Kale Kilit

1635 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kale Kilit

Türkiye’de güven denince ilk akla gelen markalardan olan Kale Kilit, güvenliğe ihtiyaç duyulan tüm alanlarda tam koruma sağlıyor. Yenilikçi teknolojilerle geleneksel yüksek kalite çizgisini buluşturan marka, evler, ofisler ve tüm yaşam alanlarında huzur ve güvenin sağlanmasına katık sağlıyor. Kale Kilit modelleri yanında çelik kasa, yangın sistemi, alarm mekanizmaları ve daha pek çok farklı ürün ile beğeni toplayan markanın, Türkiye dışında birçok ülkeye de ihracat gerçekleştiriyor. Markanın kimliğini ve ilk üretim kategorisini oluşturan Kale kilit sistemleri, klasik kilit çeşitlerinin yanı sıra elektronik ve akılı kilit teknolojilerine sahip oldukça iddialı ürünler sunuyor. Marka, Kale emniyet kartı ile kapsamlı bir güvenlik ve kontrol imkânı da sağlıyor. Dijital ve akıllı teknolojiler başarıyla kullanan markanın, kilit, güvenlik ve alarm teknolojilerini entegre biçimde çalıştıran modelleri büyük beğeni topluyor.

Kale Kilit fiyat itibariyle yüksek kalite ve güvenliği herkesin erişebileceği fiyat düzeyine indiriyor. Kale asma kilit çeşitlerinden akıllı kilit ürünlerine her türlü model Trendyol’un avantajlı alışveriş şartlarıyla çok daha uygun koşullarla alıcı bulabiliyor. Trendyol’da markanın bütün ürün ve sistemleri detaylı olarak incelenebiliyor, modellerin teknolojik özellikleri ve sağladıkları koruma standartları öğrenilebiliyor. İhtiyaçlara yanıt veren ürün ve model belirlendikten sonra, en cazip fiyat koşulları ile kolayca satın alınabiliyor.

Köklü Tarih, Üstün Teknoloji

Markanın Türkiye ve dünya pazarlarında ön sıralarda yerini almasına giden yolun temelleri 1953 yılında kurucusu Sadık Özgür tarafından atılıyor. Kurucusu Sadık Özgür, çıraklık ve tornacılıkla başladığı çalışma hayatında Türkiye’nin ve dünyanın en önemli kilit markalarından birini yaratmaya başarıyor. İstanbul Eminönü'nde bulunan Tahtakale’de küçük bir atölye ile çalışma hayatına atılan Sadık Özgür, başlangıçta karyola borusu ve gaz ocağı üretiyor. Sonrasında ilk yerli kilit üretimini yaparak, Türkiye ekonomisi için önemli bir adım atıyor. Ürettiği kilit modelleri kısa sürede kalitesi ile adından söz ettirirken, 1957 yılında çok daha geniş üretim olanaklarına kavuştuğu Eski Londra Asfaltı’ndaki yerine taşınıyor. Üretim hızını ve çeşitliliğini artıran marka, önce asma kilit imalatı, ardından kasa kilidi imalatı ile ürün yelpazesini genişletiyor. İlk ihracatını 1974 yılında yapan ve ülkenin ilk kilit ihracatçısı markası olan Kale Kilit, sadece Türkiye’de değil, ihracat yaptığı pek çok ülkede aranılan kilit markası durumuna geliyor. 1979’da Entegre Teknolojik Kilit Fabrikası’nı, 1980’de Türkiye’nin İlk Master Sistem Barel İmalatı’nı 1987’de ise Türkiye’nin İlk Oto Emniyet Kilidi’ni üreten marka, 2000’li yıllardan itibaren akıllı ve dijital teknolojilerde yeni bir çığır açıyor. Türkiye'de ve dünyada ilk olan Alarmlı Silindir 2013 yılında yapılan lansman ile büyük ses getiriyor. Kale Endüstri Holding çatısı altında faaliyet gösteren ve pek çok alanda ilklerin şirketi olan marka, Türkiye’nin önemli bir başarı hikâyesi olarak adından sıklıkla söz ettiriyor.

Tecrübe ve Güvenin Adresi

Marka yarım yüzyıldan fazla zamandır sürdürdüğü yüksek malzeme ve kaliteli üretim standartları ile tanınıyor. Türkiye’de kilit sistemleri deyince ilk akla gelen markalardan olan firma, yenilikçi teknolojilere hızla uyum sağlayarak kusursuz modeller geliştirmeyi sürdürüyor. Kurduğu AR-GE merkezi ile kilit ve güvenlik sektöründe bir ilki gerçekleştiren marka, tasarımdan satışa tüm üretim aşamalarında uzman kadrosuyla çok özel bir çalışma standardı yakalıyor. Üstün kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri temel alan üretim anlayışı ile 350’den fazla ürün çeşidi bulunan markanın, ayrıca satış aşamasında da Türkiye genelinde yaygın bir ağı bulunuyor. Türkiye pazarının en bilinen ve tercih edilen markası olma özelliğinin yanı sıra 100’den fazla ülkeye yaptığı ihracat ile dünya piyasalarında da güvenilir bir marka olarak bilinirliğini sürekli artıyor.

Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesislerinden birini inşa ederek Kale Endüstri Holding bünyesindeki tüm firmaları bir araya toplayan marka, kapı ve güvenlik sistemleri kategorisinde bütün ürün çeşitlerini içeren geniş ürün yelpazesi ile göz dolduruyor. Kale Kilit tuzaklı model tasarımlarından PVC emniyet kilidi satış seçeneklerine, elektronik kilit ürünlerinden Kale Kilit kapı kolu çeşitlerine pek çok model geliştiren marka, tüm ürünlerinde Türkiye ve dünya standartları ile uyumlu, yüksek kalite çizgisini sürdürüyor. Kale Kilit çeşitleri arasında klasik ve dijital kasalardan, özel kapı hidrolik sistemlerine, otomatik kilitlerden kapı topuzlarına ihtiyaç duyulan her türlü ürün bulmak mümkün olabiliyor.

Yüksek Standartlar, Yenilikçi Teknolojiler

Kale Kilit çeşitleri markanın en iddialı olduğu ürün gamını oluşturuyor ve yıllara dayanan tecrübesiyle adı güven ve yüksek standartlar ile birlikte anılıyor. Markanın ürün koleksiyonunda klasik Kale kilit sistemleri ile birlikte en yenilikçi teknolojilere ulaşmak da mümkün oluyor. Kale akıllı kilit ürünleri tercihe göre kartlı, şifreli, parmak izi okuyuculu, yüz tanıma sistemli pek çok çeşit sunuyor. En yenilikçi teknolojilerle çok önemli araştırmalar yapan marka, üç boyutlu tarama sistemleri, avuç içi tarama sistemi ve daha pek çok gelişmiş teknolojiyi kilit sistemleri ile entegre biçimde kullanma imkânı sunuyor.

Kale elektronik kilit modellerinin sahip olduğu özel motor sistemleri fiziki bir anahtara ihtiyaç duymaksızın, kart, parmak izi ya da uzaktan kumanda gibi gereçlerle kilidi açıp kapama olanağı tanıyor. Anahtar unutma derdine son veren yenilikçi teknolojiler, kapıda Kale Kilit anahtar unutulduğunda sesli uyarı verebiliyor. Bu modeller markanın alarm sistemleri ile entegre olarak da çalışabiliyor. Markanın üstün bir performans ile çalışan AR-GE birimleri mobil cihazlar üzerinden yetkilendirme yapabilen kilitler tasarlıyor, belirli anahtarların belirli saatlerde kapıyı açabilmesini mümkün kılıyor. Anahtar sistemlerine verilen süreli yetkiler istendiğinde kolayca iptal edilebiliyor.

Kale akıllı kilit sistemleri tahta, ahşap, pimapen, çelik ve daha pek çok kapı tipiyle uyumlu çalışabilyor ve mobil cihazlar aracılığıyla kolayca kontrol edilebiliyor. Kartlı, şifreli, parmak izi okuyuculu ya da yüz tanıma cihazlı özel Kale elektronik kilitleri ile uzaktan kontrol etmeye, tek butonla kapının açılabilmesine olanak veriyor.

Gelişmiş Alarmlı Kilit Teknolojileri

Üst düzey bir koruma ve güvenlik sağlayan Kale Kilit modelleri, klasik anahtarlı sistemlerde de gelişmiş teknolojiler ve yüksek kalite standartları uyguluyor. İzinsiz giriş, hırsızlık ve diğer sorunlara karşı özel koruma sistemleri sunan kilitler, çok özel tasarımlarıyla mükemmel güvenlik sağlıyor. Kale Kilit tuzaklı ürün çeşitlerinde hırsızın kapıyı açmasını çok daha zor hale getiriyor. Kale kilit barel kırılmak istendiğinde aslında bu tuzaklı bölüm kırılıyor ve kapının açılması çok daha zor hale geliyor. Kale Kilit barel kırıldığında 8 saniye içinde otomatik olarak alarm sistemleri devreye giriyor ve güçlü alarm sesi ile sağlanan caydırıcılık da kapının açılması imkânsız hale geliyor. Tuzaklı ürünler başta olmak üzere alarm sistemlerinde çok özel bir yaklaşımı devreye sokuyor. Alarm sistemleri çoğunlukla kapı açıldığında devreye girerken, Kale Kilit alarmlı ürünleri hırsızı dışarıda tutarak kapı açılmadan alarmların ötmesini sağlıyor. AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla Kale Kilit alarmlı ürünlerinde çok özel teknolojiler geliştiren marka, dünyada bir ilk olan alarmlı silindir kilitleri üretiyor. Alarmlı Kale Kilit silindir çeşitleri kırılma ya da zorlama halinde ayrı bir cihaza ihtiyaç duymaksızın alarm çalabiliyor. Kale Kilit silindir çeşitleri farklı tercihlere yönelik olarak alarmlı, şifreli, mandallı, tuzaklı, bilyalı, acil durum fonksiyonlu, tirajlı olarak üretiliyor.

Kale Kartlı kilit seçenekleri de mandallı, rozetli, modern, paslanmaz serilerle farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çözümler sağlıyor. Kartlı kilitler tercihe göre ekranlı ya da ekransız olarak kullanılabiliyor. Kale Kartlı kilit alternatifleri arasında bulunan I serisi ise özellikle turizm tesisleri ve konaklama alanları için mükemmel çözümler sunuyor. Markanın özel olarak tasarladığı kartlı kilit ve bilgisayar programları entegre biçimde çalışarak konaklama tesislerinin kilit sistemi ihtiyacını karşılıyor ve turizm alanlarının kişisel alanlara dönüşmesine imkân veriyor.

Asma Kilit Modelleri ve Kapı Kolları

En yaygın kilit türlerinden biri olan ve pek çok alanda kullanılabilen asma kilitler konusunda da oldukça iddialı ürünlere sahip olan Kale Kilit, hem teknik özellikleri, hem de tasarımları bakımından farklı seçenekler sunuyor. Kale asma kilit alternatifleri arasında farklı renk seçeneklerine sahip döküm modeller, pirinçten yapılma yatay kilitler bulunuyor. Bisikletlerden spor salonu dolaplarına, çantalardan kapılara geniş bir kullanım alanı olan asma kilitlerde anahtarlı modellerin yanı sıra şifreli ürünler de büyük ilgi veriyor. Özel renk ve desenlere sahip olan asma kilit modelleri dekoratif açıdan da sıklıkla tercih ediliyor.

Kale Kilit, çelik kapı kategorisinde ürettiği yüksek güvenlikli ürünlerin yanı sıra kapı kolu modellerinde de yenilikçi modeller sunuyor. Kale Kilit kapı kolu ürünleri farklı kapı türleri ile uyumlu olarak yüksek estetik ve güvenlik sağlayan modellerden oluşuyor. Çelik kapılar başta olmak üzere farklı kapı türleri için hem güvenlik, hem estetik, hem de işlevsellik açısından yüksek performanslı modeller içeren kapı kolları, anahtarlı ya da anahtarsız sistemler için değişik estetik tasarımlar sunuyor. Raylı, standart ve gömme raylı olarak tasarlanan Kale Kilit kapı hidroliği ürünleri ise daha güvenlik ve işlevsel bir kullanım sağlıyor. Daha yavaş ve güvenli bir kapanma sağlayarak çarpmaların önüne geçen Kale Kilit kapı hidroliği çeşitleri, kapının açık kalması ve güvenlik sorunu oluşturmasının da önüne geçiyor.

Kale Kilit göbeği işlevsel olarak sağlam kilitlerin güvenlik açısından değiştirilmesi gerektiğinde kolay ve hızlı bir çözüm sunuyor. Çelik, ahşap ya da diğer kapı türleri için basit bir işlemle kolayca takılıp çıkarılabilen Kale Kilit göbeği, tercihe göre alarmlı, bilyalı ya da farklı teknolojiler içeren seçenekler sunabiliyor.

Anahtarlar ve Anahtarsız Otomatik Modeller

Anahtarlarını kaybedenler ya da o erişme şansı bulamayanlar Kale Kilit nasıl açılır sorusunu gündem getirebiliyor. Kale Kilit ürünleri ile birlikte gelen emniyet kartı daha maksimum bir güvenlik sağlamaya yarıyor. Anahtarların çoğaltılması ya da kilit silindirinin yeniden üretilmesi gibi talepler söz konusu olduğunda emniyet kartı işlevsel bir rol üstleniyor. Her Kale Kilit mekanizması özel bir güvenlik kodu taşıyor ve kullanıcıların bu kodun yer aldığı emniyet kartını güvenli bir yerde saklaması tavsiye ediliyor. Kale Kilit mekanizması yapısı itibariyle anahtarın kaybolması durumunda bu kart yardımıyla daha kolay çözümler bulunabilmesini sağlıyor. Kale Kilit anahtar sistemli modellerde her kilit ile birlikte 5 anahtar gönderiyor. Kopya anahtar yaptırmaya gerek olmaksızın yeterli olabilecek bu sayıya karşın, daha fazla kullanıcı için anahtar gerektiğinde anahtar ve emniyet kartı yardımıyla istenen sayıda kopya yaptırılabiliyor.

Markanın kapı kapanınca kendiliğinden kilitlenen otomatik kilitlemeli kilit modelleri de bulunuyor. Kale Kilit otomatik ürün seçenekleri, panik kilit sistemi sayesinde kapının kilitlenmeme olasılığını tamamen ortadan kaldırıyor. Acil durumlarda içeriden kapı koluna dokunulduğunda hızla açılabilen bu sistemler, kapı kapandığında otomatik olara sürgüyü sürüyor ve tam kilit moduna geçiyor. Özel tasarımı sayesinde yön değiştirilerek farklı yönlerde rahatlıkla kullanılabilen Kale Kilit otomatik kilit seçenekleri, ahşap ya da çelik kapı modelleriyle rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kale kilit parmak izli, ortak anahtar özellikli pek çok ürünüyle de pratik ve kullanışlı seçenekler sağlıyor. Ofis ortamları gibi çok fazla kişinin kullanımına ihtiyaç duyulan durumlarda Kale kilit parmak izli, ortak anahtar özellikli ürünler tercih edilebiliyor.

Çelik Kasa ve Kilit Seçenekleri

Marka geliştirdiği çok özel teknolojiler sayesinde kilit ve alarm sistemlerinin yanı sıra çelik kasalarda da tercih listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Yüksek kalite ve uzun ömürlü ürünleri herkes için erişilebilir düzeydeki fiyatlarıyla sunan markanın TSE laboratuvarları tarafından test edilen Kale Kilit kasa ürünleri, 6. Seviye güvenlik standardına sahip ilk üretici olarak öne çıkıyor. Türkiye genelindeki yaygın servis ağı ve kendine özgü montaj yöntemleri nedeniyle sıklıkla tercihe dilen marka, güvenlik standartlarını ve teknolojik olarak geldiği noktayı çelik kasa ürünlerinde de başarıyla kullanıyor. Çalınma, yangın ve diğer sorunlara karşı tam koruma sağlayan çelik kasalar tercihe göre büro tipi ya da ticari sınıfta olabiliyor.

Kale Kilit kasa seçenekleri kullanıcıların tercihlerine göre elektronik şifreli olabildiği gibi, anahtarlı olarak da tasarlanabiliyor. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak değişik ebat ve tasarımlarla üretilen kasalarda, özel talep durumunda ekstra koruma özellikleri sunabiliyor. Solo olarak kullanıma uygun, istendiğinde duvara monte edilebilen kasalar gizli ya da görünür biçimde kullanılabiliyor. Yatay ve dikey formları bulanan kasalar dijital şifreleme ve tek kullanımlık şifre gibi özelliklerle eşsiz bir güvenlik sunuyor.

Markanın ayrıca PVC emniyet kilidi satış ve ürün gibi evlerde ve ofislerdeki özel sorunlara yönelik çok özel çözümleri bulunabiliyor. Pencerelerin gerekenden fazla açılmasını önleyerek tam güvenlik sağlayan Kale Kilit PVC emniyet kilidi satış koşulları oldukça avantajlı olabiliyor. Kale Kilit PVC emniyet kilidi satış ve kullanımı sayesinde sadece pencereler için değil, kapılar için de ekstra koruma ve güvenlik sağlanabiliyor.

Kale Kilit Ürünleri, Modelleri ve Fiyatları

Marka güvenlik sistemlerini kilit ve anahtarın ötesinde çok daha komplike ve akıllı sistemler olarak tasarlıyor ve alarmlar dahil olmak üzere bütünlüklü sistemler kuruyor. Kapı zili, dürbünü, yenilikçi kilit seçenekleri, kamera ve alarm sistemleri, çelik kapılar, çelik kasalar gibi pek çok ürün markanın ürün yelpazesi içinde yer alıyor. Kale Kilit markasının yanı sıra Kale çelik kasa, ticari ürünler, kapı pencere sistemleri, alarm ve sigorta kategorilerinde de özel markaları bulunan Kale Endüstri Holding, özellikle akıllı teknolojiler ile güvenlik sistemlerini buluşturan modelleri ile öne çıkıyor.

Kale Kilit fiyat seçenekleri ürünlerin özelliklerine, yapıldığı malzemeye, büyüklüğüne, dijital yapısına göre değişebiliyor. Klasik kilit modelleri herkes için erişilebilir bir fiyat performans düzeyi sunarken, bütünlüklü dijital ve alarmlı sistemler daha kapsamlı bir düzey sağlıyor. Trenyol’da markanın tüm ürünlerinin özellikleri, ebatları ve sağladığı imkânlar açısından detaylı biçimde incelenmesi mümkün oluyor. Markanın farklı ürün seçeneklerini indirim ve kampanya dönemlerinde çok daha uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaştıran Trendyol, elverişle ödeme seçenekleri ile de beğeni topluyor. Markanın kilit ve güvenlik sistemi denilince her dönem tercih listelerinin ilk sıralarında yer alan özel ürünleri Trendyol’un avantajlı alışveriş olanakları ile daha cazip hale gelebiliyor. Trendyol outlet ürünler de kaçırılmayacak fiyat fırsatları sağlıyor.