Kağıt Ürünleri

7206 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Kağıt Ürünleri

Ham madde olarak kağıdın kullanıldığı ürünlerine ‌Trendyol üzerinden toplu bir şekilde erişebilirsiniz. Hijyenik özelliklerine ek olarak pratik bir kullanım da yaratmayı başaran kağıt ürünleri aracılığıyla günlük hayatınızdaki ihtiyaçlarınıza çözüm getirebilirsiniz. Dayanıklı kağıt malzemesi ile üretilmiş olan bu ürünler, yırtılma ve yıpranma gibi sorunlara karşı ekstra güçlü bir özellik göstermeyi başarır. Evinizde ellerinizi kurulamak için yararlanabileceğiniz havlu kağıt çeşitleri, farklı markaların farklı ürün paketlerine yer verir. Hem tek rulolu hem de birden fazla rulolu paketlere sahip ürünler arasından eviniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz. Kalın yapıları ve kat kat havlu içermeleri sayesinde suya karşı üstün bir emiş gücü yaratan havlu kağıt ürünleri, daha kuru tezgahlara ve masalara sahip olmanız için idealdir. Kullan-at özelliği ile son derece hijyenik olan kağıt havlular çek-kopart sistemi ile son derece pratik bir yapı taşır. Ruloları dikey ya da yatay olarak yerleştirerek gereksinim anında konforlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Mutfaklarınızda Kullanışlı Yardımcılara Sahip Olun

Yemek hazırlarken, ellerinizi yıkadıktan sonra ya da ıslak zeminleri silerken kullanabileceğiniz kağıt havlular yumuşak yapılarıyla teniniz için de uygundur. Kurulanmak ya da burnunuzu silmek için de yumuşak havluların sağladığı avantajdan faydalanabilirsiniz. Mutfağınızda bulundurarak yemek sunumlarında misafirlerinize verebileceğiniz kağıt peçete çeşitleri ile konuklarınıza daha keyifli bir şekilde yemek yiyebilme şansı tanırsınız. Ağız silmek ya da dökülen yemekleri toplayabilmek için uygun olan kağıt peçeteler güçlü özellikleri ile hijyen koşullarını kolayca sağlar. Küçük boyutları sayesinde yemek masasına yerleştirilebilmesi son derece kolay olan peçeteler katlanarak da estetik bir şekilde masada bulundurulabilir. Kağıt ana maddesi ile üretilen ve ceplerde taşımak için uygunluk gösteren ürün çeşitlerine ‌Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde acil durumlarda rahatlıkla yararlanabileceğiniz kağıt mendil çeşitleri aracılığıyla hijyen kurallarına kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Hijyeni Yanınızda Taşıyın

Cep boy kağıt mendiller mini boyutları sayesinde cebinize rahatlıkla sığar. Çok katlı ve kalın olan bu mendiller aracılığıyla burnunuzu tahriş etmeden silebilirsiniz. Yumuşatılmış ve ipeksi yüzeyleriyle dikkat çeken mendillerin mentollü ve kokulu modelleri de bulunur. Sevdiğiniz kokularla üretilmiş çeşitlerden faydalanarak parfümlü bir hijyen ürünü satın alabilirsiniz. Mentol içeriği ile burnunuzu açmanıza katkı sağlayan mendiller yardımıyla burun tıkanıklığı sorununa karşı da pratik bir çözüm geliştirirsiniz. Katlanabilir kağıt havlu ürünleri de koparıp cebinize sığdırabileceğiniz yapılarıyla çok yönlü bir kullanım için ideal özellikler taşır. Havlu kağıt fiyatları, farklı bütçe seviyeleri için ayrıştırılmış büyük ve küçük paketler aracılığıyla ekonomik bir satın alma gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Tuvaletlerde Pratik Kullanım

Tahriş karşıtı özellikleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başaran tuvalet kağıdı markaları, kullanışlı ürün modelleriyle dikkat çeker. Evinizdeki ya da iş yerinizdeki tuvaletlerde kullanabileceğiniz tuvalet kağıtları ile hijyen koşullarını rahatlıkla sağlarsınız. Suda erimeye uygun olarak üretilen tuvalet kağıtları kanalizasyon sistemine karışsa da dağılarak tıkanıklık oluşmasını önler. Katlı yapıları aracılığıyla emici özellikler taşıyan tuvalet kağıdı modelleri çocuklara tuvalet eğitimi vermek için ideal olan çeşitli hayvan ve bitki figürleri ile estetik bir dış görünüş kazanır. Parfümlü formülleri ile tuvaletinizin daha güzel kokmasına yardım eden ürünler pamuk özlü olarak üretildikleri için ekstra yumuşaklık yaratır. ‌Hipoalerjenik üretim özellikleri ile alerjen ciltler için son derece uygun olan tuvalet kağıtları sağlıklı bir kullanım yaratır. Paket tiplerine göre çok sayıda rulo tuvalet kağıdına yer veren çeşitler arasından eviniz için en uygun olanını satın alabilirsiniz. Tuvalet kağıdı fiyatları, paket tiplerine ve ürün özelliklerine bağlı olarak farklı seçimler yapabilmenizi sağlar.