Hp Laptop

639 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

HP Laptop

Sizin İçin En İyisi HP Laptop

Bilgisayar, bilgiler arasında mantıksal ve matematiksel işlemler yapabilen, internete ulaşmayı sağlayabilen, araştırma yapabilmeyi sağlayan, bazı bilgileri saklayan ve gerekli durumlarda bu bilgilere ulaşabilmemizi sağlayan elektronik aletlere verilen addır. Bilgisayar, hız, depolama, güvenilirlik, tutarlılık ve iletişim konusunda oldukça avantajlı bir alettir. Bilgisayar işlemleri oldukça hızlı yapar, işlem sonuçları hatasızdır. Oldukça büyük verileri alanlarına depolayabilirler ve bunu birçok uygulama ya da bilgisayarla paylaşabilirler. Notebook HP kullanıcılar tarafından en çok sevilen modeller arasında yer almaktadır. Bilgisayarın oldukça önemli faydaları vardır. En önemli özelliğinin bir tanesi iletişim kurabilmektir. Uzakları yakın eden bilgisayar, yurt dışı mesafelerini bile bir tuşla kişileri yanı başımıza taşıyor. Dünyanın her yerinde sayısız insanın görüşmesi, konuşması, yazışması için gerekli tüm uygulamalar bilgisayar aracılığı ile aktif hale getiriliyor. En önemli diğer özelliklerden biri her bilgiye kolaylıkla ulaşılabilir olmasıdır. Neyi merak ederseniz edin kolaylıkla cevabını bulabiliyorsunuz. Bir sorunun binlerce cevabının hepsi bilgisayarda bir tıkla elinizin altında olabiliyor. Bir başka özelliği ise veri depolayabilmesi, kaydetmek istediğiniz bütün veri, fotoğraf, video, dosyalar hepsini toparlayabilmesidir. Gerekli durumlarda ise bu bilgiler depolandığı yerden yeniden açabilir ve başka bilgisayarlara da aktarabilir. Özellikle HP laptop her yere kolaylıkla götürülebilir hafiflikte olduğu için her yere götürülerek her yerde çalışma ortamı sağlanabilir. Gündemi takip edebilmeyi sağlayarak haberleri incelemek, hayata dair her gelişmeyi takip edebilmek için bilgisayarda her türlü imkân mevcuttur. Boş vakitleri değerlendirmede akla ilk gelende yine bilgisayar olur. Bilgisayarda video, film, kitap okuma gibi bütün sosyal aktiviteler mevcuttur. Ayrıca bilgiye ulaşmada en çok sonuç veren ve en geniş kapsamlı sonuçları çıkaran teknolojik alet yine bilgisayardır. Birçok özellik sebebiyle bilgisayar günümüz çağının en etkili iletişim araçlarının en başında geliyor.

HP Laptop ile Her Şey Çok Kolay

Masaüstü ve laptop olmak üzere 2 çeşit bilgisayar çeşidi bulunur. Masaüstü bilgisayar, sabit olarak bir yerde durur. Klavye, kasa, ekran parçası olmak üzere 3 parça halindedir. Bu nedenle ergonomik değildir ve fazla alan kaplar. Eskiden çok tercih ediliyor olmasına rağmen günümüzde popülerliğini oldukça kaybetmiştir. Bilgisayar çeşitlerinde en çok kullanılan model laptop dediğimiz diz üstü bilgisayardır. Dizüstü bilgisayarlar kullanım açısından masaüstü bilgisayarlarda çok daha kolay kullanıma sahiptir. Özellikle rahat taşınabilir olması ve her yere götürülebilmesi ile yatarken, otururken, okulda, kafede, işyerlerinde, evlerde kısacası her yerde çalışmayı, boş vakitleri değerlendirmeyi, ödev yapabilmeyi, ders çalışmayı, işlerinizi yapabilme gibi her durumu kolay hale getirir. Bu sebeple dizüstü bilgisayarları masaüstü bilgisayara oranla çok daha fazla tercih edilir. Dizüstü modellerinde en çok öne çıkan modellerden birisi HP dizüstü bilgisayar modelleridir. HP bilgisayar modellerinde oldukça ün yapmış bir markadır. Adının açılımı Hewlett- Packard’dır. HP baş harfleri kullanılarak marka adı oluşturulmuştur. Uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım sağlayabilmek için bilgisayarda özellikle kaliteli donanım ve yazılım parçaları kullanılan markaları tercih etmek gerekir. HP notebook, tüketicinin her anlamda ihtiyacını ve beklentisini karşılayacak kalitede bilgisayarlar üretiyor. Sunduğu birçok dizüstü modellerinde farklı içerik ve farklı özellikler belirleyerek kişilerin ihtiyacına yönelik en yakın seçenekleri bulmasını sağlıyor. HP günümüze kadar birçok başarılı model ve ürün ortaya koymuştur. Kendini sürekli yenileyen HD üretime hızla devam ediyor.

HP Laptop Modelleri ile Veri Analizi Daha Kolay

Dünya markalarından birisi olan HP, başarılı modeller üreterek kullanıcıların memnuniyet ve beğenisini kazanmaya devam ediyor. HP‘de her türlü, renkte modelde ve işlevde bilgisayar bulabilmek mümkün. Öncelikle kullanıcının bilgisayarda ne aradığı en önemli noktadır. Bilgisayarı ne için kullanacağınız seçim ve özellik konusunda size en önemli ışık olacaktır. Tam olarak bu noktada HP laptop modelleri ile herkesin beklentisini karşılamak mümkün bir hale geliyor. Laptoplar özellikle her yere götürülebilmesi açısından tam bir konfor ürünüdür. Özellikle küçük bilgisayarlara verdiğimiz notebook isimli cihazları seçebilirsiniz. Notebook dizi izlemek, filmler izleyebilmek, oyunlar oynamak gibi boş zamanlarınızı değerlendirmek açısından bu model sizin için oldukça uygun olabilir. Daha çok iş için kullanılan, ders çalışmak için kullanılan ya da önemli bir amaç için kullanılan bilgisayarlarda laptop ya da masaüstü tercihi her zaman daha mantıklı olacaktır. Bir bilgisayar almak istediğiniz zaman bilgisayarda bakacağınız en önemli şeyler teknik özellikleri olmalıdır. İyi teknik özelliklere sahip bir bilgisayar oldukça uzun ömürlü ve kullanışlı olacaktır. Bilgisayarın en önemli teknik özellikleri; işletim sistemi, ekranın boyutu ve çözünürlüğü, donanım özellikleri, ağırlığı, internete bağlanma şekli, kullanılırken ne kadar enerji harcadığı gibi özelliklerdir. HP laptop özellikleri bakımından, kullanıcıyı tatmin eden bir markadır. Sunduğu işletim sistemi ekran boyutu ve çözünürlüğü donanım özellikleri A sınıfı enerji tüketim kapasitesi ile her açıdan oldukça avantajlı olan modeller kullanıcının hem bütçesine hem de aklına yatıyor.

Teknolojinin Keyfini HP Laptop ile Sürün

HP laptop yorumları, kullanıcılar tarafından oldukça kaliteli ve kullanışlı olduğu yönündedir. Aldığı ürünün bütün özellikleri kusursuz yerine getirebilmesi, mükemmel yazılım ve donanım kalitesi isteyen kişilerin seçmeleri gereken modellerin başında, HP- Omen serileri geliyor. İşletim sistemi çözünürlük donanım özellikleri enerji tüketimi açısından size kusursuz performans sağlayacak en önemli laptop modeli serilerinden biridir. Görüntü kalitesi full HD olan bu model mükemmel grafik çizimleri yapılabilmesi açısından tam bir performans ürünüdür. Omen serisinin öne çıkan modeli i7 Core işlemci ile tasarlanmış oldukça estetik bir üründür. Görüntü bakımından tam bir masaüstü bilgisayara benzeyen bu model özellikleri bakımından da masaüstü bilgisayarları kesinlikle aratmıyor. Üretim yeri Çin ve model rengi siyah olan Omen serisinin gözde modeli tüm özellikleri fazlasıyla barındırıyor. Kusursuz bu model ile ergonomik bir kullanım sağlayabilir. Tüm özelliklerinden fazlasıyla yararlanacağınız mükemmel bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. İ7 Core işlemci ile tasarlanmış mükemmel özelliklere sahip bu ürün öncelikle tasarımı ile göz dolduruyor. Siyah ve kırmızı renkte oldukça şık tasarlanan bu model, Windows 10 işletim sisteminin bir ürünüdür. Yalnızca işletim sistemi ve işlemcisi ile değil, ekran görüntüsü ve çözünürlüğü ile kullanıcıdan tam not alan modellerden biridir. HP markasının öne çıkan diğer modellerinden bir tanesi de ENVY serisidir. Windows 10 işletim sistemine sahip olan model İntel i7 Core işletim sistemine sahip. Tuş takımı, arka alanları aydınlatılma sayesinde gece de rahatlıkla kullanılabiliyor. 1.2 gr gibi oldukça hafif ağırlığı olan model grinin en güzel tonuyla tasarlanarak kullanıcının beğenisine sunuluyor. HP Pavilion notebook serisi yine çok beğenilen modeller arasına girmeyi başardı. 9. Nesil İntel i7 işlemcili model, 16 GB RAM bellek hafızasına sahip bir modeldir. İşletim sistemi Windows 10 Home 64 olan, tuş takımı ve arka aydınlatmalı yeşil ve siyahtan tasarlanmış oldukça şık bir dizüstü modelidir. Tüketicinin en çok olumlu geri dönüş sağladığı bu model tam bir fiyat performans ürünüdür. Beklentileri karşılayacak bu model, oldukça işlevsel ve tasarım ürünüdür. HP Probook serisi, HD görüntüsü ile ekranı gerçek hayatla buluşturarak güçte bir modeldir. Özellikle film ve video izleme performansı çok iyi olan bu ürün teknik özellikleri ile göz dolduruyor. Fredos işletim sistemi ile kullanıcıyı memnun ediyor. 6 saatten fazla şarjsız pil ömrü sunan bu model uygun fiyat ve uygun koşullarda Trendyol’da bulunmaktadır.

HP Laptop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

HP marka teknik özellikleri ve donanım anlamıyla oldukça kaliteli bilgisayar modellerinin başında gelir. HP laptop fiyatları performanslarına göre oldukça uygun fiyatlara ve uygun ödeme koşullarında Trendyol üzerinden satılmaktadır. HP modellerinin birçoğunda işletim sistemi Windows 10 işletim sistemine sahiptir. Windows 10 işletim sisteminin olması bilgisayarda, oyun oynayabilmek, diğer akıllı telefonlarla iletişime geçebilmek açısından çok önemlidir. Ekran boyutları 14 inçten daha küçük bilgisayarlar, günlük hayatta kolaylıkla taşınabilirler. Bu küçük ekranlı bilgisayarlara genellikle notebook adı verilir 15-16 inç üzeri telefonlar günlük kullanım açısından oldukça avantajlıdır. 15-16 inç arasındaki ekranlar için çözünürlükler en az 1366*768 olması gerekir. Full HD ekranlar görüntü kalitesi 1080p ve üzeridir. Diz üstü bilgisayarlarda işletim hızının 1 Ghz olması beklenir. İyi bir diz üstü bilgisayarının 2 ya da 4 işlem çekirdekli olması yeterli olur. 2 ya da 4 çekirdekli işlem hızı günlük hayatta kişilerin ihtiyacını karşılar. Ancak 6 ve 8 işlemli çekirdekler üstün kalite performans sunarak iş yerlerinde daha fazla tercih edilir. Bilgisayarlarda en az 4-8 GB ram bellek yeterli olur. 1 5-2,5 kg ağırlığı arasında olan laptoplar kolay taşınabilir. Tüm bu özelliklerinin yanında A sınıfı enerji tüketimi bulunan bir bilgisayar, enerji tasarrufu sağlar. Kullanıcının ne istediğine göre değişen birçok laptop modeli vardır. Kullanıcı günlük hayatında mı, iş hayatında mı, boş zamanlarında mı kullanacak buna göre belirlenip ürünün ona göre alınması gerekir. Windows 10 işletim sistemine sahip olan modeller 4 GB RAM bellek hafızası ile oldukça uygun fiyata satılıyor. Bu model günlük kullanıma ve oyum oynamaya oldukça elverişli model arasındadır. HP 250 serisi ise, İntel Core i3 işletim sistemi, Windows 10 işletim sistemi, çift çekirdekli işlemci, 15,6 inç ekran ile günlük kullanımlar için oldukça uygun modeller arasındadır. Günlük kullanım için sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Bir başka seri ise HP bilgisayar dizüstü modellerinde biraz daha yüksek beklentileri olanları memnun edecek özelliklerde bir modeldir. Pil ömrü uzunluğu, şık tasarımı, parmak izi tasarımı Windows 10 işletim sistemi, 10. nesil İntel Core işletim sistemi, 256 GB kadar artırılabilir hafıza, 1 milyon piksellik ekran çözünürlüğü, 4 çekirdekli işletim sistemi özelliği ile orta düzey beklenti içerisinde olanları memnun edecek bir modeldir. Genellikle iş hayatında yeterli olabilecek kapasiteyi sağlar.

HP Laptop ile Oyunlar Çok Daha Eğlenceli

HP Pavilion serisi, şık tasarımı işlevsel özellikleri ile kullanıcıların HP markasında en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. 2-4 kg ağırlığında gelen, 15,6 inç, Free dos işletim sistemli, 3.7 Ghz hızında, 1920*1080 ekran çözünürlüğünde, 8 GB Ram bellek hafızası, olan yüksek kalite laptop modellerinden biridir. HD laptop beyaz ve siyah laptop olmak üzere 2 rengi vardır. HP Omen serisinin, bir modeli yüksek kalitede bilgisayar isteyenler için üretilmiş modeller arasındadır. Mikro işlemcili, işlemci hızı İntel Core i7, işletim sistemi Windows 10, 6 çekirdek işlemci hızlı, 16 GB Ram bellek hafızasına sahip, 17,3 inç, 3,7 kg, 14 saat pil ömrü olan üst düzey bir bilgisayardır. Özellikle siyah ve kırmızı renkli tasarımı kullanıcı oldukça memnun eden hoş tasarımı vardır. Görünüşüyle masa üstü bilgisayarlara çok benzer. Biraz ağır oluşu sebebiyle çok ergonomik değildir. Özellikle çalışma alanlarında tercih edilerek kullanışı ve işlevselliği ile rahatlıkla kullanılabilir. HP Elitebook serisi de siyah, beyaz ve gri ile tasarlanmış şık modellerindendir. Bu model üst düzey yöneticilerin özelliklerinden yararlanarak rahatlıkla kullanabileceği serilerden biridir. Windows 10 pro 64 işletim sistemi, 8. Nesil İntel i7 işlemcili, 16 GB Ram bellek, parmak izi özellikli, 14 inç,1,48 gram ağırlık, 7.0 enerji verimliliği sertifikası ile daha birçok üstün özelliğe sahiptir. HP ENVY serisi, İntel Core işlemcisi, Windows 10 işletim sistemli, 6 GB ön bellek, 4 çekirdekli işletim sistemi, çok noktalı dokunma hareketi destekli, pil ömrü uzun 14 saate kadar dayanıklılık, 1,2 kg ağırlığında olan model HP mini notebook modelleri arasında kullanıcıyı en çok memnun edecek birçok özelliğe sahiptir. Tasarımı beyaz renk olup oldukça estetik bir görüntüsü vardır. HP laptop özellikleri en iyi olan modellerden biri Omen serisinde yer almaktadır. Full Had ekran çözünürlüğünde, 17 inç ekran, yansıma önleyici WLED ekran, İntel Core i9 işlemci, 8 çekirdekli işlemci hızı, 2000 GB hard disk öne çıkan özelliklerindendir. Üstün performans ürünü bir model olan bu laptop, en çok bilgisayarla iş üreten kişiler için bile kolaylıkla tercih edilir. Yenilenen HP gündem güne herkesin beklentisini karşılayacak işlevsel ve görsel tasarımı mükemmel olan, süper donanımlı laptop modellerini üretmeye devam ediyor. Bu müthiş özellikteki ürünlere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, sizin için en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.