İndigo Kitap Ikıgai 3'lü Set

4.9
63Değerlendirme
2.5B
Tahmini Teslimat:6 - 9 Nisan

Ürünün Kampanyaları

75 TL Üzeri 15 TL İndirim

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması


Ikigai-Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı


Uluslararası çok satan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüz bir anlam kazansın. Japonlar herkesin bir ikigaisi olduğuna inanır, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri vardır. İlham verici ve rahatlatıcı bu kitap sizlere kendi ikigainizi keşfetmeniz için gerekli tüm bilgileri veriyor. Aceleci davranmamanızı, hayat gayenizi keşfetmenizi, ilişkilerinizi canlandırmanızı ve kendinizi tutkularınıza adamanızı sağlıyor.Ikigai Uygulama Rehberi


Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrını Hayata Geçirin

Hayat Amacınızı Keşfetmenin 35 Yolu

Geçmişten ders çıkarın, mevcut anda yaşadığınızı hissedin ve geleceğinizi kökten değiştirin.

İlk kitaplarında Japonlara özgü ikigai felsefesini en temele inerek inceleyen Héctor García ve Francesc Miralles, okuyucuların hayattaki amaçlarını tüm yönleriyle nasıl keşfedeceklerini iki yıllık bir uğraşın sonucunda detaylı bir biçimde anlatıyor. 

İçinizdeki ikigai sonsuza kadar sahip olacağınız ve hayatınızın her evresine göre dönüşecek olan değişmez bir özelliktir. Tutkuların peşinden gitmek ve bu tutkuları başkalarıyla paylaşarak çoğaltmak, kişinin kendi için belirlediği hedeflerin en güzelidir.

Hayat amacınızı keşfetmeniz için esas olan ikigai felsefesini, yaşamınızın merkezine nasıl koyacağınızı otuz beş farklı aşamayla ele alan bu kitap, geçmişi, bugünü ve geleceği bir araya getirerek kendinizi tanımamızı sağlayacak. Enso çemberinden koan bilmecelerine, haiku sanatından zen ve okçuluğa kadar birbirinden ilginç tekniklerle tanışacak, bunları günlük yaşamınıza nasıl aktaracağınızı öğreneceksiniz.

Şimdi derin bir nefes alın ve ruhunuzun kapılarını açın. Yolculuk başlamak üzere..

45,56TL

Satıcı Hakkında

Asya Kitap

9.8
Diğer Satıcılar
Mkm dükkan
9.6
Tahmini Teslimat: 6 - 9 Nisan
45,56 TL
SEMA KIRTASİYE
9.6
Tahmini Teslimat: 7 - 12 Nisan
67,00 TL
49,90 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Ikıgai 3'lü Set
İndigo Kitap
Ikıgai 3'lü Set
4.9
63Değerlendirme
33Yorum
Ürünü satın aldı
eşime hediye aldım,henüz okumadık ama güzel kitap araştırıp almıştım
Ürünü satın aldı
uygun fiyat merak ediyorum içeriğini
Ürünü satın aldı
Hava şartlarından dolayı bi tanesi köşe kısmı ıslanmış ve kararma olmuştu ama insanlık hali Diyorum bi yıldız Kargo dan kesiyorum Onun dışında teşekkür ederim J...
Bunlar da İlginizi Çekebilir