Jbl Go 2

45 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

JBL Go 2

JBL Go 2 İnceleme

JBL markası, adını kurucusu olan James Bullough Lansing isminin baş harflerinden alır. Bu markanın Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan ve oldukça popüler bir ses sistemi üreticisi olduğu bilinir. JBL firmaları günümüzde Samsung Electronics’in yan kuruluşu olan Harman International Industries şirketine bağlı olarak faaliyet gösterir. Bu şirketin genel merkezi ise Los Angeles kentinde bulunur. Firma kuruluş tarihi olan 1946 yılından bu yana ses sistemleri alanındaki tasarım ve üretim faaliyetlerini yükselen bir başarı ivmesiyle devam ettirir. Markaya ait tasarımlar içerisinde hoparlör, kulaklık ve araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan pek çok ürün yer alır. Markaya ait olan ürünleri iki ayrı kategoride değerlendirilebilir. Stüdyo, sinema, tur ve prodüksiyon alanlarında kullanılan cihazlar markanın profesyonel yüzü olan JBL Professional tarafından piyasaya sunulur. Kişisel müşteriye hitap eden ses aletleri ise markanın diğer bir üretim ağır olan JBL Consumer tarafından çıkarılır. Markanın pek çok müşterisini tarafından ilgiyle karşılanan JBL Go 2 hoparlör sistemlerinin üretimi de Consumer üreticilerine bağlı olarak gerçekleştirilir. Bu ses sistemleri sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan müşteriler tarafından değil dünyanın pek çok farklı yerindeki kişiler tarafından da talep görmeyi başarır. Ürünler yüksek ses kalitesine sahip olmanın yanı sıra uygun fiyatları ile müşterisini memnun eder. Bu cihazlar tam anlamıyla fiyat - performans ürünü olarak değerlendirilebilir. JBL Go 2 Bluetooth hoparlör satın almak isteyen kişiler Trendyol satıcılarında ürünün farklı renklerini bulabilir. Müşteriler Trendyol’da satılan cihazın orijinal olduğuna güvenebilir. Bu ürünler müzik dinlemeyi seven kişiler için çok ideal bir seçim olabilir. Çünkü hafif ve taşınabilir bir cihaz olan hoparlör modelini nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz. Ağır, hantal ve boyut olarak çok büyük olmadığı için her yere konulabilir. Evin içinde veya arabada istediğiniz köşeye koyabilirsiniz. Hatta bir yerden bir yere giderken kol veya sırt çantasının içerisinde taşınabilir. Siz de hafif, kolay taşınabilen, şık tasarımı ve renkleri ile dikkat çeken, yüksek ses kalitesine sahip olmasına rağmen uygun fiyatlara alınabilen bu ürüne Trendyol üzerinden sipariş oluşturarak sahip olabilirsiniz.

JBL Go 2 İnceleme

Teknolojik alet satın alırken ürünün özelliklerini, detaylarını iyice incelemek gerekir. En çok satın alınan teknolojik aletlerden birisi olan hoparlör sistemlerinin özellikleri markalara, modellere göre çeşitli değişiklikler gösterir. Hoparlör genel bir ifadeyle elektrik dalgalarını sese çevirmeye yarayan alet olarak tanımlanır. Ancak bunu tek başına yapmaz. Hoparlör başka bir ses cihazına bağlı olarak çalışır. Hiçbir hoparlör tek başına çalıştırılamaz. Çünkü sesin kaynağı olan elektrik dalgalarını başka bir cihazdan alması gerekir. Bu cihaz bir telefon, bilgisayar, televizyon veya bağlantı kurmaya izin veren başka bir alet olabilir. Hoparlör adı verilen ürünler zaman içerisinde farklı boyutlarda ve şekillerde karşınıza çıkabilir. Önceleri daha çok profesyonel ekipman olarak kullanılan bu aletler ev, ofis gibi farklı alanlarda da görünmeye başlar. Bunun neticesinde aletlerin boyutları biraz daha küçülür, ağırlıkları azaltılır. Günümüz hoparlör modellerine bakıldığı zaman marka tarafından üretilenlerin en iyi cihazlardan birisi olduğu görülür. Markanın 1946 yılından bugüne değin devam etmeyi başardığı üretim süreci adının güvenilir ve deneyimli firmalar arasında yer almasını sağlar. Siz de alışveriş yapmadan önce bu markaya ait olan JBL Go 2 su geçirmez özellikli cihazları daha yakından tanımak ve incelemek isteyebilirsiniz. Bir ses sistemi kullanılırken genellikle en önem verilen özellik ses kalitesi olur. Yeteri düzeyde ses kalitesine sahip olmayan cihazlar dinlenilen müzikten keyif alınmasının önüne geçer. Üstelik bu cihazlar sadece müzik dinlemek amacıyla kullanılmaz. Mesela televizyondan sürükleyici bir film seyrederken de hoparlör sisteminden yararlanabilirsiniz. Go 2 modelleri tüm bu süreçlerde yaşadığınız andan keyif duymanıza yardımcı olur. Bu cihaz ev ortamındaki tüm faaliyetlerde rahatlıkla kullanılabilir. Seslerin yükseklik seviyesi istenilen düzeyde ayarlanabilir. Herhangi bir cızırtı veya kulağı rahatsız edici ses duyulmaz. Ayrıca ürün çok hafif olduğu için evin içerisindeki her odaya tek elle kolaylıkla taşınabilir. İster mutfakta ister salonda günün her saatinde Go 2’yi kullanabilirsiniz. Akşamları komşularınızı rahatsız etmemek için ses seviyesini ideal bir düzeye getirebilirsiniz. Ayrıca bu ürüne özel olarak üretilen JBL Go 2 taşıma çantası bulunur. 2 günlük hafta sonu gezilerinde cihazı taşıma çantasına koyarak her yere götürebilirsiniz. Yazın kumsalda veya plajda müzik dinlemek için hoparlör sisteminizi JBL Go 2 kılıf çantasına koyarak yanınıza alabilirsiniz. Üstelik ürün su geçirmez özelliğe sahip olduğu için bu gibi yerlerde hiçbir şekilde zarar görmez. Bunun dışında uzun araba yolculuklarında veya karavan gezilerinde Go 2 ses sistemi ile kaliteli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Minimal bir tasarıma sahip olan cihazın 10’dan fazla renk seçeneği bulur. Bu renkler içerisinden en sevdiğinizi seçebilirsiniz. JBL Go 2 inceleme ve detaylarına güvenerek Trendyol üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

JBL Go 2 Özellikleri Nelerdir?

JBL Go 2 Özellikleri Nelerdir?

JBL Go 2 özellikleri itibarıyla hoparlör modelleri arasında en çok beğenilen ürünlerden birisi olur. Eğer siz de bu cihazı satın almayı düşünüyorsanız ne gibi özellikleri bulunduğuna bakabilirsiniz. Üründe stereo ses çıkışı yer alır. En düşük ses frekansı 180 Hz, en yüksek ses frekansı ise 20 KHz olarak açıklanır. Cihazda 3 W uydu gücü ve USB güç kaynağı bulunur. Şarj edilebilme özelliğine sahip olan pil, Go 2 ses sistemini 5 saat boyunca aralıksız olarak çalıştırılabilir. Bluetooth sayesinde başka cihazlarla bağlantı kurulabilir. Go 2 modeli Bluetooth’un 4.1 versiyonunu kullanır. Dahili mikrofon özelliği bulunur. JBL Go 2 renkleri turuncu, sarı, mavi, lacivert, tarçın, gümüş, altın, siyah, yeşil ve pembe tonlarına göre ayrılır. Su geçirmezlik özelliği bulunur. Bu sayede deniz kenarı gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. IP seviyesi IPX7 olarak geçer. Ürünün toplam ağırlığı 200 gramı geçmez. Tam olarak 184 gram ağırlığa sahip olduğu bilinir. Uydunun genişliği 86 mm, yüksekliği 71 mm ve derinliği ise 32 mm olacak şekilde tasarlanır. Pil tipi olarak Lityum iyon polimer kullanılır. Pilin şarj olma süresi ise 2 buçuk saati aşamaz. JBL Go 2 şık tasarımı, uzun süre dayanıklı şarjı, su geçirmezlik ve Bluetooth gibi daha pek çok özelliğine karşın uygun fiyat dendiğinde akla ilk gelen modeller arasında yer alır. Bir ürünün bunca özelliğine rağmen uygun fiyatlı olması onun çokça talep görmesine ve beğenilmesine imkan tanır. Zaten genel olarak markaya ait ürünlerin kalitesini tanıyanlar Go 2 modelinin de kalitesinden şüphe etmez. Eğer bu markadan daha önce alışveriş yapmadıysanız da kalitesini duymuş olabilirsiniz. Uygun fiyatlı yeni bir hoparlör arayışında iseniz bilhassa Go 2 modeline şans bakabilirsiniz. Üstelik Trendyol’dan alışveriş yaparken farklı müşteriler tarafından yapılmış olan JBL Go 2 yorum ve değerlendirmelerine de bakabilirsiniz. Bu yorumlar online satış yöntemiyle gerçekleştirilen alışveriş için bir hayli faydalı ve değerli olur. Siz de Trendyol müşterisi olarak bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. JBL Go 2 lacivert, sarı, yeşil gibi farklı renklerin tümünü piyasadaki değerinden çok daha uygun fiyatlara Trendyol’da bulabilirsiniz.

JBL Go 2 Hoparlör Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

JBL Go 2 Hoparlör Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

Bazı kişiler teknolojik aletleri kullanmaktan çekinir. Çünkü bu tip cihazların kafa karıştırıcı ve kullanımı zor eşyalar olduklarını düşünürler. Oysaki firmanın üretimi olan Go 2 hoparlör çeşitleri en kolay kullanıma sahip ses sistemlerinden biri olarak kabul edilir. Kullanımı son derece basit olduğu için de özellikle teknolojik alet kullanımında zorlanan kişilerin tereddüt etmelerini gerektirecek bir durum oluşmaz. Bu cihaz televizyon veya bilgisayar gibi farklı teknolojik aletlerle bağlantılı olarak çalıştığı için öncelikle eşleştirme yapılması gerekir. Aksi takdirde ürün tek başına ses çıkaramaz. Sadece başka aygıtlardan gelen elektrik dalgalarını ses çevirebilir. Cihazı çalıştırmak için önce açma düğmesine basılır. Bunun neticesinde de mavi bir LED ışık yanar. Cihazın üzerindeki açma düğmesi aynı zamanda kapama eylemi için de kullanılabilir. Eğer cihaz açıldığı halde tekrar bu düğmeye basılırsa kapanır. Buna dikkat etmek gerekebilir. Bu aşamadan sonra üzerinde Bluetooth yazan düğmeye basılır. Hoparlör ile eşleştirmek istenilen telefonun veya bilgisayarın da Bluetooth kısmı açılır. Buradan Go 2 hoparlörü seçilir. Böylece eşleşme işlemi de tamamlanmış olur. Eşleşme sonucunda telefon veya bilgisayar üzerinden seçtiğiniz her şeyi hoparlörden dinleyebilirsiniz. Cihazın üzerinde açma/kapama ve Bluetooth eşleştirme düğmelerinin dışında ses kısma, ses açma ve telefon yanıtlama/sonlandırma tuşları da yer alır. Ses kısma ve açma tuşları kullanılarak müziğin şiddeti ayarlanabilir. Telefon çağrıları dahili mikrofon sayesinde hoparlöre bağlanır. Ayrıca cihaz üzerindeki telefon yanıtlama tuşu müziği durdurmak veya tekrar başlatmak için de kullanılabilir. JBL Go 2 tarçın gibi birbirinden farklı hoparlör modellerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Hoparlör Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Hoparlör Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Son dönemlerin en popüler teknolojik aletlerinden birisi olan hoparlör, pek çok farklı marka tarafından üretilir. Bunların arasından yapılan marka ve model seçimlerinde karar vermek oldukça zor olur. Ancak doğru seçimler yapmak istiyorsanız öncelikle bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bluetooth özelliği bulunan ürünler her zaman için çok daha kullanışlı olur. Bluetooth ne işe yarar bilmeyenler olabilir. Bu özellik iki farklı cihaz arasında kablosuz ağ bağlantısı üzerinden yapılan veri aktarımını sağlar. Eğer sizin kullanacağınız hoparlörde Bluetooth özelliği varsa her türlü ses dosyasını aktarabilirsiniz. Kablo bağlantılarıyla uğraşmanıza hiç gerek kalmaz. Bluetooth özellikli bir cihaz almaya karar verdiyseniz JBL Go 2 kırmızı, mavi, siyah gibi farklı renkleri bulunan hoparlör çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Bunun dışında dayanıklılığa da dikkat etmek gerekir. Bir cihazın dayanıklılığını hem yapımında kullanılan malzemelerin sertliği hem de suya dayanıklılığı belirler. Hoparlörün malzemesi ne kadar kaliteli ve sert olursa cihaz çevreden gelen darbelere karşı da o kadar dayanıklı olur. Oysaki kalitesiz malzemelerden üretilen teknolojik cihazlar en ufak bir çarpma sırasında kırılıp parçalanabilir. Dayanıklılığın belirleyici özelliklerinden birisi olan su geçirmezlik her markada bulunmaz. Eğer en iyi ve en kaliteli ürünlerden birine sahip olmak istiyorsanız JBL markasına ait Go 2 cihazlarını satın alabilirsiniz. Üstelik JBL Go 2 mint gibi başka markalarda bulamayacağınız pastel ve dikkat çekici renkleri bu modelde bulabilirsiniz. Bu cihazların birbirinden göz alıcı renkleri Trendyol satıcıları tarafından indirimli fiyatlar üzerinden satılır. Siz de bu indirimlerinden yararlanabilmek için Trendyol’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Şık ve Hafif Tasarımıyla Dikkat Çeken JBL Go 2 Cihazları

Şık ve Hafif Tasarımıyla Dikkat Çeken JBL Go 2 Cihazları

Bir hoparlörün satın alınmasını sağlayan etkenlerin başında ses sisteminin kalitesi kadar dış tasarıma verilen önem de yer alır. İnsanların çoğu göze hitap eden şeyleri daha çok beğenir. Bunun sadece teknolojik cihazlarda değil hemen hemen her nesnenin satışında etkili olduğu görülür. Bu yüzden de bir hoparlör modelinde ses kalitesi kadar tasarımın şık ve zarif olmasına da önem verilmesi gerekir. Markanın tasarımcıları cihazların dış görünüşlerine ayrı bir önem verir. Bu önemi de özellikle seçilen renk tonları ortaya koyar. Çünkü Go 2 modelinde diğer markaların cihazlarında bulunmayan pek çok renk bulunur. Çoğu markaya ait hoparlör tasarımlarında siyah veya gri gibi standart renklerin dışına pek çıkılmadığı görülür. Oysaki Trendyol’da JBL Go 2 turuncu gibi dikkat çekici ve farklı tonlarda pek çok cihaz yer alır. Siz de yeşil, sarı, kırmızı veya pembe gibi farklı tonlardaki ürünler ile evinize, odanıza yeni bir renk katabilirsiniz. Bunların dışında Go 2 modelinde gri, siyah ve altın gibi klasik renkleri de bulabilirsiniz. Bu parlak renklerin dışında cihazların ön kısmında yer alan beyaz renkli marka logosu da tasarıma incelik katan detaylardan birini oluşturur. Eğer özellikle logolu ürünler kullanmayı seven kişilerden biriyseniz bu cihazlar oldukça hoşunuza gider. Bu üründe müşteriler tarafından çok sevilen başka bir özellik de cihazların çok hafif olmaları olur. Ürünler evin içerisinde her yere rahatlıkla taşınabildiği gibi ev dışarısına da çıkarılabilir. Özel taşıma çantasının içerisine konan alet hiçbir şekilde ağırlık yapmaz. Ek parçaları ve bir sürü kablosu olmadığı için de küçük bir çantanın içerisine yerleştirilebilir. Şık tasarımları ve hafif oluşlarıyla dikkat çeken bu ürünleri Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Trendyol’da Kaçırılmayacak JBL Go 2 Fiyat ve Fırsatları

Trendyol’da Kaçırılmayacak JBL Go 2 Fiyat ve Fırsatları

Online alışveriş fırsatlarıyla dolu olan Trendyol, müşterileri için pek çok farklı kampanya düzenler. Bu kampanyalar sırasında sepete ek olarak uygulanan indirimler sayesinde ürünler çok daha uygun fiyatlara satın alınabilir. Kampanyaların içerikleri sadece belirli zaman aralıklarında geçerli olur. Bu süreçte indirim uygulanan ses sistemlerini sepetinize ekleyerek hızlıca sipariş verebilirsiniz. Üstelik sadece bir değil iki ayrı cihaz da satın alabilirsiniz. Birisini kendiniz kullanırken diğerini sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. İnsanların çoğu özellikle hoparlör gibi teknolojik cihazlar satın alırken bilindik ve güvenilir markaları tercih eder. Bu markalardan birisi olan Amerikan firması JBL’nin ürünleri pek çok farklı ülkede en çok satılan cihazlar arasında yer alır. Türkiye’deki müşteriler tarafından da oldukça fazla rağbet gören cihazlar Trendyol üzerinden online yöntemle satılır. Eğer bu hoparlörden satın almak isterseniz JBL Go 2 şampanya gibi bir çok farklı rengini Trendyol’da bulabilirsiniz. Bu markanın elektronik cihazları sağlam ve dayanıklı oldukları için de uzun süre kullanılabilir. Siz de Trendyol fırsatlarını değerlendirerek böyle uzun ömürlü bir ürüne sahip olabilirsiniz. JBL Go 2 gri rengini veya daha farklı tonlarını Trendyol üzerindeki indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Üstelik yüksek ses kalitesine sahip bu hoparlör modelleri her yaştan müşteri tarafından kolayca kullanılabilir. Pek çok özelliği bulunan ama çalıştırılması basit bir model olan Go 2 ses cihazları 5 saatlik müzik dinleme keyfi sunar. Ayrıca farklı renk seçenekleriyle her ortama uyum sağlayabilir. Farklı satıcılar tarafından satışa konulan JBL Go 2 fiyat bilgilerine de Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.