Heliocare

60 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Heliocare

Heliocare, geniş spektrumlu güneş koruyu ürünleri ile kullanıcılarının cilt sorunlarına kesin çözümler üretir. Topikal ve oral olmak üzere cildi içeriden ve dışarıdan koruyan Heliocare ürünleri, güneş ışınlarının zararlı etkilerini minimize eder. İçeriğindeki Fernblock teknolojisi ile güneş ışınlarından en yüksek korumayı sağlayarak, gelişmiş filtreler ve antioksidan bileşiği ile cilde kombine bakım yapar.

Güneşlenmek Heliocare ile Daha Güvenli

Güneşin faydaları olduğu kadar zararları da var. Vücudun D vitamin ihtiyacını karşılayan, bağışıklık sistemini güçlendiren güneş, artık günümüzde ozon tabakasının incelmesiyle birlikte zararlı ultraviyole radyasyonunu yeryüzüne yollayarak çeşitli cilt hastalıklarına neden olur. Bu zararlı ışınlardan cildi korumanın yolu güneş koruyucu kullanmaktır. Heliocare güneş kremi yüksek faktör koruma seçenekleri ile en etkili güneş kremleri arasında yer alır. Heliocare hassas ciltler için güneş koruyucu jel 90 SPF içeriği ile üstün koruma sağlar. Hassas ciltlerin güneşten hasar görmesini engeller. Normal ve yağlı ciltlerin de kullanımına uygun olan jel yüzde ağırlık yapmaz ve hafif yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir.

Heliocare kuru ciltler için güneş kremi, Fernblock teknolojisi ve yeşil çay içeriği ile cildi güneş ışınlarına karşı korurken aynı zamanda cildi besler. İnce dokusu sayesinde kolaylıkla sürülür ve yapışkan his bırakmaz. Heliocare jel yapıdaki güneş koruyucu, kuru ve normal ciltlere uygun içerik sunar. Alkol ve paraben içermeyen formülü cildi besler ve güneşin zararlı ışınlarını etkisiz hale getirir. Heliocare yağlı ciltler için güneş kremi, akne eğilimli ciltler için rahatlıkla kullanılır. Hafif formülü cildi yağlandırmadan yüksek koruma sağlar. Etkili olması için Heliocare güneş koruyucu kremi güneşe maruz kalmadan önce cilde eşit miktarda sürmek gerekir. Aşırı terlemelerde ve uzun süreli yüzmelerde güneş kremini sık sık uygulamak koruyucu etkiyi muhafaza eder.

Cilt Kusurlarını Gizleyen Güneş Koruyucu

Heliocare renkli güneş koruyucu, cilt tonunu eşitleyerek besler ve nemlendirir. Cilt kusurlarına etki ederek azalmasını sağlar. Yağsız içeriği akne oluşumunun önüne geçer. Hiperpigmentasyonların oluşumunu engelleyerek cilt lekelerine etki eder. Renkli yapısı cilde parlaklık vererek ışıltılı bir görünüm yaratır. Aynı zamanda günlük ten makyajı ihtiyacını ortadan kaldırır. Formülündeki Fernblock, yeşil çay ve E vitamini cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayarak uzun süre güneş ışınlarına karşı korur. Tüm cilt tiplerine uygun olan Heliocare renkli güneş kremi, açık ve kahverengi olmak üzere iki farklı tonu bulunur.

Heliocare güneş koruyuculu pudra Oil Free, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için yağsız yapıdadır. Cilt kusurlarını kapatır ve güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Fair, light ve brown olmak üzere 3 farklı rengi mevcuttur. Heliocare pudra normal ve kuru ciltler için, güneş ışınlarına karşı cildi koruyarak lekelenmeleri önler. Light ve brown iki farklı renk seçeneğiyle cilt kusurlarını kapatır ve cilt tonunu eşitleyerek sağlıklı bir görünüm sunar.

Cildi İçten Koruyan Kapsüller

Heliocare, topikal güneş koruyucu ürünlerinin yanı sıra cildi içeriden koruyan kapsülleri ile tanınır. Ağız yoluyla alınan kapsüller cilde sürülen güneş kreminin koruyucu etkisine yardımcı olur. Cildi içeriden destekleyerek güneş hasarının önüne geçer. Hem cildin zarar görmesini engeller hem de vücudun direncini arttırır. Gluten içermeyen formülü, 240 mg Fernblock, 50 mg yeşil çay, 4,8 beta-karoten ile cildi ve vücudu güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Güneşe çıkmadan bir gün önce tavsiye edilen miktarda kullanılması önerilir.

Heliocare güneş koruyucu ürünleri, güneşin zararlı etkilerini minimuma indirir. Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için Heliocare’in güneş ürünlerini Trendyol’dan güvenle satın alarak deneyebilirsiniz.