Fakir

1183 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Fakir

Üstün Alman teknolojisine sahip olan Fakir, tasarladığı elektronik ürünlerini 80 ülkede kullanıcıları ile buluşturuyor. Yenilikçi, güvenilir ve yüksek kaliteli ürünleriyle tanınan Fakir, geniş ürün gamını artırarak faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’de elektrikli süpürge kategorisinde çok tanınan markanın; buharlı temizleyiciler, akıllı pişiriciler, ısıtıcılar, kişisel bakım ürünleri, içecek hazırlama ürünleri, mutfak ürünleri, vantilatör ve elektrikli şofben modelleri başta olmak üzere 350’den fazla ürün çeşidi bulunuyor. Fakir, ileri teknoloji ürünleri ile Türkiye’de de çok tercih edilen markalardan olmayı başarıyor.

Fakir Tarihçesi

1933 yılında Almanya Stuttgart’ta Wilhelm Kicherer tarafından kurulan Fakir’in ismi, Almancada aile anlamına gelen ‘Familie’ ve Kicherer kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşuyor. Marka, inovatif kimliği ve Alman kalitesi taşıyan elektronik ürünleri ile tanınıyor. Fakir’in Almanya’da başlayıp Avrupa’ya yayılan üretim ve satış ağı, günümüzde dünyanın 80 ülkesine ulaşmış bulunuyor. Markanın girdiği tüm pazar alanlarında Alman teknolojisi ile ürettiği kaliteli ve inovatif ürünleri, kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Fakir’in yenilikçi ve yüksek teknolojili ev aletleri ve endüstriyel ürünleri, kullanışlı yapıları ile Türk kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Teknolojiyi ev yaşamına taşımak amacıyla yola çıkan Fakir, misyonunu tüm dünyaya yaymak için çalışmalarına devem ediyor.

Fakir’in Sunduğu Ürün Çeşitleri

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Fakir, ev yaşamında ihtiyaç duyulan elektronik ürünlerin yanı sıra kullanışlı mutfak ürünleri de tasarlıyor. Farklı gereksinimlere hitap eden Fakir elektrikli süpürge modelleri, şarjlı portatif süpürgeler, Fakir el süpürgesi ve halı yıkama makineleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Fakir kahve makinesi çeşitleri, blender setleri, mikserler, mutfak robotu ve meyve sıkacağı modelleri ve Fakir çay makinesi seçenekleri ise mutfaklara konfor getiren teknolojik ev aletleri olmay�� başarıyor. Fakir ürün çeşitleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Fakir tost makinesi ve ızgara çeşitleri, yumurta pişiricisi, ekmek yapma makinesi, et kıyma makinesi, fritöz, mikrodalga fırın ve mutfak tartısı gibi küçük ev aletleri de markanın geniş ürün yelpazesi içinde yer alıyor. Marka; Fakir vantilatör ve baskül modelleri, elektrikli şofben seçenekleri, kişisel bakım ürünleri, ütü, hava temizleyici, nem makinesi, ısıtıcı ve soğutucu modelleri gibi ev yaşamının farklı alanlarında kullanılan elektrikli aletlerin üretimini de yapıyor. Estetik tasarımlı Fakir dikey süpürge modelleri ise tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Fakir’in Estetik Tasarımlı Teknolojik Ürünleri

Fakir, 350’den fazla ürün çeşidine sahip bir marka olarak dünya genelinde birçok tüketiciye ulaşıyor. Alman teknolojisi ve kalitesiyle üretilen, kullanıcıların mutfak ve ev yaşamında ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri kapsayan Fakir ürün çeşitleri, estetik tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Şık tasarımın teknoloji ve kaliteyle buluştuğu Fakir küçük ev aletleri arasındaki bazı ürünler kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Estetik tasarımlı ve pratik kullanımlı ev aletleri arasında; retro tasarımlı su ısıtıcı çeşitleri, çok amaçlı pişirici modelleri, ekmek kızartma makinesi ve buharlı kırışık giderici ütü seçenekleri yer alıyor. Yenilikçi tasarım özellikleri sunan diğer Fakir ürünleri ise Türk kahvesi makinesi, çay makinesi, saç düzleştirici fırça ve saç şekillendirici çeşitleri, saç kesme makinesi ve çok amaçlı erkek bakım kiti gibi ürünlerden oluşuyor. Fakir’in dikkat çekici renk alternatifleriyle tasarladığı narenciye sıkacağı çeşitleri ve elektrikli ısıtıcı modelleri de tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Fakir küçük ev aletleri ve endüstriyel ürün seçenekleri, yenilikçi tarzları ve yüksek kaliteli teknolojik tasarımları ile kullanıcılarına konforlu kullanım keyfi yaşatıyor. İşlevsel özellikleri ise ürünlerin tercih edilmesini sağlıyor. Trendyol, Fakir markalı ürün çeşitlerini ayrıcalıklı fiyat özelliği ile tüketicilerin beğenisine sunuyor. İhtiyacınız olan Fakir ürünlerini Trendyol'dan kolayca satın alabilirsiniz.