Ev Temizlik Ürünleri

23574 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Ev Temizlik Ürünleri

Özellikle kadın tüketiciler ev temizlik ürünleri konusunda daima en yeni ve iyiyi bulmak için arayışlarını sürdürüyor. Markalar da bu doğrultuda ürünlerini sürekli geliştirerek kolay kullanımlı, pratik, kısa zamanda çok etki sağlayan temizlik ürünlerini tüketicilere sunuyor. Farklı markalara, farklı kokulara ve içeriklere sahip çok sayıda temizlik ürünü,Trendyol'da uygun fiyatlarla bulunabiliyor.

Mis Kokulu Yüzey Temizleyiciler 

Yüzey temizlik ürünleri; "yer yüzeyi temizleme", "cam temizleme" ve "ahşap yüzey temizleyiciler" olarak gruplara ayrılıyor. Zemine uygun ürün kullanımı, döşemelerin bozulmaması açısından büyük önem taşıyor. Özellikle ahşap ve mermer yüzeylere hassasiyet gösterilmesi gerekiyor. Yüzey temizleme konusunda temizlik ürünleri kadar temizlik bezleri ve aparatları da önem taşıyor. Özellikle camların dalga izi olmadan temizlenmesi, kullanıcılar açısından önemli bir konu oluyor. Yüzey temizlik ürünlerinin birbirinden güzel kokuları da tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Bingo, Sonett, Cif, Marc,İncia, Ajax, ABC, Green Clean gibi birçok markanın temizlik ürünü, tüketicilere Trendyol aracılığıyla sunuluyor. Cam temizliğinde Clin, en iyi temizlik ürünleri arasında sayılıyor.

Tuvaletlerde Hijyen Çok önemli 

Mekân temizliğinde en önemli bölümü, tuvaletler oluşturuyor. Bu alanın temizliği ve hijyeni, kullanıcıların sağlıklarını ve kişisel temizliklerini direkt olarak etkilediğinden, kullanılan temizlik ürünlerinin hassasiyetle seçilmesi gerekiyor. Tuvalet temizlik ürünlerinin önceliği, su ve kireç oluşumunu engellemek olduğundan ürünler bu doğrultuda geliştiriliyor. Tuvalet temizlik ürünleri; püskürtmeli ürünler, tuvalet kapağına takılan ya da doğrudan tuvalete atılan bloklar ve benzeri pek çok çeşitten oluşuyor. Doğal ev temizlik ürünleri arasında tuvalet için üretilmiş olan Farmasi, Sonett, Ecos 3 ve benzeri birçok ürün, doğaya ve kullanıcılara zarar vermemeleri açısından ön plana çıkıyor. Tuvalet koku giderici ürünler de tuvaletlerin mis gibi kokmasına özen gösterenler için her eve lazım temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Bref ve Miniso markaları, tuvalet koku giderici konusunda öne çıkarken, Domestos, Viking, Sodasan, Klorak ve benzeri birçok tuvalet temizlik ürünü de tuvaletlerin ve hijyenini sağlıyor.

Banyo ve Mutfaklarda Temizlik

Mutfak ve banyo temizliğinin başlıca ürünlerini yağ çözücüler, kireç çözücüler ve lavabo açıcılar oluşturuyor. Özellikle mutfaklarda fayans, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi yerlerin temizliğinde doğal ev temizlik ürünleri tercih edilmesi öneriliyor. Önemli markaların, içeriğinde sirke bulunan ürünlerin üretimini yoğunlaştırmaları, hem hijyen hem de sağlık açısından olumlu bir gelişme olarak görülüyor. Mr. Muscle lavabo açıcılar, tıkanmış lavaboların açılması ve kalıntıların tümüyle temizlenmesi yönünde tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. Ev yapımı temizlik ürünleri de geçmişten günümüze kadınların en çok rağbet ettikleri ürünlerin başında geliyor. Kadınların sirke, karbonat, borak kullanarak hazırladıkları temizlik malzemelerinin yerini alan Klorak, Farmasi, Sodasan, Green Clean ve benzeri doğal içerikli ürünler sayesinde doğallıktan yana olan tüketicilerin işleri kolaylaşıyor. 

Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Ev temizliği, kişisel tercihlere bağlı olarak değişiklik gösterse de temizlik faaliyeti esnasında genel olarak belli başlı prensiplere göre hareket ediliyor. Her şeyden önce temizliğin yapılacağı yüzeylerin yapılarına uygun en iyi temizlik malzemesi ürünlerini seçmek gerekiyor. Temizlik ürünleri ve bezler hazırlandıktan sonra ev temizliği işlemi evin hangi noktasından başlayacaksa önce tozların uygun ürünlerle alınması; ardından cam ve kapı temizlik işlemlerinin bitirilmesi ve en son olarak da yer temizliğine geçilmesi tavsiye ediliyor. Mutfaklarda fırın, ocak, buzdolabı gibi yüzeyler temizlendikten sonra yer temizliğine geçilmesi, daha işlevsel oluyor. Banyo ve tuvaletlerde de öncelikle tuvalet, lavabo ve küvetlerin temizliğinin yapılması, işleri kolaylaştırıyor. 

Trendyol ev bakım ve temizlik kategorisinde en iyi ev temizlik ürünleri markaları, en uygun fiyatlarla yer alıyor. Siz de evinizde daha keyifli zaman geçirmek için Trendyol aracılığıyla ihtiyacınız olan tüm temizlik ürünlerine ulaşabilirsiniz.