Galatasaray Forma

92 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

GS Store Forma

GS Store Forma ile Takımınızı Destekleyin

Galatasaray 1905 yılında kurulmuş olan yerli futbol takımlarından biridir. Aldığı galibiyet ve şampiyonluklarla Türkiye’nin en önemli üç büyük takımından biri haline gelmiştir. GS store, Galatasaray spor kulübünün lisanslı ürünlerinin taraftarlarla buluşturan bir mağaza kuruluşudur. Yaklaşık 20 yıldır yüzlerce mağazası ile ülkemizde hizmet vermektedir. GS store’da kadın, erkek ve çocuk kategorisinde ürünler bulabilirsiniz. Giyim, forma ve aksesuar içeriklerinde aradığınız ürünleri kolaylıkla bularak siz de takımınıza ait güçlü duygularınızı yansıtabilirsiniz. Futbolla yakından ilgili herkes, tuttuğu takımın en ayrıntılı detaylarına kadar incelerler. Galatasaray spor kulübü özellikle her yıl forma içeriğini yenilemektedir. O seneye özgün tasarımlarla taraftarının beğenisine sunar. Galatasaray tutkunu taraftarlar ise, takımlarının formalarını alarak destek olmaktadır. Forma içerikleri her yıl yıl yenilense de taraftarın eski formalara ilgisi asla azalmaz. Özellikle şampiyon oldukları yıllar arasındaki giyilen formalar oldukça ilgi görmektedir. Galatasaray forma modelleri arasından istediğinizi seçim yaparak takımınıza olan desteğinizi gösterebilirsiniz. Galatasaray forma fiyatları seçilen yılın formasına, içeriğine ve tasarımına göre değişkenlik göstermektedir. Pek çok farklı tipte ve özellikle forma modelleri bulunmasının yanı sıra tam olarak istediğiniz ürüne ulaşabilmeniz adına tüm bunlar oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Orijinal ürünlerin dayanıklılığı fiyat performans endeksi açısından ideal bir yer yaratırken koleksiyona parçalarının varlığı da üstün bir etki oluşturmaktadır.

Gs Store Forma Modelleri ile Gururu Yaşayın

Futbolseverler için futbol bir keyiften öte bir tutkudur. Özellikle maç izlerken forma giyerek tuttuğu takımı destekleyen büyük bir kesim bulunmaktadır. Kimi kişiler desteklediği takımın forma içeriğini giymek isterken kimileri ise fanatikliğin dozunu artırarak koleksiyon yapmak için tercih ederler. Bu nedenle GS yeni sezon forma modelinin yanı sıra, eski sezon formaları da oldukça ilgi görmektedir. Birçok kişinin forma sevdasının yanı sıra, futbolcu sevdası da bulunmaktadır. Başarılı bulduğu futbolcuların adının ve numarasının yazılı olduğu formaları seçerek taraftar coşkularını hat safhada yaşamayı tercih ederler. Bu formaların yanı sıra bazı kişiler ise takım aşkını kendi isminin yazılı olduğu forma çeşitleri ile yansıtabilmektedir. Futbolcu isim kısmına kendi adınızı da yansıtarak takımınızın renkleri ile kendi isminizi forma üzerinde ölümsüzleştirebilirsiniz. Formaların lisanslı olarak tercih edilmesi gerekmektedir. Piyasada orijinal formaların yanı sıra, sahte forma içerikleri de bulunmaktadır. Hologram bulunmayan ürünler orijinal değildir. Birkaç ayrıntı ile orijinal olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Galatasaray’a olan gönül bağınızı formalarla göstermek istiyorsanız, GS store forma ürünleri arasından seçimler yaparak orijinal forma içeriğine sahip olabilirsiniz. Galatasaray 2019- 2020 sezon forması, parçalı olarak tasarlanmış özgün bir görünüme sahiptir. Ortadan ikiye boyuna ayrılan modelin bir tarafı kırmızı bir tarafı da sarı olarak oluşturulmuştur. Dikine şerit detayları kullanılan bu forma futbolcular tarafından giyilmektedir. Ürünün sağ alt kısmında bulunan orijinal hologram ile Galatasaray orijinal forma olup olmadığı anlaşılmaktadır. Futbolcular maç öncesi yaptığı antrenmanlarda da forma giyerler. Bu formalar sezon forma tasarımları ile aynı tasarıma sahiptir. Her yıl antrenman forması da değişiklik gösterir. Galatasaray antrenman forması da fanatik taraftarların kullandığı formalarının başında gelmektedir. Deplasman forması Galatasaray’ın deplasman için gittiği maçlarda giyilen özel taraftar formasıdır. Yalnızca krem rengi olan bu formada amblem ve forma etiketi bulunmaktadır. Alternatif forma ise, taraftarın kullandığı diğer formalardan biridir. Gri boyuna şerit detayları bulunan bu formaya da talep oldukça fazladır. 2018- 2019 sezon forması da taraftarın gözde formalarından biridir. Galatasaray’ın 2019 yılında kendi sahasında şampiyonluğunu ilan etmesiyle 2019 yılı tarihe kazınmıştır. Taraftar için oldukça önemli olan bu forma beyaz renkte tasarlanmıştır. Beyaz üzerine uygulanan sarı parçalı görüntü ise farklı bir forma tasarımı ortaya çıkarmıştır. Formanın sağ alt kısmında orijinal etiketi bulunmaktadır. GS store her yılın formalarını bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra tüm futbolcularının imzalarının kopyasının bulunduğu içerikte formalar da bulunmaktadır.

Eskinin Galatasaray Formaları Ömür Boyu Hatıralarınız Arasında Kalsın

Özellikle Galatasaray’ın büyük başarılar aldığı yıllardaki formalar oldukça önemli bir yere sahiptir. Galatasaray’ın fanatik taraftarlarının bir kısmı önemli başarılarının olduğu yıllardaki formalarını hatıra olarak saklamaktadır. Eski yılların en unutulmaz formalarından bir tanesi, UEFA kupasının alındığı beyaz formadır. GS store taraftar forması olarak da satılan forma, Arsenal’ı penaltılarla yenilmesi sonucunda UEFA kupasının kaldırıldığı formadır. Beyaz forma sarı ve kırmızı detaylarla oluşturulmuş bir formadır. Galatasaray’ın futbol tarihinde bu forma önemli bir yere sahiptir. Diğer eski formalardan biri ise süper kupanın kazandığında kullanılan o formadır. Real Madrid takımını yenerek kazanılan bu kupa sırasında çubuklu forma kullanılıyordu. Sarı forma üzerine kırmızı şerit detayları olan forma, oldukça önemli bir yere sahiptir. 3. yıldızın kazanıldığı forma ise yine Türk futbol tarihi adına önemli bir yere sahiptir. 2001-2002 yılında kazanılan 3 yıldız döneminde kırmızı takım forması kullanılmaktaydı. Diğer önemli formalardan biri ise Hagi forması olarak bilinen formadır. Şampiyonlar Liginde Monaco’ya atılan o eşsiz gol süresinde füme şeritli Galatasaray forması kullanılıyordu. GS store Galatasaray forması modelleri arasında önemli bir yere sahip diğer forma ise 100. Yılda tasarlanmıştır. 2005 yılında tasarımı yapılan sarı, kırmızılı forma Galatasaray tutkunlarının en güzel hatıralarından biridir. 4. Yıldızın alındığı forma ise, tarihte oldukça önemli bir yere sahiptir. Parçalı olarak tasarlanmış bir formadır. 2014- 2015 yılında kazanılan 4. yıldız, 2 hoca 3 yönetim gibi olumsuzluklara rağmen alınmıştır. Bu nedenle bu formanın taraftarın gönlündeki yeri çok ayrıdır. Ali Sami Yen’e veda forması ise futbolseverler için hüzünlü bir hatıra bırakmıştır. Yıllarca kullanılan Ali Sami Yen stadından ayrılırken gözyaşlarına boğulan taraftarların yeni yuvası TT’net Arena olmuştur. Bu nedenle son Ali Sami Yen maçında giyilen şeritli formanın Galatasaray tarihindeki yeri oldukça büyüktür. Tarihte belki de en önemli yere sahip formaların sonuncusu ise GS store Metin Okyay forması olarak görülmektedir. Metin Okyay’ın Galatasaray üzerindeki emeği ve başarıları sayılamayacak kadar çoktur. Birçok taraftar için Metin Okyay oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle Metin Okyay’ın parçalı forması tarihin en çok rağbet gören formalarından biri olmuştur. Eski ayrıntıları beynine adeta kazıyan taraftarlar, üzerinde ya da koleksiyonunda bu eski formalara yer vererek Galatasaray’ a olan tutkularını ön plana çıkarmaktadır.

GS Store Forma ile Yıldız Futbolcuların İsimlerini Taşıyın

Gs store yeni sezon forması özellikle birçok taraftar tarafından isimli olarak kullanılmaktadır. Özellikle yıldız futbolcuların isimlerinin yazdığı formalar taraftarın gözdelerinden birdir. Kaleci Muslera, mükemmel kurtarışları ile gönüllere taht kuran başarılı bir kalecidir. Yaklaşık 10 yıldır Galatasaray’ın kaleciliğini yapan Muslera, önemli başarılara imza atmıştır. Bu nedenle birçok taraftar GS store Muslera forması satın alarak Muslera’ ya olan hayranlığını göstermektedir. Galatasaray kaleci forması, her sene farklı özgün tasarımlara sahiptir. Kaleci formaları diğer futbolculardan daha farklı bir forma tasarımına sahiptir. Neon yeşili olan forma diğer formalara göre uzun kolludur. Muslera forması 1 numara ile taraftar için satışa sunulmaktadır. İstediğiniz yeni sezon ya da önemli yılların formasına kolayca ulaşabilir, Galatasaray’a olan tutkunuzu ifade edebilirsiniz. 2019 yılında transferi ile bomba etkisi yaratan futbolculardan birisi de Falcao’dur. Başarılı forvet oyuncusu Falcao, şimdiden birçok taraftarının gözde futbolcularından biri haline gelmiştir. Bu nedenle GS store Falcao forması taraftarın çok rağbet ettiği diğer isimli formalardan biri olmuştur. Falcao forması 9 numarasıyla taraftara satış için sunulmaktadır. Bu başarılı futbolcuların yanı sıra, istenilen tüm futbolcularında forması satın alınabilmektedir. Emre Mor, Okan Koçuk, Emre Akbaba, Şener Özbayraklı, Emre Taşdemir, Ahmet Çalık, Martin Linnes, Ömer Bayram, Mariano Ferreira Filho, Marcelo Sarrachi, Christian Luyindama, Yuto Nagatomo, Jean Michael Seri, Adem Büyük, Selçuk İnan, Younes Belhanda, Sofiane Feogholi gibi daha birçok Galatasaray’ın futbolcularının isimli forması bulunmaktadır. Bu sayede Galatasaray sevdalıları istediği futbolcunun formasına GS store sayesinde sahip olabilecektir.

Kendi İsimlerinizde Tasarlanmış Galatasaray Formaları GS Store’da

Gs store isimli forma ile kendi isminizi istediğiniz forma tipine yazdırabilirsiniz. Birçok taraftar sevdalısı olduğu takımın formasında isminin bulunmasını isterler. Takımının maçlarını izlerken, futbol turnuvaları yaparken bu formayı uzun süre kullanırlar. GS store bu ayrıntıyı düşünerek kişiler için formalara istediği futbolcu numarası ve ismini yazdırabilecekleri tasarım imkânı sağlamaktadır. Forma baskıları, kumaş üzerine sübliminasyon ya da transfer şeklinde baskılama yapılmaktadır. Bu baskılama teknikleri sayesinde adınız formalarda silinmeden uzun yıllar kullanılabilir. İsimli forma seçenekleri sizin için güzel bir hatıra olacaktır. GS store siyah forma Galatasaray’ın asil renkleri ile uyum sağlayan başarı forma modellerinden biridir. İlklerin ve enlerin forması, asaleti ile göz dolduran bir görünüme sahiptir. GS store kırmızı forması da sıfır kol görünümü ve kenarlarında bulunan file detayları ile tasarlanmıştır. GS store parçalı forma sezon formalarından biridir. Parçalı forma bir tarafı sarı bir tarafı kırmızı olan şerit detayları bulunan bir formadır. 2019- 2020 yılının forması parçalı formadır. Parçalı forma genellikle Galatasaray’ın birçok sezonunda kullanılmıştır. Takımına âşık Galatasaray taraftarı, yalnızca sezon formalarını değil eski sezonun başarılı formalarına da ilgi göstermektedir. Özellikle takımın şampiyon olduğu yılların formalarını satın alarak koleksiyon yapan büyük bir kesim bulunmaktadır. 1999 – 2000 sezonu da oldukça başarılı geçirilmiş bir ligdir. Lig sonunda şampiyonluk kazanan Galatasaray ve taraftarı için bu forma oldukça değerlidir. Sezonda iki forma kullanılmıştır. Çubuklu formalar beyaz ve sarı üzerine takımın renkleri kullanılarak tasarlanmıştır. 2001-2002 yılının forması ise şampiyonluk kazanılması nedeniyle oldukça önemlidir. Sezonda çubuklu ve deplasman forması kullanılmıştır. Çubuklu forma kırmızı ve sarı renginin boyuna şeritler şeklinde gelmesiyle tasarlanmıştır. Deplasman formasında ise, yalnızca siyah üzerine amblem ve sponsor kullanılarak oluşturulmuştur. Galatasaray’ın önemli eski formalardan birisi de 2005- 2006 sezon formasıdır. 2006 yılında Galatasaray önemli bir şampiyonluk almıştır. Bu nedenle bu forma oldukça ilgi gören formaların arasındadır. 2007- 2008 sezon forması da şampiyonluk kazanılan yıl olduğu için oldukça önemli bir formadır. 2008 yılında başarılı bir lig süreci geçiren Galatasaray şampiyon olmuştur. Bu forma siyah ve beyaz olmak üzere iki tasarıma sahiptir. Siyah üzerine sarı ve kırmızı detayların bulunduğu forma tasarımıyla kullanıldığı sezon çok beğeni ve ilgi görmüştür. 2011- 2012 yılının forması da kazanılan şampiyonluk sonrasında oldukça önem kazanmıştır. Sezon forması tasarımı sarı rengin üzerine oluşturulmuştur. Sezon formalarından ikincisi ise parçalı formadır. Özellikle süper kupada giyilen forma, şampiyonluk kazanılmasıyla da futbolseverler tarafından koleksiyonu yapılması için GS store mağazasında oldukça talep görmektedir. 2012- 2013 sezon forması da alınan başarılı bir şampiyonluk sonrası oldukça önem kazanmıştır. Bu sezon forması diğer formalara oranla daha farklı bir tasarıma sahiptir. Parçalı görünümüne sahip forma bir tarafında kırmızı diğer tarafı ise bordo ve şerit detayları ile tasarlanmıştır. Kol ve yaka detaylarında ise siyah kullanılmıştır. 2014- 2015 sezon forması ile koleksiyon yapmayı seven kişilerin tercih ettiği formalardan biridir. Kazanılan şampiyonluk nedeniyle formanın değeri taraftarlar için oldukça değerlidir. 2015 yılında iki sezon forması kullanılmıştır. Formalardan bir tanesi parçalı çubuklu formadır. Sarı, kırmızı ve yine sarı gelen boyuna şeritlerle takımın gönül verdiği renkler kullanılmıştır. Maç formalarından biri diğeri ise mor formadır. Mor forma, rengi sebebiyle oldukça ilgi görmüştür. Maç forması yalnızca tek renkten oluşurken, üzerinde yalnızca amblem, sponsor ve etiket içeriği kullanılmıştır.

Gs Store Forma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gs store yeni sezon forma modelleri yalnızca erkekler için bulunmamaktadır. Kadın ve çocuklar içinde forma bulunmaktadır. Futbolsever kadınlar da lisanslı formalar satın alarak takımının maçlarında destek verebilirler. Bu nedenle kadınlarda istediği beden ve sezon formasını rahatlıkla bulabilir. Bunun yanı sıra, bazı kadınlarda istediği futbolcuların adını yazdırabilir. Ya da kendi isimlerini yazdırarak maçlarda veya gündelik hayatta sevdiği takımı destekleyebilir. Futbol sever erkekler, sevdiği kadınlara ya da eşlerine hediye olarak forma alması oldukça düşünceli bir fikir olacaktır. Futbol aşkını sevgili ya da eşle paylaşarak takımının maçlarını birlikte izlemek ve destek vermek iki tarafında hoşuna gidecektir. Aynı şekilde kadınlar sevgililerine GS store forma hediye alarak onun gönlünü bir kez daha kazanabilir. Özellikle erkek çocukları futbolla küçük yaşlarda ilgili oldukları için formalara da fazlasıyla ilgi duyarlar. Bu nedenle ebeveynler çocuklarını futbola yöneltmek ve mutlu olmalarını sağlayabilmek için forma hediyesi alabilirler. Ayrıca erkek çocukları için alınan formalarda her yaş beden seçeneği de bulunabilmektedir. Çok küçük bebeklere bile hediye olarak alarak baba ve oğul ya da tüm aile takımlarının renklerini yansıtmalarını sağlayabilirsiniz. Çocuklarının formalarına da sevdiği futbolcuların isimleri yazdırılabilmektedir. Bunun yanı sıra çocuk formalarına, kendisinin isminin yazılmasını sağlayarak, futbol aşkına ölümsüz bir hediye verebilirsiniz. Galatasaray store yeni forma, modelleri ter tutmayan kuru kalan kumaşı ile hafif ve rahat kullanım sağlar. Formalar özellikle maç izlerken ve maç yaparken yoğun olarak kullanılır. Maç yaparken, sürekli hareket halinde olunması nedeniyle kişiler fazlasıyla terler. Teri emmeyen forma türleri rahat bir kullanım sağlar. Maç izlerken de tansiyonun fazla olması nedeniyle sürekli bir hareket olunması sonucu terleme gözlemlenir. Kumaşının yapısı %100 geri dönüşümlü polyester kumaştır. Galatasaray’ın geri dönüşüme verdiği destek sayesinde taraftarın desteğini ve gönlünü bir kez daha kazanmasına neden olmuştur. Yanlarında bulunan esnek fitilli paneller ve vücut hatlarını saran yapısıyla hareket kabiliyetinizi artırır. Bu sayede hareketinizden ödün vermeden maç yapabilirsiniz. Bu ürünlerin tersten yıkanması gereklidir. Yazılı forma olması nedeniyle tersten yıkandığında silinme ihtimali görülmez ve bu nedenle uzun ömürlü bir kullanım sağlanır. Ayrıca yıkama esnasında ısının iç etikette yazılan ısı derecesini geçmemelidir. Yıkama sonrasında yüksek devirli sıkma işlemi uygulanmamalıdır. GS store’da takım formalarında kadın, erkek ve çocuklar aradığı her forma bedenini rahatlıkla bulabilmektedir. GS store yeni sezon forma fiyatları her sene değişiklik göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinden GS store forma modellerini inceleyerek, tutkunu olduğunuzun takımınızın formasına uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.