Forever Luna Mini 2

54 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Forever Luna Mini 2

Güzel bir cilt görünümü nefes alan bir ciltle başlıyor. Bu yüzden cildin derinlemesine temizlenmesi nefes alan bir cilt için önem taşıyor. Cilt vücudu dış etkenlere karşı koruyan bir bariyer görevi de görüyor. Cildi sağlıklı ve nemli tutmak bu bariyerin korunmasına yardımcı oluyor. Cilt bariyeri zararlı ışınları filtreliyor. Güneşin zararlı etkileri bu filtreleme sayesinde bir süzgeçten geçerek vücuda ulaşıyor. Böylelikle vücut güneşin zararlı ışınlarına daha az maruz kalıyor. Güneşin vitamin ve minerallerinden maksimum fayda sağlanıyor Bu yüzden sağlıklı bir yaşam için cilde iyi bakmak gerekiyor. Sistematik bir cilt bakımı, saç ve ağız bakımının da bir rutine dönüşmesine yardımcı oluyor. Bu bakımların hepsi sağlıklı görünen bakımlı bir cilde sahip olmanın vazgeçilmez kuralları arasında listeleniyor. Sağlıklı cilt, güne enerjik uyanmayı sağlıyor. Daha güzel görünüm ‌özgüveni ve başarıya giden motivasyonu arttırıyor. Güzelliğin ilk adımı cilt bakımıyla başlıyor. Güzellik için doğru cilt temizleyici ürünleri seçmek gerekiyor. Forever Luna Mini 2 cildi derinlemesine temizliyor. Bu temizlik hissi cilt bakımının rutin haline gelmesini sağlıyor. Gün boyu temiz hissedilen cilt sayesinde etrafa ışıltı yaymak mümkün oluyor.

Cilt Bakımının Aşamaları Doğru Yapılmalı

Vücudun her bölümü gibi yüz bölgesi de bakım istiyor. Dış etkenlere açık olması yüz bölgesinin gün boyu yorulmasına ve kirlenmesine neden oluyor. Cilt bakımının ilk aşaması olan cilt temizleme işlemi ile yüz tamamen kirden arınıyor. Forever Luna Mini 2 kullananlar tertemiz bir cilde sahip oluyor. Bu sayede cilt kendini onarıyor ve maksimum işlevini rahatlıkla sürdürebilir hale geliyor. Cihazın T-sonic teknolojisiyle tasarlanan titreşim özelliğiyle cildin yorgun görünümü azalıyor. Cilt daha canlı, daha diri ve daha genç görünüyor. Ayrıca, Forever Luna Mini 2 kullanımı ile temizlenen gözenekler sayesinde cilt nemlendirici ve ek cilt bakım ürünlerini kullanmaya hazır hale geliyor. Doğru cilt bakımı için cilt bakımı aşamalarını doğru şekilde uygulamak ve cilt tipine özel olarak üretilen ürünleri seçmek gerekiyor.

Kirden Arındırılmış Cilt Sağlıklıdır

Cilt bakımının ilk ve önemli aşamasını cilt temizliği oluşturuyor. Gün boyu yüz bölgesine ve cilt gözeneklerine biriken kirler cildi matlaştırıyor. Kir hem dış etkenleri hem de vücudun doğal olarak ürettiği ter ve yağı kapsıyor. Bunlar gözeneklerin genişlemesine ve yaşlanma etkilerinin güçlenmesine neden oluyor. Cilt kendini dış etkilerden korumak için ‌sebum üretiyor. ‌Sebum cilt için faydalı bir madde olmasına rağmen uzun süre cilt yüzeyinde kaldığı takdirde aşırı yağlanmaya sebep oluyor. Aşırı yağlanma ciltte sivilce ve siyah nokta oluşumu gibi istenmeyen sorunlar doğuruyor. Forever Luna Mini 2 kullanımı ile yapılan cilt temizliğinde cilt fazla ‌sebumdan tamamen arınıyor.

Makyaj kalıntılar�� cilde çok zarar veriyor. Doğru makyaj temizleyici ürünle ciltteki makyajın her zaman temizlenmesi gerekiyor. Çünkü makyaj kalıntıları gözenekleri doldurarak cildin nefes almasını engelliyor. Sadece makyaj kalıntılarının arındırılmasıyla cilt temizliğinin tamamlanması mümkün olmuyor. Doğal yağ ve kir tabakası cilt üzerinde varlığını sürdürüyor. Bu sebeple makyaj kalıntılarının tamamen temizlendikten sonra cildin yağ ve kir tabakasından arınmasını sağlamak gerekiyor. Doğal yağı ve kiri temizlemek için cilt temizleme jelleri tek başına yeteri kadar etkili olmuyor. Yüz temizleme jelleriyle birlikte kullanılacak olan Forever Luna Mini 2 cilt bakımından maksimum fayda edinmeyi sağlıyor.

Cilt Bakımının İkinci Basamağı Nemlendirme

Cilt sağlığını ve dolayısıyla cilt güzelliğini korumanın en iyi yolu cildin nemli kalmasını sağlamaktan geçiyor. Nemlendirme aşaması cilt bakımının ikinci bölümünü oluşturuyor. Cildin nemli kalması cilt elastikiyetini koruyor. Dolayısıyla genç kalmayı sağlıyor. Ayrıca cilt toksinleri atmak için de neme ihtiyaç duyuyor. Nemden yoksun cilt genellikle kaşıntılı ve pul pul dökülür özellikte oluyor. Bu durum cilt bariyerini bozarak cildi zararlı ajanlara açık hale getiriyor. Cilt kuru olduğu zaman cilt hücreleri de küçülüyor. Dolayısıyla kırışık görünümün çoğalıyor. Susuz kalan cildin yağ seviyesi fazlalaşıyor. Nem eksikliği yağ bezelerini ve sivilceleri çoğaltıyor. Cildi nemli tutmak için öncelikle iyi bir şekilde temizlemek arkasından da doğru nemlendirici kremleri kullanmak çok önemli. Nemlendirici kremi cilt tamamen kirden ve yağdan arınmışken uygulamak gerekiyor çünkü doğru cilt temizliğinden sonra gözenekler tam anlamıyla temizlenmiş oluyor ve nemlendirici emilimi artıyor. Forever luna mini 2 yardımıyla cildin temizlenmesi ile nemlendiriciden optimum düzeyde yarar sağlanıyor.

Sağlıklı Cilt İçin Ek Ürünler Kullanmak Şart

Cilt her gün yeniden doğuyor. Ölü derinin bir kısmı kendi kendine dökülüyor. Kalan ölü derinin doğru temizlenmesi için dışarıdan bir takviyeye ihtiyaç duyuyor. Forever Luna Mini 2’nin yaptığı peeling etkisiyle cilt kalan ölü deriden arınıyor. Cilt bakımının etkilerini fark etmek için bakım işlemlerini en az birkaç ay düzenli olarak gerçekleştirmek gerekiyor. Bu etkilerin kalıcı olmasını sağlamak için de yaşam boyu düzenli cilt bakım uygulanması gerekiyor. Güzellik merkezlerine her daim gitmek hem zaman hem de ekonomik manada zorlayıcı olduğu için cilt bakımı ihmal edilebiliyor. Ancak, yeni nesil temizleme cihazlarıyla cilt bakımını evde uygulamak çok kolay oluyor. Ancak doğru bakımla ilk dakikadan itibaren cilt yüzeyinde ferahlık hissediliyor. Ayrıca doğru cilt bakımıyla cilt hücrelerinin küçülmesi önleniyor. Bu sebeple de kırışık görünümü azalıyor.

Yaşla birlikte cilt için gerekli ‌‌kolajen, ‌hyalüronik asit gibi maddelerin üretimi yavaşlıyor. ‌Kolajen cilde esneklik sağlıyor. ‌Kolajen eksikliği hızlı yaşlanmaya ve kırışıklık oluşumuna neden oluyor. İyi temizlenmiş bir cilde, nemlendirme işlemi sonrasında uygulanan ‌kolajen ürünler bu sorunu çözüyor. ‌Hyalüronik asit de cilt için önemli mineraller arasında sayılıyor. Bu asit nemi cilde hapsediyor. Cilt yaşlanmaya başladıkça üretimi azalıyor ve cilde yardımcı olmak için dışarıdan takviye gerekiyor.

Forever Luna Mini 2 ile cilt doğru temizlendikten sonra açılan ve nefes alan gözenekler kolajen ve hyalüronik asit gibi maddeleri tamamen emmeye açık hale geliyor. Bu sayede cilt asla elastikiyetini yitirmiyor ve her daim sağlıklı oluyor. Temizleme işlemi tam anlamıyla gerçekleştiği için cilt asla kurumuyor. Pul pul dökülme, kızarıklık ve mat görünüm tamamen engellenmiş oluyor.

Cilt Tipinin Belirlenmesi Maksimum Fayda Sağlıyor

Tüm cilt tipleri farklı olduğu için cilt tiplerine özel bakım uygulanması gerekiyor. Ancak her cilt tipi için bakımın ilk aşaması cilt temizliğinden geçiyor. Forever Luna Mini 2 ile temizlik aşamasını bitirdikten sonra cilt tipine göre belirlenecek doğru ürünü kullanmak gerekiyor. Kirli tabakadan arındırılmamış cilde uygulanan bütün ürünler tabakanın dışında kalıyor. Cilt bakımının ilk aşamasını gerçekleştirdikten sonra ikinci aşamaya başlamadan önce mutlaka cilt tipinin belirlenmesi gerekiyor. Belirlenen cilt tipine uygun ürünleri seçmek cilt bakımından maksimum fayda olanağı sağlıyor.

Kuru cilt tipinde deri gergin ve kuru görünüyor. Genellikle mat bir yüzeye sahip kuru cilt çatlamaya eğilimli, ince çizgilere duyarlı hale geliyor. Kuru cilde sahip olanların cilt temizliğinin ikinci aşamasında içeriği güçlü yağlarla zenginleştirilmiş nemlendirici kullanması gerekiyor. Forever Luna Mini 2 ile yapılan cilt temizliğiyle ölü deriden temizlenen cilt uygulanacak nemlendiricilerle sağlıklı hale geliyor.Normal cilt tipinde ‌sebum dengeli bir şekilde üretiliyor. Düzgün bir cildi korumak için günlük cilt bakımının ihmal edilmemesi gerekiyor. Normal cilt tipinde kusurlar çok az görülüyor. Cilt az gözenekli yapısıyla diğer cilt tiplerinden ayrılıyor. Yüz temizleme işleminin Forever Luna Mini 2 ile yapılması cildin sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Nem dengesinin korunması için de nemlendirici uygulama unutulmaması gerekenler arasında yer alıyor.Yağlı cilt ‌sebumu çok fazla üretiyor. Cilt parlamaya ve sivilceye yatkın oluyor. Gözenekler yağ fazlalığı sebebiyle hava almak için genişliyor. Geniş gözenekler istenmeyen sonuçlar doğuruyor. Doğru cilt temizliğine en çok yağlı ciltler gerek duyuyor. Fazla yağdan cildi arındırmak için Forever Luna Mini 2 ile cilt temizliği yapmak gerekiyor

Forever Luna Mini 2 Profesyonel Cilt Bakımını Aratmıyor

Forever Luna Mini 2 ile profesyonel cilt bakımı evlere geliyor. Hem de cihazın zaman özelliği sayesinde kısa süre içinde oldukça etkili sonuçlar almak mümkün oluyor. Cihaz cilt temizleme işlemi tamamlanınca uyarı veriyor. Bu özelliği zamandan tasarrufu sağlıyor. Geleneksel yöntemlerde ‌peeling etkili temizleme jelleri ile birlikte iyi cilt temizliği için kese, fırça gibi yöntemler kullanılıyor. Bu yöntemlerle cilt üzerindeki kir ve yağ tabakası temizlendiği gibi ölü derinin de dökülmesi sağlanıyor. Forever Luna Mini 2 ergonomik tasarımıyla bu işlem için kolaylık sağlıyor. Çünkü cilt yüzeyindeki yağın ve kirin tamamen arınmasını sağlarken cildi tahriş etmiyor. Yumuşak gözenekleri her bölgeye özel ayrı ayrı bakım sunuyor. Hassas ciltler kese ve fırça gibi ürünlerle cilt özellikle yüz temizliğini tercih etmiyorlar. Forever Luna Mini 2 bu durumda imdada yetişiyor. Cihazın silikon gözenekleri cildi derinlemesine temizlerken cilt yapısına zarar vermiyor. Ayrıca silikon materyali sayesinde temizleyici gözenekleri üzerinde mikrop bakteri üremiyor. Forever Luna Mini 2 yaydığı t-sonic titreşim dalgaları sayesinde yüze masaj da yapıyor. Bu masaj kan akışını hızlandırırarak anti aging etkisi sağlıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere bu ürünle yapılan cilt bakımıyla cilt, diri, temiz ve sağlıklı oluyor. Ayrıca, fırça, kese gibi alternatiflerine nazaran bu ürünler uzun yıllar yenilemeye gerek duymadan kullanılıyor.

‌Forever ‌Luna Mini 2 ile Avantajlı Cilt Bakımı

‌Ciltteki kir tabakasını ve gözenekleri cilde zarar vermeden nazikçe temizleyen Forever Luna Mini 2 avuç içine sığan boyutuyla, kolay kullanıma uygun tasarlanmış. Yumuşak silikon temas noktaları sayesinde cilt temizliği için en etkili yöntemi sunuyor. Bu temas noktaları cilt bariyerini koruyarak cilt sağlığına en etkili faydayı sağlıyor. Foreo ‌Forever ‌Luna Mini 2’nin bir tarafı kıla benzeyen sert ama aralıklı silikon temas noktalarıyla tasarlanmış. Bu bölge cildi temizlemek ve ölü deriden arındırmak için kullanılıyor. Diğer tarafında ise daha yumuşak ve daha sık silikon temas noktaları bulunuyor. Hassas ciltler temizleme için bu bölgeyi tercih edebiliyor. Ayrıca bu bölge yüze nemlendirme uygulama işlemi için de kullanılabiliyor. Yaydığı titreşim teknolojisi sayesinde nemlendirici kremler ciltle tamamen bütünleşiyor. Temas noktaları nemlendirici uygulanmayan hiçbir bölgenin kalmamasını sağlıyor. Cihazın uç kısmında kısa, yumuşak silikon temas noktaları mevcut. Bu bölge göz altı, burun kenarları gibi hassas bölgelerde kullanılıyor. Cihazın bu bölgesi sayesinde burun kenarlarındaki siyah noktalar tamamen temizleniyor. ‌Forever ‌Luna’nın çalışırken yaydığı titreşimler yüz bölgesindeki kan akışı hızlandırıyor. Bu titreşimler cilde daha canlı, daha sağlıklı bir dokunuş sağlıyor. Titreşim teknolojisi kullanılan cilt bakım ürünlerinin cilde daha hızlı nüfuz etmesini destekliyor. Cihaz tasarımı ve renkleriyle şıklık da sunuyor. ‌Forever ‌Luna Mini 2 renkleri ‌Fuşya, mavi, mor, pembe ve sarı olacak şekilde piyasaya sürülüyor. ‌Forever ‌Luna Mini 2 ‌Pearlpink cilt temizleme cihazı pembe rengi kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenlerden. Forever Mini 2 kullanıcı yorumları cihazın şık tasarımı ve canlı renklerinin kullanan herkesi her gün cilt bakımına teşvik ettiğini söylüyor. Cilt bakımı düzenli bir rutin gerektiriyor. Bu cihaz sayesinde seyahatlerde de cilt bakımına mola vermeye gerek kalmıyor. Cihaz minimalist tasarımıyla her yolculuğa eşlik edebilecek boyutta. Üstelik bir kere maksimum şarj kapasitesine ulaşan cihazı uzun süre tekrar şarj etmeye gerek kalmıyor.

Ürün tamamen suya dayanıklı şekilde üretiliyor. Bu özelliği duş, spa gibi yerlerde güvenle cilt bakımı yapmayı sağlıyor. Forever Luna Mini 2 şarj giriş yeri küçük bir tıpayla tasarlanmış ve bu tıpa şarj giriş yerinin suyla temasını engelliyor. ‌Forever ‌Luna Mini 2 1,5 saatte maksimum şarj kapasitesine erişiyor. Cihaz şık, mavi bir ‌led ışıkla tasarlanmış. Bu ‌led ışık cihaz şarj olurken yanıp sönüyor. Mavi ışık sürekli yanmaya başladığında cihaz kullanıma hazır hale geliyor. ‌Forever ‌Luna Mini 2 yorum ve geri bildirimleri alternatiflerinden daha çok kullanıldığını ispatlıyor.

Foreo ‌Forever ‌Luna Mini 2 Nasıl Kullanılır?

‌Forever ‌Luna Mini 2 kullanmaya başlamadan önce makyajın uygun bir makyaj temizleyici ürünle makyajdan arındırılması gerekiyor. Cihazın titreşimi 5 güç seviyesi ile ayarlanabiliyor. (+), (-) butonlarıyla uygulamak istemem titreşimin seçilmesi mümkün oluyor. ‌Forever ‌Luna Mini 2 ile uygun olan hız seçeneği belirlendikten sonra cilt bakımının ilk aşaması başlıyor. Öncelikle yüze temizleme jeli sürülüyor. Cihazın ‌peeling etkisi sağlayan bölgesi ıslatılıp yüzde dairesel hareketle gezdiriliyor. Cihazın titreşimi ve silikon temas noktaları sayesinde temizleme jeli cildin her yerine mükemmel şekilde yayılıyor. Cihazın uç kısmı burun bölgesine özel küçük silikon temas noktalarıyla tasarlanmış. Bu tasarım erişmesi zor ve hassas olan burun kenarları gibi bölgelere rahatlıkla temizleme jeli uygulamayı mümkün kılıyor. Temizleme jeli uygulaması bittikten sonra durulanan yüzde derinlemesine temizliğin verdiği ferahlık hemen hissediliyor. Cihaz akan suyun altında birkaç saniyede temizleme jelinden kolaylıkla arındırılabiliyor. Sonra sıra cildi nemlendirme aşamasına geliyor. Yüze cilt tipine özel nemlendirici uygulanıyor. Cihazın arka tarafında bulunan sık ve yumuşak silikon gözenekli bölgeyle cilt nemlendirme işlemi desteklenebilir.

Cihaz kutusuyla ve tasarımıyla göz dolduruyor. Şeffaf kutusu içerisindeki ‌Forever ‌Luna Mini 2’nin şıklığı tüm gözleri üzerine çekiyor. Altındaki küçük, beyaz ve ince dikdörtgen kutusu içerisinde minik beyaz bir şarj kablosu bulunuyor. Bu şarj kablosu bilgisayar ve tüm şarj kablosu adaptörleri ile şarja edilmeye uygun. ‌Forever ‌Luna Mini 2 fiyat seçenekleri alternatiflerine göre daha uygun.

Forever Luna Mini 2 Canlı Renk Seçenekleriyle ‌Trendyol’da

‌Dünya çapında cilt temizleme cihazları arasında bilinirliliğiyle başı çeken Forever Luna Mini 2, birbirinden şık ve canlı renklerdeki ürünlerini Trendyol’da sizler için bir araya getiriyor. Siz de sağlıkla ışıldayan, tertemiz bir cilde sahip olmak isterseniz Trendyol’daki Forever Luna Mini 2 seçeneklerine göz atabilirsiniz. Forever Luna Mini 2 seçeneklerinde size özel avantajlı fırsatlardan yararlanabilir ve en sevdiğiniz renkteki cihazlara sahip olabilirsiniz. ‌Trendyol’un birbirinden özel avantajları ve indirim fırsatları sizleri bekliyor. Sizler de dilediğiniz Forever Luna Mini 2’yi sepetinize ekleyin ve Trendyol’un benzersiz alışveriş deneyimini yaşama fırsatını yakalayın!