Isonem Liquid Glass (Sıvı Cam) 2 Kg Şeffaf Zemin Su Yalıtımı

4.6
75Değerlendirme
1.7B
Hızlı Teslimat:1 - 5 Nisan

Ürünün Kampanyaları

Sepette %15 İndirim
30TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Isonem lıquıd glass  şeffaf 2 kg   sıvı cam, cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb.
Yüzeyler üzerine yapışması mükemmel olan,atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf olarak üretilen mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan çift bileşenli bir üründür.
U.V'den ve dış hava koşullarından etkilenmez.
Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz.
Özellikle balkon, teras, banyo gibi zeminlerde oluşan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır.    teknik özellikler · karışım ömrü (saat, 20°c) : 1 (ortam sıcaklığına bağlı olarak değişebilir)· dokunma kuruma süresi (saat, 20°c) : 1 – 2 (uygulanan yüzeye, uygulama dolgunluğuna ve neme bağlı olarak değişiklik gösterebilir.)· sertleşme süresi (saat, 20°c ) : 18 - 24 (havanın bağıl nemi %80 den aşağı olmalıdır.)· tam kür reaksiyon süresi : 7 gün   · cam, cam tuğla, mozaik, karo mozaikte,· fayans, seramik, mermer, granit, doğal taş, porselen yüzeyler· pres tuğlalarda,· ahşap yüzeylerde,· balkon, teras, banyo, mutfak, taş kaplı dış cephelerde.· seramik, cam mozaik kaplı süs havuzlarında.
Yüzey hazırlığı: havanın bağıl nemi en çok %80, ortam sıcaklığı 15 - 35°c ve uygulanacak yüzey sıcaklığı en az 5°c olmalıdır.
Yağmurlu havalarda açıkta uygulanmamalıdır.  iyi bir adezyon için yüzey temizliği çok iyi yapılmalıdır.
Uygulanacak yüzeylerdeki, sıvı cam ile zemin arasında, sıvı camın yüzeye yapışmasını engelleyebilecek her türlü yağ, toz, kir, pas ve benzer maddeler tümüyle temizlenmelidir.
Fayans, seramik uygulamalarında mevcut derz dolgular aşınmış ise yenilenmelidir.
Zımparalanmış yüzey sıvı cam uygulaması için daha iyi mekanik özellik sağlar ve sıvı camın yüzeye daha iyi yapışmasına yardımcı olur.
Uygulama şekli : Uygulama öncesi iki bileşen verilen oranlarda ve ağırlıkça iyice karıştırılmalıdır.
Iki bileşen ancak üniform ve tam bir karışım durumuna geldiğinde istenilen reaksiyona girebilir.
En iyi performans için uygulanacak kat sayısı aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.
Sarfiyat : 0,150 - 0,200 kg/m² ( iki kat ).
20 - 26 m² / 4 kg set -10 - 13 m² / 2 kg setambalaj : 4 kg set ( a bileşen: 3,5 kg, b bileşen: 0,5 kg )2 kg set (a bileşen: 1,75 kg + b bileşen: 0,25 kg)raf ömrü : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.Depolama koşulları : Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.· emici yüzeylerde tozumayı engellemeye yardımcıdır.
229,90TL
185TL
Sepette %15 İndirim
157,25 TL

Satıcı Hakkında

AL-BA HOME

9.7
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (6)
takıtaklavat kuyumculuk ltd. şt.
9.8
Tahmini Teslimat: 2 - 7 Nisan
191,00 TL
154,50 TL
SUAR MARKET
9.3
Tahmini Teslimat: 1 - 6 Nisan
199,00 TL
163,50 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Liquid Glass (Sıvı Cam) 2 Kg Şeffaf Zemin Su Yalıtımı
Isonem
Liquid Glass (Sıvı Cam) 2 Kg Şeffaf Zemin Su Yalıtımı
4.6
75Değerlendirme
46Yorum
Ürünü satın aldı
Balkon fayanslarında boyama öncesi ve sonrası kullandım, çok başarılı bir ürün...👍 Youtube: Yemek Çiftliği sayfamda balkon dönüşümünü ve ürün kullanim her deta...
Ürünü satın aldı
Ürün profesyonel bir ürün kullanırken tüm evin pencerelerini acın maske takın .Ona ragmen cok kötü olabilirsiniz.Dikkatli kullanın
Ürünü satın aldı
Dekorata danışmanlığında mutfak yenileme için aldım , paketleme çok özenliydi ürünü henüz kullanmadım ancak hem çok hızlı geldi hem de sağlam geldi. Teşekkür ed...