Ev Bakım ve Temizlik

86397 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Deterjan ve Temizlik

Deterjan ve Temizlik

Sağlık

Sağlık

Sonraki sayfa

Ev Bakım ve Temizlik

Ev bakım ve temizlik gereçleri, hayatınızı kolaylaştıran yardımcı ürünler satın alabilmenizi sağlar. Trendyol'daki marka ve ürün çeşitliliğini değerlendirerek, evinizde kullanabileceğiniz hijyenik ev temizlik ürünleri arasından ihtiyacınız olanları kolaylıka sipariş edebilirsiniz.  kategorisinde bulabileceğiniz hijyenik ürünler, parfümlü formülleriyle evinizde hoş bir koku yayar ve temizlik hissi oluşturmayı başarır. Odalarınızın çiçek ve bahçe kokularıyla dolmasını sağlamak için de kullanabileceğiniz ev bakım ürünleri arasındaki banyo ve mutfak temizleyiciler, başarılı bir temizlik yapabilmenizi sağlar. Sprey hâlindeki temizleyicileri, ilgili yüzeylere püskürtüp ardından da bir bez yardımıyla ovalayarak lekelerden ve kirlerden kurtulabilirsiniz. Mermer tezgâhları ve lavaboları daha parlak hâle getirmek için kullanabileceğiniz yüzey temizleyiciler ile banyonuzdaki fayansların da daha parlak bir hâl almasını mümkün kılabilirsiniz. Toz bırakmayan yüzey temizleme gereçleri, evinizde uçuşan tozlardan kurtulmanız için uygundur. Sabun bazlı ahşap temizleyiciler yardımıyla parke yüzeylerde başarılı bir kullanım yaşanır. Ev temizlik gereçleri yardımıyla yağ ve kirden anında kurtulabilirsiniz.

Tıkanıklıklardan Kurtulun

Kullanışlı ev gereçleri arasındaki lavabo açıcılar, su akışını normal hâle getirerek su birikintisi oluşmasını önler. Bu sayede ellerinizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Artık ve tortu oluşmamasıyla beraber lavabonuzun yüzeyi de parlaklığını korur. Maksimum hijyen elde etmenizi mümkün kılan çamaşır suları, kireci önleyen formülleriyle beğeninizi kazanır. Çamaşır yıkama konusunda değerlendirebileceğiniz toz ve sıvı deterjanlar çok sayıda markanın ürününden oluşan geniş bir seçenek yelpazesi yaratır. Beyazların ve renklilerin yanı sıra siyahlar için de kullanabileceğiniz özel temizleme malzemeleri ile çamaşır yıkamak, daha kolay bir hâl alır. Tek seferde lekelerden kurtularak, ikinci bir yıkama yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Bol köpük sağlayan özel formülleriyle dikkat çeken çamaşır yıkama ürünleri, giysilerinize çiçek kokusu yayarak temizleme gerçekleştirir. Benzer şekilde halı yıkama ürünleri de güçlü formülleri ve parfümlü kokularıyla ön plana çıkar. Halıları derinlemesine temizleyen özel deterjanlar aracılığıyla kirlerden ve mikroplardan arındırılmış hijyenik bir yer halısına sahip olabilirsiniz.

Tüllerinizi Bembeyaz Yapın

Trendyol'daki tül yıkama ürünlerini satın alarak evinizdeki tülleri bembeyaz bir şekilde yıkayıp yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Parlatıcı içeren formülleri ile daha parlak ve daha şık tüller elde edebilirsiniz. Uzun süren bir beyazlığa sahip olmak için değerlendirebileceğiniz tül yıkama ürünleri, çamaşır makinenizin deterjan haznesine dökerek kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Grileşen ya da solan tüller, kaliteli tül yıkama deterjanları ile yeni gibi görünür. Perdenizin kolalı gibi durmasını sağlamayı başaran özel formülleriyle dikkat çeken yıkama ürünleri, perdenizin sertliğini artırarak daha biçimli bir görünüme ulaşmasını sağlar. Su ile temas edince dağılan yapıya sahip deterjanlar, hem bulaşık makinelerinde hem de çamaşır makinelerinde oldukça verimli bir kullanım yaşatır.

Daha Parlak Bulaşıklar Elde Edin

Lezzetli yemeklerin ardından ortaya çıkan tabak, bardak, çatal, tencere gibi kirli mutfak gereçlerini bulaşık makinenize atarak tertemiz hâle getirebilirsiniz. Farklı markaların deterjan çeşitleri arasından yapacağınız tercihlerle hem makineniz için hem de yemek gereçleriniz için kullanışlı bir ürün satın alabilirsiniz. Yağ çözücü formüle ek olarak kalıntıları temizleyici güçlü yapılarıyla da kullanıcılarından geçer not alan bulaşık yıkama ürünleri aracılığıyla mutfağınızda zaman kazanırsınız. Ekstra yıkama yapmaya gerek bırakmayan bu ürünler, daha az su tüketimi gerçekleştirebilmeniz için de uygundur. Cam bardaklarınıza parlaklık kazandıran bulaşık yıkama ürünleri aracılığıyla bardaklarınız yeni gibi görünür. Hızlı çözünme özelliğine sahip olan kapsüller, temizleyici ve parlatıcı bileşenlerden oluşan formülleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Fosfat içermeyen ürün modelleri, makinenizin sağlığı için de uygundur. Ön yıkama yapmanıza gerek bırakmayan güçlü temizleyiciler minimum düzeyde su tüketimine gereksinim duyar.