Hisar

454 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Hisar

1968 yılında kurulan Hisar, sektöründe lider konumda bulunan bir markadır. “İyi Tasarım ve Kaliteli Ürün Herkesin Hakkıdır” misyonu ile tasarımı kendine ait benzersiz ve kaliteli ürünler üretmektedir. Bünyesinde bulundurduğu Ar-Ge Bölümü ile yenilikçi, sürekli gelişime açık ve kendi tarzını yaratan bir marka olmuştur. Sofralarınızda şıklık yaratan ürünler sizin kullanım ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmaktadır. Mutfak aksesuarları konusunda bir lider olan Hisar markasının, geniş ürün yelpazesini, Trendyol alışveriş sitesinde, cazip fiyat avantajları ile bulabilirsiniz. 

Şık ve Güvenli

Güzel bir hafta sonu kahvaltısında veya dostlarla çay sohbetinde kurulan sofraların şık ve düzenli olmasını istersiniz. Özenle kurulan sofralarınız için, Hisar Milano çay seti, kalitesi ve özel tasarımı ile sizler için üretilmiştir. Farklı alternatif ve modellerde tasarlanan çay setleri, keyifli sohbetlerde size eşlik edecektir. Hisar markasının ürettiği çocuk kilitli çaydanlık, kilitli kapağı sayesinde hem çok güvenli hem de çok şık olarak sizlere sunulmuştur. Kolay taşınabilir özelliği sayesinde siz ve çocuklarınız artık daha güvende. Şık tasarımları ile öne çıkan Hisar markası, Hisar Uranüs çaydanlık, Hisar Dublin çaydanlık modelleri, renk alternatifi ve ergonomik sapları ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca diğer Hisar markası ürünleri gibi, Hisar Dublin Gold çaydanlık fiyatı da cazip fiyatları ile dikkat çekmektedir. 

Sade ve Kaliteli

Hisar markası, yeni evlenecek ve aile kuracaklar için sade ve kaliteli sofra takımları ile alternatifler sunar. İster Hisar Optima Çeşme 84 parça çatal kaşık bıçak takımı ile isterseniz Hisar Didim 60 parça çatal kaşık seti ile sofralarınıza şıklık ve zarafet katabilirsiniz. Hisar markasının, sade ve kaliteli çatal - bıçak - kaşık setlerinin paslanmaz çelik ve kolay temizlenebilir olma özelliği sayesinde her zaman parlak ve zarif kalır. Misafirleriniz için kuracağınız bir balık sofrasında Hisar Balık çatal bıçak takımı, sofralarınıza güzellik katacaktır. Şık sofralarınızı tamamlayacak çok parçalı Hisar çatal kaşık ve çatal-kaşık-bıçak setleri hem kaliteli hem de cazip fiyat avantajıyla Trendyol alışveriş sitesinde sizlere sunulmaktadır.

Şık davet sofralarınıza yemek hazırlarken Hisar markasının sizler için tasarladığı tencere setlerini kullanabilirsiniz. Hisar Optima 6 parça tencere seti ve Hisar Granit tencere ile kalabalık misafirlerinize sağlıklı yemekler yapabilirsiniz. Sizlerin kullanımınıza uygun çok parçalı tencere seti alternatifleri Hisar markası farkıyla tasarlanıp, üretilmektedir. Farklı renk ve model alternatifleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Setlerin içinde bulunan farklı boyuttaki tencereler kullanım kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra ergonomik kulpları sayesinde taşıma zorluğu yaşamazsınız. 

Kahve Tutkunları için Zarafet

Zarif bir fincanda içilen kahvenin keyfi farklıdır. Hisar kahve fincanı farklı renk ve desen alternatifleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Hisar markasına ait tasarımı ve renkleri ile ister evinize, isterseniz de arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Hisar kahve fincanı takımları ve Hisar 3 lü cezve seti kullanım kolaylığı ve şıklığı ön planda tutmaktadır. En keyifli sohbetlerin yanında Hisar kahve fincanı alternatif desen ve renkleri ile sizlere eşlik eder.

"Optima" anlamı gibi, en uygun, en ideal ürünleri üreten Hisar markası, Hisar Optima çaydanlık fiyatları ile bu anlamı perçinlemektedir. Hisar Optima tencere seti fiyatları ise set içerisinde bulunan parça sayısına göre değişiklik gösterir. Uygun fiyat seçenekleri ile marka; tencere setleri, kahve fincan takımları, cezve setleri ve çatal – kaşık - bıçak takımları gibi birçok mutfak aksesuarı ile evlerde zarif ve şık sofralar kurulmasını sağlamaktadır. Her biri için benzersiz tasarımlar yapan Hisar, renk ve desen alternatiflerinde de sizlerin beğenilerini ön planda tutmaktadır. Hisar markası, Hisar Bakü çaydanlık, Hisar Milas tencere seti, Hisar Optima Dublin Gold çaydanlık gibi dünyanın güzel şehirlerini, ürünlerine verdiği isimler ile masalarınıza taşımaktadır. Hisar ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.