Herbalife

2430 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

HERBALİFE

Sağlıklı beslenme gün geçtikçe önemi daha iyi anlaşılan konulardan biridir. İdeal kilonun sağlanması, kilo verirken vücudun kas kütlesinin korunması, vücudun şekillendirilmesinde makronütrientlerin dengeli kullanımı gibi dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. Kilo verme, vücut şekillendirme, kilo kazanımı gibi durumlarda kişinin diyeti oldukça önemlidir. Diyette gerekli karbonhidrat, protein ve yağ dengesinin sağlanması, vitamin ve minerallerin yeterli ölçüde alınması sağlıklı bir beslenmenin olmazsa olmazıdır. Ancak herkes tüm bunları sadece diyetle almakta zorlanabilir. Diyete uygun besinlerin, yemeklerin hazırlanması uzun zaman alıyor ya da tüm besin gruplarından yeterince tüketmek mümkün olmuyor olabilir. Bu durumda hazır formüllere, gıda takviyelerine başvurmak gerekir.

Herbalife; öğün yerine geçen shake ürünleri, gıda takviyeleri ve cilt bakım ürünleri alanında 40 yılı aşan tecrübesiyle uzman bir markadır. Uzman kadrosuyla takviye ve shake içeriklerini hazırlayan, cilt bakım ürünlerini dizayn eden Herbalife, 90'dan fazla ülkede geniş bir dağıtım ağıyla ürünlerini satışa çıkarmıştır. Herbalife fiyat olarak ulaşılabilir ürünler üretmeyi amaçlar. Aynı zamanda herbalife ürünler konusunda oldukça titiz çalışmalar yürütür, sadece gerekli testleri geçmiş ürünlerini kullanıma sunar. Herbalife Türkiye ürünlerini bulabileceğiniz Trendyol'da Herbalife ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Herbalife Kilo Kontrolünü Sağlamanıza Yardımcı Olur

Kilo kontrolünün sağlanması ve aktif bir yaşama sahip olmak; obezite, diyabet, hipertansiyon, yüksek kolesterol gibi pek çok rahatsızlığın önlenmesinde çok büyük öneme sahiptir. Bu rahatsızlıklar düzgün tedavi edilemediğinde çok ciddi sorunlara neden olabilir. Bu hastalıklardan ve sonuçlarından korunmanın en iyi yolu, hastalığa hiç yakalanmamaktır. Tüm bunlar düşünüldüğünde kilo kontrolünün, estetik kaygılarla birlikte tıbbi sonuçların da düşünülerek yapılması gerekir.

Herbalife kilo kontrolü ürünleri hem ideal kilonuza ulaşmanıza yardımcı olur hem de dengeli beslenmenin faydalarını görmenizi sağlar. Herbalife ürünleri, beslenme uzmanları tarafından bilimsel veriler ışığında donanımlı laboratuvarlarda hazırlanır. Kişilerin ortalama günlük ihtiyaçları üzerinden yapılan hesaplamalarla oluşturulan içerikler dengeli ve yeterli beslenmeyi sağlar.

Herbalife shake ürünleri, bir öğünde alınması gereken tüm makro ve mikro besinleri içeren formüle sahiptir. Sabah, öğle ya da akşam öğünü yerine tüketilebilen bu toz ürün içeriğindeki yüksek protein sayesinde kilo verme sürecinde kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. 25 farklı vitamin ve mineral içeren formülü, vücudun ihtiyaç duyduğu tüm mikro besinleri karşılar. İçeriğinde gluten yoktur. 2 çorba kaşığı shake karışımının 250 ml süt içerisine koyulmasıyla hazırlanır. Bu nedenle Herbalife mama olarak da adlandırılır. Herbalife şişe içinde rahatlıkla hazırlanabilecek shakeleri Herbalife kullananlar tarafından tam not almaktadır. Her damak tadına hitap edebilmek için Herbalife çikolata, vanilya gibi çeşitli aromalara sahip shakeleri tüketime sunmuştur. Herbalife mama fiyatları oldukça makul düzeydedir, mamalar geniş bir kitle tarafından ulaşılabilir ürünlerdir. Herbalife besleyici shake karışımının yanı sıra egzersiz yapılması ve diğer öğünlerde beslenmeye, kalori alımına dikkat edilmesi kilo kaybı için beraber yapılması gereken uygulamalardır.

Herbalife protein bar ile günlük protein alımınızı artırabilir, protein barını pratik bir ara öğün atıştırmalığı olarak değerlendirebilirsiniz. Proteinin yanı sıra B vitamini de içeren Herbalife protein barlar, damak zevkinize göre seçebileceğiniz farklı tatlarda üretilmiştir.

Herbalife aromalı içecek tozu krema kıvamındadır. Yüksek protein ve lif içerir. Şeker içeriği düşüktür. C vitamini ve bazı mineralleri de içeren bu karışım bağışıklık sistemi fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı olur. 3 çorba kaşığı tozun 250 ml su, süt, meyve suyuyla karıştırılmasıyla hazırlanır. Pratik hazırlanışı, güzel tadı ve yüksek protein oranıyla kilo verme sürecinde kas kütlesinin korunmasını sağlar.

Herbalife gurme domates çorbası; yüksek lif ve protein oranı, düşük kalori ve lezzetin bir arada olduğu sıcak bir atıştırmalık üründür. Kilo vermeyi hedefleyen kişiler ister ana öğünde ister ara öğünde bu besini tüketebilir.

Herbalife kullanımı, sağlıklı kilo vermede ve almada en büyük yardımcınızdır. Özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Herbalife zayıflama seti ve Herbalife kilo alma seti ile kas oranınızı artırarak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Herbalife Çayı ile Yağ Yakımınızı Hızlandırın

Herbalife konsantre çay çeşitleri ile yağ yakabilir, metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Herbalife zayıflama çayı olarak da bilinen bu çaylar; kan dolaşımını hızlandırır, toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Kullanımı son derece kolay olan bu çaylar, çözünebilir toz halinde bulunur ve tüketilmek istenen miktarda suyun içerisinde çözündürülerek kullanılır. Farklı meyve aromalarıyla zenginleştirilen çayları, zevkinize göre sıcak veya soğuk olarak tüketebilirsiniz. Herbalife yağ yakıcı çay ve besleyici shake karışımının yer aldığı 3 günlük deneme Herbalife paket ürünü ilk defa markayı deneyecek kişiler tarafından tercih edilebilir. Herbalife zayıflama seti olarak da adlandırılan bu set, kilo vermede etkili Herbalife ürünlerinden oluşur. Herbalife bitkisel çay günün her saati kolayca hazırlanıp tüketilebilen bir üründür. Günün herhangi bir anında kendinize Herbalife çayı hazırlayıp lezzetli bir biçimde yağ yakımınızı artırabilirsiniz. Herbalife bitkisel konsantre çay tüketiminin zayıflama çayı etkisinin tam olarak görülebilmesi için kilo vermek isteyen kişinin beslenme ve egzersiz düzenini de buna uygun olarak hazırlaması önemlidir. Kilo vermek isteyen ve zayıflama ürünlerini kullanan tüketicilerin, Herbalife yorum ve değerlendirme geri dönüşlerine bakılarak ürünlerden memnun kaldığı rahatlıkla söylenebilir.

Herbalife Yeterli Su Tüketimi Sağlar

Sağlıklı beslenmenin en önemli bileşenlerinden biri olan yeterli sıvı tüketimi, herkesin dikkat etmesi gereken bir konudur. Sıvı tüketimi; kilo verme, egzersiz yapma gibi durumlarda daha da önem kazanır. Kilo verme sürecinde tokluk hissi sağlaması, metabolizmayı hızlandırması, yağ yakımını artırması gibi faydaları vardır. Yeterli sıvı tüketimi vücuttan toksik maddelerin uzaklaştırılması ve vücudun yenilenmesinde önemlidir. Egzersiz sonrası kaybedilen sıvının yerine koyulması için yeterli sıvı tüketiminin olması gerekir. Soğuk sıkım Aloe Vera yaprağından hazırlanan Herbal aloe konsantre içecek ile suyunuza aroma katabilir, gün içinde ferahlayabilirsiniz. Sıvı tüketiminizi artıracak diğer bazı uygulamalar; sabah kalkınca su içmek, günlük su tüketim hedefi koyarak ulaşmaya çalışmak, yemeklerle birlikte su tüketmek ve akşam yatmadan önce su içmek olarak sayılabilir. Yeterli sıvı tüketimi sadece kilo verme ya da egzersiz yapma gibi durumlarda dikkat edilecek bir durum değildir. Vücuttaki pek çok organın düzgün çalışabilmesi için gereken yaşamsal öneme sahip bir olaydır.

Herbalife Sporcu Besinleriyle Performansınızı Artırın

Sporcu beslenmesinde oldukça deneyimli olan ve konunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, dünya genelinde 190'dan fazla profesyonel sporcu ve takım tarafından tercih edilir. Egzersiz esnasında yüksek enerji seviyesinin devamlılığını sağlayan Herbalife spor içeceği tozu performansın korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerle sporcunun egzersiz sırasındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir üründür. Renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen, doğal aromalardan tadını alan spor içeceği tozunu 500 ml su içerisine 2 çorba kaşığı koyarak hazırlayıp, egzersiz sırasında rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Egzersiz sonrasında tüketmek hazırlanan Herbalife ürünleriyle, spor sonrası hızlı bir toparlanma sağlayabilirsiniz. Spor sonrası kullanım için tasarlanmış RB serisi herbalife ürünleriyle egzersiz sonrası yenilenmenizi hızlandırabilirsiniz. Anaerobik egzersiz sonrası kullanım için tasarlanan proteince zenginleştirilmiş spor gıdası RB ProMax; demir içeriği yüksek, tatlandırıcı ve renklendirici içermeyen doğal aromalı bir üründür. Toz halinde üretilen bu üründen 250 ml su içerisine 4 yemek kaşığı karıştırılarak anaerobik egzersiz sonrası 30 dakika içinde tüketilmesi gerekir. Bu ürün sayesinde spor sonrası güç korunur, toparlanma hızlanır. Egzersiz sonrası tüketim için hazırlanan bir diğer ürün de izotonik RB endurance içecek tozudur. Spor uzmanları tarafından aerobik egzersiz sonrası kullanım için özel olarak geliştirilen bu ürün ile aktivite sonrası kaybedilen karbonhidrat ve elektrolitleri yerine konur. 4 kaşık RB endurance sporcu içecek tozunun 500 ml suyla karıştırılması ve egzersiz sonrası 30 dakika içinde tüketilmesi önerilir.

Gün boyu yüksek performansın korunması ve yoğun egzersiz dönemlerindeki toparlanmanın gerçekleşmesinde yardımcı olan amino asit içeren spor gıdası, her zaman zinde kalmanızı sağlar. İçeriğindeki yüksek amino asit içeriğiyle yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesinin korunmasını hedefler. Toz halindeki üründen 2 çorba kaşığının 250 ml süt ile karıştırılmasıyla pratik, lezzetli ve sağlıklı bir içecek hazırlayabilir, uzun vadede kas kütlenizin artmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Herbalife Takviye Gıdalar ile Beslenmenizi Destekleyin

Vitamin ve mineraller, vücutta pek çok fonksiyonun yerine getirilmesinde kilit rol oynar. Bu yüzden vitamin ve mineral eksiklikleri, vücutta farklı etkilere neden olarak genel sağlık durumunu olumsuz yönde etkileyebilir. Günlük olarak yeterli vitamin ve mineral alınması sağlıklı bir yaşam için gereklidir. Günlük vitamin ve mineral alınımının diyetle yeterince sağlanamadığı durumlarda takviye alınması önerilir. Herbalife gıda takviyesi ürünleri, mikro besin eksikliklerini gidermede oldukça etkilidir.

Herbalife uzmanları tarafından kadınlar için özel olarak geliştirilen vitamin ve mineral kompleksi çok sayıda besin ögesi içerir. Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan içeriğiyle; enerji metabolizmasından kan hücresi üretimine, cilt ve saç sağlığından kemik yapısının korunmasına kadar geniş bir yelpazede fayda sağlar.

Herbalife D vitamini ve mineral içeren kalsiyum takviyesi, kemik ve diş yapılarının korunmasına yardımcı olan bir üründür. D vitamini ve kalsiyum vücutta çok farklı işlevleri olan iki mikro besindir. Bu mikro besinlerin eksikliği, ciddi problemlere yol açabilir. Herbalife D vitamini ve mineral içeren kalsiyum takviyesiyle bu mikro besinlerin vücuda yeterli seviyede alınmasını sağlayarak ciddi problemlerden kurtulabilirsiniz.

Herbalife C vitamini, yeşil çay, kafein ve mate yaprağı içeren gıda takviyesi gün boyu enerjik kalmanıza, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur. Herbalife kapsül şeklinde ürettiği bu ürün ile tüketiciler için kullanım kolaylığı sağlar.

Herbalife beslenme uzmanları tarafından erkekler için özel olarak hazırlanan Herbalife erkek vitamin ve mineral kompleksi, içeriğindeki çok sayıda mikro besin çeşidiyle etkili bir ürün olarak karşımıza çıkar. Erkeklerin ihtiyaçları baz alınarak üretilen ürün; enerji metabolizmasına katkıda bulunurken kas ve bağışıklık sistemi fonksiyonlarının düzenlenmesinde de görev alır. Herbalife vitamin erkek için oldukça yeterli bir katkı sağlar.

L- arjinin, L- sitrülin ve vitaminleri içeren gıda takviyesi; özellikle yoğun fiziksel aktivitede bulunan kişiler için çok uygun özelliklere sahip bir Herbalife ürünüdür. L- arjinin ve L- sitrülin, egzersiz sonrası vücutta biriken toksik maddelerin uzaklaştırılmasında, enerjinin artırılmasında ve yorgunluğun azaltılmasında rol oynayan maddelerdir. Bu maddeleri ve çeşitli vitaminleri içeren bu ürün ile egzersiz sonrası toparlanma sürenizi kısaltabilir, gün boyu enerjik kalabilirsiniz.

Herbalife vitamin takviyelerinden LitOff, pek çok farklı maddenin bir araya gelmesiyle oluşturulan takviye edici gıdadır. Ferahlamayı ve tazelenmeyi sağlar. Farklı aroma seçenekleri bulunan LitOff ile tazeliği rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. Herbalife vitamin bar olarak da bilinen bu ürünü ile istediğiniz her an rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Omega-3 yağ asitleri, başta beyin ve göz fonksiyonları olmak üzere pek çok farklı organın işlevlerini yerine getirmesinde görev alan bir besindir. Omega-3 yağ asidi insan vücudunda üretilemez, dışarıdan alınması gerekir. Herbalife omega 3 balık yağı kapsülleriyle vücudunuz için gereken omega-3 yağ asidi miktarını karşılayabilirsiniz. Herbalife balık yağı her yaştan kullanıcı için idealdir.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri ile Cildiniz Sağlıklı Bir Görünüme Kavuşsun

Herbalife cilt ürünleri, içeriğindeki bitkisel özler ve zararlı kimyasallardan arındırılmış formülleriyle cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırır. Herbalife uzmanlığıyla hazırlamış farklı türlerdeki kişisel bakım ürünleri ile cildinizi ihtiyaç duyduğu temizlenmeyi ve yenilenmeyi sağlar.

Herbalife yüz temizleme jeli ile yüzünüz ışıltılı bir görünüme kavuşur. İçerdiği mikro tanecikler ile cildinizin yenilenmesine katkıda bulunan jel, narenciye esansıyla yüzünüzde hoş bir koku bırakır. Özel oluşturulmuş içeriğinde vitaminler, bitki özleri, Aloe Vera bulunur. Sülfat ve paraben içermez.

Nane özlü arındırıcı kil maskesi ile cildiniz gözeneklerden arınır. Özel geliştirilmiş içeriği ve kremsi dokusuyla cilde nüfuz eden bu maske hem cildi temizler hem de içeriğindeki nane özüyle ciltte hoş bir koku bırakır.

Canlandırıcı bitki özlü tonik; içerdiği vitamin, mineral ve Aloe Vera ile cildinizin temizlenmesine yardımcı olur. Meyve aromalı hoş kokusuyla ciltte kurumaya neden olmaksızın cildi temizler. İlave paraben içermez.

Herbalife çizgi azaltıcı serum ile yaşlanmayla ortaya çıkan kırışıkların görünümü azalabilir. Bitki özleri ve vitamin içeren bileşimiyle ciltte esnekliğin artmasına ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlar. Sabah ve akşam olarak günde iki kez kullanımı ürünün etkisini maksimuma çıkarır. Sadece 7 gün kullanımda dahi kırışıklık görünümünde belirgin bir azalma görülür.

Sık��laştırıcı göz jeli, cilde esneklik kazandırarak göz etrafındaki şişliklerin giderilmesine, göz etrafı gölgenin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Herbalife parlaklık veren günlük nemlendirici ile cildinizin daha parlak, daha yumuşak, daha canlı görünmesine katkıda bulunur. Ayrıca kırışıklık görünümünde azalmayı da sağlar. Nemlendiricinin etkisini tam olarak gösterebilmesi için diğer cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi düzenli kullanılması önerilir.

Besleyici gece kremi, gece boyunca yüzün derinlemesine nemlenmesine, su dengesini sağlamasına sebep olur. Gece boyu nemlenen cilt, sabah parlak ve pürüzsüz olarak güne başlar. İçeriği vitamin ve bitki özleri bakımından oldukça zengin olan bu ürün kısa sürede etkisini gösterir.

Kırmızı meyve özlü peeling ile cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Kırmızı meyvelerin çekirdekleri, cildin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur. Peeling sonrası cildiniz yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Herbalife güneş kremi, nemlendirici etkisi de olan bir üründür. Geniş spektrumlu UVA koruması sağlayan krem, cildi aynı zamanda nemlendirerek sağlıklı görünmesini sağlar. Herbalife leke kremi olarak da kullanılan bu ürünü ile güneş maruziyetine bağlı cilt lekelerinden korunmanıza yardımcı olur.

Herbalife Aloe Vera özlü rahatlatıcı yüz temizleme jeli; cildinizin gün boyu maruz kaldığı kiri ve makyajı temizler. Aloe veranın ferahlatıcı etkisiyle birlikte taze bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Nemlendirici göz kremi, hassas olan göz çevresinin yeterli oranda nemlenmesini sağlar, sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda göz çevresindeki kırışıkların, çizgilerin giderilmesine katkıda bulunur.

Mini 7 günde sonuç seti, Herbalife cilt bakımı ürünlerinden oluşturulmuş bir settir. Bu Herbalife seti, ürünleri ilk defa kullanacak olanların deneme amaçlı alıp ürün etkilerini görebileceği bir pakettir. Ürünlerden memnun kalan kişiler, büyük boy ürünleri sipariş ederek kullanıma başlayabilir.

Herbalife cilt bakımı ürünleri zararlı kimyasallardan arındırılmış içeriğiyle cilt dostu ürünler arasındadır.

Herbalife şampuan, içeriğindeki bitkisel proteinler sayesinde saçınızı güçlendirir. Renk koruyucu formülüyle saç renginizin korunmasına yardımcı olur. Herbalife saç kremi de saç renginin korunmasını sağlar. Herbalife el kremi aloe vera özlü içeriğiyle elinizi nemlendirir, ferahlatıcı kokusuyla rahatlatır. Herbalife el ve vücut sabunu cildin temizlenmesini sağlar.

Aradığınız Herbalife Ürünleri Trendyol'da!

Ürünlerini yüksek standartlı laboratuvarlarda ve uzman kişilerle hazırlayan Herbalife; beslenme ve kişisel bakım alanında tüm dünyada tanınan bir markadır. Herbalife markasının farklı kategorilerdeki ürünleri sizin için Trendyol'da bir araya geliyor. Herbalife sipariş etmek isteyenlerin güvenle kullanabileceği Trendyol, en hesaplı Herbalife ürün fiyatlarını da size sunuyor. Herbalife indirimli ürünler ve Herbalife kampanyanları bulabileceğiniz Trendyol'da ürünleri en uygun fiyata alma fırsatını kaçırmayın! Herbalife kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini bulabileceğiniz Trendyol'da Herbalife ürünlerini almak çok kolay! Herbalife online alışveriş için kullanabileceğimiz sitemizde dilediğiniz ürünleri Herbalife sipariş ver ve Herbalife satın al butonlarına basarak ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Herbalife protein tozu, zayıflama çayı, gıda takviyeleri ve diğer tüm Herbalife ürünleri en avantajlı fiyatlarla Trendyol'da seni bekliyor. Sen de alışverişini Trendyol'da yap online ve güvenilir alışverişin rahatlığını yaşa!