search result placeholder

Farmasi Highlighter

Farmasi Highlighter

1950 yılından bu yana makyaj malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine, parfümden gıda takviyelerine birçok ürünü kullanıcılara ulaştıran Farmasi, zengin bir ürün gamına sahiptir. Makyaj malzemelerinde geniş bir renk skalası sunan marka, ten makyajını tamamlayarak canlı bir görünüm veren aydınlatıcıları ile beğeni toplar. Yüzün belirli bölgelerinde ışık oyunu oluşturarak canlı, genç ve pürüzsüz bir ten görüntüsü oluşturmasıyla Farmasi highlighter ıslak bitişli makyaj sevenlerin vazgeçilmez ürünlerindendir. Günlük makyajda olduğu kadar düğün, nişan ve mezuniyet gibi özel günlerde de sıkça tercih edilir. Yüz hatlarında gölge etkisi oluşturan, uygulandığı bölgeyi karanlıkta bırakan kontürün tersine, aydınlatıcı elmacık kemikleri ve yanaklar gibi ön plana çıkarılması istenen hatları vurgulayarak ışık etkisi oluşturur. Temel olarak kaş uçlarının altı, dudak kenarları ve elmacık kemikleri olmak üzere üç bölgeye uygulanır. Renginden çok parlaklığıyla öne çıkan malzeme likit, toz ve krem formlarında üretilir. Yapısına bağlı olarak fırça veya sünger ile sürülebileceği gibi el yardımıyla da uygulanabilir. Değişen kullanım amaçları düşünülerek farklı formları tasarlanır. Krem aydınlatıcılar, kalem şeklinde olmaları sebebiyle belirgin uygulamalar yapmak için idealdir. Bu nedenle şakak bölgesine ve elmacıklara uygulamak için sıklıkla tercih edilir. Likit yapıdaki çeşitler ise ufak miktarlarda dahi yoğun parlaklık vermesiyle ışığın az olduğu loş ortamlarda bile aradığınız aydınlık etkiyi verir. İddialı bir görüntü kazandırmasıyla davetler ve özel günler için harika bir seçim olur. Pudra veya toz olarak geçen aydınlatıcılar ise likit ürünlere kıyasla daha az aydınlık verir. Hafif bir ışıltı kazandırmanın yanı sıra diğer çeşitlerden daha doğal bir bitiş sağlamasıyla günlük uygulamalarda mükemmel sonuçlar verir. İster toz ister likit her formda olsun, Farmasi highlighter aydınlatıcı ince dokusuyla ağırlık hissi vermeden nemli ve aydınlık bir görüntü yakalamayı sağlar. Toz formları yüze olduğu gibi kremlerin veya losyonların içine karıştırılarak vücuda da uygulanabilir. Abiye giyilen özel günlerde köprücük kemikleri, bacak, boyun gibi dekolte bölgelerinde vücut hatlarını belirginleştirir. Makyajınıza ıslak bitiş veren, ister yüz ister vücut hatlarında kullanabileceğiniz highlighterlara Trendyol'da ulaşabilir, birçok model arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Aydınlık ve Genç Görünüm Veren Farmasi Aydınlatıcı

Aydınlık ve Genç Görünüm Veren Farmasi Aydınlatıcı

Markanın aydınlatıcısı ile elmacık kemiklerinin üst kısımları, kaş kemiği ve kaşın üstü, burun köprüsü, dudak kenarları ve çene hattı gibi bölgelere vurgu yaparak cildinize ışıltı ve gençlik katabilirsiniz. Kontür ve mat bitişin aksine son yıllarda sıklıkla tercih edilen ve sevilen ıslak bitişli teni elde edebilirsiniz. Simli ve yapay görüntü veren ağır yapılı highlighterların aksine Farmasi highlighter paleti cilde doğal ve içten gelen bir ışıltı efekti verir. T bölgesini, elmacık kemiklerini, çene ve göz pınarlarını ön plana çıkaran ürün; pigmentasyonu, dokusu ve kalıcılığı ile düşük ışıkta bile gün boyu parıltı katar. Hafif ve ince yapısı sayesinde ister tek renk olarak ister birden çok tonu karıştırarak uygulanabilen palet, tenle bütünleşerek harika bir uyum yakalamayı sağlar. Fondöten ve allık sonrasında son dokunuşu palet ile yapabilir, bu sayede yüz hatlarınızı belirginleştirerek derinlik algısı oluşturabilirsiniz. Suratınızda doğal olarak ön planda olan alanlara ve ışığın vurduğu bölgelere ürünü sürerek güçlü yanlarınızı vurgulayabilirsiniz. Dokusu ile olduğu kadar uygulama kolaylığı ile beğeni toplayan palet, gölge ve ışık oyunları yaratması sayesinde yüzünüze boyut katar. Fondöten, BB veya CC gibi cilt tonu eşitleyici ürünlerle kullanabileceğiniz gibi allık, kontür ve bronzer ile beraber de uygulama yapabilirsiniz. Toz ve stick formlarının yanı sıra likit seçeneklerden yana tercihte bulunabilirsiniz. Nemli bitiş sevenlerin favorisi Farmasi likit highlighter ile cildinize son dokunuşu yapabilirsiniz. Parmak uçlarınızla uygulayabileceğiniz ürün kattığı iddialı ve belirgin parıltı ile günlük kullanımda olduğu gibi gece davetleri için harika bir seçim olur. Yansıması ve ışıltısı toz ve stick versiyonlara oranla daha fazla olan likit aydınlatıcı ciltte hafif ıslak ve nemli bir etki oluşturur. Özellikle cam makyaj ve strobing için olmazsa olmaz bir malzemedir. Anahtar noktası nemli bir cilt olan, Uzakdoğu’dan gelerek hayatımıza giren ve tüm dünyayı etkisini altına alan cam makyaj trendini markanın likit aydınlatıcısı ile rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Rutininizin son adımına ekleyerek ulaşmak istediğiniz parlak ve kusursuz bitiş etkisini rahatça elde edebilirsiniz. Yüksek noktalara uygulanmasıyla surata içten gelen bir ışıltı ve aydınlık etkisi verir. Doğal ve canlı görünüm sevenlerin favori parçaları arasında yer alır. Highlighter cilt alt tonu ile uyumlu bir renkte olduğunda ve doğru bölgelere sürüldüğünde aydınlık ve canlı bir etki yaratmanın yanı sıra daha genç gözükmeyi de sağlar. Beyaz tenliler için krem rengi ve pembe tonları başarılı sonuç verirken esmer tenlilerde altın, bronz ve kahve tonları dinamik, genç ve sağlıklı bir görünüm yakalamayı sağlar. Buğday tenliler için ise pembe ve tonları göz kamaştırıcı bir etki yaratır. Krem, pembe, kahve ve altın gibi birçok renk tonu arasından size uygun olanı Trendyol üzerinden seçebilir, aydınlık ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hafif Dokusu ve İnce Yapısıyla Farmasi Highlighter

Hafif Dokusu ve İnce Yapısıyla Farmasi Highlighter

Gün boyu taze, hafif ve canlı kalan Farmasi highlighter pudra formuyla kullanıcıların beğenisini toplar. Kaliteli dokusu ile yağlı ve karma ciltlerin sıklıkla karşılaştığı yağlı görünümün ve hissin önüne geçerek cildi kusursuzlaştıran ve uzun saatler kalıcılığını koruyan hafif bir ışıltı verir. Dilerseniz tek dilerseniz favori makyaj malzemeleriniz ile beraber kullanarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Fondöten, allık ve bronzer üzerine direkt olarak kullanılabileceği gibi nemlendirici kremler karıştırarak hem yüzünüze hem de vücudunuza ışıltı verebilirsiniz. Çok amaçlı ürün, sürüldüğü bölgede aydınlık bir görünüm oluşturur. Teninize kattığı doğal parıltı ile gün boyu genç ve sağlıklı bir hava verir. Açılı bir aydınlatıcı fırçası veya geniş bir makyaj fırçası ile rahatça sürülebilir. Fondöten ve allık adımları sonrasında fırça yardımıyla elmacık kemiklerinin üzerinde kalan şakak bölgesine, çeneye, burna ve üst dudak kenarına uygulanabilir. Işık oyunu yaratarak bu bölgeleri ön plana çıkarır. Farmasi bronzer highlighter bronzer, allığı ve aydınlatıcıyı tek palette toplar. Pigmentlerinin üstün kalitesi ile olduğu kadar kokusuyla kullanıcılardan tam not alır. Ufak boyutlu ambalajı sayesinde her an yanınızda taşıyabilir, gün içerisinde kolaylıkla makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Üçlü palette bulunan bronzer, allık ve aydınlatıcı ile büyüleyici bir etki yakalayabilirsiniz. Paletteki allık pozitif enerjiden, heyecandan veya mutluluktan yanaklarınız hafifçe kızarmış gibi bir pembelik vererek yüzünüzü sağlıklı bir havaya kavuşturur. Üçlü paletin bronzerı ise makyajınıza yaz esintili sıcak bir dokunuş yapar. Her mevsim yüzünüze sıcaklık katarak hatlarınızı belirginleştirebilir, bronz bir parlaklığın yanı sıra gölge ve boyut etkisi yakalayabilirsiniz. Allık ve bronzer sonrasında highlighter ile öne çıkarmak istediğiniz alanda genişlik algısı yaratabilirsiniz. Bu sayede burun ucunuzu kalkık, elmacık kemiklerinizi daha belirgin veya çenenizi daha uzun gösterebileceğiniz gibi gözlerinizi de ortaya çıkarabilirsiniz. Yapısındaki zengin pigmentlerle uzun saatler aydınlık, dinamik ve çarpıcı bir görünüm elde edebilir, ince yapısı ve hafif dokusuyla aynı zamanda doğal bir etki sağlayabilirsiniz. Trendyol’da markanın toz, likit ve krem seçeneklerini inceleyebilir, cildinize ışık etkisiyle eşsiz bir parıltı verebilirsiniz.

Cilt Tipinize Göre Farmasi Highlighter

Cilt Tipinize Göre Farmasi Highlighter

Çarpıcı bir makyajın sırrı cildinize uygun malzemelerin doğru miktarlarda ve gereken bölgelerde kullanılmasında saklıdır. Farmasi stick highlighter çeşitleri arasından seçim yapmadan önce cilt alt tonunuzu belirleyebilirsiniz. Bu sayede kolayca seçim yapabilir, doğru renk ve doku ile dilediğiniz etkiye ulaşabilirsiniz. Yanlış bir renk tercihinden veya formdan kaçınarak istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasını önleyebilirsiniz. Eğer soğuk alt tonlu ve açık renkli bir cildiniz varsa şampanya, sedef veya gümüş tondaki ürünler, sıcak alt tonlu ve esmer veya buğday tenli iseniz şeftali veya altın renkli aydınlatıcılar ideal birer seçim olur. Sıcak alt tona sahip kullanıcılar için şeftalinin yanı sıra altın ve pembe tonlar da ciltte güneş öpücüğü etkisi yaratmak adına harika seçimlerdir. İster şeftali ister sedef olsun rengi belirledikten bir sonraki adım tonlar arasından seçim yapmak olur. Cilt renginize kıyasla bir iki kademe daha açık olan bir aydınlatıcı doğal sonuçlar verir. Renk seçimi gibi cilt tipi de göz önüne alınması gereken faktörlerdendir. Markanın aydınlatıcıları form açısından da farklı gruplara ayrılır. Makyaj severlere kullanım kolaylığı yaratmak için likit, krem, pudra ve toz formlarda üretilir. Cilt tiplerine göre tasarlanmış bu formların her birinin bir diğerinden farklı etkisi vardır. Kuru ciltli kullanıcılar pudra veya toz ürünler yerine likit aydınlatıcıları tercih etmesi durumunda daha doğal bir görünüme ulaşır. Yağlı ve karma ciltler ise tersine likit yerine toz formdaki seçeneklerle taze, aydınlık ve ışıltılı bir etki yakalayabilir. Trendyol’da markanın yağlı, karma ve kuru cilt tipleri düşünülerek tasarlanmış formülleri ve birçok renk seçeneği arasından size uygun olanı bulabilir, sağlıklı ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Yüzünüzde ön plana çıkarmak istediğiniz noktalara sürerek dinamik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Farmasi Highlighter Ürünlerinin Doğru Uygulama Yöntemi

Farmasi Highlighter Ürünlerinin Doğru Uygulama Yöntemi

Markanın aydınlatıcısı ile arzu ettiğiniz aydınlık ve dinamik imajı yaratabilmek için yüzünüzde ön plana çıkarmak istediğiniz hatları belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Vurgu yapacağınız noktalar ışık etkisi ile belirginleşirken geri planda tutmayı tercih ettiğiniz noktalar otomatik olarak gölgede kalır. Farmasi highlighter nasıl kullanılır diyorsanız yüzünüzün yüksek noktalarına sürmeniz gerektiğini bilmeniz yeterlidir. Sürüldüğü bölgeye ve miktara göre farklı etkiler veren ürünü elmacık kemiklerinizin üstü veya kaş ucunun altı gibi doğru bölgeleri ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz. Bu sayede çarpıcı bir lifting etkisi elde edebilirsiniz. Kaş altına sürerek daha kavisli ve yüksek görünen kaşlara sahip olabilirsiniz. Dumanlı göz makyajlarına son dokunuşu yapmanın yanında belirginleştirici ve büyütücü bir etki için göz pınarlarında aydınlatıcı kullanabilirsiniz. Dolgun ve hacimli dudaklar için burun ve dudak arasında arasında kalan bölgeye uygulama yapabilirsiniz. Burun kemiğini ve ucunu kalkık göstermek için hafif bir dokunuş yeterli olur. Son olarak çene ucunuzda uzunluk algısı yaratmak için parmaklarınızla ufak bir uygulama yapabilirsiniz. Farmasi highlighter kullananların köprücük kemiklerine, omuzların üstlerine ve kulakların yüksek noktalarına vurgu yapması durumunda ise güneşte hafifçe bronzlaşmış gibi bir görünüm kazanır. Doğrudan eliniz ile uygulayabileceğiniz gibi sünger veya uygun bir fırça yardımıyla dağıtabilirsiniz. İnce bir kat fondöten sürerek yapacağınız ten makyajınız sonrasında uygulayabilirsiniz. Böylece dağılmayan ve kalıcı olan sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunun yanında cilt tipinize göre bazı püf noktaları bilerek dengeyi ayarlayabilirsiniz. Kuru ve geniş gözenekli cilde sahipseniz uygulama öncesinde nemlendirmek ve kusurları kapatacak krem bir baz kullanmak daha kusursuz bir görüntü verir. Yağlı ciltlerde ise ciltteki parlaklığı alan bazlar aydınlatıcı öncesinde kullanım için idealdir. Markanın dokusu ile olduğu kadar kullanım kolaylığı ile beğeni toplayan aydınlatıcılarını Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Farmasi Highlighter Fiyatları

Bütçe Dostu Farmasi Highlighter Fiyatları

Özelliklerine göre değişmekle beraber Farmasi highlighter fiyatı hemen hemen her bütçeye hitap eder. Ürünün miktarı, formu, tek veya palet olarak satılması fiyatları belirleyen faktörler arasında yer alır. Birden fazla renk tonunu bir araya toplayan yahut allık, kontür ve highlighter malzemelerini beraber sunan palet formundaki ürünler ile kalem veya likit gibi tek başına satılan seçenekler fiyat skalasında farklı noktalarda bulunur. Bunun yanında ürünlerin içeriğinde kullanılan malzemeler, üretim tesislerinin yeri, paket gramajları ve dönemsel kampanyalar fiyatları etkileyen unsurlardandır. Kullanıcıların cilt tipine göre ek özellikler sunan markanın ürünleri harika bir fiyat performans oranı sunar. Highlighter alırken teninizden bir veya iki ton açık bir modelden yana tercih yaparak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Likit, toz, pudra, jel ve krem çeşitlerine göz atabilir, ten renginize ve cilt yapınıza uygun ürünleri ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Markanın highlighter çeşitleri gün boyu ışıl ışıl, genç ve dinamik bir imaj verir. İçeriğindeki yüksek kalitede pigmentler ile ışıltısını gün boyu korur. Üstün pigmentasyon teknolojisi ve özel olarak geliştirilmiş formülleri ile markanın ürünleri aydınlık görünüm elde etmek isteyenler için mükemmel tercihlerden biridir. Boyutları pratiklik ve taşıma kolaylığı göz önüne alınarak tasarlanmış olan malzemelerin ambalajı ve aynalı kapağı kullanıcılar için portatif kullanım imkanı sunar. Özellikle ıslak bitiş sevenlerin makyaj çantalarının vazgeçilmezleri parçalarından olan ürün sayesinde her an kolayca makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Özel günlerde ya da günlük kullanımda arzu ettiğiniz doğal parıltıyı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda cilt dostu olan ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilir, canlı ve çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve stile uygun seçim yapma imkanı sunan markanın ürünleriyle gün boyu bakımlı ve dinamik hissedebilirsiniz. Trendyol’da markanın ister paletli ister tek sunulan ürünleri içerisinden hem bütçenize hem de cildinize uyacak seçimler yapabilirsiniz.

Trendyol’da Farmasi Highlighter Modelleri

Trendyol’da Farmasi Highlighter Modelleri

Makyaj severlerin vazgeçilmezlerinden olan ve büyüleyici ışıltısıyla beğeni toplayan Farmasi aydınlatıcı ürünlerini birçok renk ve çeşitte bulabilirsiniz. Temel olarak toz/pudra, likit, krem/stik olarak üç ana çeşidi bulunmakla beraber marka sık tercih edilen allık ve bronzerları sahip paletler de üretir. Toz formdaki çeşitleri pudralara ve toz allıklara benzer. Bu modellerin ışıltı seviyesi diğer çeşitlerine göre daha azdır. Hafif parıltıları sebebiyle natürel bitiş isteyenler veya yağlı cilde sahip kişiler için harikadır. Toz formdaki Farmasi terracotta highlighter ürününü açılı fırçalar ile kolayca uygulayabilirsiniz. Bir diğer çeşit olan likit formlar yoğun parıltıları ile gece makyajları için ve kuru ciltlere sahip kullanıcılar için uygundur. Likit ürünlerle makyajınıza yıldız ışığı katabilir, davetlerde ve özel günlerde çarpıcı, aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kompakt ambalajları her an yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Krem yapılı seçenekler ise tozların ve likitlerin aksine kuru, yağlı veya karma tüm cilt tiplerine hitap eder. Direkt olarak sürülebilen formu sayesinde uzun saatler uçmadan suratta kalır. Doğrudan uygulamaya imkan tanıyan yumuşak ve kremsi dokuya sahip ürün ile ufak noktalarda rötuş yapabilirsiniz. Cildinize inci parlaklığı veren harika bir ışık efekti ile güçlü yanlarınıza vurgu yapabilirsiniz. Ürünün form olarak çeşitleri olduğu gibi renk pigmentleri olarak da farklı seçenekleri vardır. Pembe, terracotta, altın gibi açıktan koyuya birçok çeşit sunarak görünümüne özen gösteren ve bakım yapmayı sevenlerin makyaj çantalarında yerini alır. Sedefimsi renkleri açık tenlilerde natürel bir bitiş sağlarken, terracotta ve altın tonları bronz ve buğday tenlilere mükemmel uyum sağlar. Trendyol’da kontrollü ve pratik bir kullanım deneyimi sunan Farmasi highlighter yorumlarına bakabilir, kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlı birçok seçenek arasından size uyanı alabilirsiniz.

search result placeholder