Kapri & Bermuda

22845 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kapri & Bermuda

Kadın ve erkeklerin yaz mevsiminde sıklıkla tercih ettiği kapri ve bermuda ürünleri alt giyim konusunda zengin bir çeşitlilik yaratır. Birbirinden önemli ve büyük markaların yer aldığı Trendyol'da bulunan geniş ürün çeşitliliğini değerlendirerek giyim stilinize tam uyum sağlayan zarif bir kapri ya da bermudayı sipariş edebilirsiniz. Çocuklar için de uygun modeller bulunması ebveveynlere tüm aile için toplu olarak alışveriş yapabilme olanağı sağlar. Kısa kesim bermuda şort çeşitleri bacaklarınızı ön plana çıkarmak ve özgürce hareket edebilmek için son derece kullanışlıdır. Rüzgârı daha iyi hissetmeye ve vücudunuzun güneş altında daha dengeli bir şekilde bronzlaşmasını sağlayan bermuda modelleri yardımıyla nefes alabilen bir alt giyim ürününe kısa zaman içerisinde Trendyol ile sahip olabilirsiniz.

Hava Aldıran Ferah Kumaş

Bermuda modelleri hava geçirgenliği yaratan ince ve nefes alabilen kumaşlarıyla yazın zorluklarına kolayca uyum sağlar. Hafif olmaları sayesinde vücudunuza daha az yük bindiren bermudalar verimli bir kullanım yaşatır. Kısa kollu tişört ve gömleklerle de kombinleyebileceğiniz bermuda pantolon modelleri ile sıcak havalarda resmi toplantılara, kutlamalara ve partilere uygun bir giyim tarzı yaratabilirsiniz. Erkeklerin önde gelen seçimleri arasında yer alan bermuda pantolonlar ile geniş paçalara sahip bir alt giyim ürününe sahip olabilirsiniz. Farklı kesim ve tasarım özelliklerine sahip pantolonlar arasında yer alan yan cepli modeller klasik ceplere ek olarak yeni ceplerle de alan kazanmanızı sağlar. Bozuk paradan kağıt mendile kadar birçok materyal için uygun ve korunaklı bir taşıma alanı yaratan ceplerden yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz ufak eşyaları yanınızda taşıyabilme şansı elde edersiniz. Üretim özelliklerinin yanı sıra markalarına göre de bermuda fiyatları farklı seviyeler içerir. Bu sayede her bütçe için uygun ürün çeşitlerine Trendyol ile ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alternatif Tasarımlara Marka Çeşitliliğiyle Ulaşın

Trendyol'un Trendyolmilla, Trendyol Man gibi alt markalarının yanı sıra Koton, LC Waikiki, Defacto gibi önemli markaların da yer aldığı pantolon ve şort kategorisi alternatif tasarımlara bir arada ulaşabilme şansı yaratır. Bermuda markaları konforlu ve zarif bir giyimi bir arada sunan ürün modelleri ile yaratıcı kombinler için de uygun çeşitler sunar. Yaza uyum sağlamak için kısa ve ince üst giyim ürünleri ile beraber kullanabileceğiniz bermudalar yardımıyla dikkat çekici ve şık bir dış görünüş oluşturabilirsiniz. Bermudalara ek olarak kapri modellerine de Trendyol yardımıyla kısa zaman içerisinde sahip olabilirsiniz. Modaya uygun tasarım özellikleri ve yumuşak kumaş yapılarıyla kullanıcı memnuniyeti yaratan kapriler verimli bir kullanım desteği oluşturmayı başarır.

Rahatlık ve Özgürlük Vurgusu

Yaz boyunca rahatlığını öne çıkarmak ve hareket kolaylığı yaratan bir alt giyim ürünü satın almak isteyen kullanıcılar kapri çeşitlerinden faydalanabilir. Bedeninize uyum sağlayan ve esnek kumaşlarıyla özgürlük hissi veren kapriler kemer ile beraber de kullanılabilir. Kapri rengiyle uyumlu bir kemer seçerek ürünün belinizde daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Çabuk kuruma özelliğine sahip kumaşla üretilmiş olan kapri pantolon modelleri yıkma işlemi sırasında kısa zaman içerisinde giyilebilmeye uygun hale gelir. İkiden fazla cebe sahip kapriler düğmeli cep tasarımlarıyla küçük boyutlu eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Geri dönüştürülebilir kumaş ve polyesterle tasarlanıp geliştirilmiş kapriler ekolojik özellikler taşır. Hem şehir yaşamınızda hem de tatil bölgelerinde rahatlıkla giyebileceğiniz kot kapri modelleri ile pratik bir giyimin yarattığı avantajları değerlendirebilirsiniz. Doğa yürüyüşlerinizde ya da günlük alışverişlerinizi gerçekleştirirken yararlanabileceğiniz kapriler farklı ortamlara uyum sağlayan tasarımlarıyla çok yönlü bir kullanım oluşturur.