search result placeholder

Goldmaster Blender

Goldmaster Blender Setleri ile Şahane Yemekler

Blender, katı besinleri doğrama, dilimleme, rendeleme, öğütme sıvı gıdaları ise, çırpma, kıvam verme, karıştırma için kullanılan elektronik aletlere verilen addır. Blender mutfakta tüm kişilerin elinin altında sıkça bulunan bir üründür. Çorba yapmak, eti kıymaya çevirebilmek, fıstık-fındık gibi kuruyemişlerini toz hale getirmek, kış için domates sosu yapabilmek, meyveleri ve sebzeleri püre haline getirmek, hatta şekeri pudra şekeri haline dönüştürmek gibi akla gelen her işte kullanılır. Goldmaster blender, en çok satılan markalardan biridir. Blenderin her parçası farklı işlev görür. Özellikle set olarak alındığında birçok işi kolaylaştırır. Goldmaster blender seti, mutfağı sık kullanan kişilerin zaman kazanmasını, pratik iş yapabilmesini, mutfağa daha az zaman harcamasını sağlar. Özellikle insan gücü gerektirmediği için birçok kişi tarafından tercih edilir. Goldmaster son yıllarda birçok alanda elektronik eşya üreten önemli bir marka haline gelmiştir. Goldmaster birçok blender modeli üretmiştir. Yasemin blender serisi, Goldmaster blender kullananlar tarafından en çok kullanılan serilerden birisidir. Mikser, doğrayıcı ve çubuk blenderden oluşan set sıvı ve katı gıdaların için farklı aparatlar halinde kullanılır. Doğrayıcısının haznesi oluşu sebebiyle çok kullanışlı olan ürün, birçok besini doğrama ve öğütme işleminde kullanılır. Mikser ve çubuk blender aparatı ise sıvı formdaki besinleri çırpma, karıştırma, kıvam verme gibi işlemde kullanılır. Badem blender seti serisi de, çok beğenilen şık tasarımlı modellerden biridir. Doğrayıcı, hazne, mikser ve çubuk blender aparatları kullanılarak mutfağınızın en büyük yardımcısı haline gelir. Doğrayıcısı yemeklerde kolaylıkla kullanılarak zamandan ve insan gücünden tasarruf sağlayarak kısa süre içerisindeki katı formdaki besinleri püre, toz, sıvı gibi hallere gelmesini sağlar. Haşlanmış ya da çiğ yenen sebze ve meyveler püre haline kolayca gelebilir. Çubuk blender aparatı ile çorbalar inceltilerek kıvam verilebilir ve bol vitaminli çorbalar yapabilirsiniz. Mikser aparatıyla ise de kek harcı yapabilir, poğaça hamuru yoğurabilir nefis hamur işleri yapabilirsiniz. Goldmaster sürahi blender şeklinde olan sorbe cam blender, meyve suyu, milkshake, buzlu içecekler hatta donmuş meyvelerden dondurma bile yapılabilen bir üründür. Birçok aktif programı vardır. Özellikle sıvı formdaki besinleri ya da yumuşak meyveleri blenderden saniyeler içerisinde geçirerek yaz ve kış ferahlatıcı nefis içeceklerin yapımını sağlar. Vitamax kişisel blender ise, sorbe sürahi blender gibi sıvı ya da meyve, buz gibi ürünlerden yapılan serinletici içecekler için kullanılan bir modeldir. En büyük avantajı ise, shake kabı olduğu için kişi içeceğini yaptıktan sonra ağzını kapatarak içeceğini her yere koyabilir. Pro blend ve maximis serileri de meyve püre haline getirme, çorba, muhallebi, puding karıştırarak birçok tatlı tuzlu yiyecekleri hazır hale getiren blender ürünüdür.

Goldmaster Blender ile Her Şey Tam Tadında

Blender kullanımı oldukça kolaydır. Goldmaster mutfak robotu kullananlar, kullanımının oldukça kolay ve kullanışlı olduğunu ifade eder. Sayfamızda birçok modeli bulunan gold master blenderler oldukça kaliteli ürünlerdir. Yasemin blender serisi doğrayıcıya konulan besin sonrası ağzı düzgünce kapatılarak, normal hız ya da turbo hız kullanılarak besin parçalanır. Genellikle kuruyemiş gibi sert ürünlerin parçalanmasında turbo özelliğe ihtiyaç duyulur. Parçaları kolaylıkla çıkarıp takılabilen serinin tüm parçaları bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Vitamax kişisel blender seti, normal ve turbo hızda çalıştırılarak sıvı ve meyve gibi besinlerin karıştırılarak içecek haline gelmesini sağlar. Turbo özelliğinin kullanılması ile, buzları kırarak ferahlatıcı içeceklerin yapımını sağlar. İki shake kabı, bıçakları makinede temizlenebilir. Ergonomik olması sebebiyle oldukça kullanışlı olan ürün, her yerde tek tuşla kullanılabilir. Goldmaster pro easy blender set, doğrayıcısı tek tuşla turbo ya da normal hızda parçalar. Mikser ucu sayesinde yine tek tuşla tatlılar hazırlanabilir. Çubuk blenderle nefis çorbalar hazırlamak ise saniyelerinizi alır. Sorbe cam sürahi blender, 3 programda çalıştırılarak istenen ürünü parçalar ve karıştırır. Blender programı ile yumuşak meyve ve sıvı formdaki besinleri saniyeler içinde karıştırır. Buz kırma programı sayesinde buzlu ya da donmuş meyvelerle hazırlanmış içecekleri hazırlar. Smoothie blender da ise yalnızca sıvı haldeki besinleri çırpar ve karıştırır. Nefis smoothileri 2 ya da 3 dakika içinde içmeye hazır hale getirir. Goldmaster maximum ve pro blender serisi ise, yalnızca iki parçadan ve tek tuşla çalıştığı için kullanımı oldukça kolaydır. Yumurta çırpmak istendiğinde haznesi içerisinde birkaç saniye içinde pürüzsüz hale gelene kadar çırpar. Çorbalarınızı tencerenin içerisinde birkaç dakika içerisinde pürüzsüz çırparak, fazladan mutfak aletlerinin kirlenmesini de engelleyerek pratik bir kullanım sağlar. Gövdeden parçası kolaylıkla ayrılarak makinede yıkanabilir.

Goldmaster Blender Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Goldmaster blenderlerin özellikleri oldukça fazladır. Özelliklerinin fazla oluşu sebebiyle kullanıcıları memnun bırakır. Goldmaster blender fiyatı performans ve özelliklerine göre sayfamızda oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Yasemin blender serisi, 3 aparattan oluşan ürün, 1000 watt güce sahiptir. Doğrayıcı, blender ve mikserden oluşan set, turbo ve normal olarak 2 kademe hızdan oluşur. 800 mililitre sağlam plastikten yapılmış hazne ve paslanmaz çelikten yapılmış bıçakları uzun ömürlüdür. Ergonomik kullanım özelliği olan yasemin serisinin, kırmızı, mor, pembe ve beyaz renk seçeneği bulunan model oldukça şık tasarıma sahiptir. Badem blender serisi, çırpma, doğrama ve mikser olmak üzere 3 aparattan oluşur. 500 watt gücü olan ürün, yalnızca tek hızda çalışır. Çelik bıçak ve gövdesi sağlam plastikten oluşmuştur. Doğrayıcı haznesi 700 ml'dir. Goldmaster Sorbe serisi, 1.5 litre cam sürahi haznesi ve 600 watt güce sahiptir. 3 farklı program özelliği ve 2 farklı hız ayarı vardır. Buz kırma özelliği olan ürün, mavi ışıklı kontrol düğmesine de sahiptir. Paslanmayan çelik gövdesi, paslanmaz çelik bıçak kalitesi bulunur. Goldmaster el blender, en iyi serilerden biri olan leylak serisi, 500 watt gücü ve 2800 devir özelliği ile en yüksek hıza sahip el blender modelidir. Paslanmaz çelik bıçak ve sağlam plastik gövdeden yapılmıştır. Sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Aynı çubuk blender serisinden pro blend serisi ise, 1000 watt gücüne sahiptir. Turbo ve normal hız kapasitesine sahip bir üründür. Oldukça ergonomik olan bu ürün, kolay tutuş sağlayarak ürünü rahat kavramanızı sağlar. Soğuk ve sıcağa oldukça dayanıklı olduğu için her türlü içeceği rahatlıkla hazırlar. Oldukça sessiz çalışır. En önemli özeliklerinden biri asmayı sağlayabilen kablo tasarıma sahiptir. Böylelikle yer kaplamaz. Vitamax kişisel blender ise, 600 ml shake haznesi kapasitesine sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmış bıçakları ve sağlam plastikten yapılmış gövdesi vardır. 350 watt güce sahiptir. ROHS CE, yani zararlı plastik ürünleri içermediğine dair belgesi mevcuttur. 2 adet shake kabı bulunur. Turbo ve normal olmak üzere 2 kademe hız seçeneği bulunur. Soğuk ve sıcağa dayanıklı bir üründür. Oldukça pratik temizlenir. Ergonomik olduğu için rahat kullanım sağlar. Silikondan yapmış taban kısmı sayesinde kayma ihtimali de yoktur. Detaylı bilgi ve sipariş için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

search result placeholder