Kamp Mutfak Ürünleri

18739 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Kamp Mutfak Ürünleri

Keyifli bir açık hava etkinliği olan kampçılık, doğada vakit geçirmeyi sevenlerin tercih ettiği bir aktivite oluyor. Şehirden uzaklaşıp doğal yaşam alanlarında deneyim kazanmak ve dinlenmek amacıyla yapılıyor. Doğa sporlarıyla uğraşan kişiler de sık sık kamp yapıyor. Kamp sırasında en çok ihtiyaç duyulan kamp mutfak ürünleri ise yapılan kampın türüne göre değişim gösteriyor. Ama temel ihtiyaçlar hep aynı kalıyor. Macera kampı, bisiklet ve motosiklet kampı ya da kış kampı gibi türleri bulunan kamp aktiviteleri için gerekli olan kamp mutfak ürünlerini, Trendyol kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

En Önemli Kamp Mutfak Malzemeleri

Kamp kurmak ile piknik yapmak birbirine karıştırılsa da aynı içeriği taşımıyor. Kamp malzemelerin fazla ağır olmaması ve kamp çantasında taşınabilen ürünlerden oluşması gerekiyor. Ama kamp yapmaya araba ile gidecekseniz o zaman daha zengin bir kamp seti sahibi olabilirsiniz. Doğa yürüyüşü ve dağ tırmanışı gibi spor etkinlikleriyle birlikte yapılan kamplar için minimum malzeme ile yola çıkmak önem kazanıyor. Doğada birkaç gün geçirmek ve doğal yaşamı hissetmek için yapılan kamplara araba ile gideceğiniz için bir kamp masası götürmeyi düşünebilirsiniz. Katlanabilen portatif kamp masaları ile ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Yemek yapmak için kullanacağınız bir tava ya da küçük tencereye ek olarak tabak, bardak, çatal ve kaşık da götürmeniz gerekiyor. Kamp çaydanlığı ve kamp ocağı ise en önemli kamp ürünleri arasında yer alıyor. Kamp kurarak tatil yapmayı planlıyorsanız, yanınızda soğutucu ya da buzluk götürmeniz ise kaçınılmaz oluyor. Kamp ocağını yakmak için kullanacağınız çakmak ile bulaşıklarınızı yıkayacağınız temizlik ürününü de unutmamanız gerekiyor. Yanınıza içeceğinizi sıcak veya soğuk tutmaya yarayan bir termos ile matara da alabilirsiniz. Gıda taşımak için kullanacağınız kaplar, çöplerinizi koyacağınız poşetler ve birkaç mug ile kamp için gerekli olan mutfak ürünleri ihtiyacınızı tamamlayabilirsiniz.

Kamp Mutfak Ürünlerinin Özellikleri

Kamp yapmaya giderken günlük yemek yapmanıza yetecek miktarda kamp mutfak malzemesi götürmeniz yeterli oluyor. Alacağınız ürünleri kolay taşınabilen malzeme ile yapılmış modellerden seçerseniz daha rahat edebilirsiniz. Kullan-at özelliği taşıyan plastik kaşık, çatal ve bıçaklar, keskin bir bıçak, çelik klipsli yemek saklama ve gıda taşıma kapları, vakumlu soğuk içecek matarası ve çelik termos en kullanışlı kamp mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Benzin veya mazot ile çalışan kamp ocaklarını, mini ateş üstü ızgara modellerini, bez buzlukları, soğutucu çantalı tabureleri ve termos bardakları da tercih edebilirsiniz. Kamp süresince besinleri bozulmadan korumanıza yarayan ve kolayca temizleyip pişirmenizi sağlayan ürünlerin yanınızda olması ise büyük önem taşıyor. Birbirinin içine geçen böylece az yer kaplayan saklama kaplarını, tencere ve tavaları seçebilirsiniz. Hafif yapılı olmaları nedeniyle alüminyum malzeme ile üretilen bardakları, kupaları, tencereleri, tavaları ya da emaye mug modellerini tercih edebilirsiniz. Kamp ocağı ve kamp çaydanlığı seçimi yaparken de kolay taşınabilen modellere yönelebilirsiniz.

Kamp Mutfak Ürünleri Fiyatları

Yapmak istediğiniz kamp çeşidine uygun özellikte kamp mutfak seti alırsanız, ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Evde kullanılan ürünlerden daha farklı niteliklere sahip olan kamp mutfak malzemeleri değişen fiyat özellikleri ile sunuluyor. Kamp ürünleri markalarına, tasarımlarına ve sundukları işlevsel özelliklerine uygun fiyatlarla satılıyor. Soğutucu ve buzluk gibi ürünlerin fiyatları, diğer kamp mutfak ürünlerinden daha yüksek oluyor. Termoslar, saklama kapları, tencere, tava ve tabak setleri malzeme ve tasarım özelliklerine uygun fiyatlar taşıyor. Trendyol kamp malzemesi kategorisi size birçok ürün modeli sunuyor. İhtiyacınız olan kamp mutfak malzemelerine kolayca sahip olabilirsiniz.