangisinin zarar gördüğü ve ne tür boyutlarda bir ihtiyacın gerektiği tespit edilerek satın alınabilir. Halılarınız hasar gördüğünde yere konumlandırılarak tasarlanan yatay tahta tercihi ile onların dikkatini bu oyun alanına çekebilirsiniz. İki adet mekanizmaya sarılan bu matın dönmesiyle eğlenceli bir ortam oluşurken kediler halatları tırmaladıkça tırnaklarında rahatlama hissi gerçekleşir. Oyunlarla vakit geçiren bu evcil hayvanlar için tasarlanan yumuşak kumaşla kaplı oturaklı kedi tırmalama tahtası da bulunur. Bu sayede dinlenmek için koltuğunuza oturmaktan bir süre için vazgeçebilir. İşe yarar olmasının yanında renklerin pozitif etki yaratan gücünden yararlanılarak dizayn edilen çift renkli tırmalama tahtaları, kedi severlere sunulan seçenekler arasında yer alır. Pembe ya da turkuaz renkler, halat ile uyumlu bir sarmal görüntüsü uyandırabilir. Kontrast uyumun canlandırıcı etkisi kedilerin dikkatini bulunduğu ortamdan uzaklaştırarak tırmalama kitine doğru yönlendirirken üst kısımda yer alan aksesuarlı ipler onlar için farklı bir etkinliğe dönüşebilir. Kedinize gün boyu sürecek eğlenceli bir alan oluşturmak için çok katlı ve yataklı tırmalama tahtası modellerini düşünebilirsiniz. Bütün ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak üretilen bu matlar, evdeki kedi sayısının çokluğuna uygundur. Sağlam ve hijyenik malzemeler tercih edilerek tasarlanırken kolay temizlenebilme özelliğiyle kedi sahiplerinin tercihleri arasındaki yerini alır. Sevimli dostlarınızın sabit bir alanda uyumasının gerekli olduğu düşünülerek dizayn edilen kedi evlerinde, tırnakların törpülenmesi için gereken dikey tahta da mevcuttur. Bu modeller ile evdeki sıcak ortamına yenileri eklenen evcil kedilerin size gösterdiği sevgi, teşekkür özelliğine dönüşebilir. Sahipleri tarafından kaşınmayı seven bu sıcakkanlı hayvanlar için tırnak törpüleme tahtası ve kaşıma aletinin bir arada bulunduğu matlar, Trendyol sayfalarından incelenebilir. Kedilere oyun oynarken farklı bir performans sunan ve zıplamalarına yardımcı olan boyutlarda tasarlanan modeller de bulunur. Kedi tırmalama tahtası 70 cm olan ürünler, ufak boylu kediler için ideal olabilir. Eğer kediniz fazla hareketli ise içindeki enerjiyi dışa vurmasına öncülük eden kedi tırmalama tahtası 100 cm boyutuyla ilk incelenecek matlar arasında yer alabilir. Türkiye’nin online alışveriş konusunda bütün ihtiyaçlarına doğru cevaplar veren Trendyol, hayvanseverler tarafından sıkça ziyaret edilir. Kedilerin doğal özellikleri olan tırmalama davranışı için oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Trendyol sayfalarından istediğiniz modele hızlıca ulaşabilirsiniz.

Rahatlatıcı Kedi Tırmalama Tahtasında Kullanılan Malzemeler

Kedilerin tırmalama davranışları incelendiğinde tırnaklarının törpülenmesi gerektiği anlaşılabilir. Gerekli olan bu hareket evcil olanlar için birtakım zorluklar oluşturur. Bu sebepten dolayı evde bulunan halı, perde ve koltuk gibi eşyalara zarar verdiği görülebilir. Onlara sunulan ortamın ihtiyaçları net bir şekilde karşılaması için kedi tırmalama kaşıntı tahtası imkanı sunulabilir. Sağlıklarına uygun kalitede kaşınma matı üretilmesi firmaların önceliği olurken ahşap malzemenin kırılma ve çatlama özelliğinin bulunmaması gerekir. Oyun oynama esnasında kopan ve yırtılan ürünler, kedilerin tırmalama matlarına olan uyumunu zorlaştırabilir. Tırnaklarına törpüleme yapamadıklarında, sahiplerinin eşyalarına zarar vermesi kontrol edilemez bir hale dönüşebilir. Farklı bir model olarak salıncaklı kedi tırmalama aparatı hayvanseverlerin beğenisini kazanır. Kedilerin seçici olma durumlarını bilen sahipleri, dikey konumlandırılan duvar tırmalama tahtası araştırmalarına girebilir. Kaliteli ahşap malzemeleriyle sağlam halatları takip ederek ortaya uzun süreli kullanımın çıkması hedeflenir. Böyle bir model tercih edip satın alırsanız, kedilerin sevdiği bir alana yerleştirerek bu tahtaya çabuk adapte olmasını sağlayabilirsiniz. Zorlanmak istemeyen evcil kediler için farklı özelliklere sahip kedi tırmalama platformları kedi severler tarafından büyük bir beğeni görür. Birçok özelliği bünyesinde toplayan bu matlar, büyük kedi tırmalama tahtası olarak Trendyol sayfalarında yer alır. Salıncak, yatak ve oyun gibi seçeneklere sahip büyük tahta modelleri hayvan severlerin beğenisine sunulur. Kedi dostu modelleriyle kaliteden ödün vermeyen satıcılar, Trendyol sayesinde kedi tırmalama matı arayanlar ile bir araya gelir. Günlük oyunlar sırasında tırnak törpüleme vakti gelen kediler kimi zaman sahiplerini de tırmalayabilirken Trendyol’dan seçilen kaşınma tahtası sayesinde bu hareketler yer değiştirebilir. Stepli tahta alternatifiyle ek bir alan yakalayabilir, buradaki dinlenme köşeleriyle kedinizin ilgisi tek bir noktada toplayabilirsiniz.

Kedi Tırmalama Tahtası Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Kedilerin konforu için satın alınan tırmalama tahtasının dokusu, uyum sağlama sürecinin olumlu sonuçlanmasıyla önem kazanır. Sert bir malzeme olan halat sayesinde pençelerini batırarak rahatlayıp, koltuklarınızı tırmalamaktan vazgeçebilir. Tırnaklarını törpülemekten hoşlanan kediler için tercih edilen kedi tırmalama tahtası uzun olduğunda, esneme hareketleri yapmasına yardımcı olur. Gerinmeyi seven bu evcil hayvanlar için düşünülen kedi tırmalama tahtası 80 cm boyunda olanlar satın alınabilir. Kedilerin davranışları dikkatli incelenerek hareket etme kabiliyetinin derecesi öğrenilebilir. Kilolu olduklarında uzun bir aparat, uyum sağlama sorununu beraberinde getirir. Böyle durumlarda onları zorlayıp tırmalama matına alıştırmaya çalışmak doğru olmayabilir. Çözüm arayışlarında yatay tırmalama tahtası yardıma yetişir. Trendyol sayfalarından seçeceğiniz bu özel durum tahtası sayesinde kediniz, mutluluğunu belli eden davranışlar sergileyebilir. Ayrıca kilolu kediler için tasarlanan karton kedi tırmalama ürünleri, sevimli dostunuzun tırnaklarındaki uzamaların önüne geçer. Tırmalama alışkanlığı kediler için benimsenen ve karakterine oturan bir tür davranış biçimidir. Kedi tırmalama tahtası nasıl olmalı sorusunun cevapları için ürün açıklamaları kısmını inceleyebilirsiniz. Ürün özellikleri ve kullanıcı değerlendirmeleriyle modeller hakkında fikir edinebilirsiniz. Tırmalama aparatıyla kedilerin hareketlerinde hızlılık görülürken  kaşınma tahtası modelleri zorlayıcı enerjiye karşı dayanıklılığını ispatlayan malzemelerden oluşur. Tırmalama matlarına eşlik eden tünel şeklindeki yataklar, yeni doğan yavru kedi tırmalama tahtası olarak adlandırıldığı için anne kedilerin yanına sabitlenebilir. Farklı renk seçenekleriyle kedilerin dikkatini çekmeyi başaran ürünlerin modern çizgisi sayesinde eviniz canlılık kazanır. Trendyol, güvenli alışverişin adresi olmayı ziyaretçilerinin memnuniyeti ile birleştirerek online ortamda başarılı bir çalışma yürütür. Her geçen gün satın alma potansiyeline yenilerini ekleyen Trendyol, kedi sahiplerinin kaşınma tahtası modelleri seçmesine büyük ölçüde yardımcı olur. Kanepe, halı ve perde gibi eşyalara yönelen kediler için son trendlere ve gereksinimlere uygun tırmalama matlarını Trendyol’dan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kedi Tırmalama Tahtası Temizliği Nasıl Yapılır?

Evlerin sıklıkla kullanılan alanlarında bulundurulan tırmalama tahtaları, dekorasyona önem verenler tarafından değer kazanır. Karışık bir şekilde dizayn edilen ürünler, kedilerin gözüne farklı bir model olarak yansımalıdır. İhtiyaçlar doğrultusunda işlenen malzemelerin kalitesi, törpüleme matının kullanılabilirliğinin önemini gösterir. Sağlığı olumsuz etkilemeyen, doğru materyallerle tasarlanarak ihtiyaç durumuna göre biçimlendirilen kaşıma tahtalarının bakımı uzun süreli kullanım için düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Kedi tırmalama tahtası malzemeleri rutubete karşı dayanıklı olmasıyla beraber, kumaşlı alanlarda dökülmeler yaşatmaması kedi severler tarafından tercih edilir. Açık renkli ürünlerde kir ve tozun kalıcı bir etki bırakmaması hijyen konusunda önem teşkil eder. Nemli bir bez yardımıyla belli aralıklarla yapılan kedi tahtasının temizliği, kalıcı leke ihtimalini ortadan kaldırarak kedi sahiplerinin işini kolaylaştırabilir. Kimyasal ağartıcıların kullanılmasıyla kedilerde rahatsızlıklar baş gösterebilir. Yataklı tırmalama tahtası sevimli dostunuzun alışkanlığı haline geldiği için bu ürünün yıpranması, onun  tahtalara olan uyumunu geciktirir. Doğru malzemeler kullanılarak üretilen törpüleme matları kedilerin hareketlerine karşı dayanıklı olması gerekir. Yataklı modellerin temizliği daha detaylı ve özenli yapıldığında, kedilerin sağlığı korunabilir. Kedi kaşınma köşe aparatı ayarlanabilir boyu ile kedinizin alıştığı köşeli bir yüzeye tutturularak rahatlamasına yardımcı olabilir. Bu ürün kaliteli plastik malzemeden yapıldığı için suda yıkanarak temizlenme imkanı sağlar. Kullanıcı memnuniyetini önemseyen Trendyol sayfalarında yer alan kedi tırmalama tahtaları, dikkatle seçilen ürünlerden oluşur. Trendyol, güneşten olumsuz şekilde etkilenmeyen kumaş ve materyaller kullanılarak satışa sunduğu tasarımlar sayesinde, hayvanseverlerin kaliteli aparat arayışlarını doğru bir biçimde neticelendirmesini sağlar. Kedinizin ihtiyacına uygun ürünü bulmak için Trendyol sayfalarındaki filtreleme özelliği size zaman kaybetmeme konusunda yardımcı olur. Modeller hakkında detaylı incelemeyi görseller üzerinden de yapabilirsiniz.

Kedi Tırmalama Tahtası Modellerinin Fiyat İncelemesi

Kedi tırmalama tahtası fiyatları, aparatlarda kullanılan malzemenin çeşidine, modelinin tasarımına ve ürünün işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Kaliteli ahşap, ip ve kumaşın kullanılarak üretildiği tasarımlar, kullanımın uzun olmasını sağlar. Kumaş ve ipler kedilerin uyum sağlama süresini etkilediği için dayanıklı malzemelerden yapılması, tırmalama hareketini evdeki eşyalar üzerinden devam ettirmemesi açısından önemlidir. Trendyol, bünyesine aldığı kaşınma matlarının kaliteli ürünlerden oluşmasına dikkat eder. Kaşınma tahtası seçiminde ziyaretçilerine uygun fiyat seçenekleri sunar. Evlerde tercih edilen tırmalama matlarında kullanılan ürünler fiyat belirlemede büyük rol oynar. Tekli tahtalar avantajlı olmasından dolayı kedi severler tarafından öncelik verilen modeller arasında yer alır. Evcil hayvanların hareketini artıran ve dikkatinin dağılmasını önleyen kedi evi şeklindeki platform tahtalar, hayvanseverler tarafından oldukça ilgi görür. Zıplamak, dolaşmak, yatmak ve tırnak törpüleme özellikleriyle donatılan bu tasarımlar, fiyat belirlenmesinde etkili olmasının yanı sıra kedilerin evde olmaktan keyif aldığı gözle görülebilir seviyeye kadar ulaşır. Çift fırçalı kedi kaşınma tahtası oyun oynarken iki farklı eylemin yapılmasına fırsat verir. Oyuncaklı ahşap direkli modellerin kediler üzerinde dikkat çeken bir özelliğe sahip olması, sahipler tarafından büyük ilgi görür. Merdivenli ve peluş kumaşlı kedi evleri ise sevimli dostlarınızın rahat vakit geçirmesinin önemi ile beraber, yataklı olmasından dolayı tercih edebilirsiniz. Perdelere tırmanarak hasar görmesine neden olunduğunda duvar tırmalama tahtası seçimleriniz arasında yer alabilir. Kedilerin bulundukları ortama kokularını bırakma davranışı, bulunduğu alandan uzaklaşmak istememesi ile sonuçlanarak sahiplerini zorlu bir sürece iter. Üretildiği malzeme ve ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan tırmalama modelleri, doğru bir performans göstererek kedilerin eşyalara zarar vermesinin önüne geçer. Trendyol sayfalarında kaşınma tahtası satın alırken uygun fiyatlı olması birden fazla ürün almanıza fırsat verir. Geniş ürün yelpazesine sahip Trendyol sayfaları, kedilerin tırmalama isteğine cevap veren ürünleri seçmenizde kullanıcı yorumlarıyla da size yardımcı olur. Trendyol’u takip ederek satın almak istediğiniz kedi tırmalama tahtalarına indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kedi Dostu Tırmalama Tahtaları Trendyol’da

Online alışverişte kullanıcılara kaliteli bir hizmet kurmayı başaran Trendyol, kedi tırmalama matlarının dayanıklı ve sağlıklı ürünlerden oluşmasını önemseyerek hayvanseverlere sunar. Online alışveriş sitesinde kullanıcılarla kurduğu iletişim kullanıcı memnuniyetini beraberinde getirerek satın alma işleminin temelini sağlamlaştırır. Farklı ürünleri bir araya getiren Trendyol, ürün seçimi sırasında size yardımcı olur. Ziyaretçilerin taleplerini karşılayan kedi kaşınma aparatlarının modern tasarımlara sahip olması ürün seçimini kolaylaştırır. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına ürün açıklamalarını dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz. Kedi tırmalama tahtası ipinin sağlam malzemeden olması kedilerin oyun oynama alışkanlığını etkilemede önemli role sahiptir. Kaşınma tahtası tasarımında bütün detayların düşünüldüğü modeller, Trendyol sayfalarında farklı çeşitleriyle birlikte yer alır. Kaliteyi ve görselliği ergonomik kullanımla birleştiren ürünler, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Kedilerin kabiliyetini artırmak için çeşitli platformlarla beraber dizayn edilen tırmalama tahtaları, kedilere rahatlama sağlamasıyla beraber evde uyumlu davranışlar sergilemesine destek olur. Tırnakların törpülenmesi için zengin tasarımlara sahip Trendyol sayfasını ziyaret ederek kediniz için gerekli olan doğru modeli bulabilirsiniz. Alışveriş yaparken online ortamda görsellerini incelediğiniz kaşınma tahtasında kullanılan malzemeler, kedilerin sağlığını olumsuz etki eden maddelere izin vermeyen ürünlerden oluşur. Hijyeni ön planda tutan Trendyol, kalite ve sağlık standartlarına uygun ürünleriyle kullanıcılarından yoğun talep görür. Satın alınan ürünler sipariş aşamasından itibaren dikkatli bir şekilde hazırlanır. Deforme olmayacak şekilde doğru ürün paketlemesi yapılarak sağlam bir şekilde teslim edilmesi amaçlanır. Kullanıcı memnuniyetini önemseyen Trendyol üzerinden kedinizin ihtiyaçlarına en iyi yanıtı verecek tırmalama ürününü bulabilirsiniz. Sayfamızdan kedi kaşınma tahtası modellerini detaylı bir şekilde inceleme fırsatı sunan ürün açıklamaları bölümünü inceleyebilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan Trendyol, online alışverişte sunduğu fırsatlarla kaliteli bir satın alma deneyimi sunar. Farklı renk ve modellerde üretilen tırmalama ürünlerini tüm görsel ve özellikleriyle birlikte görüntüleyerek satın alabilirsiniz.