Elektronik Kişisel Bakım

6072 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Kişisel Bakım Aletleri

Kişisel bakım aletleri rahat ve pratik bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra uzun yıllar kullanıma da olanak verdikleri için sıkça tercih ediliyor. Trendyol, çeşitli gereksinimleri karşılaması açısından bir lüks değil, ihtiyaç olan kişisel bakım aletleri kategorisinde geniş bir ürün yelpazesini alıcısına sunuyor. Bu kategoride müşterilere sunulan ürünler, kişisel bakım aletlerinden beklenen her ihtiyaca cevap veriyor. Bu ürünler aracılığıyla evde kolaylıkla kişisel bakımınızı yapabiliyor ve bunun keyfini sürebiliyorsunuz. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayan ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşmanız çok kolay. Trendyol'un alıcılarına sunduğu kişisel bakım aletleri kategorisi içerisinde yer alıyor. 

Saç Şekillendirici Ürünler

Bu kategoride saçlarınızın yıpranmadan kurumasını ve şekil almasını sağlayan pek çok saç kurutma makinesi modeli sunuluyor. Hız ve ısı ayarları bulunan bazı profesyonel saç kurutma makineleri ile istediğiniz ayarda saçlarınızı kurutma şansı yakalarken ürünlerin sahip olduğu dar kurutma başlığı ve doğal dalgaları canlandıran difüzör ile saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Saç şekillendirmede kullanılabilecek bir başka yöntem olan düzleştirici ve maşaların da en fonksiyonel modelleri müşterilere sunuluyor. Yüksek kalitede malzemelerden üretilmiş olan bu ürünleri kullanırken elinizin yanma riski en aza iniyor. Sıcaklık artış hızı gayet yüksek olan saç düzleştirici ve saç maşası ürünlerinin çoğunda sıcaklık artışını ayarlayabiliyor ve sıcaklığı sabitleyebiliyorsunuz. Dijital sıcaklık göstergesinin bulunduğu modellerde ihtiyacınız olan sıcaklığı ayarlayarak saçlarınıza çok kolay bir biçimde şekil verebilir ve saçlarınızı istediğiniz modelde kullanabilmenin keyfini sürebilirsiniz.

Tıraş Seti & Epilasyon Ürünleri

Her erkeğin ihtiyaç duyduğu tıraş makinesi, ilk bakışta fonksiyonelliği ile öne çıkmayı başarıyor. Çok amaçlı bazı tıraş setleri hem yüz hem de saç için kullanılabiliyor. Birden fazla başlık bulunduran bu modellerde size en uygun başlığı tercih ederek ihtiyacınızı rahatlıkla giderebiliyorsunuz. Kıvrımlarınıza birebir uyum sağlayan bu başlıklarla tıraşı daha keyifli ve rahat bir hale getirmek mümkün oluyor. Kılları kökünden nazikçe söken çoklu cımbız sistemleriyle acıyı en aza indirgemeyi planlayan epilasyon aleti ise kadınların vazgeçilmezi oluyor. Birçok modelin sahip olduğu akıllı ışık fonksiyonu sayesinde hiçbir kılı gözden kaçırmamak mümkün hale geliyor. Epilasyonu olduğundan daha kolay hale getiren oynar başlıklar cildinizde masaj etkisi yaratırken ipeksi dokunuş ise cildinizde oluşacak tahrişlerin önüne geçiyor. Ardında bıraktığı yumuşak his ile üzerine düşeni fazlasıyla yerine getiren epilasyon aletleri uzun süreli sonuçlar sağlamayı vadediyor. Kişisel bakımınızı yaparken keyif almanızı sağlayan bu ürünlere ve çok daha fazlasına Trendyol aracılığıyla rahatça ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran bu ürünlerin keyfini, kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar çıkarabilirsiniz. Teniniz ile temas edecek bu ürünlerin tasarımında kullanılan yöntemler sayesinde oluşacak hassasiyet ve tahrişlerin en aza indirgenmesi amaçlanıyor. Dolayısıyla sağlıklı ve güzel bir görünüm elde etmek çok daha kolay bir hale geliyor. Ergonomik tasarımları şık bir görüntüyle birleştiren bu ürünlere sahip olmak size kendinizi değerli ve özel hissettiriyor. 

Kişisel Bakım Aletleri Fiyatları

Kişisel bakım aletleri kategorisinde çok sayıda farklı ürünü alıcısı ile buluşuyor. Bu denli geniş bir ürün yelpazesi de farklı bir fiyatlandırmayı beraberinde getiriyor. Dolayısıyla bu kategoride her bir ürün çeşidi için farklı fiyatlandırma yapılıyor. Fakat bu noktada dikkat çeken en önemli husus, her ürünün Trendyol tarafından oldukça uygun bir fiyata alıcısı ile buluşturuluyor olması. Trendyol, bünyesinde barındırdığı ürünleri uygun fiyata satışa sunarak herkesin her ihtiyacına cevap verebilmeyi amaçlıyor. Sık sık yapılan indirim ve kampanyalar ile de bu amacını başarıyla gerçekleştiriyor.