Farmasi

3565 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Kozmetik

Kozmetik

Deterjan Temizlik

Deterjan Temizlik

Sağlık

Sağlık

Ev ve Temizlik Gereçleri

Ev ve Temizlik Gereçleri

Anne Bebek

Anne Bebek

İçecek

İçecek

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri

Sonraki sayfa

Farmasi

Farmasi; Sağlık Bakanlığı onaylı, şeffaf içerikli ürünleri olan ve yurt dışında da oldukça popüler bir Türk markasıdır. Özellikle cilt bakım ve kozmetik ürünlerinin temiz içeriğe sahip; çevre, cilt ve hayvan dostu olması sayesinde yaygın olarak kullanılır. Farmasi kapsamında üretilen ürünlerin hiçbirinde paraben yoktur. Farmasi ürünleri; triclosan, etil alkol, alerji riski içermez. Yapay nemlendirici de kullanılmadığı için ürünlerin tamamı cilt dostudur. Hayvansal madde içermediği için vegan ürünlerdir. Dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünler çevre dostudur ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

Farmasi'nin kozmetik ürünlerinin tamamı; doğal yollarla, şeffaf içerikli ve zararsız maddelerle üretilir. Cilt üzerinde kullanılan malzemelerin ve kremlerin besleyici olması da oldukça önem teşkil eder. Özellikle cildin hava almasını sağlayan, kusurları kapatırken cildi de besleyen Farmasi kozmetik ürünleri sayesinde cildinizde makyaj varken bile bakım yapabilirsiniz. Farmasi Onarıcı Keratin şampuan ile saçlarınıza bakım yapabilir, Hindistan cevizi duş jeli ile cildinizi nemlendirebilirsiniz.

Farmasi CC Krem ile Cildinizi Besleyin

Bebek bakım ürünleri başta olmak üzere, hiçbir kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde; paraben, propan ve ağır metaller bulunmaz. TSE damgalı olan bu ürünlerin tamamında besleyici içeriklere sahip olan meyveler, kayısı çekirdeği yağı gibi doğal besinler kullanılmıştır. Özellikle Farmasi CC krem, içeriğinde kullanılan meyve asitleri sayesinde uygulama sonrasında cildi sakinleştirir ve besler. CC krem içerisinde bulunan multimineraller, cildin daha güçlü olmasına destek olmakla beraber içeriğinde bulunan Macademia ile cildinizi gün boyu nemlendirir. İçerisindeki B3 vitamini ve yulaf özü sayesinde cildinizdeki hasarları da onaran ve SPF 25 ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. İçerisinde bulunan kolajenler ve argan yağı ile doğal bir anti – aging etkisi sağlar. Bunun yanı sıra CC ve BB kremlerinin içeriğinde C vitamini gibi cildinize enerji veren ve ton eşitliğini sağlayan vitaminler kullanılmıştır. Bu sayede cildiniz daha canlı, daha genç ve daha aydınlık görünür.

Zengin Çeşitliliğe Sahip Farmasi Ürünleri

Farmasi ürünleri oldukça zengin çeşitliliğe sahiptir. Farmasi ürünlerinin hiçbirinde insan sağlığına zarar verebilecek maddeler bulunmaz. Farmasi firmasının ön plana çıktığı nokta; kimyasal ve kanserojen madde içeren kimyasalları ürünlerinde kullanmamasıdır. İnsan sağlığını ön planda tutan Farmasi; makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve bebek bakımı ile ilgili ürünlere sahiptir. Evinizin, cildinizin ve bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını Farmasi ile karşılayabilirsiniz. Besin takviyesinden kozmetiğe, ev temizliğine kadar birçok alan için zararlı kimyasal içermeyen ve temiz içerikli olarak insan sağlığına dost şekilde üretilmiş Farmasi ürünlerini kullanabilirsiniz. Ürünlerin tamamı kontrol aşamalarından geçerek hijyen ve temizlik standartlarına uygun olarak üretilir. Farmasi tarafından üretilen sıvı sabunlar, şampuanlar, cilt bakım ürünleri ya da kremlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Farmasi Katalog Ürünleri

Farmasi katalog özellikle şampuandan bakım kremlerine kadar birçok ürün hakkında fiyat bilgisi de verir. Her ay Farmasi katalog ile ürünlere göz atabilir, fırsat ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu katalogda mevcut olan her ürün Bakanlıklar tarafından test edilmiş ve onaylanmış ürünler olmakla beraber Türk malıdır. Türkiye dışında da birçok ülkede satış yapan Farmasi, dünya standartları bakımından da test edilmiş ve onaylanmış ürünlere sahiptir. Özellikle şampuanlar, ıslak mendiller gibi bebeklerde de sıkça kullanılan kozmetik ürünler açısından en çok tercih edilen markalardan biridir. Islak mendil ya da şampuan gibi ürünlerde kullanılan zararlı kimyasallar uzun vadede saçların dökülmesine, ciltte döküntülere, erken yaşlılık belirtilerine ya da alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Bundan dolayı da kullandığınız her ürünün temiz içerikli olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Saçların sağlıklı, canlı ve parlak görünmesi için Farmasi şampuan kullanabilirsiniz. Birçok şampuanda bulunan ve cilt için oldukça zararlı olan Sodium laureth sulfate'ın petrolden üretilen sentetik bir kimyasal olarak Avrupa ülkelerinde kullanılması yasaklanmıştır. Bu gibi zararlı maddelerin hiçbiri Farmasi ürünlerinde bulunmaz.

Farmasi Kozmetik Ürünleri

Farmasi kozmetik ürünler, cilt ile dost olup daha kusursuz görünmesini sağlarken aynı zamanda cildi besleyen ürünlerdir. Biçok BB ya da CC kremde kullanılan fosfor, formaldeht ve fitalat Farmasi BB Krem çeşitlerinde mevcut değildir. Özellikle Farmasi tarafından cilt için kullanılan kremler ya da sabunların tamamında vitamin ve mineral içeriği oldukça zengindir. Özellikle kayısı çekirdeği yağları ile hazırlanmış olan kozmetik ve cilt bakım ürünleri, cildinizi besler, içerdikleri E vitamini ile yaşlılık belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. Ahududu içeren ürünlerde ise yüksek oranda A vitamini bulunur. Ahududunun temel madde olduğu Farmasi ürünleri ile cildinize bir iyilik yapabilirsiniz. Farmasi parfüm çeşitleri, özellikle parfüm kullanması sakıncalı olan migren, astım, koku duyarlılığı olan kişiler için oldukça uygundur. Doğal içeriğinin yanı sıra uygun fiyatları ile dikkat çeken Farmasi parfüm çeşitleri, cilt ve çevre dostu ürünlerdir.