Kahvaltı Takımı

7278 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kahvaltının Mutluluğuna Yakışır Estetik Kahvaltı Takımları

Günün en özel öğünü sayılan kahvaltı, ona eşlik eden şık sofralarla çok daha anlamlı hale geliyor. Kahvaltının verdiği mutluluk hissini estetik kahvaltı takımı tasarımlarıyla daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Karaca, Kütahya Porselen ve Schafer kahvaltı takımı en çok tercih edilen kahvaltı takımları arasında yer alıyor. 28, 32, 34 parça gibi kalabalık grupları ağırlayabilecek şık kahvaltı takımlarıyla misafirlerinizi istediğiniz gibi ağırlayabilir güne daha neşeli başlayabilirsiniz.

Kahvaltılarınızın Neşeli Fonu Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımları yapımında kullanılan malzemenin cinsine, kullanım amacına, kaç parça olduğuna göre farklı modellerde tasarlanıyor. Porselen, plastik, seramik ve bambu gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen takımlar, kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar yıpranmadan şık görüntüsünü koruyabiliyor. Dire, dikdörtgen ya da baton şekle sahip kapaklı kahvaltı setleri dönerli veya sabit bir stant üstüne oturtulan büyük bir kahvaltı tabağından oluşuyor. Bu kapak birden fazla bölmeden ya da birbirinden bağımsız küçük kâselerden meydana geliyor. Daha çok günlük kullanım için tercih edilen 6 kişilik kahvaltı takımı genellikle 6 adet servis tabağı, 6 adet çay fincanı ve fincan tabağı, 6 adet çay fincanı porselen kaşığı, 2 adet zeytinlik, 2 adet peynir tabağı, 2 adet reçellik, 1 adet tuzluk ve biberlikten oluşuyor. Pazar kahvaltıları için genellikle 12 kişilik kahvaltı takımı kullanılıyor. Etnik desenleri porselen üzerinde izlemeyi seviyorsanız Karaca kahvaltı takımı modelleri tam size göre. Sevimli hayvan motiflerinin zarif çizgilerle işlendiği ya da dallara konmuş rengârenk kuş motiflerinin bulunduğu kahvaltı takımları da en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Baharı temsil eden kelebek motiflerinin yer aldığı setler de mevsime özel tasarımlar arasında. Mutfak ve sofralardaki tercihi koyu renk olanlar ise pastel renklerin kullanıldığı kahvaltı setlerini tercih edebilir.

İster Kahvaltıda İster Beş Çayında Kahvaltı Seti Hep Yanınızda

Ailenizle yaptığınız her kahvaltıda, misafirlerinizi ağırladığınız Pazar sofralarında ve arkadaşlarınızla sohbet ettiğiniz beş çaylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz kahvaltı takımlarının kullanışlı olması oldukça önemlidir. Tüm parçaların tam olduğu kahvaltı setleri ile istediğiniz tüm yiyecekleri sofraya servis edebilir ve aynı zamanda da masanıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kahvaltı takımı seçerken bir diğer önemli ayrıntı da renk ve desenler. İnovatif ve köklü yapısını harmanlayarak tasarımlarını oluşturan Kütahya Porselen, kahvaltı sofralarını estetik açıdan zenginleştirmek için en çok tercih edilen markalar arasında yerini alıyor. Hem sabah saatlerinde güne harika bir başlangıç yapmanızı sağlayan kahvaltı öğününüzü hem de arkadaşlarınızla keyifli 5 çayı saatlerinizi çok daha güzel anlara dönüştüren porselen kahvaltı takımları şıklıktan ödün vermeyenler için doğru seçenek. Rengârenk çiçek desenleri, aşk temalı tasarımlar ve cıvıl cıvıl renklerin kullanıldığı kahvaltı takımları ile sofranızı canlandırabilirsiniz.

Kahvaltı takımı fiyatları kahvaltı setlerinin malzemesine ve parça sayısına göre değişiyor. Seramik ve porselen takımların fiyatları cam ya da bambu takımlara göre biraz daha yüksek. İhtiyacınıza en uygun olan, kahvaltı alışkanlıklarınızla uyuşan 6 ya da 12 kişilik kahvaltı takımı ürünlerini Trendyol’un kahvaltı takımı kategorisinden inceleyebilir, cazip kampanyalardan yararlanabilirsiniz.