Kartlık

5667 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kartlık

Pratik ve minimal bireyler için vazgeçilmez bir ürün olan kartlık cüzdan hem cüzdan işlevi görür hem de cüzdandan çok daha küçüktür. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilir ve uzun süreli olarak kullanılır. Kartlık kullanmanın en rahat yanı minik olması ve erkekler için pantolon veya gömlek cebinde fazla yer kaplamaması olur. Kartlık modelleri de cüzdan modelleri kadar çeşitlidir; Trendyol birbirinden farklı kartlık modellerini kullanıcıların beğenisine sunar.

Kartlık Çeşitleri

En çok tercih edilen kartlık modellerinden biri kredi kartlıktır. İçerisinde kredi kartlarının sığabileceği ve standart boyutlarda yapılan bölmeler yer alır. Bu bölmelerin sayısı kredi kartlık modeline göre değişiklik gösterir. Kredi kartı veya kimlik gibi kredi kart büyüklüğünde belgeleri saklamak için kaç bölme gerekiyorsa, kartlık modeli ona uygun olarak seçilmelidir. Kredi kartlık modelleri arasında; unisex modeller olduğu gibi yalnızca kadınlar veya yalnızca erkekler için üretilen kartlık çeşitleri de yer alır. Cinsiyete göre çeşitlenen kartlıkların yanı sıra kullanım yerine ve malzemesine göre de farklı kartlık çeşitleri bulunur. Yani kartlık almadan önce kimin için, hangi boyutta, malzemede ve modelde kartlık alınacağı belirlenmelidir.

Kartlık Modelleri

Kartlık modelleri arasında, düz ve deri kartlık modelleri (cüzdana benzeyen klasik modeller) olduğu gibi otomatik, mekanizmalı, metal gibi daha farklı kartlık modelleri de yer alır. Klasik deri kartlık cüzdan modelleri arasından seçim yaparak hbir dostunuza ya da akrabanıza hediye alabilir ve risk almaktan kaçınabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı deneyimlerden hoşlanmayan bireyler için klasik tasarımlı bir deri kartlık son derece uygun bir seçim olacaktır. Deri kartlıkların fiyatları diğer modellere göre daha yüksek olsa da kullanım süresi son derece uzun olur. 

Kullanım açısından daha kolay ve daha güvenli sayılabilecek bir model de fermuarlı kartlık modelleridir. Fermuarlı kartlıklar aynı zamanda daha spor bir görünüme sahip oldukları için, günlük hayatında spor kombinler kullanan kişiler için son derece uygun bir seçim olurlar.

Farklı Modeller Arayanlar İçin Kartlıklar

Eğer kartlık seçimi yaparken klasik modellerden sıkıldıysanız, Trendyol'da yer alan birbirinden eğlenceli ve uygun fiyatlı kartlık modellerini inceleyebilirsiniz. Son derece renkli, desenli ya da kuru kafalı asi modeller, hayvan figürlü narin modeller, trend çizgilere sahip modeller (ananas baskılı vb.), özel çizimlere ve tasarımlara sahip modeller, seçenekler arasında yer alır. Görünüm olarak farklılık arayanlar için araba markalarının amblemlerinin kabartmalı olarak basılı olduğu metal kartlık modelleri de vardır. Özellikle alüminyumdan yapılan metal kartlık modelleri kaliteli olduğu için uzun süre kullanılır ve kartların yıpranmasını engellediği için kullanıcıya avantaj sağlar.

Kullanışlı ve Teknolojik Kartlık Modelleri

Yalnızca desende ve görünümde değil aynı zamanda kullanımda da farklılık yaratan kartlık modelleri bulunur. Bunlardan bazıları; akıllı kartlık modelleri, mekanizmalı kartlık modelleri, otomatik kartlık modelleri ve klipsli kartlık modelleridir. Kartların kullanımı açısından ayrıntılı bir biçimde düşünülerek tasarlanan bu modeller, kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra güvenli kullanım da sağlar. Akıllı kartlık modellerinde cep hırsızlığını önlemek adına (temassız çekim) özel bir materyal kullanılır. Bu sayede kredi kartlarının temassız olarak kullanımı, kullanıcı kartlıktan çıkarmadığı müddetçe imkansız hale gelir ve dolandırıcılık ihtimalinin önüne geçilmiş olur. Akıllı ve otomatik kartlık modellerinin de farklı renkleri, unisex modelleri ve deri seçenekleri yer alır. 

Trendyol'un kullanıcıların beğenisine sunduğu yüzlerce ürün modelini  üzerinden inceleyebilir, size en uygun kartlık modelini hemen sipariş edebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir