Epilasyon Aleti

172 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Epilasyon Aleti

Pürüzsüz bir cilt için tasarlanan epilasyon aleti ürünleri, hem yüzde hem de vücudun farklı bölümlerinde istenmeyen tüyleri kolaylıkla almanızı sağlar. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabildiği ürünler, farklı özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. Epilatörler tüy alımının yanı sıra peeling gibi etkiler de vadedebilir, en az acı ile tüylerin arındırılmasını hedefleyen bu elektronik araçlar, acı hafifletme sistemleri eklentileri ile de farklılaşır.

Epilasyon Aleti Çeşitleri

Epilasyon aletleri ıslak ve kuru kullanım sağlayanlar olarak ayrılabilir. Islak kullanılan ürünler bataryalı, şarjlı kullanım imkanı da sağlayarak güvenlik ihtiyacını karşılar. Islak kullanıma uygun elektronik cihazları, duşta veya ıslak tende kullanabilirsiniz. Epilasyon aletlerinin tüy alım tarzları da değişiklik gösterir. Tıraş başlıklı aletler tüyleri yalnızca keserken, cımbızlı modeller tüyleri kökten alır, lazer epilasyon aleti ışık atımı ile tüy köklerini hedef alarak kalıcı çözüm vadeder.

Lazerli cihazlarda sürekli kullanım, etkinin kalıcılaşması için şarttır. Ayrıca her cildin ihtiyaç duyduğu epilasyon şekli de farklılık gösterebilir. Çok açık tenli ve sarışın kişilerin tüyleri lazer tarafından tanınmayabilir, ürünlerin kullanım önerileri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Markalar hem cımbızlı hem de lazerli epilatörler üretebilir. Philips epilasyon aleti kategorisinde sunulan klasik çeşitlerin yanında Lumia gibi lazer etkili çeşitler de bulundurur.Braun epilasyon aleti çeşitleri arasında da cımbızlı veya tıraş bıçaklı seçeneklerin yanında IPL ürünleri yer alır. Bazı markalarda, epilasyon aletleri set olarak da kullanıcılara sunulur. Sette vücudun farklı bölgeleri için başlıklar, peeling, tıraş gibi etkiler için ayrı parçalar, rahatlatıcı eklentiler bulunabilir.

Epilasyon Aleti Seçerken

Epilasyon aleti seçerken, üründen beklentinizi göz önünde bulundurmalısınız. Yüz epilasyonu için bir epilatör arıyorsanız, vücut için tasarlanan ürünleri eleyebilirsiniz. Cildiniz çok hassas ise hassas ciltler için tasarlanan narin tüy alımı özelliği olan epilatörleri inceleyebilir, cildinizi tıraş sırasında yatıştıracak eklentileri eleme kıstası olarak görebilirsiniz. Tüy alımında kolaylık sağlayacak ışıklı, acıyı azaltacak hava üflemeli veya soğuk ile şok etkisi yaparak acıyı azaltan buz hazneli epilatörler görebilirsiniz. Bazı epilatörler set içinde hediye olarak acı azaltan eldiven veya mendiller de sunar. Epilasyona yeni başlayanlar için özel paketler de ürün çeşitleri arasında yer alabilir.

Epilatör Setleri

Epilatör setlerinde genellikle cihazın şarj aleti, epilatör çantası veya torbası, temizleme fırçaları, yedek başlıkları bulunur. Her kutudan kullanıma dair ipuçları sunan bir kılavuz ve garanti belgesi çıkar. Kimi ürünler akıllı telefonlarla entegre edilebilen akıllı sistemlerle yönlendirilir. Bu sayede epilasyon esnasında kullanıcılar en iyi deneyimi alma amacıyla yönlendirilir, cihazlar yaydıkları titreşim ve özel başlıkları ile cildi rahatlatır. Epilatör setleri içinde hem yüz hem de vücut için kullanılabilen çoklu paketlere de rastlanır. Cihazlar genellikle hız ayarı bulundurarak, kullanıcının kişiselleştirebilecekleri bir deneyim amaçlar. Oynar başlıklar, vücudun kıvrımlarına uygun hareket ederek tek adımda daha çok tüy yakalar.

Epilasyon Aleti Fiyatları

Ürün fiyatlarını, ürünlerin markaları, modelleri, özellikleri, ıslak kuru kullanım seçenekleri, başlıkları, acı azaltıcı eklentileri ve tüy alma yöntemleri belirler. Lazer epilasyon aletleri fiyatları, klasik epilatörlerden farklıdır, Daha kalıcı etki vadeden lazerli araçların, etkisi göz önüne alındığında fiyatlarının farklılaşması normaldir.Hassas ciltlere özel çözümler sunan ürünler de özellikleri göz önüne alınarak fiyatlandırılabilir. Akıllı teknolojilerle tamamlanan modellerde, diğerlerine göre fiyat farkı gözlemlenebilir. Işık, buz eldiveni, hava üflemesi gibi eklentiler cihaz fiyatlarını belirleyen faktörlerdendir. Kullanıcılar cihazlar arasında seçim yaparken, tüm özellikleri göz önüne alarak fiyat karşılaştırmasında bulunmalıdır.

Ünlü markaların kişisel bakım aletleri için siz de Trendyol'un ayrıcalıklı alışveriş dünyasını keşfedebilirsiniz. Hemen ürünleri inceleyin, dilediğiniz ürünü sepete atarak avantajlı alışverişe başlayın.