Polaroid Güneş Gözlüğü

611 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Polaroid Güneş Gözlüğü

Her Tarza Birbirinden Güzel Polaroid Gözlükler

Küresel bir marka olan Polaroid çok uzun yıllardır dünyada hizmet vermektedir. Fotoğrafçılıktan yola çıkarak kendini geliştiren marka, fotoğrafçılıkta yansımaları kesmek için polarize cam sisteminin Polaroid gözlük modellerinde kullanılması ile yola çıkmıştır. Günümüzde dünyada en çok tercih edilen marka ve ürünlerden olan Polaroid güneş gözlüğü yalnızca dünyada değil Polaroid güneş gözlüğü Türkiye olarak da hizmet vermekte ve pek çok kişi tarafından satın alınmaktadır. Polaroid güneşin gözlere verdiği olumsuz etkileri en aza indirmek için çabalayan ve bunu başaran markalardan bir tanesidir. Sağlıklı olmasının yanı sıra modeller olarak da birbirinden çeşitli ürünler ile hem sağlığa hem de zevklere hitap etmektedir. Güneş gözlüğünü bir aksesuardan öte gözlerinin sağlığını korumak için de kullananların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Lens ile güneş gözlüğü teknolojisi bu markada birleşmiştir. Aynı zamanda modayı da yakından takip eden markanın Polaroid erkek güneş gözlüğü ve Polaroid kadın güneş gözlüğü modellerinde en seçici insanın bile kendine özgü bir model bulabilmesine olanak sağlayacak kadar modeli bulunmaktadır. Kedi gözünden dikdörtgene, kareden daireye, pilot çerçeveden damla gözlüğe kadar birbirinden çeşitli ürün yelpazesi ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda Polaroid bebek güneş gözlüğü modelleri de bulunmaktadır. Bilindiği üzere bebekler yetişkinlere göre çok daha hassastır. Dolayısıyla gözlerini de çok daha iyi korumak gerekmektedir. Markanın bebekler için üretmiş olduğu güneş gözlükleri hem çok tatlı modellerden oluşmakta hem de bebeğin göz sağlığını bozmamaktadır. Markada yalnızca koyu renk gözlükler bulunmamakta, bu kalıplaşmış ürünlerin önüne çıkarak renkli çerçevelerde bulunmaktadır. Yeşilden beyaza, kristalden pembeye, mordan turuncuya kadar birçok renkte güneş gözlüğünü bu markada bulmak mümkündür. Hem günlük kullanıma uygun hem de özel günler için kullanılabilecek Polaroid marka güneş gözlüğü modelleri bulunmaktadır. Kıyafete uyum sağlayabilecek en güzel renklerde güneş gözlüğünü bulmak markada mümkün olan bir durumdur. Her ne kadar kadınlar ve erkekler için farklı tasarımlarda güneş gözlükleri bulunsa da unisex modeller de bulunmaktadır. Bu modeller hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilir modellerdir. Markada geçmişin izlerini taşıyan güneş gözlükleri de bulunmaktadır. uzun yıllar önce moda olan güneş gözlüklerini yeniden moda haline getirebilen markanın bu gözlükleri de en çok beğenilen ürünler arasına girmektedir. Renkli gözlük modelleri de bulunmaktadır. İki renkten meydana gelen güneş gözlüklerini de bu markada görmek mümkündür. Özellikle yaz aylarının daha renkli olduğu düşünüldüğünde, tatil dönemlerinde, plajlarda renkli çerçeveli gözlükler kullanım için çok uygundur.

Polaroid Güneş Gözlüğü Özellikleri ve Kalitesi

Güneş gözlüğü arayışında olanlar için ürün çeşidinin çok olması kafaları da karıştırmaktadır. Kaliteli güneş gözlüğü için yalnızca ürünün şıklığı değil, sağlık açısından da gözlere ne kadar önem verildiğine de bakmak gerekmektedir. Polaroid polarize güneş gözlüğü özellikle sağlık açısından en kaliteli gözlük grupları arasında yer almaktadır. Camın kaliteli olması sebebi ile güneş ışınları göze direkt olarak vurmayacak ve dolayısıyla zarar da veremeyecektir. Polaroid güneş gözlüğü modelleri birbirinden çeşitli modeller ile satışa sunulmaktadır. Güneş gözlüğünde kişinin zevki kadar yüz tipi de seçimlerde önemlidir. Yuvarlak yüze sahip insanlar yüzlerini daha uzun gösterebilmek için kare ya da dikdörtgen gözlükleri tercih etmelidir. Kalp şeklinde yüz tipine sahip olanlar alt kısmı geniş olan çerçeveleri daha çok tercih etmelidir. Kare yüz tipine sahip olanlar yüz hatlarının daha yumuşak görünebilmesi için yuvarlak hatlı güneş gözlüklerini tercih etmelidir. Oval yüz tipine sahip olanlar ise, birçok model ile yüzleri uyum sağlayabileceği için şansı sayılmaktadırlar. Polaroid güneş gözlüğü camı seçim kriterlerinde önemli bir yere sahiptir. Yüz tipine göre çerçeve seçilebilir fakat cam özellikleri tamamen sağlık ile doğru orantılıdır. Çünkü güneş ışınları ile teması kesen kızım gözlüğün cam kısmıdır. Bu anlamla polarize camlar en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Her sezonun farklı gözlük modaları bulunabilmektedir. Fakat Polaroid aynalı güneş gözlüğü modellerinin modası hiç geçmemektedir. Aynalı güneş gözlükleri her döneme damga vurmaktadır. Polaroid güneş gözlüğü özellikleri açısından incelendiğinde en önemli özelliği camlarındadır. Camların polarize olması güneş ışınlarının verdiği zararı en aza indirmektedir. Bu özellikte camlar ile güneşe bakıldığında bile gözler rahatsız olmamaktadır. Özellikle araç kullanırken tercih edilebilecek en güzel markalardan bir tanesidir. Gözlüğün kaliteli olduğunu anlamak için gözünüze bir kere takmanız bile yeterlidir. Net bir görüntü sağlar ve gözlük camları esnemez.

Polaroid Güneş Gözlükleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Polarize güneş gözlüğü teknolojisi denildiğinde akla hiç şüphesiz ilk gelen markalardan bir tanesi Polaroid olmaktadır. %100 UV koruması olan bu gözlüklerde özel lensler kullanılmaktadır. UVA, UVB ve UVC zararlı ışınlardan koruma seviyesi en yüksektir. Güneşin en dik vurduğu saatlerde bile bu markanın gözlükleri rahatlıkla kullanılabilir. Polaroid güneş gözlüğü fiyatları özellikle sezona göre farklılık göstermektedir. Yaz sezonlarında fiyatlar normal kalırken, kış sezonlarında indirimler ve kampanyalar uygulanmaktadır. Bu markanın güneş gözlüğünü satın almak isteyenler en çok ‘Polaroid güneş gözlüğü nasıl?’ sorusunun cevabını merak etmektedir. Bu soruların cevabı gözlükleri gerçek kullanan kullanıcılar tarafından sayfalarımıza yapılan Polaroid güneş gözlüğü yorum içeriklerinde görmek mümkündür. Polaroid marka güneş gözlüğü yorum ve değerlendirmeler incelendiğinde olumlu yorumlar olduğu görünmektedir. Özellikle sağlık açısından çok olumlu yorumlar satın alan müşteriler tarafından gerçekleştirilmiştir. Polaroid güneş gözlükleri dört katmanlı ışık emici filtreden oluşmaktadır. Bu en büyük avantajlarından bir tanesidir. aynı zamanda hafif olması sebebi ile taşınması son derece basittir. Dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı da dayanıklıdır. Düştüğünde ya da bir darbe aldığında hızlı bir şekilde zarar görmez. Çizilmeye dayanıklı özel bir katman ile kaplı olması büyük artılarından bir tanesidir. bütün bu özellikler sayesinde markanın güneş gözlükleri uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Marka tasarımlarını gerçekleştirirken kendilerine özgü tasarımlara imza atmış ve diğer gözlük ürünlerinden sıyrılmayı başarmıştır. Bu nedenle farklı olmak ve farklı tasarımları gözünde taşımak isteyenler için en güzel ürünlerden bir tanesidir. markanın güneş gözlükleri hem göz sağlığını korumakta hem de tarzınıza tarz katmaktadır. Sayfalarımızda bu markanın tüm güneş gözlük modellerini listeleyebilir ve ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Trendyol’daki indirim ve kampanyalardan da faydalanarak en güzel güneş gözlüklerini çok daha uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bütün bunlar için yapmanız gereken tek şey sayfalarımıza göz gezdirmektir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir