Karyola

1459 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Önceki sayfaSonraki sayfa

Karyola

Yatak odası mobilya kategorisine ait en önemli ürünlerden biri olan karyola modelleri, yatak odalarının bütün dekorasyonunu etkileyen temel ürünler olarak biliniyor. Uykunun insan hayatındaki önemi ve günün üçte birinin uykuda geçtiği düşünüldüğünde karyolaların önemi daha da artıyor. Bu nedenle karyolaların dayanıklılığı, uzun zamanlı kullanıma uygunluğu ve görsel olarak kullanıcıların beğenisini kazanması büyük önem arz ediyor. Trendyol'da birçok parametreye bağlı olarak çok sayıda karyola alternatifi cazip koşullarla kullanıcılarla buluşuyor. Trendyol bünyesinde yer alan karyola modellerinin birçoğu Avrupa standartlarında üretilmiş ve yurt dışına gönderilen ürünlerden oluşuyor.

Karyola Modeli Seçimi

Karyola seçimi yapılırken öncelikli olarak karyolanın yerleşeceği alanın ölçülerinin biliniyor olması gerekiyor. Karyolanın kaç kişilik olacağı, karyolayı kullanacak kişilerin fiziksel yapıları, kullanıcıların dekorasyon konusunda kişisel zevkleri, yatak odasının biçimi, duvar ve zeminlerin rengi, cinsi gibi pek çok unsur karyola modellerinin seçilmesinde rol oynuyor. "Küçük bir yatak odası için küçük, büyük yatak odası için büyük yatak seçilmeli" tarzında düz mantık karyola seçimi konusunda yeterli olmuyor. Zira çok uzun boylu kişilerin yatak odaları küçük dahi olsa karyola boyutundan ziyade diğer mobilya ürünlerinde küçük ürünlere yönelmeyi tercih ediyorlar. Trendyol'da her boyut ve ölçülerde, çeşitli zevklere yönelik, dayanıklı ve kaliteli çok sayıda karyola modeli aynı çatı altında buluşarak tüketicilere sunuluyor.

Karyola Çeşitleri

Karyola modelleri tek kişilik karyolalar, çift kişilik karyolalar ve ranza tipi karyolalar olarak başlıca üç gruba ayrılıyor. İki kişilik karyolalar genelde ebeveyn yatak odası olarak tanımlanan evlerin salon dışındaki en büyük odasında yer alıyorlar. İki kişilik karyola seçimleri çiftlerin ortak tercihlerine bağlı olarak birçok çeşit arasından seçiliyor. Çift ya da tek kişilik demir karyola modelleri, çok tercih edilen çeşitlerden olup sağlam oluşları nedeniyle ön plana çıkıyorlar. Demir ve metal karyolaların minimal çizgileri sevenler için dizayn edilmiş çok sade modelleri olduğu gibi iddialı tasarımlardan oluşanları da bulunuyor. Ferforje karyola, klasik tarzı benimsemiş ve eskinin sıcak ruhunu sevenlerin en çok tercih ettikleri kategorilerden birini oluşturuyor. Ferforje modellerin de hem yalın hem oldukça gösterişli çeşitleri farklı renk alternatifleriyle Trendyol'da meraklılarına sunuluyor.

Modern tasarımlardan ve country tarzından hoşlananlar ceviz, meşe ve ahşap mobilya türünden vazgeçmiyorlar. Yalın tasarım, konfor ve düz çizgileri seven tüketiciler parlak beyaz suntalam karyola modellerini, bazalı modelleri, suni deri veya kumaş kaplamalı karyola çeşitlerini tercih ediyorlar.

Tek kişilik karyola modelleri daha çok bekar, genç, yaşlı ve çocuk tüketicilere yönelik modeller olarak tasarlanıyor. Çift kişilik mobilya modellerinde olduğu gibi tek kişilik karyolalarda da metal, ferforje, ceviz, meşe, ahşap ve kumaş kaplamalı modeller yer alıyor. Kimisi sade çizgilerden dizayn edilmiş kimisi gösterişli tasarımlardan oluşan karyola seçeneklerinin tamamı Trendyol'da yer alıyor. Tek kişilik karyola grubunda çocuk karyolaları da yer alıyor. Çocuk karyolalarının en temel özellikleri kanserojen içermeyen antibakteriyel malzemelerden üretiliyor olmaları. Çocuk karyola grubunda lüks araba görünümünde tasarlanmış yatak çeşitleri erkek çocuklar tarafından en çok tercih edilen ürün sınıfında yer alıyorlar.

Ranza karyola modelleri ise genelde kalabalık aileler tarafından kullanılıyor. Ranzaya alternatif olarak düşünülen yavrulu yatak modelleri ise evinde sıklıkla misafir ağırlayan tüketiciler tarafından çok seviliyorlar.

Karyola Fiyatları

Yatak odalarının en temel eşyalarından olan karyola modelleri, tasarım ve materyal özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlarla konumlandırılıyorlar. Trendyol, karyolalarda da diğer tüm mobilya eşyalarında olduğu gibi çeşitli indirim ve taksit imkanları sağlayarak tüketicilerin arzu ettikleri ürünlere ulaşmalarını mümkün kılıyor.

Siz de ihtiyacınız olan karyolaları Trendyol  içerisinde bulabilir, en uygun koşullarla satın alabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir