search result placeholder

Karaca Kazak

Karaca Ürünleri

Karaca Ürünleri

Karaca, pek çok kişi tarafından mutfak ürünleriyle bilinen bir marka olsa da Çift Geyik Karaca, aynı zamanda bir giyim markasıdır. 1993 yılından beri giyim alanında hizmet veren marka, kaliteli kumaşlar ve malzemelerle giyim alanında ürünler tasarlamaktadır. Markanın giyim alanında kazak, gömlek, hırka, yelek, bluz, sweatshirt, pantolon, etek, elbise, jean, şort, kapri ve takım elbise gibi ürünleri mevcuttur. Marka ayrıca ayakkabı ve aksesuar üretimi de yapmaktadır. Çift Geyik Karaca markasının en bilinen ve beğenilen ürünlerinden biri kazaklarıdır. Kaliteli kumaşlardan üretilen triko kazaklar, pek çok farklı özelliğe sahiptir. Yün ve pamuk gibi kumaşlar kullanılarak üretilen kazakların modelleri kazak boylarına, yaka modellerine, desenlerine göre değişiklik göstermektedir. Karaca çift geyik kazak, yapılarına göre düz model, beli lastikli model, asimetrik model gibi seçeneklere sahiptir. Markanın hem erkek hem de kadınlar sıklıkla kullanılan kazak modelleri beli lastikli model ve düz modeldir. Asimetrik kesimli kazaklar ise daha çok kadınlar için tasarlanmaktadır. Markanın yapısına göre kazak modellerinin yanı sıra yaka modellerine göre de kazak seçenekleri vardır. V yaka, 0 yaka, balıkçı yaka, polo yaka, yarım boğaz yaka gibi çeşitleri olan kazaklar, hem bahar aylarında hem de kış aylarında kullanılabilmektedir. Her tarza uygun yaka modelinin olduğu markanın, en çok tercih edilen modellerinden biri 0 yaka kazaktır. Göğsü kapatarak sıcak tutan 0 yaka kazak modeli, boğazlı kazak sevmeyen kişilerin tercih edebileceği bir modeldir. Boğazlı kazak ise, boğaz kısmını da örtmek isteyerek daha fazla ısınmak isteyen kişiler için idealdir. Karaca kazak modellerinden v yaka kazak ise hem tek başına hem de gömleklerde birlikte giyilmekte olup, her tarza uygundur. Markanın ayrı ayrı yaka seçeneklerinin olmasının yanı sıra kalıp seçenekleri de mevcuttur. Karaca triko kazakları, regular fit ve slim fit kalıplar ile tasarlanmaktadır. Markanın kalıp seçeneklerinden slim fit kalıbı kollar ve gövdeyi saran, daha dar bir kazak modelidir. Bol kazak giymeyi sevmeyen kişiler için ideal olan slim fit kazaklar kadın ve erkek kazaklarında mevcuttur. Regular fit kalıbı ise, slim fite göre daha bol bir yapıdadır. Kolları ve gövde kısmı daha geçiş olan regular fit kazaklar, rahat bir tarza sahip kişilerin kullanabileceği kazak modellerindendir.

Karaca Kazak Kumaşları ve Modelleri

Karaca Kazak Kumaşları ve Modelleri

Karaca kazak, rahat ve şık bir tarza sahip kişilerin sonbahar ve kış aylarında giyebileceği ürünlerdir. Karaca kazaklarda kullanılan triko kumaşlardan biri pamuklu kumaştır. Pamuklu kumaş, sonbahar, kış ve ilkbahar gibi aylarda tercih edilebilecek, cilde hava aldıran ancak soğuk tutmayan bir kumaştır. Yumuşak bir yapısı olan pamuklu kumaş, markanın mevsimlik ve kışlık kazak modellerinde tercih edilmektedir. Kaliteli pamuktan üretilen markanın pamuklu kazakları, farklı renklerde üretilmektedir. Siyah, kahverengi gibi kış aylarında tercih edilen renklerin yanı sıra, kırmızı, beyaz gibi canlı renklerde pamuklu kazaklarda kullanılmaktadır. Markanın kazaklarında tercih ettiği bir diğer kumaş cinsi yün kumaştır. Karaca yün kazaklar, sık veya daha geniş örgü modelleri ile makine örgüsü olarak örülmektedir. Yumuşak bir yapıya sahip yün kazaklar, kalın olmaları sebebiyle kış aylarında sıcak tutma özelliğine sahiptir. Karaca yünlü kazak modelleri, boğazlı, v yaka, bisiklet yaka gibi yala seçeneklerine sahiptir. Yünlü kazaklar hem siyah, lacivert, bordo gibi koyu renklerde hem de beyaz, mavi gibi açık renklerde üretilmektedir. Karaca kazakların farklı kumaşları olmasının yanı sıra herkesin zevkine uygun farklı farklı modelleri de vardır. Bu modellerden biri klasik boyda bele kadar gelen düz kazak modelidir. Düz kazak modeli, kal altından bel kısmına kaza aynı ölçülerde gelmektedi yır. V yaka, balıkçı yaka, polo yaka, bisiklet yaka gibi yaka seçenekleri ile birlikte kullanılan düze kazak modeli, günün her anında rahatça giyebilmek için uygundur. Karaca çift geyik kazak modellerinden bir diğeri de kalça kısmında lastik bulunan lastikli klasik kazak modelidir. Kal altından bele doğru düz gelen kazak modeli, bel kısmındaki lastik sayesinde vücuda daha iyi oturmaktadır. Yarım boğazlı yaka, v yaka, bisiklet yaka gibi yaka seçenekleriyle kullanılan lastikli kazak modeli, klasik tarzda kazak sevenler için idealdir. Markanın bir diğer kazak modeli ise, önü kısa arkası uzun kazak modelidir. Bu modelde, kazağın ön kısmı kalçaya kadar düz bir şekilde gelmekte ve burada bitmektedir. Kazağın arkası ise, daha kalçanın biraz üstünde bitmekte ve kazağın bittiği yerden uzun, tül bir kumaş devam etmektedir. Bahar aylarına ve kış aylarında giyilmekte uygun olan kazak modellerinde pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Siyah, beyaz, yeşil, mavi, turuncu, kırmızı gibi renkler markanın renk seçeneklerinden bazılardır.

Karaca Kazak Yaka Modelleri

Karaca Kazak Yaka Modelleri

Karaca kazak, kişilerin bahar ve kış aylarında kullanması için tasarlanmış rahat ve kaliteli kumaşlardan üretilen ürünlerdir. Markanın kazak modelleri yünlü, pamuk gibi farklı cinste triko kumaşlar ile üretilmesinin yanı sıra birbirinden farklı yaka seçeneklerine de sahiptir. Markanın kazaklarında tercih ettiği yaka modellerinden biri v yaka kazaktır. Karaca v yaka kazak, hem kadın hem de erkekler için uygun bir yaka modelidir. Klasik çizgideki bu şık yaka modelinde yaka boyun kısmından göğüs kısmına doğru daralmakta ve bir v oluşturmaktadır. Boyun ve göğüs kısmının bir pencere gibi bir miktar açık olması sebebiyle rahat bir model olan v yaka kazakları, içerisine gömlek giyerek kullanmakta mümkündür. Karaca polo yaka kazak, markanın yaka modellerinden bir diğeridir. Bu yaka modelinde, yaka kısmı gömlek yakalarına benzemektedir. Göğüs kısmı V şeklinde çok az bir uzunlukta aşağı inen polo yaka kazakların aşağı doğru inen kısmında düğmeler bulunmaktadır. Düğme ile birlikte ister tamamen kapalı ister açık giyilebilecek polo kazaklar, rahatlığı dolayısıyla kadınların ve erkeklerin tercih ettiği yaka modellerindendir. Polo yaka kazaklar, gömlek ile birlikte de giyilebilmektedir. Polo yaka kazaklar, rahat bir tarza sahip olan kişilerin tercih edebileceği yaka modellerine sahiptir. Karaca boğazlı kazak, markanın bir diğer yaka modelidir. Hem erkek hem de kadın kazak modellerinde bulunan boğazlı kazak modelinin bir diğer ismi de balıkçı yaka kazaktır. Karaca balıkçı yaka kazak, boyun kısmını çene hizasına kadar kapatan boğazlı yaka modeli, boğaz kısmını örttüğü için daha sıcak tutmakta ve böyle kış aylarında en çok tercih edilen kazak modellerinden biri olmaktadır. Boğazlı kazaklar, triko ve yünlü kumaş cinsi ile birlikte kullanılmaktadır. Boğazlı kazaklar, soğuk havalarda üşümeyi engellemek, vücudun sıcak kalmasını sağlamak isteyen kişiler için idealdir. Markanın bir diğer yaka modeli de yarım boğazlı kazaktır. Karaca yarım boğazlı kazak, çene altına kadar uzamamakta, çeneye kadar olan mesafenin yarısı kadar alanı kaplamaktadır. Boğazlı kazaktan farklı olarak, boğaz kısmında iki kat, katlanmış kumaş değiş, tek kat kumaş bulunmaktadır. Yarım boğazlı kazaklar ceketlerin veya hırkaların içine giyilerek de kullanılabilir. Yarım boğazlı kazak sonbahar ve kış ayları için idealdir.

Karaca Kazak Kalıpları

Karaca Kazak Kalıpları

Karaca kazak, yünlü, pamuklu gibi triko kumaş modelleriyle birlikte üretilmektedir. Markanın kazaklarında farklı kumaş seçenekleri olmasının yanı sıra, birbirinden ayrı yaka seçenekleri de bulunmaktadır. Balıkçı yaka (boğazlı), polo yaka, v yaka, yarım boğazlı gibi yaka seçeneklerine sahip olan kazak modelleri, hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği ürünlerdir. Farklı farklı yaka seçeneklerine sahip kazaklar, kullanıcıların tarzlarına en uygun kazağı bulmalarını sağlamaktadır. Karaca kazak farklı kumaş ve yaka seçeneklerinin yanı sıra regular fit ve slim fit olmak üzere farklı kalıp seçeneklerine de sahiptir. Markanın kazaklarında tercih ettiği kalıplardan biri regular fit kalıptır. Regular fit, standart kalıp anlamına gelmektedir. Pamuklu, yünlü gibi triko kumaş seçenekleri ile birlikte tasarlanan regular fit kalıbında kol kısımları ve gövde kısmı bir miktar bol bırakılır. Böylece regular kesim kazaklar kişilerin bedenine yapışmaz. Daha bol kesime sahip olması ve vücuda yapışmaması gibi özellikleriyle markanın regular fit kalıbındaki kazakları, rahat bir giyim tarzını benimseyen kişilerin özellikle de erkeklerin tercih edebileceği bir üründür. Regular fit kalıbına sahip kazaklar, giyildiğinde daha rahat hareket edebilme imkanı tanır. Regular fit kalıbı, v yaka, boğazlı, polo yaka gibi kazak modellerinde kullanılmaktadır. Karaca kazak kalıplarından bir diğeri de slim fittir. Slim fit, regular fite göre daha dar bir kalıptır. Slim fit kalıba sahip kabanlar, bedene tam oturur. Kolları ve gövde kısmını saran slim fit kalıplar, bol kazak sevmeyen, bedeni saran kazakları seven kişiler için uygundur. Slim fit kalıbı, markanın yarım boğazlı, boğazlı, v yaka kazak modellerinde tercih edilmektedir. Karaca karaz modellerinde regular fit ve slim fit gibi kalıplar ile birlikte geniş benden seçenekleri mevcuttur. Hem kadınların hem erkeklerin kullanımı için üretilen kazaklardaki beden seçenekleri, her bedenden insanın dilediği kazağı bulmasına yardımcı olmaktadır. Karaca kazak modellerinde regular fit ve slim fit kalıplarının yanı sıra büyük beden için geniş kalıplarda mevcuttur. Büyük bedendeki kişilerin rahat etmesi için tasarlanan büyük beden kazak modelleri yünlü, pamuklu cinste triko kumaşlar ile birlikte kullanılmaktadır. Karaca büyük beden kazak, kalıplarını geniş olmasıyla birlikte XXL, 3XL gibi beden seçeneklerine de sahiptir.

 Karaca Kazak Renkleri, Desenleri ve Bedenleri

Karaca Kazak Renkleri, Desenleri ve Bedenleri

Karaca kazak, farklı kumaş ve yaka seçeneklerine sahip modelleri ile sonbahar ve kış aylarında hem kadınlar hem de erkeklerin tercih edebileceği ürünlerdir. Markanın kazaklarının, modellerinde, kumaşlarında ve yakalarındaki çeşitliliğin yanı sıra kazak renklerinde de çeşitlilik söz konusudur. Karaca siyah kazak, markanın kış aylarında birçok modelde tercih ettiği renklerden biridir. V yaka, 0 yaka, balıkçı yaka gibi yaka seçeneklerine sahip olan siyah renge sahip kazakların bazı modellerinde ise farklı desenler kullanılmaktadır. Regular fit ve slim fit kalıplarındaki siyah, hem kadın hem de erkek kazaklarında tercih edilen bir renktir. Karaca beyaz kazak, tıpkı siyah kazak gibi bahar ve kış aylarında oldukça tercih edilen bir renge sahip kazaklardır. Yünlü, pamuklu gibi triko kumaşlarında kullanılan beyaz renk, her türlü kıyafet ve tarz ile uyum sağladığı için tercih edilebilmektedir. Karaca kırmızı kazak, canlı rengiyle en beğenilen kazaklardan biridir. Yeni yıl gibi kırmızının kullanıldığı dönemlerde çok sık tercih edilen kırmızı rengi, yünlü ve pamuklu kazaklar ile birlikte kullanılmaktadır. Birçok renge uyum sağlayan kırmızı rengi kazak, rahatlıkla alt giyimdeki ürünlerle kombinlenebilmektedir. Karaca çift geyikli kazak modellerinde kullanılan bir diğer renkte mavidir. Karaca mavi kazak, yünlü ve pamuklu kazak modellerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Markanın kazakları renk seçenekleri olduğu kadar desen seçeneklerine de sahiptir. Markanın kazaklarında en sık kullandığı desenlerden biri baklava desenidir. Düz renkli bir kazağın üzerine farklı bir renk veya birkaç renk ile yapılan baklava deseni, kazaklara farklı bir hava katmaktadır. Karaca kazak modellerinde enine ve dikine çizgilerde fazlaca kullanılmaktadır. Farklı renkler kullanılan enine ve dikine çizgiler, kare ve dikdörtgen gibi şekilde oluşturmaktadır. Çizgilerin oluşturduğu bölgeler farklı renklerde de olabilmektedir. Üç dört çizgili bir mavi kazağın çizgileri arasında kalan bir bölge siyah olabilmektedir. Karaca kazaklar, kadınlarda s, m, l, xl, 2xl beden seçeneklerine sahip iken, erkeklerde s, m, l, xl, 2xl, 3xl, 4 xl, 5xl gibi benden seçenekleri bulunmaktadır. Karacanın hem kadınlarda hem de erkeklerde büyük bedenlerde kazak modellerinin olması, büyük beden kıyafet bulmakta zorlanan kişilerin markayı tercih etmesini sağlamaktadır. Büyük beden kazaklar, yün ve pamuklu kazak modellerinde hem kadınlar hem de erkekler için bulunmaktadır.

Karaca Kazak Özellikleri, Fiyatları ve Yorumları

Karaca Kazak Özellikleri, Fiyatları ve Yorumları

Karaca kazak fiyatları, ürünlerin özelliklerine, kumaşına, kalıbına göre değişiklik göstermektedir. Karaca triko kazakları, yünlü ve pamuklu gibi seçeneklere sahiptir. Yünlü kazaklar, kış ayları için ideal kazaklardır. Balıkçı yaka, 0 yaka gibi seçenekleri olan yünlü kazakların en beğenilen özelliklerinden biri en soğuk havalarda bile sıcak tutmasıdır. Markanın pamuklu kazakları ise bahar ayları ve kış ayları için uygundur. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip pamuklu kazakların en beğenilen özelliği, ağırlık yapmaması ve aynı zamanda çok rahat olmasıdır. Karaca erkek kazak, V yaka, 0 yaka, polo yaka, yarım boğazlı, boğazlı gibi seçeneklere sahiptir. Erkeklerin tercih ettiği kazak modellerinden olan v yaka kazaklar, içine gömlek ile de giyilmektedir. Daha farklı bir hava katmak için gömlekle birlikte giyilen kazakların beğenilen özelliklerinden biri esnek ve yumuşak olmasıdır. Karaca boğazlı kazak, markanın hem erkeklerin hem de kadınların kullanımı için ürettiği modellerden biridir. Markanın boğazlı kazakları özellikle soğuk kış günlerinde sıcak kalmak için idealdir. Kullanıcılarının yorumlarda çok sıcak tuttuğunu ve yumuşak yapısı sayesinde kaşındırmadığını belirttiği boğazlı kazakların hem yünlü hem de pamuklu kumaştan modelleri mevcuttur. Karaca erkek, kadın kazak modelleri birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Markanın kış aylarına uygun siyah, lacivert, kahverengi gibi renklerde tasarladığı kazaklar kullanıcıların beğenisini toplamakta ve yorumlarda her kıyafete uyum sağladığı belirtilmektedir. Markanın kazakları özellikle kadın kazakların turuncu, kırmızı, mavi gibi renk seçeneklerine sahiptir. Canlı renklerde de kazakların bulunması, kıyafetlerinde açık renkleri tercih eden veya giydiği kazağı göz önüne çıkarmak isteyen kişilerin beğenisini toplamaktadır. Karaca çift geyik kazak, farklı renk seçeneklerinin yanı sıra desen seçeneklerine de sahiptir. Markanın kazaklarında kullandığı baklava deseni, geometrik şekiller ve enine ve boyuna çizgiler kazaklara farklı bir hava katmaktadır. Desenli kazaklar, düz renkli kazaklardan daha çok hareketli kazakları, desenleri sevenlerin tercih edebileceği ürünlerdir. Karaca kazakların en beğenilen özelliklerinden biri de büyük beden seçeneklerinin olmasıdır. Kadınlar da 2xl’ye kadar çıkan beden seçenekleri, erkeklerde ise 2xl, 3xl, 4xl, 5xl’ye kadar çıkmakta ve büyük beden kıyafet bulmakta zorlanan kişilerin tercihine sunulmaktadır. Büyük beden kazakların regular fit gibi rahat kalıplara sahip olması, kullanıcıların kazakların içinde rahat etmesini sağlamaktadır. Karaca kazaklarını ve diğer ürün çeşitlerini daha detaylı inceleyebilmek, beğendiğiniz ürüne kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

search result placeholder