Tom Ford Güneş Gözlüğü

542 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tom Ford Güneş Gözlüğü

Tom Ford Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Ortaya Çıkarın

Tom Ford güneş gözlüğü hem kadın hem de erkekler için özel tasarımları ile tarzınızı ortaya çıkarmanızı sağlamaktadır. Güneş gözlükleri, kıyafet kombinlerinin en şık tamamlayıcı aksesuarları olarak bilinmektedir. Tom Ford güneş gözlüğü modelleri ise, kendine özgü tasarımları ve kaliteli cam seçenekleri ile pek çok kişinin tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Farklı çerçeve modellerinin yanı sıra, renkli cam seçenekleri ile de farklılık yaratabilirsiniz. En çok tercih edilen gözlük rengi siyah renk olarak bilinmektedir. Tom Ford siyah güneş gözlüğü modelleri arasından size hitap eden bir modeli seçip, günlük kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hem klasik hem de spor model seven kişilere uygun olan pek çok model bulunmaktadır. Tom Ford kadın güneş gözlüğü modelleri arasında pek çok çeşit bulunmakta olup, giyim tarzınıza yakın olan bir seçim yaparak günlük şıklığınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bu kapsamda kedigözü modeller, daha estetik bir görünüm kazanmanıza olanak verecektir. Güneş gözlüğü seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, yüz şeklinize uygun bir model seçmenizdir. Yüz tipiniz ile doğru orantılı seçeceğiniz modeller, daha estetik ve hoş görünmenize olanak verecektir. Bu kapsamda damla modelleri tercih edebilirsiniz. Damla modeller hemen hemen her yüz tipine uygun olmaktadır. Tom Ford kemik güneş gözlüğü, daha kalın ve belirgin çerçeveye sahip olduğundan dolayı, gözlük çerçevesinin ön planda olmasını isteyen kişiler için tercih edilebilir bir model olmaktadır. Kemik çerçeve modelleri arasında pek çok farklı renk ve desen seçeneği de bulunmaktadır. Desenli bir güneş gözlüğü kullanmak istemeniz durumunda çerçeve materyali kemik olan modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Tom Ford güneş gözlüğü leopar desenli gözlük çerçeveleri klasik kullanımı seven pek çok kadının gözlük seçimleri arasında yer almaktadır. Daha belirgin ve karakteristik bir seçim olan leopar desen ile ilgi çekici bir görünüm elde etme imkânınız vardır. Diğer bir güneş gözlüğü modeli ise Tom Ford güneş gözlüğü kelebek modeli olarak bilinmektedir. Kelebek model gözlükler kemik-metal çerçeve ile tasarlanmış olmanın yanında kemik çerçeve kullanılarak da tasarlanmış seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle siyah cam rengine sahip bu modellerin farklı cam renkleri de mevcuttur. İstediğiniz renkte ve modelde tercihler yapıp, tarzınızı yansıtabilmeniz de mümkün olmaktadır. Tom Ford güneş gözlüğü erkek modelleri, kemik çerçeve ya da metal çerçeveler kullanılarak tasarlanmış ürünlerdir. Daha çok siyah renklerin hâkim olduğu bu modeller, pek çok erkek tarafından tercih edilmektedir. Farklı bir gözlük tasarımı isteyen erkekler ise desenli modeller arasından seçimlerini yapabilirler. Daha fazla renk ve modelin bulunduğu unisex gözlükler ise hem kadınlar hem de erkeklerin tercihleri arasında bulunabilirler. Eş olarak kullanmak için aynı model gözlüğü seçebilir, girdiğini her ortamda çift olduğunuzu da belli edebilirsiniz.

Tom Ford Güneş Gözlüğü ile Sağlıklı Gözler

Güneş gözlüğü seçimlerini sadece giyim tarzınıza göre değil, göz sağlığınızı korumak amacıyla da seçmeniz gerekmektedir. Kaliteli cam yapısına sahip olan ve göz yapınıza uygun bir güneş gözlüğü seçip göz sağlığınızı korumanız mümkün olmaktadır. Bu kapsamda UV 400 ya da polarize cam kullanılarak tasarlanmış güneş gözlüğü seçimi yapılmalıdır. Göz sağlığı, güneşin zararlı ışınlarına maruz kaldığı zaman çeşitli sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Sadece göz sağlığını değil, göz çevresi sağlığını da korumak gerekir. Gözün çevresindeki cilt, zararlı güneş ışınlarından olumsuz yönde etkilenmektedir. Bundan dolayı yaz-kış fark etmeksizin güneşin aktif olduğu her zaman dışarı çıkarken güneş gözlüğü kullanmak gerekmektedir. Güneş ışınları kazayağı oluşumunu hızlandırdığından dolayı, göz yapınıza uygun tercihler yaparak göz çevrenizi de korumaya almanız dikkat edilmesi gereken bir husustur. Tom Ford yuvarlak güneş gözlüğü, pek çok yüze uyum sağlayabildiğinden dolayı kararsızlık yaşamanız durumunda tercihe edebileceğiniz gözlük modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle araç kullanırken gözün güneş ışınlarından olumsuz etkilenmemesi için polarize güneş gözlüğünün kullanılması gerekmektedir. Polarize camlar, güneş ışınlarını cama değdiği anda dağıtmaktadır. Böylece yoğun güneş ışınları hafifleyerek göze ulaştığından dolayı, gözün olumsuz etkilenmemesine olanak vermektedir. Bunun için pek çok kişi Tom Ford siyah güneş gözlüğü tercihi yapmaktadır. Ancak bu olayın gözlük camının rengiyle alakası yoktur. Gözlük camının kalitesi ne kadar yüksek olursa, gözün korunması da bu duruma doğru orantıda gelişim gösterecektir. Gözlük camını istediğiniz renkte seçebilmeniz mümkündür. Siyah dışında; lacivert kahverengi, sarı gibi açık renklerde de seçimlerinizi yapabilirsiniz. Tom Ford yeni sezon güneş gözlükleri de daha açık renkler kullanılarak tasarlanmıştır. Gözlük modasına uygun tasarımlar arasından giyim tarzınıza ve göz yapınıza uygun bir model seçip Tom Ford Ailesi’ne katılabilirsiniz. Yeni sezon dışında Tom Ford güneş gözlüğü outlet alternatifinde bulunan daha uygun gözlük modelleri arasından da seçim yapabilme olanağınız bulunmaktadır.

Tom Ford Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tom Ford güneş gözlükleri kapsamında pek çok model ve renk bulunmaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak tasarlanmış özgün modellerin yanı sıra, unisex gözlük modelleri de mevcuttur. Çerçeve materyali olarak kemik, kombine, plastik ya da metal tasarımlar arasından size uygun olan bir modeli seçebilmeniz mümkündür. Çerçeve materyalinden çok, çerçeve formu, kişilerin tercihlerinde etkin bir rol oynamaktadır. Bu kapsamda ise, damla model, dikdörtgen model, geometrik modeller, oval ya da yuvarlak modeller bulunmaktadır. Tom Ford yuvarlak güneş gözlüğü ise; kadın-erkek fark etmeksizin pek çok kişinin en çok tercih ettiği gözlük formları arasında yer almaktadır. Siyah ve kahve tonu başta olmak üzere pek çok farklı renk tonu arasından size hitap eden renkteki tasarımı tercih edebilmeniz mümkündür. Çerçevelerin renkli tasarımları bulunmakla beraber, desenli modelleri de mevcuttur. Bu desenler arasında ise en çok tercih edilen desen türü, leopar desenler olmaktadır. Bunun için Tom Ford Penelope güneş gözlüğü modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Diğer bir gözlük modeli olan Tom Ford Savannah güneş gözlüğü, moda çizgisini belli etmek isteyen tüm kadınların gözdesi haline gelerek büyük ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Marjinal bir seçim olan bu model ile girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Tarzınızı yansıtırken sağlığınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kapsamda UV 400 ve polarize cam seçeneği ile göz sağlığınızı korumanız mümkün olmaktadır. Tom Ford güneş gözlüğü kullananlar, göz sağlığı ile alakalı memnuniyetlerini yorum yaparak göstermektedir. ‘Tom Ford güneş gözlüğü nasıl?’ sorusuna cevap bulabilmek için kullanıcı deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz. Seçim yapacağınız her model uzun süre kullanıma olanak verecek şekilde sağlam bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda Tom Ford güneş gözlüğü indirim olanaklarını da takip edebilirsiniz. Güneş gözlüğü modası ile doğru orantıda bir moda çizgisine sahip olan tasarımları bünyesinde bulunduran Tom Ford, her giyim tarzına uygun bir model bulabileceğiniz seçkin markalar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Tom Ford güneş gözlüğü fiyatları seçim yapacağınız modele göre farklılık gösterebilmektedir. Trendyol üzerinden tüm modelleri inceleyebilir, kolaylıkla satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir