Eşofman

17486 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Eşofman

Spor yaparken değerlendirebilmenizin yanı sıra ev yaşamınızda ya da gündelik işlerinizi yerine getirirken de kullanabileceğiniz eşofman çeşitleri aracılığıyla çok yönlü bir ürüne sahip olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kadınlara ve erkeklere özel modeller içeren Trendyol üzerinden beğendiğiniz eşofmanları güvenli ve hızlı bir şekilde satın alıp giymeye başlayabilirsiniz. Takım halinde satışa sunulmuş olan modellerden spor salonlarında antrenmanlarınızı gerçekleştirirken yararlanabilir, verimli bir şekilde spor yapabilirsiniz. Uyumlu bir dış görünüm elde etmeyi kolaylaştıran takımlar, spor ayakkabılar ile beraber keyifli bir biçimde spor yapabilmeniz için uygundur. Esnek kumaş dokusu ile üretilmiş eşofmanlardan birini satın alarak koşu ve yürüyüşe ek olarak ısınma hareketleri esnasında da ekstra esneklik kazanabilirsiniz. Aynı zamanda hareket ve manevra yeteneğinizi de daha iyi kullanmanızı sağlayan eşofman takımı modelleri, mevsimlere göre tercih edebileceğiniz ürün opsiyonları da barındırır.

Sportif Bir Giyim Elde Edin

Pamuklu kumaşlarıyla teninize uyum sağlayan eşofman üstü çeşitleri yardımıyla spor giyim tarzına ulaşabilirsiniz. Yumuşak dokuları sayesinde tahriş sorunu yaşatmayan eşofman üstleri, nefes alabilen kumaş özelliğiyle daha kuru kalarak spor yapmaya devam edebilmeniz için de idealdir. Fermuarla kapanma özelliğine sahip eşofman üstleri spor esnasında hava sıcaklığına göre açık olarak da giyebilmeniz için uygun bir yapı taşır. Ekstra ceplerle tasarımı geliştirilmiş modeller aracılığıyla cüzdanınızı, telefonunuzu veya mendilinizi korunaklı bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. İç cepleri bulunan ürün çeşitleri saklama ve koruma anlamında elinizi güçlendirir. Biçimli kesimlerini kırışıklık sorunu yaşatmayan kumaşlarıyla birleştiren Nike eşofman üstü çeşitleri yardımıyla sportif çizgilere sahip bir ürüne sahip olabilirsiniz. 

Konfor ve Kullanışlılık Bir Arada

Takım halinde ya da takımsız olarak değerlendirebileceğiniz eşofman altı çeşitleri formlarını kaybetmeyen kaliteli kumaşlarıyla gündelik yaşamda da şık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Yürüyüş ve koşu sırasında eşofman altlarının özgürlük hissi veren esnek yapısından yararlanabilirsiniz. Kalın ve ince modelleri mevsim koşullarına göre tercih edebilirsiniz. Fermuarlı ya da fermuarsız ceplere sahip modeller, yanınızda önemli materyallere yer verebilmenizi mümkün hale getirir. Lastikli bel bandı yardımıyla eşofman altı ürünü vücudunuza tam oturarak kayma sorunu yaşamamanızı sağlar. Trendyol'da yer alan eşofman markaları sayesinde hayalinizdeki kullanışlı alt giyim ürününü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Daraltılmış paça tasarımlarıyla dinamik bir görünüm kazanmanızı sağlayacak olan adidas eşofman altı modelleri koşarken ayaklarınızı daha da özgür bırakır. Lastikli bilek desteği ile eşofman daha sabit kalır ve hızınızı azaltmaz. Gövde dizaynında logoya yer veren modeller kalitelerini görsel olarak da yansıtmayı başarır.

Bedeninize Uyum Sağlayan Eşofman Çeşitleri

Standart kalıba sahip kesimleriyle bedeninize tam olarak uyum sağlamayı başaran eşofman modelleri, spor ve antrenman esnasında hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda giyebileceğiniz bir ürüne sahip olmanızı olanaklı hale getirir. Arka cep özelliğine de sahip olan eşofman altları ekstra kullanışlılık yaratır. Esneyebilen kumaş özelliği spor yapmayı daha kolay hale getirirken ürün etiketlerinde bulunan bilgilendirme yazılarına uyarak çamaşır makinesi ile hijyenik bir yıkama yapabilirsiniz. Hummel eşofman modelleri, karakteristik tasarımları ve minimal özellikleriyle çok yönlü ve işlevsel bir giyim için iyi bir seçim yaratır. Alternatif renk tasarımlarına yer veren eşofmanlar ile sevdiğiniz renklerden oluşan bir takım satın alıp giymeye başlayabilirsiniz. İpli olarak da üretilmiş çeşitler sayesinde eşofman altınızı belinize tam oturacak şekilde istediğiniz sıkılık seviyesiyle bağlayabilirsiniz. Eşofman fiyatları, Trendyol'da büyük bir ürün çeşitliliği sunan markalar sayesinde her bütçe için uygun ekonomik koşullara sahip modeller bulabilmenizi sağlar.