Gimora

310 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

gimora

Temelleri 2007 yılında İstanbul'da atılan Gimora, birbirinden ünlü tasarımcıların gözde ürünlerini kullanıcılara ulaştırıyor. İstanbul'un büyülü atmosferinden ilhamla hayata geçirilen marka, Murat Durguner ve Aydın Günal imzası taşıyor. Yurt içinde ve yurt dışında aksesuar alanında yıldızı parlayan markalardan biri olan Gimora, modern ve sofistike bir görünüm elde etmeyi zahmetsiz hale getiriyor.

Her bir tasarımı ayrı bir hikaye barındıran marka, günün her saati kullanılabilen şık aksesuarlar tasarlıyor. Çağdaş dizayn çizgisi ve kaliteli materyalleri sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen Gimora; kolye, yüzük, bileklik ve halhal gibi çeşitli aksesuarlar hazırlıyor.

Giysi kombinlerinin etkisini arttırmakta kullanılan aksesuarlar, dikkatleri kullanıldıkları bölgeye de çekiyor. Boyun ya da yüz bölgesi vurgulanmak istediğinde kolyeler kullanılırken, ellere dikkat çekilmek istendiğinde bileklikler ya da yüzükler tercih ediliyor. Kullanıcılara kişisel zevkleri doğrultusunda seçecekleri takılarla tarzlarını yansıtma şansı tanıyan ürünler, benzersiz tasarımlarıyla olduğu kadar kaliteli materyal yapılarıyla da beğeni kazanıyor.

Gimora'nın İncelikli Tasarım Dehasıyla Stilinizi Kusursuz Hale Getirin

Kadınlar ve erkekler kendilerine has bir tarz yaratarak yalnızca modaya uygun giyinmeyi hedeflemiyor. Zira kişinin bir tarzı olması, kelimeler kullanmadan iletişim kurmasına da aracılık ediyor. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçilen giysiler ve aksesuarlar, özgün bir tarz yaratmakta büyük önem taşıyor.

Özgün bir stil elde etmek içinse kendi zevkleriniz doğrultusunda, giymek istediğiniz giysileri ve kullanmak istediğiniz aksesuarları kullanmanız en başarılı sonuçları veriyor. Taktığınızda kendinizi rahat hissedebileceğiniz takılar, aynı zamanda öz güveninizi de yükseltiyor. Kendinden emin, şık ve trendlere uygun bir görünüm elde etmek için kullanabileceğiniz Gimora takılar ise stil ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özenle tasarlanıyor.

Başarılı bir stilin en önemli noktalarından biri kişisel zevklere uygun, şık aksesuarlar kullanmak olarak öne çıkıyor. Herhangi bir giysi kombininin etkisi farklı takılar kullanıldığında bambaşka bir havaya bürünüyor. Bu durum kullanıcılara takılar aracılığıyla kombinlerini çeşitlendirme imkanı da tanıyor.

Yenilikçi dizayn çizgileri sayesinde ilk bakışta dikkatleri çekecek güçte ürünler hazırlayan marka gümüş, altın ve pırlanta gibi birbirinden özel materyaller kullanıyor. Farklı bütçelere hitap eden alternatifler de sunan Gimora, bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor.

Alışılagelmişin dışında tercihler yapmak isteyenlere son derece özgün alternatifler sunan Gimora, sade ve minimal tercihler yapmak isteyenleri de memnun edecek geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Arkadaşlarınızla alışverişe çıkarken takabileceğiniz günlük modellerin yanı sıra gösterişli bir davete katılacağınız zaman şıklığınızı tamamlayacak modellere kadar birçok alternatif sunan marka, tarzınıza özenli bir dokunuş katmayı hedefliyor.

Size En Çok Yakışacak Kolye Modellerini Bulmanızı Sağlayacak Birkaç İpucu

En sık kullanılan takılar arasında yer alan kolyeler, birbirinden güzel tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eden şık seçenekler sunuyor. Kolye seçim aşamasında ise birkaç önemli detaya dikkat etmek gerekiyor. Aldığınız kolyeyi keyifle kullanmanız ve farklı ‌kombinlere uyarlayabilmeniz açısından kolyenin size ve tarzınıza uygunluğunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Kolye seçerken ilk olarak boyun yapınızı göz önünde bulundurmanız tavsiye ediliyor. Boyun bölgesi ince, dolgun, uzun ya da kısa olarak farklılık gösterebiliyor. Bu fiziksel farklılıklar, size en çok yakışacak kolye alternatifini bulmakta önem taşıyor. Uzun bir boyun yapısına sahip olan kişilere gerdanlık seçenekleri başta olmak üzere kısa zincirli modeller çok yakışıyor. Boyun yapısı kısa kişilerinse bu bölgeyi daha uzun gösterecek dökümlü ve uzun modeller tercih etmeleri öneriliyor.

Boyun bölgesinin genişliği ise bir kolyenin sizin boynunuzda nasıl duracağını belirliyor. Bu sebeple boyun bölgesinin ölçüsünü alıp zincir uzunluğunu ona göre seçmek gerekiyor. Aksi takdirde beğendiğiniz bir kolye çok aşağıda ya da çok yukarıda görünebiliyor.

Kolye uzunluğuna karar verirken kendi boyunuzu da göz önünde bulundurarak ürün tercih etmeniz daha etkili ve şık sonuçlar almanıza yardımcı oluyor. Uzun boylu kadınlar hemen her tür kolye modelini rahatlıkla kullansalar da minimalist tasarımların görünürlüğünü ve etkisini arttırmak için zincirlerden yardım almak gerekebiliyor. Kısa boylu kadınlarınsa çok uzun ve sallantılı kolyeler tercih etmemeleri daha uygun.

Göz Kamaştıran Gimora Kolyeleriyle Meraklı Bakışları Üzerinizde Toplayın

Farklı zevklerden kullanıcıların kendilerine çok yakışacak kolyeler bulmasının önünü açan Gimora, birbirinden özel tasarımlarını gümüş üzerine altın kaplama olarak hazırlıyor. 925 ayar gümüş kullanılarak hazırlanan ürünler, daha sonra 14 ayar altın kaplamayla son hallerine getiriliyor. Şık tasarımlarıyla öne çıkan birçok Gimora kolye, takı kullanmayı seven kadınların beğenisini kazanıyor.

Gimora tasarımı kolye çeşitleri arasında ise choker seçeneklerinden harfli modellere, madalyonlardan zincirlere birçok çeşit yer alıyor. Zarif ve seçkin bir görüntü sunan altın kaplama kolyeler anlamlı figürler yardımıyla derinlik kazanıyor. Daire figürleri barındıran modeller dönüşümü, yeniden doğumu ve sonsuzluğu simgeliyor. Bu özellikleri dolayısıyla sonsuz dostlukların ve sonsuz aşkların da birer göstergesi sayılan ürünler, hediye olarak da sıklıkla tercih ediliyor.

Üzerinde göz motifi yer alan kolyelerin ise kötü enerjiyi uzaklaştırdıklarına inanılıyor. Kendinizi pozitif enerjiye ve duygulara kanalize etmek istediğinizde kullanabileceğiniz bu modeller, hediye olarak değerlendirildiklerinde iyi niyetin ve güzelliğin sembolüne dönüşüyor.

Modası hiçbir zaman geçmeyen zincir kolyeler ise tek sıra ya da dizgi halinde tercih edilebiliyor. Zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayan zincirler, her tür giysi kombiniyle rahatlıkla kullanılıyor. Zincir kolye modelleri son yıllarda erkek kullanıcılar arasında da gittikçe popülerleşiyor. Karizmatik ve kendinden emin bir görüntü yaratan zincir kolyeler, farklı kombinlerde kullanılabilen minimal çizgileriyle de beğeni kazanıyor. Göz alıcı derecede ışıltılı olan her bir Gimora kolye, pırlanta parlaklığı sağlayan çok özel taşlarla hazırlanıyor.

Çeşitli bitki ve hayvan motiflerinden ilhamla tasarlanan kolye çeşitleri ise doğanın zarafetini boynunuzda taşımanıza olanak tanıyor. Yusufçuk, kuş ve balık figürleri kullanılan kolyeler, taşıdıkları anlamlar dolayısıyla da kadınların gözde ürünleri arasında yer alıyor. Ananas ve çilek gibi yapıları itibarıyla göze hoş görünen meyveler de Gimora tasarımları arasında kendilerine yer buluyor. Şans getirdiğine inanılan dört yapraklı yonca motifli kolyelerden gücü cesareti simgeleyen kartal figürlü alternatiflere kadar çok sayıda ürün, kombinlerinizi tamamlamayı son derece zahmetsiz bir hale getiriyor.

Size En Çok Yakışacak Küpe Modellerini Kolayca Bulun

Küpe seçimi yaparken birçok kişi yalnızca küpelerin günlük ya da gece kullanıma uygun olup olmadığı detayını önemsiyor. Ancak küpelerin hangi ortamda kullanıma uygun olduğunu belirlemek kadar yüz hatlarınıza ne derece uyumlu olduğuna dikkat etmek de gerekiyor. Farklı kombinlerde severek kullanacağınız şık küpeler satın almak istiyorsanız, yüz hatlarınıza uygun tercihler yapmak işinizi kolaylaştırıyor.

Yüz şekilleri oval, yuvarlak, uzun ve kalp olarak birbirlerinden ayrılıyor. Farklı yüz hatlarına sahip kullanıcıların bu detayı göz önünde bulundurarak küpe seçimi yapmaları ise kullanımı daha keyifli hale getiriyor. Tüm yüz hatlarında oldukça şık ve çekici görünen modeller de bulunuyor. Bu küpeler minimalist yapılarıyla öne çıkıyor. Zincirsiz, sallantısız ve küçük taşlı modeller ya da küçük halka küpeler farklı yüz hatlarına sahip kişiler tarafından keyifle kullanılıyor.

Yüz hatlarına yönelik küpe seçmenin temel kuralı, yüz yapısıyla kontrast oluşturacak modeller seçmekten geçiyor. Köşeli yüz hatlarına sahip kişilerin oval küpeler, yuvarlak yüz hatlarına sahip kişilerinse ince uzun ürünler kullanmaları gerek. Oval yüz hatlarına sahip kişilerin alın bölgeleri elmacık kemikleriyle benzer oranda geniş olabiliyor. Bu tarz yüz hatlarına sahip kişilere birçok küpe modeli çok yakışsa da sallantılı oval küpeler en çarpıcı etkiyi yaratıyor.

Yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınların uzun ve sallantılı küpeler tercih etmeleri gerekiyor. Yanak bölgesindeki dolgunluğu dengelemekte başarılı sonuçlar veren sallantılı modeller arasında taşlı ve yalnızca zincirden oluşan seçenekler bulunuyor.

Yüz hatları ince uzun olan kadınların ise oval ve halka küpeler kullanmaları daha uygun olur. Zıtlıkların bir araya gelmesiyle oluşan denge ve uyum, son derece sofistike bir görünüm kazanmanın önünü açıyor. Kalp şeklinde yüz hatlarına sahip kişiler ise yağmur damlası formundaki küpeler kullandıklarında çarpıcı ve şık bir hava elde ediyor.

Gimora Küpe Modelleriyle Kombinlerinize Zarif Bir Dokunuş Katın

Gimora küpeler sarı, pembe ve beyaz altın kaplama olarak üretiliyor. Farklı zevklere sahip kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapma şansı tanıyan küpeler, modern tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Minimalist detaylarla bezeli zarif modeller, birçok farklı kombinle uyum içinde kullanılabiliyor.

Sallantılı ve büyük tasarımlarsa maksimalist dizayn detaylarıyla beğeni kazanıyor. Altının göz alıcı parıltısıyla ışıldamanıza olanak tanıyan küpeler, günün her saati kullanılabilecek seçenekler sunuyor. Romantik çizgileri ve dişil enerjiyi yükselten ayrıntılarıyla öne çıkan köşeli modeller kare, dikdörtgen ve üçgen gibi farklı geometrik yapılarıyla da dikkat çekiyor.

İş yaşamında kullanabileceğiniz sade tasarımlar, küçük taşlarla hareket katılan ilgi çekici seçenekler barındırıyor. Casual bir şıklık elde ederken faydalanabileceğiniz bu modeller, iş yerindeyken de stilinizi yansıtmanıza aracılık ediyor.

Küpe seçimi yaparken saç renginizle uyumlu ürünler seçmek de son derece çekici sonuçlar yaratıyor. Eğer sarı ve tonları saçlarınız varsa sarı altın kaplama küpeler bütüncül bir görüntü sağlıyor. Koyu renk saçlara sahip kadınlar ise sıklıkla beyaz altın küpeler tercih ederek kombinlerini tamamlıyor.

Gimora tasarımı küpeler günün her anında kullanılabildiği gibi çok özel durumlarda da tercih ediliyor. Söz, nişan ve evlilik gibi hayatınızın dönüm noktası olabilecek günlerde de güvenle kullanabileceğiniz Gimora küpeler, güzelliğinize zarif bir konuş katmayı hedefliyor. Abiye giysiler kullanırken kıyafetinizin rengine pembe, sarı ya da beyaz küpeler kullanmanız önerilirken, gelinlik giydiğinizde taşlı ve beyaz altın küpeler seçmeniz tavsiye ediliyor.

Size En Çok Yakışacak Gimora Yüzükleri Kolayca Bulun

Kolye ve küpe seçeneklerini değerlendirirken yüz hatları, boyun yapısı ve saç rengi gibi farklı detaylara dikkat etmek gerekebiliyor. Yüzük seçimi yapmak ise kolye ve küpelere nazaran daha kolay olmasıyla biliniyor. Zira yüzük seçimi esnasında parmak uzunluklarına ve dolgunluklarına dikkat etmek yeterli oluyor.

Parmak dolgunluğu size en çok yakışacak yüzük modelleri arasında herhangi bir fark yaratmıyor. Ancak parmak ölçülerinize uygun bir yüzük sipariş etmek, yüzüğü rahatça kullanabilmeniz için büyük önem taşıyor. Aksi takdirde yüzük parmağınıza dar ya da bol gelebiliyor.

Parmak uzunluğu ise seçeceğiniz modeller arasında karar vermenizi kolaylaştırıyor. Uzun parmakları olan kadınlar hemen her tür modeli rahatlıkla taşıyabiliyor. Parmakları daha kısa olan kişilerinse büyük taşlı ya geniş yapıda yüzükler yerine daha minimal tercihler yapmaları gerekiyor çünkü gösterişli formdaki iri yüzükler parmakları daha kısa gösterebiliyor.

Gimora yüzük modelleri arasında tüm kadınların severek kullanabileceği birbirinden güzel modeller yer alıyor. Kolye ve küpelerle takım olarak da tercih edilebilecek ürünlerin yanı sıra tek başlarına takılabilecek seçenekler de bulunuyor. Sivri köşe barındırmayan oval hatlara sahip yüzükler son derece modern ve çekici bir görünüm yaratıyor. Zincir şeklinde hazırlanan yüzükler ise daha geleneksel tercihler yapmak isteyenler için de çeşitli alternatifler barındırıyor.

Doğal taşlarla bezeli ışıltılı yüzükler, şifalı olduklarına inanılan taşların enerjisini parmaklarınızda taşımanıza aracılık ediyor. Kendiniz için sipariş edebileceğiniz Gimora yüzükler, sevdikleriniz için de düşünceli birer armağan oluyor. Bir hediye seçmeyi planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken tek şey, karşınızdaki kişinin takı zevklerini bilmek olarak öne çıkıyor.

Gimora Bilekliklerle Kombinlerinize Çekici Bir Detay Ekleyin

Gimora ürünleri arasında kolyeden halhala kadar pek çok farklı tarzda ürün yer alıyor. Takılar arasında en sevilenlerden bir tanesiyse bileklikler olarak kendini gösteriyor. Diğer takı çeşitlerinin aksine bileklik seçerken herhangi bir kriteri göz önünde bulundurmak gerekmiyor.

Bileklikler, zincirleri dolayısıyla ayarlanabilir oldukları için farklı bileklere adapte edilebiliyor. Bileklik seçimindeki en önemli nokta ise kendi tarzınıza uygun ürünler bulmak. 925 ayar gümüş kullanılarak hazırlanan bileklikler, son hallerini almadan önce altınla kaplanıyor. Beyaz ve sarı altın kaplama seçenekleri bulunan bileklikler, çeşitli taşlarla da zenginleştiriliyor.

Nazardan koruduğuna inanılan nazar boncuklu modeller, en sevilen Gimore bileklikleri arasında yer alıyor. Ametist, oniks ve sitrin gibi taşlarla dinamik birer kimliğe kavuşan bileklikler ise renkli tercihler yapmak isteyenler tarafından çok seviliyor. Şans bileziği ve sonsuzluk bileziği gibi bilinen modeller de hazırlayan Gimora, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok zarif ve düşünceli seçenek de sunuyor.

Gimora halhal modelleri ise pullu ya da sadece zincirden oluşan seçenekler sunuyor. Pullu modeller arasında ise çubuklu ve minimal taşlı alternatifler yer alıyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen halhal modelleri, havuz kenarında ya da plajdayken kullanıcılara çekici bir görünüm kazandırıyor.

Tasarım çizgileri bakımından birbirleriyle aynı olan bileklik ve halhal seçenekleri ise kombin yapıldıklarında daha güçlü bir etki yaratıyor. Pembe altın kaplamalı modeller son derece naif bir görüntü yaratırken, beyaz altın kaplamalı modeller iddialı yapılarıyla öne çıkıyor.

Birbirinden Güzel Gimora Ürünleri Trendyol'da

Tarzına özen gösteren ve kombinlerini çeşitli aksesuarlarla tamamlamak isteyen kadınlar için ilk bakışta dikkatleri çekecek güçte tasarımlar sunan Gimora, seçkin ürünlerini Trendyol'da kullanıcıların beğenisine sunuyor. Günlük hayatta, şık bir davete katılırken ya da gece dışarı çıkarken tercih edilebilecek olan modeller, kadınlara kendinden emin ve stil sahibi bir görünüm kazandırıyor.

Temelleri İstanbul'da atılan ve bu efsanevi şehrin büyüsünü tasarımlarında anlatmak üzere yola çıkan Gimora, her geçen gün daha geniş bir kitleye sesleniyor. Kaliteli ürünleri, farklı zevklere hitap eden ürünleri ve zevk sahibi tasarımlarıyla öne çıkan ürünler, kadın ve erkek aksesuar düşkünlerine vazgeçemeyecekleri seçenekler sunuyor.

Gimora'nın ayrıcalıklı dünyasından çıkan nitelikli tasarımlar Trendyol'un online alışveriş dünyasına olan hakimiyetiyle birleşerek, herkes tarafından ulaşılabilir hale geliyor. Eğer siz de kombinlerinizi tamamlamakta kullanacağınız ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz takılar sipariş etmek istiyorsanız, Trendyol'da bulunan Gimora ürünlerine göz atabilirsiniz.

Size özel indirimler, avantajlı fiyatlar ve güvenli alışveriş için Trednyol üzerinden dilediğiniz an sipariş oluşturabilirsiniz. Hızlı teslimat avantajından da faydalanmanızın önünü açan Trendyol sayesinde kombinlerinize dilediğiniz Gimora dokunuşunu kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Siz de Trendyol ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz, Gimora imzası taşıyan birbirinden güzel modelleri değerlendirebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.