Islak Mendil

3376 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Islak mendil

Günün her saatinde tazelenme hissi yaratan ıslak mendil çeşitleri, ferah kokusu ve hijyenik özellikleri ile pratik bir biçimde hayatınızı kolaylaştırır. Bebeklerin alt değiştirme saatlerinde annelerin en büyük yardımcılarından olan bebek ıslak mendil çeşitleri, kokusuz ve boya içermeyen tasarımları ile güvenli bir kullanım deneyimi sunar. Cep tipi tasarlanmış kolonyalı ıslak mendil çeşitleri çantanızda, arabanızda ve ofisinizin çekmecesinde, size gün boyu temiz ve ferah bir his yaratır. Geniş seçenekleri ile ıslak mendiller, farklı markaların ürün çeşitleri arasında, tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerle tasarlanmıştır. Molfix, Sleepy, Komili ve Uni Baby ıslak mendil çeşitleri Trendyol'da farklı seçeneklerle yer almaktadır.

Bebek Bakımı Islak Mendil ile Kolaylaşır

Hassas ve nazik cilt yapısına sahip yeni doğmuş bebekler için üretilmiş Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil, kokusuz ve yumuşak petek dokulu tasarımıyla, bebeklere konforlu bir bakım uygular. Günün büyük bir bölümünü bez içerisinde geçiren bebeklerin alt değiştirme saatlerini eğlenceli hale getiren yenidoğan ıslak mendil modelleri, ferah ve serinletici hissi ile rahatlamalarını sağlar. altında yer alan ıslak mendil çeşitleri, tekli ve çoklu ambalaj çeşitleri ile avantajlı fırsatlar sunar. Farklı markaların tasarladığı ve çoklu ambalaj biçiminde satılan ıslak mendiller, bebeğinizin ve sizin hassas cildinize kesintisiz bakım sağlamak adına, daha uzun süre kullanmanızı amaçlar. Bebeklerin bakımı esnasında, tek elle kolaylıkla açılabilen ambalaja sahip ıslak mendil modelleri kullanım konforu sunar. Ürünün ıslaklığını uzun süre muhafaza ederken işlevini de koruyan kapaklı ambalajlar, ıslak mendillerden maksimum performansı elde etmenize yardımcı olur. 

Hem Temizlik Hem Bakım Yapan Islak Mendil Çeşitleri

Medikal amaçlı olarak üretilmiş ıslak mendil çeşitleri, pişik oluşumuna yatkın ciltlerde olumlu sonuçlar yaratır. Rutin olarak gerçekleşen bebek alt değiştirme eyleminde, pişik önleyici ıslak mendil çeşitlerini kullanmak pratik bir avantaj sağlar. Tek seferde hem temizlik hem de pişik oluşumuna karşı cilt bakımı, medikal mendiller ile kolaylaşır. Medikal pişik önleyici ıslak mendiller, yetişkinler için de farklı formüllerle üretilerek kullanım amacını destekler nitelikler taşır. 

Güneşe karşı yüksek koruma faktörü içeren ıslak mendil çeşitleri ile güneşe maruz kalacağınız her yerde kolayca cildinize koruma etkisi sağlayabilirsiniz. Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz ve güneşe karşı koruma etkisi bulunan ıslak mendil çeşitleri ile gün boyu plajda, piknikte ve ihtiyacınız olan her alanda, cildinizi güneşten koruyabilirsiniz. 

Keyifle Kullanmanız için Tasarlandılar

Yepyeni teknolojilerle tasarlanan ve parfümlü ya da parfümsüz olarak tercih edilebilen ıslak mendil çeşitleri, özellikle çocukların çok seveceği baskılı ıslak mendil olarak da üretilir. Molfix ıslak mendil çeşitleri, annelerin bebek bakımı için tercih ettiği en önemli markalar arasında yer alır. Sleepy ıslak mendil modelleri, hem bebeklerin hem de yetişkinlerin günlük temizliğinde, pratik bir kullanım deneyimi sunar. Hoş kokusu ve hijyenik tasarımıyla Komili ıslak mendil, makyaj temizliğinden günlük temizlik ihtiyaçlarına kadar geniş bir kullanım imkanı sağlar. 

Ürünler içeriğinde bulunan özelliklere göre farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulur. Islak havlu çeşitleri, hem fonksiyonel kullanımı hem de pratik özellikleri sayesinde her yaştan kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Islak havlu fiyatları, ürünün kalite ve dokusu, tekli ya da çoklu ambalaj sayısı gibi farklı kriterlere göre değişiklik gösterir. Kolonyalı mendil fiyatları da cep boyu ya da normal ambalaj gibi farklı tasarımları ile değişik fiyat seçenekleri sunar. Bebeklerin alt bezi değiştirme işlemi için tercih edilecek ıslak mendil ve ıslak havlu çeşitleri, genellikle çoklu ambalajlar arasından tercih edilir. Uzun süre kullanımı ve ekonomik fiyat seçenekleri ile çoklu ambalajlar, geniş ailelerin de tercih ettiği ayrıcalıklı ürünler arasında yer alır.