Emsan Bıçak

69 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Emsan Bıçak Seti

Kaliteli Malzemeyle Üretilen Bıçak Setleri

Evlerin ve mutfakların olmazsa olmaz araç gereçleri arasında bıçaklar vardır. Birbirinden farklı çeşitleri mutfaklarda farklı amaçlar için kullanılır. Her birinin kullanım alanı farklıdır. Bu sebeple mutfaklarda Emsan bıçak seti gibi takım halinde sunulan ve her amaç için kullanılabilecek ürünlerin bulunması çok yararlıdır. Mutfak tezgahlarında baş köşede duran takımlarda genellikle 3 ve üzeri farklı ürün bulunur. Bunlar arasında sebze, et ve ekmek bıçağı olmazsa olmazdır. Farklı amaçlarla kullanılan modellerle oluşturulan setler olduğu gibi belli amaçlarla birleştirilmiş setler de bulunabilir. Örneğin Emsan yemek bıçak seti gibi setler buna örnek gösterilebilir. Bu takımlarda çok farklı dizayn ve tasarımlar bulunabilir. Bunların durduğu stantlarda da birbirinden farklı tasarımlar mevcuttur. Genellikle ahşap malzemeden hazırlanan bu stantlarda kimi zaman plastik malzeme de tercih edilebilir. Duruş pozisyonlarına ve tasarıma göre standın şekli ve tasarımı değişiklik gösterebilir. Kimi takımlarda cam malzeme kullanılarak bıçakların görülmesi sağlanır. Kimilerinde ise mat yani saydam olmayan malzemeler tercih edilir. Bu stantlarda birbirinden farklı renkler de kullanılabilir. Her türlü zevk ve ihtiyaca hitap edebilen bu ürünler alanında uzmanlar tarafından tasarlanır. Emsan Rose Gold bıçak seti gibi birçok farklı renk ve desende set, stant üzerinde kullanılabilir. Bu üründe asıl önemli konu tasarımdan ziyade ürünlerin keskinliği ve bu keskinliği uzun süre koruyabilmesidir. Emsan bıçak seti kullananlar bu araçların keskinliğini uzun süre korumasından memnundur. Markanın modelleri teflon gibi özel malzemelerle kaplanarak keskinliğin uzun süre korunması sağlanır. Ayrıca malzemenin üzerinde özel olarak ayarlanan kanallar bulunur. Mikro seviyede bulunan bu kanallar yiyeceklerin malzemeye yapışmasını önler. Bulaşık makinesinde yıkanmaya da uygun olan bu modeller uzun vadeli kullanım ve kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanır. Bambu, ahşap veya plastik stantlarda uzun yıllar kullanabileceğiniz ve mutfağınızın baş tacı olacak takımları Trendyol’da bulabilirsiniz. Trendyol, kalite ve şıklıktan ödün vermeyen ürünleri için birinci adrestir. Siz de Trendyol sayfaları üzerinden şık ve kaliteli ürünleri temin edebilir, mutfaktaki yeni yardımcınıza kavuşabilirsiniz.

Kaliteli Malzemeyle Üretilen Bıçak Setleri

Emsan, tasarımlarında birinci sınıf işçilik, birinci sınıf malzeme ve kaliteyi bir arada sunarak kullanıcılar için uzun ömürlü ürünler oluşturmayı amaçlar. Emsan şef bıçak seti gibi ürünler her zaman profesyonel şefler ve aşçılar tarafından tercih edilir. Bu gereçler, mutfağın temel ve önemli araçlardan biridir. Düzgün bir gereç olmadan iyi bir yemek ortaya çıkarmak zordur. Malzemenin kalitesi, ele düzgün oturması ve keskinliği bir aşçı için çok önemli konulardır. Bu sebeple profesyonel aşçılar ve şefler her zaman kaliteli setlerle çalışır.Marka, evinde ve kendi mutfağında kaliteli takımlar kullanmak isteyenler için profesyonel ürünlere imza atmayı amaçlar. Bu amaçla geliştirilen Emsan standlı bıçak seti gibi modeller uzun yıllar keskinliğini koruma özelliğine sahiptir. Marka, her zaman birinci sınıf kalitede çelik kullanarak üretimi gerçekleştirir. Yüksek sıcaklıklarda hazırlanarak sağlamlaştırılan çelik malzemeler lazer kesim yöntemiyle kaliteli saplarla birleştirilerek kullanıcıların mutfaklarında uzun yıllar memnun kalabileceği ürünler ortaya çıkarılır. Aynı zamanda malzemelerin dışı seramik ya da teflon gibi malzemelerle kaplanır. Bu malzemeler doğru bir kullanımla kalitesini muhafaza eder. Böylelikle Emsan seramik bıçak seti gibi ürünler uzun yıllar keskinliğini korur. Aynı zamanda sağlam bir sapla ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir hale getirilir. Emsan 6 parça bıçak seti hemen hemen her evin ihtiyacı olan temel parçaları içerir. Bunlar içinde soyma, sıyırma, ekmek, doğrama ve şef bıçağı yer alır. Böylelikle bir mutfağın sahip olması gereken temel ürünler bulunmuş olur. Bunların hepsi her ürünü kesmede verimli olarak kullanılamaz. Yanlış gıdanın yanlış ürünle kesilmeye çalışılması hem sorunlu bir doğrama işlemi yaratır hem zaman kaybına yol açar hem de el kesilmesi gibi yaralanmalara sebep olabilir. Bu sebeple hızlı, güzel ve düzgün yemekler yapabilmek için her evde Emsan kırmızı bıçak seti gibi setlerin bulunması gerekir. Kullanıcılar mutfakta kaliteli bir gereçle yemek yapmak isteyebilir. Marka, modellerinde her zaman kaliteyi ön planda tutar. Kullanıcıların memnuniyetini ve kaliteli ürün deneyimi yaşamasını önemseyen marka, aynı zamanda uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek ürünler tasarlar. Bu amaçla modeller birinci sınıf çelik ve lazer kesimle hazırlanır. Bu kesim metodunda malzeme üzerine çok ince çizgilerle çizikler atılır. Hem bu gereçlerin sorunsuz bir kesme işlemi gerçekleştirmesi amaçlanır hem de bıçağın üzerinde kesilen gıdaların kalıntılarının kalması önlenmiş olur. Bu, oldukça sağlıklı bir yöntemdir. Ayrıca Emsan Sharp bıçak seti gibi her modelde kendi kendini bileyleme özelliği vardır. Bu sayede malzemeler uzun yıllar bileyleme yapılmadan keskinliğini koruma özelliğine sahiptir. Siz de Trendyol üzerinden markanın kaliteli modellerine ve takımlarına bakabilir, isterseniz tek bir ekmek bıçağı isterseniz de komple bir set halinde olan modellerden satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Emsan Bıçak Seti

Her İhtiyaca Uygun Emsan Bıçak Seti

Emsan Mia bıçak seti gibi birçok farklı takım Trendyol üzerinden kolaylıkla bulunabilir. Önemli olan nokta, kaliteyi uygun fiyata kullanıcılara sağlamasıdır. Bu amaçla marka her ihtiyaca uygun modeller üretir. Evlerde ve mutfaklarda vazgeçilmez ürünler olan bu takımlar her amaca uygun farklı modelleri bünyesinde barındırır. Temel modellerden biri olan Emsan 4’lü bıçak seti gibi çeşitler, mutfağınızın temel ihtiyaçlarını karşılayabilir. Evlerin temel ihtiyacı olan şef, ekmek ve soyma bıçağı gibi temel ihtiyaçlara yönelik modeller bu setlerin içerisinde yer alır. Hemen her şef ve evde yemek yapan kişilerin bu setlerden bulundurması faydalı olur. İyi bir takım yemek yapma süresini kısaltır. Düzgün ve eşit parçalar elde edilmesini sağlar. Daha iyi doğramayla yemeklerin lezzetini artırır. Yemek yapan kişilerin daha az yorulmasına ve daha kolay yemek yapmasına olanak sağlar. Aynı zamanda birçok kazanın da önlenmesine yardımcı olur. Emsan çelik bıçak seti kaliteli malzemesi ve kusursuz kesme etkisiyle çok farklı bir deneyim yaşatır. Markanın kullandığı stantlar da hemen her bütçeye uygundur. Bambu, ahşap veya kaliteli plastik materyaller kullanılarak üretilen stantlar yaygın tercih edilen modeller arasındadır. Emsan, kullanıcılarına sunmak istediği kaliteli ürün anlayışı nedeniyle genellikle bambu ya da çam ağacından üretir. Ayrıca bu stantlar birinci sınıf işçilik ve boyalarla hazırlanarak kullanıcılara sunulur. Böylelikle tezgahta duran bir Emsan bıçak seti mor, siyah, kahverengi gibi farklı renklerde şık bir görünüm yaratır. Mutfağınızda şık bir görünüm sağlaması amaçlanarak üretilen modeller yeni modaya ve trendlere uyum sağlar. Modern bir mutfakta Emsan bıçak seti siyah alternatiflerini kullanabilirsiniz. Eğer siz de mutfağınızda şık bir stant ve kaliteli araçlar kullanmak istiyorsanız markanın ürünlerine göz atabilirsiniz. Trendyol kullanıcıların her zaman kaliteyi uygun fiyata almasını amaçlayarak ürün gamını geliştirir. Kullanıcılara kaliteli malzeme sunmayı amaçlayan markanın kaliteli setlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, Emsan bıçak seti yorum ve kullanıcı önerilerine göre ihtiyacınıza daha kolay karar verebilirsiniz. Ayrıca hemen her zevk, tarz ve renk seçimine uygun olan modellerden satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanılan Bıçak Seti Modelleri

Kolay Kullanılan Bıçak Seti Modelleri

Mutfaklarda neredeyse her gün kullanılan bu takımlardan beklenen bazı özellikler vardır. Bunlardan biri ürünlerin kolay bir kullanıma sahip olmasıdır. Bu gereçler basit yapılı olsa da yapımı zordur ve uzmanlık ister. Dizaynı, daha önce hiç kullanmamış birinin dahi kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmalı ve kullanıcıyı yönlendirmelidir. Bu kapsamda hazırlanan Emsan 5’li bıçak seti kolay kavranabilir saplar ve keskin yapısıyla rahat bir kullanım sağlar. Bu gereçlerin önemli noktalarından biri keskinliktir. Ürün keskin olmalı ve kullanıcının rahat bir şekilde ilerlemesini sağlamalıdır. Bu keskinlik genellikle lazer kesimle desteklenir. Lazer kesim, kesilen materyalin malzeme üstünde kalmasını önleyici yapı anlamına gelir. Böylelikle kesme esnasında rahat bir kullanım sağlanmış olur. Aynı zamanda kaliteyi artırmak amacıyla son zamanlarda malzemeler seramik ya da teflon gibi malzemelerle kaplanarak gereçlerin kullanım ömrü uzatılır. Ürünlerde bir diğer önemli nokta ise sap kısmıdır. Sap kısmı ele kolay oturmalı, uzun süreli kullanımlarda eli tahriş edici yapıda olmamalıdır. Ne çok sert olmalı ne de çok yumuşak olmalıdır. Rahat bir kullanım sağlamalıdır. Sap ve çelik birbirine kusursuz bir şekilde bağlanmalıdır. Böylelikle ürünlerde uzun yıllar aşınma, yıpranma veya kopma olmadan kullanım sağlamış olur. Ayrıca bütün modellerin bulaşık makinesinde yıkanabilir olması son yılların önemli konularından biri haline gelir. Ürünlerin sap kısmı bulaşık makinesinde zarar görmeyecek şekilde üretilmelidir. Bu sebeple son dönemlerde sapta ahşap yerine plastik ya da metal kullanımı artar. Emsan 7 parça bıçak seti gibi kaliteden ödün vermeyen ürünler bütün bu gereksinimleri karşılaması ve kullanıcıların uzun yıllar güvenle yemeklerini hazırlaması için üretilir. Eğer siz de uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli, şık ve kullanışlı bir takım arıyorsanız markanın modellerine Trendyol üzerinden bakabilir, hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Emsan Bıçak Seti Modelleri

Emsan Bıçak Seti Modelleri

Emsan’ın birçok farklı tasarım ve özelliğe sahip mutfak gereci bulunur. Bu modeller öncelikle ürünlerin birbirinden kullanım amacına göre ayrılmasıyla çeşitlenir. Örnek olarak ekmek, et, meyve ve sebze için her zaman farklı bir gereç kullanılması faydalı olacaktır. Bu şekilde hem yapılan işlem hızlanır hem de daha kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Emsan, bu amaçla birbirinden farklı birçok model üretir. Kullanıcıların uzun yıllar sorunsuz bir şekilde faydalanması ve verilen işlevi tam olarak yerine getirmesi amacıya ürünün keskinliği, tasarımı, genişliği ve boyutları ayarlanır. Örnek olarak ekmek için olanlar daha tırtıklı, uzun ve ince bir yapıya sahipken şef ya da et bıçağı olarak adlandırılan modeller ise daha geniştir. Ekmek ve meyve bıçağı arasında bir uzunluğa sahiptir. Geniş tırtıklı yapıya sahip olanlara et kesmede verimsiz olması sebebiyle mikro ölçekte ve gözle görülmeyecek şekilde lazer kesim yapılır. Bütün bu farklı amaçlarla üretilmiş olanların bir araya gelmesiyle ise Emsan Delta bıçak seti gibi modeller ortaya çıkar. Böylelikle, yalnızca bir takımla bir evdeki bütün ihtiyaçlar karşılanmış olur. Kesme, doğrama ve soyma gibi farklı işlemler için gerekli bütün modelleri tek bir sette elde etmek oldukça avantajlı bir durum yaratır. Marka kullanıcıların ihtiyaçlarını gözeterek takımlarını hazırlar. Bu sebeple üretilen bütün modeller kullanıcıların temel ihtiyaçlarını iyi şekilde karşılamak üzerine hazırlanır. Çoğu kullanıcı mutfağında, tezgahın baş köşesinde duracak hem şık hem de kaliteli bir takıma ihtiyaç duyar. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa ve uygun fiyatlı bir ürün alırken kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, Trendyol’da bulunan Emsan takımlarına bakarak kaliteli bir takıma sahip olabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygun Fiyatları

Farklı Bütçelere Uygun Fiyatları

Emsan bıçak seti fiyatları açısından her bütçeye uygun farklı model ve çeşitler sunar. Bu sebeple farklı miktarlarda araç bulunduran farklı setler mevcuttur. Bir takımın fiyatını belirleyen bıçakların üretim malzemesi, kaplama materyalleri, sap malzemesi, tabla parçaları ve tasarım gibi birçok farklı etken vardır. Emsan bıçak seti Matriks gibi ürünler optimum kaliteyi kullanıcılara doğru fiyat politikasıyla sunar. Bu doğrultuda üretilen Emsan ürünleri her bütçeye hitap eden takımlardır. Geniş bir fiyatlandırma alt yapısına sahiptir. Böylelikle her keseye uygun bir model bulunabilir. Bu modeller her daim üstün kalite özelliklerine sahiptir. Marka 1971 yılından beri mutfak gereçleri üretir. Yılların verdiği deneyim, tecrübe ve kalite anlayışıyla her zaman kullanıcılarını tatmin edecek ürünler çıkarmayı amaçlar. Kullanıcı memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ve uzun ömürlü takımlara imza atar. Bu amaçla üretilen ve mutfakların vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olarak kabul edilen takımlar, markanın tecrübeli olduğu alanlardan biridir. Marka ürünlerin bütün parçalarını teknolojinin son imkanlarıyla üretirken kaliteden ödün vermez. Bunların üretimi göründüğünden çok daha karmaşıktır ve marka bu sebeple ürettiği gereçleri bir bütün olarak algılar. Bu kaliteli ürünler için kullanıcılarını da mağdur etmemek adına doğru fiyat politikasıyla hareket etmeyi ve uygun fiyat ve kaliteyi kullanıcılarla buluşturmayı kendine ilke edinir. Bu doğrultuda üretilen modellerden biri de Emsan Ceramoni bıçak seti modelleridir. Bu takımlar şıklığın ve sadeliğin buluştuğu, mutfakları süslemek için bekleyen kaliteli ürünleri içerir. Trendyol kullanıcılarıyla kurduğu bağ sonrasında güvenilir ve hızlı alışverişin adresi olur. Emsan marka ürünleri ve mutfak takımlarını uygun fiyat avantajıyla Trendyol’da bulabilirsiniz. Bambu veya çam ağacından yapılma stant üzerinde duran şık ve kaliteli setleri Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Bıçak Setleri Trendyol’da

Uzun Ömürlü Bıçak Setleri Trendyol’da

Kaliteli çeliğin mükemmel tasarımla buluştuğu Emsan Pine bıçak seti ve daha fazlası mutfakta yemek hazırlarken büyük yardımcılarınız olur. Marka uzun yıllardır edindiği tecrübe ve mutfak araçları üretme konusundaki başarısıyla dikkat çeker. Uzun yıllardır birçok farklı model üreten Emsan, son dönemlerde hayata geçirdiği takımlarıyla alanında çok tercih edilen bir marka halini alır. Kalite ve şıklığın birleştiği Emsan modelleri uzun ömürlü ve kullanışlı ürünlerdir. Dışındaki teflon kaplama sayesinde uzun yıllar boyu bileyleme gerektirmeden kullanılan bu ürünler, aynı zamanda sahip oldukları lazer kesim sayesinde kusursuz bir yapıya sahiptir. Buna ek olarak lazer kesim yöntemiyle yapılan ve mikron seviyede olan çizikler, kesilen malzemenin bıçağa yapışıp kalmasını önleyici özelliğe sahiptir. Markaya ait olan bütün setler kolaylıkla bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğe de sahiptir. Trendyol’da markanın bütün takımlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm setleri yorumlara bakarak inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Ayrıca markanın ürünleri görsel üzerinden kontrol edilebilir. Siz de beğendiğiniz tasarımları Trendyol üzerinden inceleyebilir, kolaylıkla sepetinize koyarak hızlı ve güvenilir internet alışverişinin keyfini çıkarabilirsiniz. Trendyol kullanıcılarına her zaman güvenilir ve kaliteli modelleri uygun fiyatla sunma amacındadır. Bu amaçla sergilediği modeller Emsan markası gibi kaliteden ödün vermezken kullanıcılara doğru fiyat politikasıyla ulaşır. Trendyol üzerinden isterseniz ikili bıçak takımlarını alabilir isterseniz meyve bıçağı ya da soyma için özel üretilenleri tercih edebilir ya da takım halinde sunulan tablalı ve profesyonel ürünleri temin edebilirsiniz. Evinde her gün yemek yapanların yanı sıra profesyonel aşçı ve şeflerin de beğendiği marka olan Emsan’ın kaliteli ve şık bıçak takımlarını uygun fiyat avantajıyla Trendyol’da bulabilirsiniz.