İstikbal Yatak

65 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa
DSACategoryId/145704/1119/104448/104500

İstikbal Yatak

Kaliteli Bir Uyku İçin İstikbal Yatak Önemi

Kaliteli Bir Uyku İçin İstikbal Yatak Önemi

Günlük koşuşturmanın verdiği yorgunluk, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu gece uykusu ile giderilmektedir. Kişilerin günün belli bir saatinde ve belli bir uyku aralığı ile bedenin dinlenmesi aynı zamanda ruhunda iyi hissetmesinde etki etmektedir. Bu durumda önemli olan yatağın kişinin vücuduna uygun olup olmamasıdır. Kalitesiz bir yatak kişinin verimsiz bir uyku geçirmesi haricinde aynı zamanda ruhsal ve fiziksel olarak olumsuz etkilenmesini sağlamaktadır. Omurganın doğal pozisyonunu koruyarak kişinin uykuya geçmesi için doğru yatak seçimi yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış yatak seçimi kişinin kaslar, damar ve sinirler üzerinde oluşan baskı neticesinde ağrılar çekmesine sebep olmaktadır. Bu konuda İstikbal yatak bünyesinde insan beden sağlığını destekleyecek birçok çeşit bulunmaktadır. Çift ve aynı zamanda İstikbal tek kişilik yatak modelleri ile uyku konforu arayan herkese hitap etmektedir. İstikbal baza yatak olarak tercih eden kişiler ve aileler tarafından saklama alanı özelliği bulunan ürün kolaylık sağlamaktadır. Baza ayaklarının yüksekliği ile kadınlar tarafından temizlik kolaylığı adına en çok tercih edilen ürün olmaktadır. Farklı sistemlerle özel tasarlanan istikbal yatak modelleri arasında bulunan İstikbal sleepy yatak 6 spirli bonel yay teknolojisi ile üretilmektedir. Isıl işlem gören karbonlu çelik teller sayesinde yatağın dayanıklılığı arttırılmıştır. Birden fazla yatak çeşidi ile farklı özellikte kumaşlarla üretilen ürünler bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan bentonite kili ile üretilen İstikbal detox yatak kişinin rahat bir uyku uyumasına yardımcı olmaktadır. Uyku zamanını rahat geçiren kişiler böylelikle daha az stres ve yorgunluk geçirmektedir. Bireyler genellikle rahat olmadıklarında sürekli uykularının bölündüğünden şikâyet etmektedir. Bunun sebebi genellikle yatak yapımında kullanılan yaylar ve süngerlerin etkisi olmaktadır. Yatağın en üst yüzeyinin sarmalayan kumaş içeriği özellikle vücudun şeklini alması gerekirken aksi bir durumda kişiye rahatsızlık vermektedir. Yatak yüzeyine dağıtılan ve elyaf eklenen iç yapısı ile ağırlığın yatak yüzeyine eşit bir şekilde yayılmasını sağlayan İstikbal optimal yatak kişinin rahat bir uyku çekmesini sağlıyor. Farklı tasarım ve çizgilerden hoşlananlara özel üretilen İstikbal indigo yatak kot görünümlü kumaşı ile hem şık hem de kişilere konforlu bir uyku sunmaktadır. Kesintisiz yay desteği sunan İstikbal dreamwell yatak çok katmanlı sünger yapısı sayesinde uzun ve keyifli kullanım olanağı sağlamaktadır. Özel olarak tam ortopedik ve sert yatak yapısı tercih edenlere, yatağın üst yapısının kişinin tüm vücuduna temas etmesi amaçlanarak üretilmektedir.

İstikbal Yatak Çeşitleri ile Artan Uyku Kalitesi

İstikbal Yatak Çeşitleri ile Artan Uyku Kalitesi

Bireyler sadece kendileri için değil aynı zamanda çocukları içinde en özel ve güvenli olanı seçmektedir. Bu durum her zaman her koşulda geçerli olmaktadır. Gece uykusunu rahat geçiren bir çocuk her zaman daha sağlıklı olmaktadır. Çocukların hem eğleneceği hem de uykuya geçişini kolaylaştırmak için tasarlanan İstikbal arabalı yatak özellikle erkek çocukları tarafından tercih edilmektedir. Özel bir yarış arabası görüntüsünde olan yatak aynı zamanda çocuğun sağlıklı bir şekilde uyumasına yönelik tasarlanmıştır. Bebek odaları için tasarlanan ve çocuğun belli bir yaşa kadar kullanabileceği İstikbal montessori yatak modelleri farklı tarzlarda ve renklerde tasarlanmaktadır. Ahşap yapısı ile farklı çekmece ve detayları bulunan ürün ailelere kullanım kolaylığı sağlarken bebekler için rahat bir uyku kalitesi sunmaktadır. Neredeyse tüm gün boyunca işiler yorgunluklarını sadece oturdukları ya da yattıkları an hissetmektedir. Bedeni taşıyan omurganın sürekli ayakta durması ya da aynı pozisyonda oturarak çalışması bir zaman sonra sıkıntılara neden olmaktadır. Kişiler eve geldikleri an yemek ve banyodan sonra kendilerini dinlenmeye vermektedir. İstikbal sleepwell energy yatak kullanan kişiler farklı bir teknoloji ile tanışmaktadır. Yatağın iki bölümünün birbirinden farkı bir tarafın sert diğer tarafın yumuşak olması ile kişilere ihtiyaca yönelik konfor sunmaktadır. Yatak yüksekliği olarak diğer çeşitlerinden farklı olan İstikbal visco yatak sert ve yumuşak olmak üzere iki taraflı kullanım rahatlığı ve kolaylığı sunmaktadır. Sünger yatak olarak üretilen ürün çıkarılabilen yüzü ile yıkanabilir özelliği taşımaktadır. İstikbal çift taraflı yatak teknolojisi ile kullanıcılara farklı konfor içeriği sunmaktadır. Özellikle alan problemi yaşayan aileler tarafından tercih edilebilecek İstikbal ikiz yatak tasarımı bir baza üzerinde ve içerisine özel olarak saklanmış bir diğer yatağın beraber kullanılmasını sağlayan bir mekanizmaya sahip olmaktadır. Kullanılmadığı zaman baza içerisine kaldırılan yedek yatak ve altına monte edilmiş aparatı ile kişilere hem alan açısından hem de yatılacak yer açısından kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Farklı ve değişik tasarım tutkunlarına özel üretilen İstikbal prestij yuvarlak yatak zarifliği ile göz doldurmaktadır. Parlak taşlarla döşenen yatak başı ile kusursuz görünen prestij yuvarlak yatak özel tasarım cibinlik kullanımı ile peri masalı gibi bir görünüm sunmaktadır. Belli ölçülerde tasarlanan yuvarlak yatak modeli 220 cm yatak genişliği ve 36 cm yatak yüksekliği ile üretilmekte ve kişilere rahat bir uyku garantisi vermektedir.

İstikbal Yatak Yorumları

İstikbal Yatak Yorumları

Genel olarak masa başı veya ayakta çalışan insanların sırt bel ağrısı ile ilgili sorunları olmaktadır. Bu gibi sorunlar iş saatleri sırasında kişinin farkında olmadan aynı pozisyonda kalarak çalışmasından kaynaklanmaktadır. Çoğunlukla kişiler evlerine gidip dinlenmek için can atarlar lakin evde de aynı şekilde dinlenememiş bir vücut ile sabahı sabah ederler. Bunun sebebi bireylerin yatak alırken yanlış seçimler yapmasından kaynaklanmaktadır. Başka bir alternatif ise ömrü dolan yatağın değişmesi gerekmektedir fakat kişi bunun farkında olmamaktadır. Kişilerin sağlıklı bir dinlenme pozisyonunda uyuması için İstikbal omurga destekli yatak ihtiyaçları bulunmaktadır. Genel olarak üretilen İstikbal ortopedik yatak tasarımı tüm modelleri kapsamaktadır. Daha sert yapılı yatak isteyenlere özel İstikbal full ortopedik yatak sert sünger yapısı ile tüm omurgaya destek sağlarken kişinin rahat bir biçimde uyumasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan yayların boşluksuz bir biçimde dizilmesiyle daha sert bir yapıya sahip olması sağlanmaktadır. Kullanım açısından en uzun ömürlü yatakların arasında bulunmaktadır. Sağlıklı uyuyan kişi de stres faktörü ortadan kalkmaktadır. Özel olarak üretilen ve 8 katmandan oluşan İstikbal stress free yatak üstünde bulunan yatak kapitonesi çıkarılıp yıkanabilir özelliktedir. Nitelikli yay sistemi sayesinde full ortopedik sert yatak kullananlara özel üretilmektedir. Üretilen İstikbal active life gold yatak 5 bölgeli yay sistemi ve özel sünger yapısı ile kişinin gece boyunca dönmeden aynı pozisyonda uyumasını hedef alarak üretilmiştir. İskelet sistemine uyum sağlayan yapısı ve tasarlanan gold çizgileri ile kişilerin hem gözüne hem de beden rahatlığına hitap etmektedir. Genel anlamda rahat uyku ve stressiz bir hayat için seçilen yatak modelleri ve özellikleri giderek değişmektedir. Gelişen teknoloji ile üretilen İstikbal graphene premium yatak kumaşının özel içeriği sayesinde kişinin stressiz bir gece geçirmesini sağlamaktadır. Kişi uyurken rahat bir pozisyonda olmasını sağlayan İstikbal latex yatak aynı zamanda yapısı ile yatağın hava almasını sağlayarak kişinin vücut ısısını da eşit olarak dağıtmaktadır. İstikbal optimum plus yatak Isıl işlem görmüş yay tasarımı ile yatağın uzun yıllar kullanılmasını sağlarken, üst yüzeyinde bulunan özel yapım sert keçe sayesinde kişinin vücut ağırlığını yatak yüzeyine eşit olarak dağıtmaya yaramaktadır. Özellikle alan problemi yaşayan kişiler veya aileler tarafından kullanılan İstikbal duvara katlanır yatak farklı birçok model içermektedir. Benzersiz bir uyku deneyimi yaşamak isteyenler için özel olarak üretilen pamuklu dış yüzey kaplaması ile İstikbal orgaflex yatak kişilere uykunun en doğal halini sunmaktadır.

İstikbal Yatak Ölçüleri Farklı Boyutlar Sunar

İstikbal Yatak Ölçüleri Farklı Boyutlar Sunar

Kişiler genellikle yatak satın alırken özelliklerine pek dikkat etmezler. Yaşanan kas ve iskelet ağrıları arttıkça durumun farkına varan bireyler zamanla yatağın önemini fark etmektedir. Genellikle yatak odasının büyüklüğüne göre alınan İstikbal yatak ölçüleri farklı boyutları sayesinde kişilere seçenekler sunmaktadır. Gelişen yatak endüstrisi ile birçok farklı malzeme sayesinde ortopedik ürünler üretilmeye başlanmıştır. Doğru yatak seçiminin önemini vurgulayan uzmanlar omurga yapısını destekleyecek malzemelerle yapılmış yataklar önermektedir. Gün içerisinde dikkat edilen ve omurga yapısını bozmamak adına gösterilen dikkatin geceleri uyurken de aynı şekilde korunması gerekmektedir. Kişiler tarafından yanlış algılanan çok sert ya da yumuşak yatağın iyi gelmesi tamamen hatalı bir algı yaratmaktadır. Yapılan hatalar doğal yapısı gereği eğri olan omurganın daha fazla eğrilmesine veya farklı olumsuz sonuçlar alınmasına neden olmaktadır. Bu durumda oluşabilecek ağrılar zamanla kişilerin vücudunda büyük hasarlara yol açabilmektedir. Tüm üretilen yatakların değişken özellikleri ile birçok farklı boyutları bulunmaktadır. Genellikle çocuklar veya gençler için kullanılan 90x190 istikbal yatak ölçüsü üretilen yatak boyutlarının en küçüğü olmaktadır. Aynı zamanda ortopedik olan bu yatak ölçüsü küçük odalara özel üretilmektedir. Genç ve uzun boylu kişilerin kullanımı için İstikbal 90x200 yatak bulunmaktadır. Genel olarak misafir odaları için de kullanılabilen yatak boyutu dar bir ene sahip olduğundan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Tek kişi tarafından kullanılan İstikbal 120x200 yatak ölçüsü rahat ve geniş bir alana sahip kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bir buçuk kişilik olarak tabir edilen yatak ölçüsü aynı zamanda iki kişinin de sığabileceği bir genişliğe sahiptir. Küçük yatak odası sahibi eşler tarafından da kullanılabilen yatak boyutu rahatlık açısından kişilere konforlu bir gece uykusu vermektedir. Hemen her yatak modelinin konforlu yapısına sahip tüm ölçüleri mevcut bulunmaktadır. Fakat yatak yükseklikleri farklılık gösterebilmektedir. Alan problemi yaşayanlar tarafından birçok farklı boy ve en seçeneği kişilere kolaylık sağlamaktadır. Yatağı geniş ama boy olarak kısa olarak arzu edenlere 120x190 yatak İstikbal güvencesi ve konforu ile sağlanmaktadır. Bir kişinin rahatlıkla yatabileceği genişliğe sahip bu ölçüler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Rahatına düşkün geniş alan sahipleri tarafından kullanılan bu yatak ölçüsü çift kişilik yatak genişliği sunmaktadır. Çift kişilik ölçülere sahip yatak modelleri ise farklı fiyat ve model seçenekleri ile satılmaktadır. En geniş yatak ölçüsü olarak battal boy denilen 200x200 ürünü de üretilmektedir.

İstikbal Yatakların Hayatımızdaki Önemi

İstikbal Yatakların Hayatımızdaki Önemi

Kaliteli uykunun en önemli adresi olan yataklar beden sağlığının da bir numaralı ihtiyacı olmaktadır. Genellikle ortopedik olarak üretimi yapılan yataklar arasında visko ve lateks yataklar da bulunmaktadır. Gecenin büyük bir çoğunluğunu yatakta geçiren bireyler için uykunun önemi oldukça büyük olmaktadır. Özellikle kişinin zinde ve sağlıklı bir şekilde uyanabilmesinin en büyük sebeplerinden olan gece uykusu sağlıklı bir yatak seçiminden geçmektedir. Günlük stresin üstüne bir de üzerine uykusuzluk insan bedenini ekstra yorabilmektedir. Genel olarak kişiler yatak odası seçimi yaparken içerisinde bulunan yatak kalitesine pek aldırış etmezler. Ayrıca uzun süre kullanılmış yatağı değiştirmeyen kişilerde de bulunan bu hata sağlık problemlerine yol açmaktadır. Kişiye özel olan yatak seçimi öncelikle boyutu ile önem taşımaktadır. Yatağın sertlik derecesi de kişiden kişiye değişmektedir. Genellikle yatak seçimi yapılırken bu duruma dikkat edilmesi önerilir. Gece kişi uyurken terlemesine sebep olabilecek yatak seçimi hatalı olabilmektedir. Yatak üst yüzeyinde bulunan en üst katman hava alabilir nitelikte olmalıdır. Bu durum yatağın hava almasını sağlarken aynı zamanda kişinin uyurken terlemesini de engellemektedir. Uzun süre kullanılan yatağın fonksiyonlarını kaybetmesi ile gereken verimin alınamaması artık yatağın değiştirilmesi gerektiği anlamına gelmektedir. İstikbal yatak takımı kullanıcıları uzun ömürlü ve ortopedik yatak seçenekleri ile uzun yıllar kullanım sağlayabilmektedir. Uykusunu alan istikbal yatak takımı sahibi bireyler kaliteli ve huzurlu gecenin sabahında sağlıklı bir şekilde uyanmaktadır. Birçok tasarım ürün, ortopedik ve özel yay sistemi ile aynı zamanda sağlıklı kumaşlarla yapılan İstikbal yatak ve fiyatları aralarında değişiklik göstermektedir. Farklı ölçülerde üretilen yataklar içerdikleri özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Özel olarak üretilen birbirinden farklı yatak modellerinin ayrıca üst yüzeyinde bulunan su geçirmez özellikte yapısı ile yatağın iç kısmının ıslanması engellenmektedir. Bu tarz özel ürün içeren yatak modelleri de farklı fiyatlarda sunulmaktadır. Güncel olarak yenilenen İstikbal yatak indirim kategorisi her bütçenin sahip olabileceği ürün seçenekleri bulundurmaktadır. Hemen hemen her kategori de sunulan indirim olanakları tüketicinin rahat alımı için sağlanmaktadır. Eski veya yeni sezon ürünlerde gerçekleştirilen indirimler hemen her ay farklı seçenekleri ile güncellenmektedir. Özel günlerde, yıl veya sezon sonu indirimlerinde de farklı birçok kategoride ürünler bulunmaktadır. İstikbal yatak kampanya ürünleri tüm sezon modelleri arasından da seçilebilmektedir. Güvenli üretim belgesi ile konforu garanti eden istikbal yatak kampanya modelleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yatağını yenileyecek veya evlenenlere özel kampanya ve indirim seçenekleri ile kişilere ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

İstikbal Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İstikbal Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kişilerin yatak kullanımı gün geçtikçe yenilenen ürünler ile birlikte farkındalık yaratmaktadır. Eskiden sadece yatak olarak görülen uyuma aparatı artık çok özel içerikler sayesinde konfor alanı olarak görülmektedir. En az 6 saat uyuyan insanlar beden ve ruhlarını dinlendirdikleri bu zaman içerisinde konforlu vakit geçirmeleri sağlıkları için gerekmektedir. Doğru yatak seçiminin başlıca kurallarından biri olan üretim aşamasında kullanılan malzeme seçimi olmaktadır. Farklı düzenlenen yay sistemleri ile tasarlanan yataklar içerdikleri sünger ve keçe gibi diğer malzemeler haricinde yatağı kaplayan dış katman ile de önem taşımaktadır. Yatağın yumuşak veya sert olması kişileri yanıltabilmektedir. Fazla yumuşak yatak kişinin içeri gömülmesini sağlarken sert olan yatak ise kişinin vücut şeklini alamadığı için rahatsızlık vermektedir. Kullanılacak yatağın yaylı veya yaysız olsun ortopedik olması gerekmektedir. Kullanıcılar ve uzmanlar tarafından İstikbal yatak önerisi kişinin kilo ve boy ölçülerine göre yapılmaktadır. Ağırlığı taşıyacak olan yatağın yay sistemleri buna göre önerilir. Kişinin boy ölçüsü ise yataktan 20 cm daha kısa olması gerekmektedir. Özellikle eskiyen yatağını değiştirmek isteyen kişiler İstikbal yatak seti ile istedikleri özelliğe sahip ürün seçimi yapabilmektedir. Güne iyi bir başlangıç yapmanın en iyi yolu kaliteli gece uykusundan başlamaktadır. Kişinin uykusunu almış ve dinlenmiş olarak uyanması gün içerisinde olan enerjisini yükseltmektedir. İstikbal yatak kullanıcı yorumları etkisi ile kararsız kalan kişilerin olumlu anlamda seçim yapabilmelerini sağlamaktadır. Uykusuna ve ruh sağlığına değer verenler tarafından seçilen yatak modelleri kullanıcı yorumları sayesinde etkili sonuçlar verebilmektedir. Kişilerin yorumları esas alınarak yapılan İstikbal yatak tavsiye ürünleri herkes tarafından güven içerisinde kullanılmaktadır. İçerik olarak ısıl işlem görmüş sağlam yay sistemi ile uzun yıllar kullanım sağlayan yatak modelleri birçok farklı ürün seçeneği ve ölçüleri ile tüketiciye güven sunmaktadır. Uzmanlar tarafından yatak değişimi 7 yıl olarak tavsiye edilmektedir. Geçmeyen omuz ve sırt ağrıları ile şikâyet edenler tarafından kullanılması gereken ortopedik yataklar gün geçtikçe gelişme göstermektedir. Gelişen yatak teknolojisi ile farkındalığı artan kişilerin sayısı da gün geçtikçe değişmekte ve yatak seçimleri eskiye göre artık daha bilinçli bir hal almaktadır. Uykusuna ve bedenine değer verenlerin artık daha çok dikkat ettiği yatak seçimi her geçen gün olumlu yönde değişim göstermektedir. Artık bilinçli tüketicinin çoğalması ile sağlıklı bireylerin de artacağı anlamını taşımaktadır.