Honor 7s

19511 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Honor 7s

İletişim geçmişten günümüze büyük önem taşır. Eski zamanlarda insanların iletişim kurabilme yöntemleri ihtiyaçlara göre kendi içinde gelişmiş ve dönemsel olarak önemli devrimlere eşlik etmiştir. Huawei, akıllı telefonlarıyla, telefon teknolojisinde yapay zekanın liderlerindendir. Kullanıcılara daima son teknolojiyi sunmayı hedef edinir. Honor markası ise 2013 yılında kurulur ve Huawei’nin bir alt markası olarak sektöre çıkar. Huawei gibi kullanıcılara her zaman üst seviyede memnun kalacakları kullanım deneyimleri sunmayı amaç edinir. Teknolojinin sürekli olarak gelişen ve değişen dünyasında dış dünyaya ve yeniliklere açık olması yönünü tüm telefon modellerinde gerek teknik özellikleri gerekse tasarımlarıyla ortaya koyar. Tüm trendlere uygun her kullanıcıya hitap edecek akıllı telefonlar üretir. Özellikle genç kesimi etkisi altına alan marka interneti daha sağlıklı kullanabilme ve üstün yenilikçi tavrı sayesinde bunu kolaylıkla başarır. Akıllı telefonlar yalnızca bir iletişim aracı olmaktan çıkar. Tablet ve bilgisayarlarda yapılabilen hemen hemen her şeye olanak sunar. Aynı zamanda çeşitli oyunların da oynanabildiği bir profili sergileyen cihazlardır ve teknik olarak ileri seviye özelliklere sahiptir. Alışılmışın dışında kullanıcıların yaşam kalitesini artıracak şekilde bir teknoloji yaratımı göstermesiyle de oldukça ilgi çekicidir. Çıktığı günden bu yana üstün bir gelişme performansı sunan Honor, ürettiği yenilikçi telefonlarla hayatınızı kolaylaştırsa da, aynı zamanda çok çeşitli akıllı telefon arasından seçim yaparken zorlanmanıza da sebebiyet verir. Her kullanıcının cep telefonunda beklentisi farklıdır. Öncelikli olarak beklentilerinizin ne olduğunu belirlemeniz gerekir. Cep telefonundan alacağınız hizmetler ise modellere göre değişkenlik gösteceğinden isteklerinize göre uygun modeli seçmek daha kolay bir hal alır. Honor, Huawei’nin alt markası olduğundan tüm telefon modellerinde, Huawei’de yer alan birçok süper özellik görülür. Bu da onu öncü yapan bir özelliğidir. Piyasada yer alan Honor 7s cep telefonu hem yeterli donanımları hem de uygun bütçeli olmasıyla her kesimden kullanıcının dikkatini çeken bir modeldir. Değişken özellikleriyle Honor 7s telefon modelini inceleyebilirsiniz. 

Farklı Renk ve Dahili Bellek Seçenekleriyle Honor 7s

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak akıllı telefonlar da günden güne değişim gösterir. Ayrıca değişen ve artan ihtiyaçlar, farklı zevkler ve bütçe planlaması düşünüldüğünde de hem marka hem de üretilen model kendi arasında çeşitlenir. Honor 7s öncelikli olarak giriş seviyesinde olmaya odaklanan bir modeldir. İnce çerçeveye sahip model oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Diğer modeller gibi üzerinde bir parmak izi sensörüne sahip değildir. Aynı zamanda hemen hemen her telefonda görülen çentikli ekranın olmaması da kullanıcıların dikkatini çeken bir özelliktir. Piyasaya ilk olarak Honor 7s 16 gb dahili bellek ile sunulur. Telefonda çok fazla depolama yapmayan kullanıcılar için ideal bir saklama alanına sahip olsa da günümüzde kullanılan uygulamaların sürekli artış göstermesi ile bu ölçüdeki saklama alanı çok fazla yeterli olmayabilir. Bu büyüyen ihtiyaçlar göz önüne alındığında daha verimli bir saklama alanı sunmak için marka Honor 7s 32 gb seçeneğini de piyasaya çıkarır. Kullanılan uygulamaların yanı sıra cep telefonlarının kamera özelliği de çok fazla kullanıldığından bu da ek bir hafıza alanı ihtiyacını doğurur. Yüksek boyutta bir saklama alanı sizi daha memnun edebilir. Kıyaslandığı zaman 32 gb bir hafıza alanı yeterli seviyededir ve kullanıcıların rahatlıkla kullanıma devam etmesini sağlar. Boyutlarından dolayı tek el ile kullanması rahat bir telefondur. Ağırlığının fazla olmaması da uzun kullanımlarda sizi yormaz. Çift hat desteğinin olması birçok kullanıcı için artı bir özellik olur. Tüm bu detaylar telefonun teknik bir özelliğini yansıtıyor olsa da aynı modelin farklı çeşitlerine bakıldığında bir başka değişken de renk seçenekleri olarak karşınıza çıkar. Renkler tamamen kullanıcıların kişisel zevklerine bağlıdır. Honor farklı renk seçenekleri sunarak kullanıcının göz zevkine hoş gelecek modeli kendi seçme imkanı tanır. Honor 7s siyah renk seçeneği her modelde görebileceğiniz klasik bir renktir. Her ne kadar farklı olmasa da klasiklikten hoşlanan kullanıcılar tercih edebilir. Ayrıca siyah renk, telefon modeli için modası geçmeyen bir renk olduğundan dolayı da tercih edilebilir. Yenilikçi bir marka olduğunu düşündüğünüzde yenilikçi tavır, telefonu klasikten uzak bir farklılığa yöneltir. Bu noktada Honor 7s mavi renk seçeneği kullanıcının tercihine sunulur. Mavi renk göze hoş gelen bir renk olmasının yanı sıra siyah seçeneğinden sonra piyasada yer aldığında dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.  İki renkte de hoş bir görsele sahip olduğundan burada önemli olan sizin hangisini ne kadar beğendiğinizdir. Kendi göz zevkinize güvenerek sizi memnun edecek olan seçeneği tüm özellikleriyle inceleyerek rahatça seçebilirsiniz. Bu kriterler model seçeneği sunarken Honor 7s nasıl diye düşünen kullanıcılar telefonun teknik özelliklerini dikkatlice inceleyebilir. 

Honor 7s Teknik Özellikleri

Huawei Honor 7s cep telefonları kullanıcılara performansı üst seviyede sunmayı başaran telefonlar arasındadır. 5.45 inch boyutundaki ekran video ve sosyal medya gezintilerinde size büyük ölçüde yardımcı olur. Ips LCD ekran ile donatılan bu telefonun 720P çözünürlüğü 18:9 ekran oranında sağlar. %73 ‘lük ekran gövde oranı 7s modelinin şık tasarımını destekler. 16 GB dahili hafızasına ek olarak, harici kart desteği ile saklama alanı 256 gb’a  kadar arttırılabilir. Bu sayede çektiğiniz video ve fotoğrafları saklamada sorun yaşamamanız için destek hafıza niteliğindedir. 2 gb ram günlük işlerinizde kullanırken gayet yeterliyken işlemci olarak mediatek kullanılması telefonda hızlı bir arayüzü destekler. 1.5 ghz işlemci frekansı 4 çekirdek ile desteklenir. 3020 mah bataryası verimli işlemcisi sayesinde uzun süre kullanılabilir. Fotoğraf çekmek artık cebinizde taşıdığınız bir cihaz sayesinde daha basit bir hal alırken güzel çekimler yapmanız için kamera özellikleri de bir o kadar önemlidir. Kamera özellikleri incelendiğinde Honor 7s 13 MP arka kamera f2.2 diyafram açıklığına sahiptir. Focus, hızlı odaklama gibi donanımlar sunan kamera aynı zamanda düşük ışıkta çekim için hdr özelliğini de kullanıcılarına sunar. Bu özellik fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar için ilgi çekici bir özelliktir. Gece gündüz fark etmeksizin rahat çekimler yapabilirsiniz. Geniş alanları fotoğraflamak isterseniz panorama modu da telefonda bulunan bir diğer özelliktir. 1080P Full HD video çekebilme özelliğine sahip bu cihaz bu özelliği 30 fps de verebilir. Ön kameranın çözünürlüğü 5 MP’dir. Ön kamera için diyafram açıklığı ise 2.0’dir.1080P 30 fps video özelliğini ön kamerada veren cihaz kullanıcıları bu yönüyle de şaşırtmayı başarır. Ön kameradan video çekerken de yüksek ölçüde memnun kalmanızı sağlar. Kameranın yanında bulunan flash özelliği sayesinde düşük ışıkta selfie çekebilmenize de olanak sağlar. Honor 7s 4G bağlantıyı desteklediği için hızlı internet erişimi sağlar. İnternet hızı her kullanıcı için büyük öneme sahiptir. Honor 7s batarya özelliğiyle de rahat kullanılır. 3020 mah bataryası verimli işlemcisi sayesinde uzun süre kullanılabilmenizi sağlar. Telefonda kasma, donma gibi sorunlar yaşanmadan rahatlıkla telefonunuzu kullanabilir, internet keyfi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda çift hat desteği sunan 7s modeli Usb 2.0 ı da destekler. Bu özellikleriyle de özellikle iki hat kullanan kullanıcıların hatlarını tek bir telefonda kullanmaları sağlanır. Sonuç olarak Honor 7s özellikleri incelendiğinde bu telefondan uygun fiyatlı yüksek bir performans alabilirsiniz.  

Honor 7s İçin Birbirinden Güzel Aksesuarlar

Aldığınız akıllı telefonunuz dokunmatik ekrana sahip olduğundan dolayı sürekli kullanımda ekranda istemsizce çizikler oluşabilir. Hem bu kullanım kaynaklı oluşan çizikleri telefon ekranından uzak tutmak hem de ekranı dışarıdan gelebilecek düşme, çarpma gibi darbelere karşı korumak için Honor 7s kırılmaz cam kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle bu dönemde cep telefonlarının sürekli aktif kullanılmasından dolayı istenmeyen olumsuzlukları ekran koruyucular sayesinde engelleyebilir, telefonunuzun ekranını orijinal halde koruyabilirsiniz. Telefon ekranlarının herhangi bir hasarda değiştirilmesi fazla maliyetli olduğundan, çok düşük bütçeyle ekranınızı korumak mümkündür. Bu sebeple de telefon kullanırken ekranda kırılmaz cam kullanımı büyük önem taşır. Telefonunuzun ekranını koruduktan sonra sıra arka kısma gelir. Honor 7s telefon kılıfı modelleri bu noktada imdadınıza yetişir. Birbirinden farklı çok sayıda kılıf bulmak mümkündür. Bu modeller arasında yer alan kapaklı kılıflar telefonun arkasını korumak ile birlikte ekranını da korumaya yardımcı olur.  Özellikle kadın kullanıcılar telefonlarını çantalarında taşımayı tercih ettiği için telefonlar çeşitli açılardan çizilebilir ve zarar görebilir. Kapaklı kılıflar telefonunuzu her noktada güvende tutar. Güçlendirilmiş köşeleri sayesinde düşme durumlarında telefonunuzu çok iyi düzeyde koruyan kalın koruma kılıfları da yüksek performans sağlar. Telefonunuzu korumak için artık kılıf kullanımı vazgeçilmez hale gelmiştir. Telefonun görselini bozmadan koruma sağlayan Honor 7s silikon kılıf yumuşak yapısıyla da kullanım rahatlığı sağlar. Örneğin mavi renk telefonu seçtiğinizde renginin kapanmasını istemeyebilirsiniz ama aynı zamanda koruma da sağlamanız gerektiğini düşündüğünüzde silikon kılıflar sizi tatmin eder. Zorunluluğu iyi hale dönüştürmek için görsel olarak hoş ve tasarım malzemesi güzel kılıfları tercih etmek size kullanırken büyük keyif verebilir. Tasarım kılıflarla hem telefonunuzu koruyabilir hem de telefonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. 

Dikkatli Honor 7s Akıllı Telefon Alışverişi

Günümüzde her markanın çok çeşitli telefon modelleri ve seçenekleri mevcuttur. Öncelikle bu cihazlar arasında kaybolmamak için telefon alırken bütçenizi, kullanım şartlarınızı ve beklentilerinizi iyi belirlemelisiniz. Giriş seviyesi telefonlar daha çok günlük işleri yapmak için yeterli gelir. İhtiyaçlarınıza uygun işlemci seviyelerini ve işletim sistemlerini tercih etmeniz gerekir. 3 çeşit işletim sisteminden yoğun olarak 2 tanesi kullanılır. Bunlardan biri android diğeri IOS’tur. Android telefon markalarının % 85’inin kullandığı işletim sistemidir. Kullanımı bundan dolayı daha kolaydır. İki işletim sisteminin de kendi gereksinimlerine göre işlemcileri bulunur. Android sistemler genelde snapdragon işlemci kullansa da mediaTek gibi farklı işlemciler de bulunur. Bu işlemciye sahip Honor 7s giriş seviye bir telefondur ve işlemcisinden dolayı pil verimliliği yükselir, böylece telefonlar daha uzun ekran süresi verebilir. Ancak bunlar yüksek oyunları oynamaya veya çok kaliteli fotoğraf ve videolar çekmeye çok uygun değildir. Satın alırken bu detaylar göz önünde bulundurulmalıdır. Tabii bu oranda değişken fiyatları da göz önünde bulundurmak gerekir. Kamera, lens kalitesi, yüksek megapiksel veya hızlı işlemci fiyatları yukarıya taşır. Eğer Honor 7s cihazınızla fotoğraf ve video çekmeyi tercih ederseniz bunun için yeterli depolama alanı da edinmeniz gerekir. Yeni nesil telefonların çektiği fotoğraf kalitesiyle fotoğraf boyutları doğru orantılı arttığından 32 gb tercih etmek doğru seçenek olur. Telefonunuz gün boyu kullanımınızda ise pil büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Günümüz telefonların enerji tüketimleri de yüksek olduğundan minimum 3000 mah pil başlangıç olarak görülür. Bu noktada da Honor 7s pil gücü yeterli ölçüdedir. Her ne kadar teknik özellikler dikkat etmeniz gereken önemli detaylar olsa da dış kasa ve tasarım da önemli detaylardandır. Hep elinizde olan telefonların tasarımları, malzeme kaliteleri bir o kadar önem arz eder. Ölçülerine bakıldığında bu cihaz rahatlıkla kullanabileceğiniz boyutlara sahiptir. Satın almadan önce tüm detayları göz önünde bulundurur, incelemelerinizi doğru yaparsanız bir fiyat araştırması sonucu alacağınız cihazdan memnun kalabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Honor 7s

Akıllı telefonlar teknolojik gelişmeleri yansıtır. Teknolojinin sürekli gelişiyor oluşu da telefonlara yeni özellikler, yükseltilmiş nitelikler kazandırır. Bir telefon satın alırken telefondan beklentileriniz, aradığınız özellikler ve isteklerinize yönelik geliştirilen görseller oldukça önemlidir. Bu önemli kriterler telefon fiyatları üzerinde de farklılıklar olmasının kaçınılmaz sebepleri olarak yer alır. Honor 7s cihazı kullanıcılara uygun fiyatlı yüksek performans sunmayı hedef alır. Bu hedefini başarılı bir şekilde yürüten Honor her bütçeden kullanıcıya uygun olması özelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Çok fazla beklenti içine girmeden orta segmentte uygun fiyatlı bir cihaz arayan kullanıcıları aynı segment içindeki diğer cihazlara oranla yüksek ölçüde tatmin eder. Honor 7s fiyat performans oranını üst seviyede tutmayı başarır. Cihaz fiyatları kendi arasında da değişkenlik gösterebilir. Bu değişkenliğin sebepleri arasında bazı farklı teknik özellikler ve farklı renk seçenekleri verilebilir. Honor 7s cihazı 16 gb ve 32 gb olmak üzere 2 ölçütte dahili belleğe sahiptir. Fiyat olarak değerlendirdirildiğinde 16 gb bellekteki telefonlar diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Çok büyük fiyat farkları olmadığında 32 gb hafıza alanı daha çok tercih edilebilir. Bir diğer fiyat farkı da cihaz renkleri arasında gözlenir. Her zaman olmasa da bazı zamanlarda farklı renk seçenekleri fiyatlara da artış olarak yansıtılabilir. Telefonlar arasında fiyatlar belirlenirken bu teknik özellikler ve görsellikler birleştiğinde fiyatlarda farklılığa yol açabilir. Önce ihtiyaç ve isteklerinizi belirleyip buna yönelik Honor 7s inceleme yapabilirsiniz. Bulunduğu fiyatlarda tercih edilebilecek kaliteli bu cihazı uzun yıllar aynı memnuniyetle kullanmaya devam edebilirsiniz.  

Trendyol’da Honnor 7s

Trendyol, kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilen güvenilir bir alışveriş platformudur. İçeriğinde bulunan tüm kategorilerde olduğu gibi elektronik ürünler altında cep telefonları kategorisinde de tüm cihazları inceleme imkanı sunar. Kullanıcılar aradıkları cihazlara kolayca ulaşabilir. Trendyol, kullanıcıların alışverişlerinden memnun kalmalarını hedef edinir. Yalnızca cihazlarda değil satın alacağınız cihaz için Honor 7s kılıf gibi aksesuarlara da Trendyol üzerinden ulaşmanız mümkün. Çok geniş ürün skalası, her kullanıcının ihtiyacını karşılayacak cihazı ve aksesuarı bulmasını kolaylaştırır. Cihazlar garantilidir ve garanti koşullarında hiçbir sorun yaşanmaz. Ayrıca değişim ve iade konusunda da titizlikle çalışır, kullanıcıları mağdur etmez. İhtiyaç duyduğunuz her zaman müşteri hizmetleri ekibi her türlü desteği sağlar. Doğru ve kaliteli cihazı tercih etmek istiyorsanız Trendyol’un Honor 7s cihaz satışlarını ve cihaza dair ayrıntılı bilgileri inceleyebilirsiniz. Kararsız kaldığınız durumlarda ise cihazın aktif kullanıcıları tarafından yapılan Honor 7s yorum sayfalarına göz gezdirebilirsiniz. Yapılan yorumlar size daha kolay seçim yapabilme imkanı sağlar. Böyle önemli ve yüksek maliyetli ürünlerin satışında ödeme yaparken sizlere güvenli ödeme seçeneği sunar. Ayrıca satın alındıktan sonra cihazınızı yakın zamanda kaliteli şekilde kargolama sağlar. Böylece kullanıcı olarak güvenli ve hesaplı alışveriş yapabilirsiniz. Belli zamanlarda sunduğu kampanya ve indirimler ile alışverişinizi hem bütçenizi yormadan hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz.