Kedi Fırça Ve Tarağı

3338 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Fırça ve Tarak

Fırça ve Tarak Modelleri ile Saçlarınızda Yeni Tarzlara Kavuşun!

Fırça ya da taraklar saçların şekil alması için olmazsa olmaz ürünlerdir. Karışık saçları açmak için ya da bukleli bir görünüme ulaşmak için çeşitli fırçalara ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla her işlem için farklı özellikte ve biçimde taraklar kullanılmaktadır. Tarak sayesinde saçlar farklı şekillere getirilerek değişik tarzlar yakalanabilir. Taraklar ve fırçalar saçlarınızın çok daha hızlı ve güzel bir şekilde şekillenip uzun süre bu şekli korumasına yardımcı olacaktır. Duş sırasında taranmak, duştan çıktıktan sonra da çok daha akıcı ve bakımlı saçlarınız olmasını sağlamaktadır. Krem ile tararsanız tüm kısımlarına bu kremler ulaşacak ve yumuşak saçlara sahip olacaksınız. Tüm gün bu güzel hissin devam etmesi için taraklardan yararlanabilirsiniz. Tarak modelleri işlevlerine ve amaçlarına göre çeşitlenmektedir. Bukleli bir tarz için daha geniş dişli taraklar kullanılırken daha düz ve ince telli saçlar için dişleri ince olan tarakları kullanabilirsiniz. Sunduğu çeşitlilik ile herkesin kendi saç tipine göre hareket etmesini sağlamaktadır. Böylelikle kendinize özel muamele yapacak ve memnuniyetinizi artırabileceksiniz. Sağlıklı saç, sağlıklı deri varlığı ile mümkün olmaktadır. Dolayısıyla tarağın cinsi deriyle temas halinde saç derisine zarar vermemeli ve en iyi şekilde taramalıdır. Bu tarak modellerinden biri olan ahşap tarak ise yenilikçi özellikleri ve tasarımı ile her saç tipinin seveceği türden bir üründür. Ahşap tarakların dişleri deriye zarar vermeden taramanızı sağlar. Rahatlatıcı etkisi ile adeta kafanıza masaj etkisi yaratır. Bu da saçlarınızın ve derinizin çok daha mutlu ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Ahşap taraklar kan dolaşımını artırıp çok daha kaliteli köklere sahip saç oluşumuna yardımcı olur. Sağlıklı saçlar kökünün sağlıklı olmasından geçerken bu taraklar derinizin çok daha sağlıklı olmasını sağlayacağı için güçlü yapılı saçlara kavuşacaksınız. Ahşap taraklar derinizle temas halinde içerisinde bulunan yağların saçlarınıza dengeli ve bütüncül bir şekilde dağılımı sağlayacaktır. En büyük sorunlardan biri olan kırılmalar ahşap taraklarla oldukça azalıyor ve neredeyse yok oluyor. Dolayısıyla daha sağlıklı ve güçlü saçlarınız olacaktır. Kırılmaları önleyen ahşap taraklar bakımsız bir görünüm oluşmasını da önler. Sürekli kestirmenize gerek kalmadan daima kaliteli saçlarla yaşamanızı sağlamaktadır. Saçların kabarmadan kırılmadan çok daha canlı ve parlak görünüm kazanmasını sağlayan ahşap taraklar görünümleri ile de doğallıklarını yansıtmaktadır.

Düzleştirici Taraklar Sayesinde Fön Etkili Saçlar

Farklı taraklar amaçları bakımdan değişik modellerde bulunmaktadır. Kıvırcık, düz ve daha birçok farklı saç şekline hitaben tarak çeşitleri vardır. Dolayısıyla herkes kendine en uygun modeli kolaylıkla seçebilir. Düzleştirici tarak modelleri ile son derece hızlı bir şekilde dümdüz saçlara sahip olabilirsiniz. Çok kıvırcık bir saçı bile dakikalar içerisinde düz hale getirerek kullanımı ile çokça kolaylık sağlar. Elektrikle çalışan bu düzleştirici taraklar normal bir şekilde tararken saçlarınızı düz hale getirir. Performansı ile zamandan tasarruf ederken bir yandan da yorulmadan düz bir tarz elde etmenizi sağlar. Farklı dereceleri ile dilediğiniz ısı da kullanım imkânı sunarken uygun ısıyı da kolaylıkla seçebilirsiniz. Prize takıp etkin hale getirdiğiniz elektrikli saç fırçası hızlı bir şekilde yalnızca taramak suretiyle saçlarınızı düz hale getirir. Sabahları işe ya da okula giderken oyalanmadan ve yorulmadan düzleştirebilirsiniz. Isı dereceleri ve gelişmiş teknolojisi ile düzleştirici taraklar zarar vermez. Temiz saça uyguladığınız bu tarak günlerce formunu bozulmadan düz bir şekilde kalmasını sağlar. Saçlarınızı yapıştırmadan çok daha havalı güzel görünümlü düz saçlar elde etmenize yardımcı olacak. Farklı ürünlerin aksine saçlarınıza yağlı ve yıpranmış görünüm değil canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Adeta fön etkisi yaratarak saatlerce uğraşmadan dakikalar içerisinde dümdüz saçlar elde edebilirsiniz. Tarak çeşitleri içerisinde teknolojinin tüm imkânlarını barındıran bu düzleştirici taraklar yüksek ısılı ürünlerin aksine saçınıza zarar vermeden şekil almasını sağlar. Ergonomik tutuş yapısı ile kollarınız ağrımadan ya da yorulmadan düz saçlara kavuşacak ve tarzınızı tamamlayacaksınız. Yıpranmış görünüm olmadan düz formda ve yenilenmiş saçlara sahip olabileceksiniz. Pratik kullanımı ile her an her yerde kullanılabilir. Yapısı gereği hafif olan bu elektrikli düzleştirici taraklar çanta ve bavul gibi yerlerde ağırlık yapmaz ve her yere rahatlıkla taşınır. Zamandan tasarruf sağlaması ve pratik olması sebebiyle özellikle çalışan kişilerin kurtarıcılarından biri olmaktadır. Dolaşmış görünümlü saçların aksine akıcı ve bakımlı saçlara kavuşmanızda sizlere yardımcı olacak ve hızlıca saçlarınızı dümdüz hale getirecektir. Fönlü tarak olarak da karşılaşabileceğiniz bu düzleştirici taraklar tıpkı fön yapılmış sağlar gibi canlı ve havadar görüntüsü ile dilediğiniz saçlara kavuşturur.

Sağlıklı Saçlar İçin Fırça Önerileri

Fırça çeşitleri içerisinden kendinize en uygun modeli seçerken saç tipinize tellerinize ve amacınıza göre hareket etmelisiniz. Kıvırcık, düz, dalgalı ya da uzun kısa gibi modellere sahip olmanız durumunda fırça seçiminizde önem kazanmaktadır. Yapınıza en uygun fırça modelini seçerek şekillendirme yaparken ya da normal tararken çok daha rahat hareket edeceksiniz. Oval fırçalar saçlarınızı kuru iken kullandığınızda çok daha canlı ve bakımlı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Böylelikle canlı sağlara sahip olacak ve kendinizi her daim iyi hissedeceksiniz. Kuru saçlarda dolaşmış yapının açılmasını sağlayarak karışıklığı önler. Fırça önerileri saçınızın yapısına göre değişirken örneğin bu ince telli oval taraklar daha kısa ve ince telliler için uygundur. Kare fırça çok daha kuvvetli ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için sıkça karışan ve dolaşan saçlarınızın kurtarıcısı olacaktır. Özellikle uzun saçlı kişilerin sıkça tercih ettiği bu modeller güçlü yapısı ile uzun yıllar yapısında bozulma olmadan kullanılmaktadır. Saçlarınızın en dip noktasına kadar ulaşırken fırça dibindeki minik topçuklar sayesinde derinize zarar vermeden tarama işlemini gerçekleştirir. Kıvırcık saçlar için hangi tarak kullanılmalı diyorsanız bunun için en doğru cevap ince telli olmayan fırçalar olacaktır. Çünkü bu fırçalar saçlarınızı elektriklendirebilir ve kabarmasına sebep olabilir. Metal yuvarlak fırça tarak ise ince dişleri sayesinde pürüzsüz ve net görünümlü saçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Fön çekerken kullanılan bu taraklar karışıklık olmadan çok daha bakımlı görünmenize yardımcı olur. Sıkıca bir at kuyruğu yapmak için yine bu metal ve ince dişli yuvarlak tarakları kullanabilirsiniz. Geniş yüzeyli fırçalar ise dalgaları saçlarınızın yapısını bozmadan bakımlı görünümü her daim devam etmesini sağlar. Böylelikle canlı ve kusursuz görünümlü saçlarınız her daim sizlerle olacak. Tarzınızdan ve özgüveninizden ödün vermeden bukleli saçlarınızı koruyabilirsiniz. Geniş yüzeyli fırçalar kabarmayı önler ve elektrikli görünümü de engeller. Tahta tarak ise dümdüz ve ince telli saçlar için en doğru seçimdir. Hem saç tellerinize zarar vermez ve kabarmadan tarar. Dolaşık olanların aksine çok daha düzgün ve akıcı saçlar elde etmenizi sağlar. Plastik ve geniş dişli taraklar sayesinde bukleler bozulmadan saçlarınızın yapısını koruyabilirsiniz.

Saç Sağlığını Koruyan Kemik Taraklar ile Sağlıklı Saçlar

Taraklar saçların yapısını ve sağlığını koruyarak taramalı ki tellere zarar gelmesin. Aksi takdirde telleriniz kopabilir. En güvenilir ve kullanışlı çeşitlerden biri de kemik tarak modelleridir. Manda, koç ve sığır boynuzundan yapılan bu doğal taraklar saçlarınızın da her daim doğallığını korumasını sağlar. İnsan vücuduyla uyumlu olan bu doğal boynuzlar sağlam yapısı ile de uzun yıllar formunu koruyarak kullanılabilir. Saçlara elektrik yüklenmesini önleyerek kabarık görünümlü saçların oluşmasını engeller. Yapısı bozulmadan canlı ve parlak saçlarınızı daima korumanıza yardımcı olur. Saç derinize elektrik yüklenmesini yapmasını da önleyerek baş ağrısı ve stres gibi durumların önüne geçmektedir. Kemik saç fırçası ile kırılmasını engelleyebilir ve böylelikle de sağlıklı saçlarınızı da daima koruyabilirsiniz. Kemik fırçalar saç diplerindeki kepeklerin oluşmasını kesinlikle yok eden ve temiz olmasını sağlar. Bakımlı görünümdeki saçlarınız daima görüntüsünü koruyacak ve dağınık ve elektrikli saçlar ile uğraşmazsınız. Doğal maddelerden üretilen bu taraklar saçların elektriklenmesini de önlediği için özel günlerinizde birincil tercihiniz olacaktır. Yanınızdan ayırmadan en özenli saçınızda dahi güvenle kullanabileceksiniz. Kemik tarakların vücuttaki elektriği alarak şifa olduğu da bilinmektedir. Böylelikle hem saçlarınıza hem de sağlığınıza iyi gelecek bu taraklar ile saç derinizi koruyun. Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atın ve saçlarınıza da bunun en iyi şekilde yansımasını sağlayın. Elektrikli ve kabarmış bir saç görünümünü önlemek için tercih edebilirsiniz. Rüzgâr sonrası kabaran ve dağılan saçlarınızı kemik taraklarla tarayarak bu görünümü azaltabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınızdaki dolaşıklığı hemen açarak tellerinize zarar vermez. Köklere masaj yaparak stresinizin azalmasını sağlar ve akupunktur etkisi yaratır. İş stresinden kurtulmak için arada bu kemik taraklar ile saçınızı tarayabilirsiniz. Böylelikle kan dolaşımı hızlanacak ve baş ağrınız azalacaktır. Sağlığa faydalı ürünlerden biri olarak doğal olması ve doğallığı korumaya yardımcı olması sebebiyle çok yönlü ürünlerdendir. Kirlenmeyen yapısı ve dayanıklılığı ile yıllarca kırılmadan kullanabilirsiniz. Çantanıza kolaylıkla sığar ve ağırlık yapmadan yanınızda kolayca taşınabilecek hafifliktedir. Farklı boyutları ile küçük çantalara sığabilen minik yapılı kemik tarakları da tercih ederek her daim yanınızda bulundurabilirsiniz. Seyahatlerinizde de yanınızda taşıyarak saç sağlığınızı daimi olarak koruyabileceksiniz.

Yumuşacık Bebek Tarakları ile Bebeğinizin Saç Yapısını Koruyun!

Bebekler hassas ciltleri ile her ayrıntısına dahi dikkat edilmesi gereken bireylerdir ve ebeveynler de bu hususlara önem vermektedir. Tırnak makası, saç tarağı ve benzeri ürünler bebeklere özel üretilmekte ve onların ciltlerinin korunmasını sağlarken zara görmesini önlemektedir. Bebek tarak modelleri yumuşak dişleri ile bebeğinizin derisine ve saçlarına zarar vermeden tarama işlemini yapar. Böylelikle hem siz hem de bebeğiniz memnu kalırken gönül rahatlığıyla bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu taraklar doğal kıl yapısı ile bebeklerin ciltleri ile uyumludur. Saçların zarar görmeden naif bir şekilde taranmasını sağlar. Hassas ciltli bebeklerinize tıpkı o hassasiyetleri gibi yumuşak ve zarif taraklar eşlik edecek. Küçük ve yumuşak yapısı ile doğal kıllı fırçalar her yere beraberinizde götürebileceğiniz boyutlara sahiptir. Dolayısıyla hem gün içinde hem de seyahatlerinizde yanınızda bulundurabilirsiniz. Bebeğinizin saçları her daim sağlıklı ve güçlü kalacak. Ergonomik tutuşu ile bebeğinizin saçlarını zorlanmadan tarayabilirsiniz. Her daim güvenle kullanabileceğiniz tarak takımı ise genelde iki üründen oluşmaktadır. Biri plastik geniş ağızlı tarak iken diğeri doğal kıllarla donatılmış fırçalardır. Hassas kafa derisine zarar vermeden bebeğinizin canı yanmadan saçlarını tarayabilecek, yapısını ve köklerini koruma altına alabileceksiniz. Yanlış taraklarla bebeklerinizin saçlarını ve derisini incitmeden bu bebek taraklarını kullanarak çok daha memnun kalacaksınız. Her ayrıntısına dikkat ettiğiniz bebeğiniz bu taraklar sayesinde her daim saçları taranırken mutlu olacak. Bu fırça ve tarakların en güzel yanı ise yapılarını çok uzun süre korumalarıdır. Böylelikle yıllarca aynı fırçayı kullanma imkânını sizlere sunmaktadır. Tarak temizleme işlemi de son derece basit olup çok daha sağlıklı bir şekilde bu tarakları kullanmanızı sağlar. Çokça az bir köpükle fırçayı iyice köpürtüp ardından durulayabilirsiniz. Bu temizleme işlemi sayesinde hem bebeğinizin saçları korunacak hem de fırçaların kullanım süreleri uzayacaktır. Daha hijyenik ve temiz taraklar için bu temizleme işlemini düzenli olarak yapmalısınız. Ergonomi tutuşu, yumuşak yapısı, kolay taşınabilen hafifliği ile kurtarıcı ürünlerinizden biri olacaktır. Bebeğinizin saçlarını güvenle tarayabilir ve hassas ciltlerine yumuşak dokunuşlar bırakabilirsiniz. Saçlarını tararken hem bebeğiniz rahatsız olmayacak hem de sizler gönül rahatlığıyla bu doğal kıllı fırçaları kullanabileceksiniz. Doğal yapısı ile bebeğinizin cildi yapay ve zararlı maddelerle temasa geçmez.

Tarak ve Fırça Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her tarağın kendine ait özellikleri ve kullanım amacı bulunurken jiletli tarak modelleri de saçlardaki kırıkları almak ve etrafını düzeltmek için kullanılabilmektedir. Yıpranmış saç uçlarınızı bu taraklar ile temizleyebilir ve kırıklardan arındırabilirsiniz. Böylelikle çok daha canlı görünümlü ve sağlıklı saçlara sahip olacaksınız. Saçlarınızın her daim bakımlı olabilmesi için bu taraklardan yararlanarak kötülemiş saç uçlarından kurtulabileceksiniz. Jiletli taraklar yalnızca saç uçları için değil ense ve favori gibi saç kısımlarını düzeltmek için de kullanılabilen çok yönlü bir üründür. Saçlarınızı tararken temizlemek istiyorsanız bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. İğneli tarak ise son yılların en sık karşılaşılan ürünlerinden biri olarak özellikle saçları az olan bireylerin tercihlerindendir. Minik iğne kaplı bir silindir yapısına sahip olan bu taraklara dermarollerda denilmektedir. Saç derisine minik iğnelerle baskı yaparak kan akışını hızlandırır. Bu sayede de daha canlı bir saç yapısına ve kuvvetli saç derisine sahip olmanızı sağlar. Kökleri uyaran iğneler bu bölgede kan akışını hızlandırarak hücre yenilenmesine yardımcı olur. Yenilenen saçlarınız ve kuvvetli deriniz ile daha canlı ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Her daim parlak ve güçlü saçlar ile tarzınızdan ve havanızdan ödün vermeyin. Saçlarınızın özellikle azaldığı ya da seyrekleştiği yerlere bu iğneli tarakları uygulayarak bölgedeki deriye uyarı verdiğiniz takdirde yeni saçların da çıkmasını sağlayabilirsiniz. Serum uyguluyorsanız öncesinde bu iğneli tarakları kullanarak saç derinizde serumun iyi bir şekilde emilmesini sağlayacak minik delikler açabilirsiniz. Bu sayede kullandığınız ürün deriniz tarafında tamamen emilecek ve çok da etkili hale gelecektir. Kullanım amacına göre kelebek tarak gibi farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Kelebek taraklar genelde profesyonel olarak kuaför ve berber gibi yerlerde kullanılmaktadır. Fırçalar set halinde de sunulmaktadır. Fırça seti ile tüm fırça ve taraklara eksiksiz sahip olabilirsiniz. Çeşitli amaçlarla kullanacağınız taraklara tek seferde sahip olabilecek ve kullanabileceksiniz. İster bukleli ister dümdüz saçlara sahip olun her ikisi içinde uygun modeller bulunan saç fırçası setleri eksiksiz bir şekilde saçlarınıza şekil vermenize yardım olacak. Tarak fiyatları modellerine göre değişkenlik göstermekte olup uygun fiyata yüksek kaliteyi yakalamak için Trendyol’a bakabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.