ES Sanat Tasarım Map'es Türkiye Haritası Masa Örtüsü 70x120cm 12'li Stabilo Kalemle

Tahmini Teslimat:14 - 19 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

ES SANAT MAP’ES MASA ÖRTÜSÜ


Es Sanat Boyama Örtüleri:


Sanatsal Keşif&Harika DeneyimlerEs Sanat Ürünleri ailesine katılın ve her evde hem öğrenme hem sanat yayma çabamızın bir parçası olun! 


Ürünlerimizi boyayın, yıkayın, tekrar boyayın tekrar yıkayın! Bunu defalarca yapabilirsiniz.


Eğitmeyi ve eğlendirmeyi amaçlayan, üzerinde titizlikle çalışılmış Es Sanat Türkiye Haritası Map’Es örtülerinde sizin, diğer aile üyelerinin yaşadığı yeri ya da memleketinizin konumunu haritada bulun, ülkemizde tur atın, gezinin; tasarımdaki bütün simgeleri, figürleri, yapıları bir ressam gibi rengarenk kalemlerle boyayın.


Medeniyetlerin beşiği sayılan, üç yanı denizlerle kaplı, 4 mevsimin bir arada yaşandığı, köklü geçmişi olan, Fatih Sultan Mehmet, Atatürk gibi evlatların yetiştiği, mükemmel bir yemek kültürüne, muhteşem bir coğrafyaya sahip dünyanın en güzel ülkesinde yaşıyoruz. Ülkemizi Es Sanat ürünleriyle keşfetmek, bilgileri tazelemek, ayrıca buraya ait öğelerin profesyonelce düşünülmüş, özenle çalışılmış ve tasarımcılarımızın yoğun emekle ortaya çıkardığı çizimleri boyamak olağanüstü güzel bir aktivite olacak.


Kumaşlar uzun çalışmalar sonucunda boyamaya uygun olarak özel dokutulmuştur. %100 pamuktur.UYARI: Çamaşır makinasında 40 derecede yıkayınız.

Boyama esnasında renkler kumaşın altına geçebilir. Dilerseniz koruyucu bir tabaka kullanabilirsiniz.


159TL

Satıcı Hakkında

ES Sanat Tasarım

9.7

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder