Karyola

3398 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Karyola

Karyola

Türkiye'nin ve dünyanın en başarılı mobilya markalarını bir araya getiren Trendyol, karyola kategorisinde yeni nesil tasarımlarla tanışmanızı sağlıyor. Birinci sınıf malzemelerle üretilen ve birbirinden güzel tasarımlara sahip olan karyolalar, her zevke ve tarza uygun olarak hazırlanarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ahşap, metal, pirinç, gibi dayanıklı malzemelerden elde edilen karyola çeşitleri, çeşitli ölçü seçimleri yapmanıza olanak tanıyor. Ölçü çeşitliliğinin fazla olması, sizin için en konforlu ürüne ulaşmanıza sağlayarak evinizin ve odanızın büyüklüğüne göre seçimler yapmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede dilediğiniz dekorasyon ve stil anlayışını yansıtan modelleri kolayca satın almanız mümkün hale gelirken birbirinden kaliteli karyolalar sayesinde uyku deneyiminiz de benzersiz bir kaliteyle buluşuyor. 

Karyola Modelleri: Yatak Odanızı Güzelleştirin

Tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere sınıflandırılan ancak kendi içerisinde de farklı ölçü tipleri sunan karyolalar, hem dekoratif görüntüleriyle bulundukları ortamı güzelleştiriyor hem de sağlamlıklarıyla uzun yıllar hasar almadan ve form bozukluğu yaratmadan kullanılabiliyor. Satın alacağınız karyolanın modeline karar vermeden önce, yatak odanızın dekor tarzını ve ölçülerini kontrol etmeniz büyük önem taşıyor. Karyolanızın yerleşeceği alan ile ölçülerin uyumlu olması, odanın daha güzel, ferah ve simetrik görünmesini kolaylaştırıyor. Çok dar olan odalar için daha küçük çift kişilik ya da ihtiyacınıza göre tek kişilik karyola modellerini tercih edebilir, odanın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca dar alanlarda açık renkli mobilyalar seçmek odanızın daha geniş görünmesine yardımcı olabiliyor. Bu sebeple çok küçük ve dar odalarda beyaz karyola türlerini seçerek geniş bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Sanat Eseri Gibi Dekorasyonlara İmza Atın

Oda dekorasyonunuzu göz önünde bulundurarak renk ve model seçimleri yapmanız, daha uyumlu tercihler yaparak şık bir dekor oluşturmanıza yardımcı olabiliyor. İsterseniz siyah ve beyaz gibi birbiriyle taban tabana zıt renkler seçerek zıtlıktan doğan uyumu kullanabilir, aynı rengin farklı tonlarından faydalanarak özgün bir stil yaratabilirsiniz. Odanızda tercih edeceğiniz karyolaların materyalleri de dekora katkı sağlayan unsurlar arasında yer alıyor. Örneğin, el yapımı ahşap karyola modelleri, otantik dekor çeşitleriyle tam uyum sağlarken, ferforje karyola çeşitleri retro ya da vintage dekorasyonlarda tercih edilebiliyor. Ferforje karyolalar Fransız tarzında hazırlanmış olan modern oda dizaynlarına da uyum sağlıyor. Metal karyola ve demir karyola türlerinden olan ferforje ürünler, özel başlık desenleri ve sağlamlıkları sebebiyle de sıkça tercih ediliyor. Geniş alanlarda sıkça kullanılan gözde eşyalardan biri olan ferforje karyola siyah renk tonunda tasarlandığından her renkte dekor anlayışıyla ahenk içerisinde oluyor. 

Tek Kişilik Karyola Modelleri: Daha Sağlam, Daha Konforlu 

Tek kişilik karyolalar; 90x190 karyola ya da 90x200 karyola gibi farklı ölçülerde hazırlanıyor. Karyola ölçüleri, markaların üretim tarzına ve ölçü yelpazesine göre değişiklik gösterebiliyor. Kimi markalarda birden fazla tek kişilik karyola ölçüsü bulunuyor. Bu da odanızın büyüklüğüne ve eşyalarınızın yerleşimine uygun karyola seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor. 120x200 karyola gibi daha geniş tek kişilik seçimler yapmanıza da olanak tanıyan karyolalar, sabit duruşları sebebiyle uyku sürecinizi destekleyerek konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Zemine daha yakın konumda tasarlanan ve sallantı, sarsıntı gibi problemleri önleyen alçak karyola modelleri ise hem çift hem de tek kişilik olarak hazırlanabiliyor. Karyola altının rahat bir şekilde temizlenmesine de yardımcı olan alçak karyola türleri, odaların derinlik algısını güçlendirerek şık bir duruş sergiliyor. Tek kişilik metal karyola türleri ise yine ferforje modellerinden oluşuyor. Ferforje çeşitlerin yanı sıra pirinç karyola modelleri de özgün renkleri ve dayanıklılıkları sebebiyle yoğun ilgi görüyor. Pirinç karyolalar otantik oda tasarımlarında ve İngiliz tipi dekor stillerinde ve diğer modern tasarımlarda sıkça tercih ediliyor. 

Çift Kişilik Karyola Modelleri: Güçlü Dekoratif Duruş

Çift kişilik karyolalar, 140x190 karyola gibi küçük ölçülerden başlayarak 180x200 karyola ölçülerine kadar genişleyebiliyor. Ferforje, metal, ahşap ya da MDF malzemelerden üretilen çift kişilik karyola türleri, yan çerçeveleri sayesinde yatakların alt bölümlerinin estetik bir görüntüye sahip olmasını sağlıyor. Dayanıklı malzemelerden üretilmeleri ve güçlü çerçeve profilleri sayesinde yatak karyola arasında hiç boşluk kalmadığından uyku süresi boyunca yaşanabilecek sarsıntı etkenleri en aza indiriliyor. Bu sayede daha kaliteli bir uyku süreci yaşamak da mümkün hâle geliyor. 140x200 karyola ve 150x200 karyola ürünleri, çift kişilik ürünler arasında yer alsalar da geniş yatak tercih eden tek kişilik yatak kullanıcıları için konforlu bir seçim oluşturabiliyor. Genellikle çift kişilik yatakların tercih edildiği ebeveyn odaları ve bireysel kullanım için ayrılan çift kişilik odalarda büyük ölçülü karyola türleri tercih ediliyor. Ancak karyolanın yerleştirileceği alan göz önüne alındığında yine dar alanlarda 140x200 ya da 150x200 gibi küçük ölçülü çift kişilik yataklara yer veriliyor. Daha büyük çift kişilik odalarda ise büyük ölçülü karyola yatak kombinasyonu yaparak odanızın dekorunu tamamlayabilirsiniz. 

Çocuk Karyola: Sevimli Tasarımlarla Tanışın

Çocuk karyola modelleri, her yaştaki çocuğunuzun konforlu ve güvenli bir şekilde uyuyabilmesi için özenle tasarlanıyor. Dayanıklı tasarımları sayesinde çocuğunuzun her türlü hareketini kolaylıkla destekleyen karyola modelleri, bariyer seçenekleri sayesinde küçük yaştaki çocuklarınızın uyku esnasında güvende kalmasına da olanak tanıyor. Kaldırılıp indirilebilir bariyerlere sahip olan ürünler, çocuğunuzun uyku sırasında kontrolsüz bir şekilde dönerek yataktan aşağı düşmesine engel oluyor. Bu sayede önemli bir güvenlik tedbiri olarak öne çıkan bariyerler, dilediğiniz zaman karyola modelinden tamamen sökülebiliyor. Erkek çocuk karyola modelleri, klasik karyola tarzında üretilebildiği gibi spor araba, gemi, şato gibi formlarda da tasarlanabiliyor. Kız çocuk karyola modelleri ise prenses evi, bebek evi, kraliyet yatağı gibi seçeneklerde tasarlanabiliyor. Bu sayede çocuklarınıza kendilerini hayal ettikleri efsanevi kahramanlardan biri gibi hissetme şansı tanıyan modeller; ağaç, MDF, suntalam, metal gibi farklı maddelerden üretiliyor. Ağaç karyola seçenekleri güçlü ve güvenli yapılarıyla öne çıkarken MDF ve suntalamdan üretilen çeşitler ise modern görünümleriyle dikkat çekiyor. Metalden üretilen ranza tipi karyolalar ise dayanıklı tasarımları sayesinde iki çocuğunuzu birden aynı anda güvenle taşımayı başarıyor.

Genç Odası Karyola: Modern, Şık ve Özgün

Gençler için özel olarak tasarlanan karyola modelleri, modern ve zarif görünümleri sayesinde genç odalarını son derece özgün ve göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşturuyor. Ceviz, meşe, maun, krem, beyaz gibi farklı seçeneklerde üretilen genç karyolaları, iddialı görünümleri ve keskin çizgileri sayesinde gençliğin enerjisini sanatsal bir tasarım anlayışıyla buluşturuyor. Dileyen kullanıcılar için farklı desen ve detaylarla süslü olarak da üretilebilen genç karyolaları, karyola latası ile birlikte satışa sunulmaları sayesinde her boyutta yatağı rahatlıkla taşıyarak son derece güvenli bir yapı sergiliyor. Etkileyici görünümleri sayesinde genç odalarında kullanılabilecek her türlü eşya, aksesuar ve dekoratif unsurla kusursuz bir uyum yakalayabilen modeller, dinamik tasarımları sayesinde zamansız bir moda anlayışını sembolize ediyor ve yıllar boyunca kullanılabiliyor. Son dönemin en popüler modelleri arasında yer alan yere yakın karyola seçeneklerine de yer veren genç odası ürünleri, bu sayede daha kaliteli ve konforlu bir uyku imkanı sunarken yatağınızın yıpranmasını da önlüyor. Böylece yatağınızı daha uzun süre boyunca kullanabilmenize olanak tanıyan ürünler, bütçenize katkıda bulunmayı da başarıyor.

Bazalı Karyola Modelleri: Daha Fazla Saklama Alanı Kazanın

Bazalı karyola modelleri, hem geleneksel hem de modern tasarım anlayışlarından izler taşıyan yapıları sayesinde estetik görünümü ve yüksek konforu bir araya getiriyor. İç kısmında geniş hacimli bir bazaya yer veren modeller, dış cephesinde ise klasik ahşaptan, MDF'den ya da suntalamdan tasarlanmış etkileyici bir karyola bulunduruyor. Bu sayede daha stabil bir yatak deneyimi sunan bazalı karyola seçenekleri, uyku kalitenizi artırırken saklama alanı seçeneklerinizi de zenginleştiriyor. Geniş iç alan hacmi sayesinde kıyafetten nevresim takımına, yastıktan yorgana dek pek çok eşyanızı rahatça depolayabilmenize olanak tanıyan bazalı modeller, klasik mobilya görünümünden taviz vermek istemeyen kullanıcılar için ide ideal ürünler olarak öne çıkıyor. Ahşap görünümlü dış cepheleri sayesinde geleneksel dekorasyonlar için kusursuz bir tarz sergileyen ürünler, birbirinden seçkin başlık seçenekleri sayesinde modern yatak odası tasarımlarına da uyum sağlayabiliyor. Yatağınızın sarsılmasını ve küçük darbelerden etkilenmesini önleyen bazalı karyola modelleri, tek elle dahi kolayca açılabilen kapakları sayesinde kullanım rahatlığı da sunuyor. Dik durma emniyeti sayesinde açık pozisyona gelen baza kapağının kendiliğinden geri kapanmasını da önleyen modeller, bu sayede bazanızı tek başınıza kullanabilmenize yardımcı olurken güvenliğinizi de sağlıyor.

Yatak Baza Karyola Setleri ile Yeni Bir Dekor Yaratın

Yatak baza karyola setleri, size benzersiz bir dekorasyon oluşturabilme imkanı tanırken üç farklı ürünü en uygun fiyatla satın almak isteyenlerin de öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Dileyen kullanıcılar için yatak, baza ve karyoladan oluşan üçlü setler hazırlanırken isteyen kullanıcılar için bu parçalara son derece şık baza başlıkları da eklenebiliyor. İkili setleri tercih edenler için ise birbirinden kaliteli yatak karyola takımları üretiliyor. Birbirleriyle hem görsel hem de fiziksel açıdan kusursuz bir uyum sergileyen set parçaları, yatak odanızda etkileyici bir dekor yaratabilmenize olanak tanırken uyku kalitenizi de zirveye çıkarıyor. Uyku esnasında parça uyumsuzluğundan kaynaklanan sallanma, dengesizlik, sertlik ya da aşırı gömülme gibi problemlerle karşılaşmanızı engelleyen setler, her zamankinden daha sağlıklı, daha derin ve daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. Çarpıcı tasarımlarıyla göz dolduran yatak, baza ve karyola setleri, farklı yatak örtüleri ve nevresimlerle birlikte kullanıldıklarında göz kamaştırıcı bir görünüm sergiliyor. Geniş bir depolama alanı ve sarsıntısız bir yatak deneyimi sunan bazalar, karyola çerçevesiyle çevrilmeleri sayesinde görsel açıdan daha da zengin bir hal alıyor. Karyola çerçeveleri, bazanızı her türlü darbeye ve temasa karşı koruyor ve bu sayede bazanızda deformasyon oluşmasını da engelliyor.

Çekmeceli Karyola Çeşitleriyle Evinizde Ek Alanlar Oluşturun

En çok tercih edilen karyola modelleri arasında, alt bölmesinde birbirinden kullanışlı çekmecelere yer veren ürünler de bulunuyor. Farklı boyutlardaki çekmeceleri sayesinde etkileyici bir görünüm sunan ürünler; çarşaf, yatak örtüsü, pijama, nevresim, yastık kılıfı, çamaşır, çorap gibi çeşitli yatak odası unsurlarını kolayca depolayabilmenize de olanak tanıyor. Gardırobunuzun, bazanızın ve komodinlerinizin yetersiz kaldığı durumlarda kolaylıkla faydalanabileceğiniz karyola çekmeceleri, daha fazla depolama alanı sunmaları sayesinde çocuklu ve kalabalık aileler için de ideal bir nitelik sergiliyor. Çekmece detayları, somyalı karyola modellerinde de bulunabiliyor. Bu sayede karyola modeli, bir yandan yatağınızı en kaliteli ve en sağlıklı şekilde taşırken öte yandan kişisel eşyalarınıza da kusursuz bir saklama alanı sunabiliyor. Pek çok farklı marka tarafından özenle tasarlanan çekmeceli karyola somya takımları, eşsiz kaliteleri ve ideal fiyat seçenekleriyle dikkat çekiyor. Son derece ideal seçeneklere sahip olan somyalı ve çekmeceli karyola fiyatları, bu benzersiz konfora her bütçeyle rahatça erişebilmenizi mümkün hale getiriyor.

Yavrulu Karyolalar ile Birden Fazla Yatağa Sahip Olun

Yavrulu karyola modelleri, alt bölümlerinde yer alan özel bir alan içerisinde daha küçük boyutlu bir yatak daha bulunduruyor ve bu sayede daha fazla yatağı kolaylıkla muhafaza edebilmenize olanak tanıyor. Ek yatak bölmesinin açılır kapanır özelliği sayesinde yedek yatağınızı yalnızca ihtiyaç durumunda ortaya çıkarabilmenizi sağlayan modeller, kapalı haldeyken klasik karyola görünümü sergilemeleri ile alandan tasarruf edebilmenize de yardımcı oluyor. 1.5 kişilik karyola modellerinde ve küçük boyutlu karyola 160x200 seçeneklerinde de kullanılabilen yavru yatak seçeneği; çocuklarınızla aynı yatağı paylaşmak istediğiniz günlerde ya da misafir ağırladığınız zamanlarda size eşsiz bir konfor sunuyor. Dilediğiniz kalitede yatağı rahatlıkla sığdırabileceğiniz yavru yatak alanı, çekmece görünümü sergilemesi sayesinde yatak odası dekorasyonunuza da etkili bir katkı sağlıyor. Güçlü menteşeleri ve etkili ray sistemi sayesinde tek başınıza dahi kolayca açıp kapatabileceğiniz yavru yataklı karyolalar, kolay kullanılabilme avantajlarıyla öne çıkarken hem klasik hem de modern dekorasyonlara uyum sağlayabilmeleri ile de dikkat çekiyor.

Japon Karyola Seçenekleriyle Tarzınızı Yansıtın

Geleneksel çizgilerin dışına çıkmak ve alternatif bir yatak odası tasarımı oluşturmak isteyen kullanıcılar için, birbirinden kaliteli Japon karyola modelleri de üretiliyor. Yere son derece yakın bir tasarıma sahip olan Japon karyola seçenekleri, güçlü tasarımları ve alçak yapıları sayesinde ağırlığınızı tamamen zemine yansıtıyor ve bu sayede size son derece konforlu bir uyku sunuyor. Uyku esnasında yatağınızın sarsılmasını ve sallanmasını önleyen modeller, bu sayede yatağınızın ortopedik fonksiyonlarından daha iyi bir şekilde yararlanabilmenize yardımcı olarak sağlığınızı da koruyor. Klasik karyola modellerinin aksine yatağınızdan daha geniş bir yüzeye sahip olan ürünler, bu sayede size kitaplarınızı, abajurlarınızı, cep telefonlarınızı ve tüm kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz özel bir alan da sunuyor. Bu yönüyle komodin görevini de üstlenen Japon karyola seçenekleri, kullanışlı yapılarının yanı sıra etkileyici görünümleriyle de beğeni kazanıyor. Modern yatak odası dekorasyonlarına kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünler, az yer kaplamaları sayesinde yatak odanızda alan tasarrufu yapabilmenizi de mümkün hale getiriyor.

En Seçkin Karyola Modelleri Trendyol'da

Türkiye'nin ve dünyanın en önemli markaları tarafından tasarlanan birbirinden kaliteli karyola modelleri, şimdi Trendyol'da sizleri bekliyor. Dünya çapında yankı uyandıran çok sayıda markayı ve en kaliteli ürünlerini sizin için bir araya getiren Trendyol, etkileyici karyola seçenekleriyle de her tarza ve her zevke hitap ediyor. Eğer siz de yaşam alanınız için hem çok dayanıklı hem de çok şık bir karyola modeli satın almak istiyorsanız, hemen Trendyol'daki birbirinden kullanışlı ürünlere göz atabilirsiniz. Trendyol'un size sunduğu zengin çeşit seçenekleri arasından dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilir, dilerseniz kendi odanıza dilerseniz de çocuklarınızın odasına benzersiz bir tarz kazandırabilirsiniz. Trendyol'daki modellerin eşsiz tasarım anlayışları sayesinde evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilir, en yüksek kalitedeki ürünler arasından size uygun olanı kolayca bulup tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Trendyol'un size özel olarak hazırladığı avantajlardan ve kampanyalardan da yararlanabilir, birbirinden seçkin karyola modellerini kolayca satın alabilirsiniz. Yaşam alanınızda benzersiz bir etki yaratmak ve etkileyici dekorasyon anlayışınızı yüksek bir kaliteyle buluşturmak istiyorsanız, dilediğiniz modeli hemen şimdi sepetinize ekleyin. Trendyol'un birbirinden farklı seçeneklerinden hemen yararlanın.