Ikea

3393 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

IKEA

IKEA ile Gelen Ev Modası

IKEA ev modasında kendini göstermiş ve senelerdir verdiği hizmetlerle birçok kişinin ev eşyasında ilk adresi haline gelmiştir. Birçok alanda kendini geliştiren markanın, her alanda hizmeti bulunmaktadır. Özellikle ev modasında, evin birçok odasına uyumlu olan yatak odası örtülerinden ev aksesuarlarına kadar ürün kategorisi yüksektir. Markanın yatak odası için ürettiği IKEA yatak odaları farklı desenler ve çizgiler ile ev modasına anlam katıyor. Yatak odası setlerinin zengin içerikleri ve aynı zamanda kaliteli kumaş materyalleri ile yazın ve kışın rahat bir uyku çekmeye yardımcı olur. IKEA genç odası, çocuk ve yetişkinlere özel ürettiği setleri ile birçok kesime hitap eder. Genç odası setlerinde taraftar konseptleri, arabalı yataklar, ranzalı setler, çalışma masalı setler, kızlara ve erkeklere özel tasarlanan konseptleri ile dikkat çekmektedir. Genç odalarının tasarımından çok sağlamlığı da belirgin özellikler arasındadır. Genç odalarındaki kullanılan ahşap malzemeler ve vidalama yöntemleri özel işçilikler kullanılarak yerine getirilir. IKEA Türkiye üretimlerindeki genç odalarını en sık beğenilen konseptlerden üretir. Marka üretimlerinde çok yönlü imalatlar yaptığı için her yaş grubuna yer vermiştir. IKEA bebek odası erkek bebek ve kız bebeklere özel renk skalası ile sevimli görünümde bebek odaları üretir. Bununla birlikte sezonda dikkat çeken renkler ve tasarımlar marka tarafından kullanılır. Yatak odalarının dış tasarımlarının yanı sıra bebeklerin rahat edebilmelerine de yardım ettiği söylenebilir. Çünkü bebek vücut yapısına ve aylık özelliklerine uygun olarak üretimler sağlanır. Bebek odalarındaki bütün detaylar düşünülmüştür ve bu nedenle de harika bir konsept yakalanır. Ev modasında etkin bir rol oynayacak olan bebek odaları yanı sıra diğer alanlarda da modanın kalbini attırır. Genellikle bebeklere uyumlu renkler ve desenler kullanılarak üretilen bebek odaları üretilir. Aileye yeni gelecek olan bebeklerin rahat edebilmesi için uyku gelişimlerini desteklediği söylenebilir. Bebek beşikleri, korumalı ve bebeğe zarar vermeyen bir yapıda üretilmiştir. Ayrıca kullanılan materyali de sağlam ağaçlardan imal edilmiştir. Beşiklerin yan tarafından bulunan çekmece detaylar da bebeklerin eşyalarını güvenle saklamaya yardımcı olacaktır. Farklı alanlara dokunan IKEA’nın bebek odasının yanı sıra diğer odalardaki ev dekorasyonlarına da destek olduğu ifade edilebilir. Ev dekorasyonlarının tonlarına uygun olarak tercih edilebilecek birçok mobilya türü bulunmaktadır.

IKEA ile Ev Düzeninizi Oluşturun

Ev için günlük hayatta kullanılabilecek birçok eşya ve detay vardır. IKEA tüm bu detayları düşünerek, evinizdeki bütün eksikliklerinizi tamamlıyor. Aynı zamanda ev eşyalarının son teknolojik işlemler ile üretildiği de söylenebilir. Ev düzenini oluşturabilecek olan eşyalar, evin her alanına hitap edecek ölçüttedir. Bunun yanı sıra IKEA indirim olanakları ile de eksiklikleri satın alabilmek mümkündür. Zaman zaman sağlanan indirim olanakları ile istenilen ürün indirimli bir şekilde alınabilir. Birçok kişinin vazgeçilmezi olan mutfak, genellikle çıkılmayan alanlar arasındadır. Genellikle mutfakta çok zaman geçirildiği için mutfak eşyalarının önemi büyüktür. IKEA yemek takımı farklı renk ve çizgiler kullanılarak imal edilmiştir. Bu nedenle mutfaktaki renk tonlamasına uyum sağlayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca üretilen yemek takımlarının malzeme kalitesi de yüksektir. Farklı tabak ve kaşık tasarımlarını marka kendi imzasını atarak imal etmiştir. Yemek takımlarının içeriği bir hayli zengindir. Parça sayısı yüksek olan takımların sofraya uyum sağlayacak konseptleri bulunur. Tek renk, çizgili, desenli olan yemek takımlarının formları da değişkenlik göstermektedir. IKEA yemek malzemelerine önem veren bir markadır. Yemek masaları, pratik olan mutfak gereçleri, bulaşıklık, tencereler, Amerikan servisler, tabure, farklı hazırlık gereçleri, bulaşık süngerleri, düzenleyici aparatlar, kesme tahtaları, dekoratif aksesuarlar, halı, havlu, masa örtüleri gibi mutfak gereçleri vardır. Mutfakta iş kolaylaştıracak ne varsa markanın konsepti ile bulabilmek mümkündür. Mutfakta pratiklik kazandıracak olan ürünler, yumurta tamamlayıcıları, jülyen soyacak, hazneli olan silikon yağ ve sos fırçası, süt taşırmaz aparat, metal çek bırak dondurma kepçeleri, çırpıcı, hassas mutfak terzileri, kaşıklık, bisküvi yapma makinesi, ipli el rondosu gibi birçok mutfak eşyası üretimi vardır. Mutfaktaki çalışma olanaklarını yükseltecek olan aparatların yanı sıra büyük ev eşyalarıyla da IKEA dekorasyon tamamlanmış olur. Dekorasyon tamamlayıcıları olarak, oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, IKEA çocuk, çalışma alanları, kitaplık ve raflar, ev dekorasyonu, ev düzenleme, evcil hayvan ürünleri, TV dolap sistemleri, halılar, ev tekstili, antreler, ardiye alanları, aydınlatmalar, yemek pişirme, sofralar, mutfaklar, banyolar, yaz ürünleri gibi birçok kategoride ürünü vardır. Bu kategorilerdeki eksikliklere göre ev dekorasyonuna yön verebilmek mümkündür. Çünkü dış moda renkteki üretimlerin yanı sıra ev eşyalarının dış tasarımları da yeni modaya uyumlu olarak imal edilir.

IKEA ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Son zamanlarda ev eşyalarındaki gelişim ve modaya uyumu aranan durumlar arasındadır. IKEA bu durumu göz önüne alarak üretimlerine yön vermektedir. IKEA ürünleri birçok kategoride çeşitlilik gösterir ve hayat kolaylaştırır. Marka özellikle ev düzenleme alanındaki çalışmaları ile büyük bir kolaylık sağlar. Markanın es geçmediği bir diğer alan da ardiyelerdir. Bu alanda da kolay kullanım kazanabilmek için çamaşır odası, açık raflar ve düzenleyiciler üretilmiştir. Ev dekorasyonunun yanı sıra evdeki alanların değer kazanması ve etkin kullanımı için üretimlerin sağlandığı söylenebilir. Yeni sezonda dikkat çeken renkler ile üretilen IKEA oturma odası setleri de perdeler ve diğer eşyalar ile uyum sağlayabilecek dizayndadır. Kanepe, koltuk, sehpa, vitrin ve konsol takımları oturma odalarını verimli olarak kullanabilmeye yardımcı olacaktır. Kanepeler, günlük hayatta kullanıma ideal olarak tasarlanan ev eşyalarıdır. Televizyon izlerken, yorgun olunduğunda, uzanırken ya da misafir ağırlarken istenilen konforu sağlayacaktır. Kanepelerin yapıları ise kumaş, köşe, deri, yataklı, tek kişilik koltuklar ile birleştirilebilecek tasarımdadır. Ayrıca odalarda yapılacak olan değişikliklere de kılıf değişikliği yaparak yeni oturma odasına sahip olabilmek mümkündür. Oturma odalarının konseptleri ise modern, klasik, İskandinav stil olarak kategorize edilebilir. İsteğe göre tekli olan koltukların puf ile tamamlanabilmesi de mümkündür. Ayrıca sallanan koltuk şeklindeki tasarımlar oturma odasına farklı bir hava katacaktır. Oturma odasında yansıtılacak tarzın yanı sıra aynı durum IKEA yemek odası için de geçerlidir. Yemek masaları, evde büyük bir role sahiptir. Yemek masası üzerinde yalnızca yemek yenmez aynı zamanda ders çalışılır, kitap okunur, oyun oynanır ve buna benzer birçok aktivite yerine getirilir. Yemek masası üzerinde kurulacak sofralar için de markanın kahvaltı, akşam yemeği, tatlı tabakları, kadehler, çatal bıçaklar gibi birçok uyumlu takımı vardır. Ayrıca yemek hazırlık aşamasında da IKEA rende ile harika yemekler hazırlanabilir.

IKEA Ev Modasındaki Tarzınızı Yansıtın

Ev dekorasyonu her anlamda büyük bir öneme sahiptir. Evdeki mobilyaların uyumundan rahatlığına kadar bütün noktalara dikkat edilir. Bunun yanı sıra evdeki alanlarda geçirilen zamanların daha rahat bir hale gelmesi için markanın ürettiği birçok eşya bulunmaktadır. IKEA ahşap masa seçenekleri ile yıllar geçtikçe daha da doğallaşan bir güzellikte kendini göstermektedir. Çevreye duyarlı ahşap malzemeler ile tasarlanan masaların sınırlı alanlar da ya da normal alanlarda kullanımları rahattır. Kendine özgü olan tasarımlar ile kolayca temizlenebilen bir yapıları vardır. Ayrıca bu masaların kişi sayısına göre değişiklik gösteren ebatları ve sandalye sayıları bulunmaktadır. Ahşap masaları ister takım olarak ister tekli bir şekilde satın alabilmek mümkündür. Masaya ihtiyaç duyulan bölümlerden biri de çalışma alanlarıdır. Ahşap masaları bu alanlarda kullanabilmek mümkün olabileceği gibi markanın ürettiği IKEA çalışma koltuğu ile de özdeşleştirilebilir. Çalışma koltukları uzun süre oturduğunuz da bile ergonomik bir kullanımla kendini gösterir. Ayarlanabilir yükseklik, dönerli yapı, emniyetli tekerlek bölümleri, basınca durabilen fren mekanizmalı seçenekleri ile birçok özelliği içinde bulunduran çalışma koltukları vardır. Bununla birlikte basit olan bel destekleri ile sırt bölgesinde ekstra desteği sağlayan ve rahat edebilmeye yardımcı koltuklar da bulunmaktadır. Çeşitleri ihtiyaca ve zevke göre seçebilmek mümkündür. Evde kullanım alanı farklı olarak kullanılan yerlerden biri de ütü alanlarıdır. IKEA ütü masası ile rahatça ütü yapabilmek mümkün olacaktır. Çünkü boya göre ayarlanabilen yüksekliği, materyal buharın geçişlerine izin verdiği için nem oluşumları engellenir. Ayrıca iskelet ve tabanı ise dengeyi sağlayan sağlam malzemelerden imal edilmiştir. Ütü masalarının farklı renk ve desenlerdeki özellikleri ise ev dekorasyonunu tamamlayacaktır. Ürünlerin özelliklerinden bir tanesi de ısıya dayanıklı silikon pedlere sahip olmasıdır. Ütü yüzeyinde çizik oluşumu gibi durumları önler. Ütü masasında bulunan kılıfta fiyata dâhil olan bir ektir. Evde iş kolaylaştırabilmek için imal edilmiş eşyalardan biri de IKEA cam vitrin doğal görünümleri ile tasarlanmış, küçük ya da büyük eşyalar için boyut seçeneklerine sahiptir. Cam vitrinleri IKEA hasır halı ile kombinleyebilmek mümkündür. Çünkü birçok renk ve dış tasarım özelliği ile tasarlanan vitrinler vardır. Hasır halılara uyum sağlayacak ve evin herhangi bir köşesine anlam katacak olan IKEA ikili koltuk farklı dizayn ve renk seçenekleri ile ergonomik bir kullanımı sunacaktır.

IKEA’da Her İhtiyaca Uygun Kategoriler

Ev dekorasyonundan kullanılan eşyalar kadar ihtiyaca uygunluğu da önemli bir konudur. Mutfaktan banyoya, oturma odasından yatak odasına kadar birçok alanda hayatı kolaylaştıracak ve ihtiyaçlara yanıt verecek eşyalar vardır. Bunlardan bir tanesi de banyoda kullanım sağlanan IKEA havluluk düz form, oval, 3’lü, gizlenmiş bağlantılar ile farklı tasarımlara sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmış olan kolay temizlenebilir ve dayanıklıdırlar. Havlulukları banyo dekorasyonuna uyumlu olan renklerde alabilmek mümkündür. Çeliğin yanı sıra krom ve bambu materyal yapılarıyla da üretimler sağlanmaktadır. Dekorasyonları eşyaların yanı sıra IKEA bitki seçeneklerini, yapay bambu, saksılı kaktüs, Benjamin, Monstera, Senecio, keklik otu, çim, ev bambusu, Noel ağacı, kekik, okaliptüs, biberiye gibi yapay bitkiler ile evde farklı alanlarda değişik bir hava yakalanabilir. Bitkilerin yapıları kaliteli malzemelerden imal edilmiş ve yıllar geçse de canlılığını yitirmemektedir. Doğanın güzelliklerini evin istenilen bölgesine koyarak, mükemmel seçimler yapılabilir. Bitkiler, büyük ya da küçük olarak boyutlara ayrılabileceği gibi cinsleri de kendi içinde farklılık gösterir. Böylece evin farklı alanlarına rahatlıkla uyum sağlar. Çünkü bitkiler her zaman ev dekorasyonunda etkin bir rol oynar. Mobilyalarla sağladığı uyum ve görünümündeki asillik ile muhteşem bir ahenk yakalanır. Günlük ihtiyaçlar doğrultusunda çok sık kullanılan banyo gereçlerinden biri olan IKEA havlu çeşitleri, banyo havlusu, el havlusu olarak değişkenlik gösterir. Yumuşak dokuları ile cildi tahriş etmez ve renk skalası ile günlük ya da özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Havluları tekli olarak ya da set şeklinde bulabilmek mümkün olabiliyor. Banyoda kullanımın yanı sıra mutfakta da kullanılabilecek ve el kurulamaya yarayan tasarımlarda havlu çeşitleri vardır. Havlulardaki yumuşak ve emici doku ile bakteri üretimine ortam oluşturmaz. İnce lifli ve uzun lifli çeşitleri de bulunur. Değişik boyutlar ve ebatlar ile havluların modelleri değişkenlik gösterir. Ayrıca evdeki eşyalara da uyumluluk gösteren havlu modelleri markanın imzası ile bulabilmek mümkün oluyor. Evin tüm ortamlarında hayatı tam anlamıyla kolaylaştıracak olan eşyaları ve aparatlar vardır. IKEA’nın ilgili kategorileri sayılamayacak kadar çoktur. İçeriğinde yer alan eşyaların hayatın her aşamasında kolay bir kullanım sağlayıp, birçok alana dokunduğu söylenebilir. Mutfak kullanımında kesme tahtaları üretimi yaparken, tabletler için aksesuarlar üretmektedir. Bu nedenle evde kullanım alanları bir hayli geniştir.

IKEA Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

IKEA tasarladığı ev eşyaları ile birçok alanda kolaylık sağlayan bir markadır. IKEA Türkiye üretimleri, kategori olarak oturma odası, yemek odaları, yatak odası, çocuk modası, çalışma alanları, kitaplıklar ve raflar, yemek takımları, ev düzenleme için aparatlar, evcil hayvanlar için eşyalar, TV setleri ve dolap sistemleri, halı, ev tekstili, antreler, ardiye alanları, aydınlatmalar ve bunun gibi birçok alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca ilgili kategoriler arasında çerçeveler, pratik mutfak malzemeleri, terlik, askı, bulaşıklıklar, Amerikan servisler, tabureler, düzenleyiciler, havlular, dekoratif aksesuarlar, bitkiler, çift ve tek kişilik pike takımları, çarşaf takımları, saklama kapları, tabaklar, plaj havluları, çoraplar, mum kokular, servis sunumları gibi içerikleri vardır. İşi kolaylaştıran pratik ve ergonomik eşyalardan bir tanesi de IKEA duvar askısı çeşitleridir. Askı kullanmayan kişiler için boş bir duvarda giysi, çanta, ayakkabılar gibi eşyalar için depolama alanı oluşturmaya yardımcı olan ürünlerdir. Aynı zamanda birbiri üstüne iki askı yerleşimli, tekli özellikler ile tasarlanan modeller vardır. Askıların materyal yapıları, çelik, bambu, ahşap, metal plastik gibi malzemeler ile imal edilmektedir. Renkleri ise duvarlara uyumlu olarak geniş bir skalada üretilir. Duvar askıları çoğu zaman hayatı kolaylaştıran aksesuarlardan bir tanesidir. Çünkü evde büyük askılar yerine portatif duvar askıları daha sık tercih edilir. IKEA üretmiş olduğu ev eşyaları ve aparatları, modeline özelliklerine göre fiyatlandırmaktadır. Ayrıca IKEA indirim ürünleri ile zaman zaman kullanıcılara birçok alanda kolaylık sağlamaktadır. Ev eşyalarının kalitesinin yanı sıra sağlamlığı da dikkat çekmektedir. İndirim ürünlerini odaların farklı alanları için üretilen eşyalarda bulabilmek de mümkün olabiliyor. Sağlam üretimli eşyaların uzun ömürlü olduğu da söylenebilir. Model olarak çeşitlilik gösteren ev eşyaları, renk yelpazesi yönünden de farklı ev dekorasyonlarına uyum sağlayacak özellikler taşır. Satın alınacak ürünlerin rahatça bulunabileceği IKEA outlet kısmından da tercih edebilmek mümkündür. Outlet bölümünde farklı kategorilerde ev eşyaları vardır. Her alanda hayatı kolaylaştıran ürün seçenekleri markanın tasarım özellikleri ile sunulmaktadır. Ayrıca son moda ve teknolojik yenilikler doğrultusunda ürün kategorileri üretimleri sağlanmaktadır. Markanın gelişimleri takip eden üretim faaliyetlerini ihtiyaçlara uygun yaptığı ifade edilebilir. Bütün kategorileri ihtiyaçlar doğrultusunda seçerek ev modasına anlam katacak ürünleri sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.