Epilasyon Ürünleri

1223 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Epilasyon Ürünleri

Hem kadınlar hem de erkekler için kişisel bakım oldukça önemlidir. Bakımlı ve temiz bir cilt ile beraber hoş görünmek için istenmeyen tüylerden epilasyon ürünleri sayesinde kurtulabilirsiniz. Bu işlemi sadece kuaförlerde değil, epilasyon ürünleri sayesinde evinizde daha hijyenik bir ortamda kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Birçok farklı çeşidi bulunan epilasyon ürünleri arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri seçebilirsiniz. Üstelik epilasyon ürün fiyatları oldukça uygundur. Bu sayede hesaplı bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. 

Ağda Çeşitleri 

Epilasyon ürünü dendiğinde akla ilk olarak ağda gelir. Vücut ve yüz tüylerinin alımında kullanılan bu ürün, kullanım açısından pratiktir. Bunun yanı sıra kıl köklerini zayıflatarak bir aya kadar pürüzsüz bir cilt sağlar. Sir ağda, boncuk ağda, çam sakızı ağda gibi birçok çeşidi bulunan ağdalar arasından cildinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çam sakızı ağdanızı evde kendi yöntemlerinizde ısıtabilirsiniz ancak sir ağdalar ve boncuk ağdalar genellikle ağda ısıtıcı ile birlikte kullanılır. Özellikle sir ağda kullanımında ağda bezlerinden de yardım alarak daha temiz ve hızlı bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ağdanızı ısıtacak zamanınız yoksa ve daha hızlı bir işlem isterseniz, avuç içinizle ısıtabileceğiniz sir ağda bantlarından yardım alarak istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Üstelik sir ağda bantlarının yüz için uygun olanlarını tercih ederek yüz tüylerinizi de alabilirsiniz. Ağda işleminizden sonra ağda temizleme yağı kullanarak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. 

Jilet ve Tüy Dökücü 

Eğer daha hızlı ve acısız bir yöntem arıyorsanız, jilet ya da tüy dökücüden faydalanabilirsiniz. Jilet, hızlı ve pratik olmasının yanı sıra acısız bir işlem sağladığı için oldukça sık tercih edilir. Jiletlerinizi kullan-at ya da değişen başlıklı jiletler arasından tercih edebilirsiniz. Jiletler, her ne kadar acısız bir işlem sağlasa da kuru cilde uygulandığında tahriş edebilir. Daha sağlıklı ve cildinize zarar vermeyecek bir işlem için cildinizde nemi tutarak jiletin kaymasını sağlayan beğendiğiniz bir epilasyon köpüğü ya da epilasyon jeli tercih edebilirsiniz. Üstelik seyahatlerinizde ve gittiğiniz yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer ki jilete karşı ön yargılarınız varsa veya bir yerinizi kesmekten korkuyorsanız, yine tüy dökücülerden faydalanabilirsiniz. Tüy dökücüleri sprey formda ya da krem olarak tercih edebilirsiniz. İstenilen bölgeye sürerek veya püskürterek, belirtilen süre boyunca bekleyerek istenmeyen tüylerinizden kurtulmuş olacaksınız.

Epilasyon Aleti

İstenmeyen tüylerinizi alırken kullanabileceğiniz diğer bir ürün ise epilasyon aletidir. Epilasyon aleti ya da tüy alma cihazı, size temiz, hızlı ve kuru bir işlem sağlar. Çoklu cımbızlarının dönüş hızları ile tüylerinizi kökünden alarak bir aya kadar dayanan temiz bir cilt sunar. Üstelik epilasyon aletinin kullanımının devamlılığı ile daha ince tüylere kavuşabilirsiniz. Eğer acı eşiğiniz düşükse suda kullanılabilen epilatörlerden tercih edebilir, banyonuzda soğuk su uygulayarak acısız bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Daha hijyenik bir işlem istiyorsanız, başlığı çıkabilen veya değişebilen epilatörlerden tercih edebilirsiniz. Değişir başlıklı epilatörler, farklı boyutlarda başlıklar sunduğu için ulaşamadığınız yerlerde size yardımcı olurken epilasyon işleminizi de kolaylaştırır. Üstelik masaj başlıkları sayesinde acı hissini azaltarak daha sağlıklı bir işlem gerçekleştirebilir, cildinize hak ettiği değeri verebilirsiniz. 

Epilasyon ürün çeşitleri içerisinden dilediğiniz ürünü seçerek kişisel bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Epilasyon ürünleri sayesinde daha temiz ve ferah bir cilde kavuşarak kendinizi tazelenmiş hissedebilirsiniz. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bu ürünlerle evinizde hijyenik bir ortamda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  kategorisinden gerçekleştirebileceğiniz alışverişlerinizde, epilasyon ürünlerine kozmetik ve kişisel bakım başlığından ulaşarak uygun fiyatlı ve kampanyalı ürünlerden faydalanabilirsiniz.