Elektrikli Tornavida

55 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Elektrikli Tornavida

Her Evin İhtiyacı Olan Matkap Çeşitleri

Yaşadığınız ortamda değişiklikler yapmak istediğiniz durumlarda birtakım aletlerin elinizin altında bulunması gerekir. Çekiç, çivi, metre, zımba gibi araç gereçler ile yeni dekorlar oluşturabilirsiniz. Çekiç, sert ve darbeli yapıda olduğu için çivi çakma esnasında yıkımlara sebep olur. Tamiratı güç olan yerlerde zedelenmeler ve büyük delikler oluşur. Bu sorunun önüne geçen elektrikli vidalama aleti sadece işlem yapılacak bölgeyi hedef alır. 2000 MAH batarya gücü ile uzun süreli kullanım imkanı sunan cihaz, 3.6 voltaj elektrik akımı ile çalışmaya başlar. 12 adet metal dişe sahiptir. Ev içerisinde birçok tadilatın başarıyla sonuçlanmasına katkı sağlar. Kuvveti 5 NM torktur. Odalar arasında ve ev dışında başka mekanlara taşıması rahatlıkla yapılır. Vidasız düz bir tasarıma sahiptir. Şarjlı olması işlerin yarım kalmamasını sağlar. Karanlık ortamlarda çalışılacağı zaman LED ampulleri aydınlatıcı görev görür. 6 cm’lik uzatma çubuğu sayesinde görüş açısı iyi ayarlanır. Elektronik hız ayarı özelliğinde olan bir başka ev aleti kilit sistemlidir. Kilit kaldırmadan açma kapatma işlemi yapılmaz. Bu sayede kaza riskinin önüne geçilir. Dakikada 4000 devirde çalışır. Uçları 10 mm’dir. Bunlar kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilir. 1.4 kg ağırlığındaki mavi renkli matkap, alüminyum ve sac malzeme üzerine vidalama yapılmasını sağlar. 5 mm’ye kadar deler ve yıldız tipli ucu ile 6 mm’ye kadar vidalar. Yıldız ucu 25 mm’dir. Sürekli akım girişi 570 volttur. 1,1 kg ağırlığındaki 7 NM torklu tornavida 275 W çıkış gücündedir. Giriş gücü 600 W’tır. Alçıpanlar hassas ve kırılgan yapıdadır. Metal bölümlerin üzerine hasar vermeden monte edilebilmesi için hassas başlıklı elektrikli vidalama tavsiye edilir. Derinliği ayarlanabilir olan ürünler, avantaj sağlar. 500 wattlık matkapta parmakların oturabildiği özel bölmeler vardır. Profesyonel kullanımlarda etkilidir. 2.2 kg ağırlığındadır. Yüksüz hızı dakikada 2050 devirdir. 6 mm vida ve tutucu ucu vardır. Ev düzenlemelerinde ve eklemek istediğiniz dekorların montajında kullanılan tüm ürünlere Trendyol’dan ulaşarak yeni tasarımlar ortaya çıkarabilir, işçiliğini kendiniz yapabilirsiniz. Elinizin altında bulunan delici alet ile işleminizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Her Evin İhtiyacı Olan Matkap Çeşitleri

Evde ve iş yerinde tamirat gerektiren bir durumla karşılaştığınızda usta çağırmak sizi zaman kaybına uğratır. Küçük ya da büyük tamirlerde profesyonel olmayan müşterilerin de rahatlıkla çalıştıracağı delme ve vidalama aletleri, ahşap ve metal alanlar üzerinde kullanılabilir. 4 mm‘lik alçıpan vidası sivri uçludur. Hassas yüzeylerde kırılma ve çatlama yapmadan monte işleminin tamamlanmasına yardımcı olur. 570 W sürekli akım girişi ile dakikada 6000 devirde turunu tamamlar. 1.4 kg ağırlığındaki vidalama makinesi 25 mm yıldız uçludur. Kablo uzunluğu 2 metredir. İçinde çanta, asma aparatı, duvar delme ve ahşap delme ucu, düz ve yıldız vidalama ucu, kontrol kalemi, elektrik bandı, pense, maket bıçağı, metre gibi malzemelerin bulunduğu elektrikli tornavida seti, darbesiz delme özelliğine sahiptir. 1.4 kg ağırlığındadır. 80 NM tork seviyesindedir. Ahşap alanı 10 mm, metal yüzeyleri 5 mm deler. Set halindeki ürünlerin tercih edilmesi avantaj sağlar. Bütün malzemeleri içermesinden dolayı başka bir alet almaya gerek kalmaz. 3 ve 5 saat aralıklarında şarj olabilen mini set, bilgisayar düzenlemelerinde ve arabalarda kullanıma uygundur. Ergonomik tasarımı avuç içinde rahat tutabilmeyi ve tek el ile çalışabilmeyi sağlar. 23 parça ucu vardır. Dakikada 180 devir hızına erişir. Sağ ve sol tarafa döner. Tork gücü 2 NM’dir. Şarj aleti ve uzatma ucu ile beraber çanta içerisinde sunulur. Vidanın uca iyi yerleşmesi ve işlem sırasında düşmemesi için manyetik tutucu vardır. Profesyonel müşterilerin tercih ettiği 46 parçalı lokma set delme, vidalama ve sıkılaştırma görevindedir. 32 tane ucu vardır. Çok amaçlı kullanımlara uygundur. Küçük ya da büyük tadilat işlemlerinizde yeterli gelecek sayıda ve özellikte malzeme içerir. Malzeme sayısı fazla olduğu için kaybolma riskine karşı çantada muhafaza etmek müşterilerin yararına olur. 3.6 volt motor gücüne sahip set, şarjda takılı olduğu anlarda da kullanılabilir. USB kablosundan ofiste ve arabada şarj edilebilir. 3.5 tork gücündedir. Dış yüzeyi kauçuk malzeme ile kaplıdır. Kayma riskinin önüne geçer. LED ışığı karanlıkta kalan kısımları aydınlatır. Elektronik aletlerde, prizlerin takılmasında kullanılır. Sıkma yaparak yerine oturttuğu gibi takılı halde bulunan vidayı da söker. Elektrikli vidalama matkap fiyatları genel olarak bütçe dostudur. Bu ürünler set halinde ve tekli olarak müşterilere sunulur. Parça sayısı, devir hızı, tork seviyesi ve uçların özelliği fiyatlara yansır. LED ışık olması, yüksek motor gücüne sahip olması, tek el ile kullanım imkanı sunması gibi avantajlar sağlayan modellerde fiyatlar farklılık gösterir. 6’lı uzun şaftlı set, 3 farklı yapısı ile sizlere sunulur. Yıldız ve düz dişleri mevcuttur. Çelikten imal edilir. İç tarafa gömülü haldeki vidalara kolay ulaşım sağlar. Çeşitli özellikleri taşıyan modellere set halinde ya da tekli biçimde Trendyol'dan ulaşabilir, dilediğiniz aletin siparişini kolay şekilde oluşturabilirsiniz. 

Elektrikli Vidalama Tavsiyelerine Göz Atın

Elektrikli Vidalama Tavsiyelerine Göz Atın

Hazır eşyalardan hoşlanmayan ve kendi tasarımlarını ortaya koymak isteyen bireylerin takım çantaları bulunur. Elektrikli biçimde çalışan aletlerin güçlü ve hızlı şekilde çalışması beklenir. Yüksek verim alınabilmesi motor gücü ve devir sayısı ile doğru orantılıdır. Temin edilen aletlerin tork seviyelerine dikkat edilmesi gerekir. Kullanılacak yüzeylere göre ürün seçimi çalışma gücünü artırır. Uçların uzunluk ölçüsü sağlam monte edilmesine katkı sağlar. Sert cisim ve yüzeyler için önerilen elektrikli darbeli vidalama matkap normal uçlar ile kullanılabilir. Gazbeton ve tuğla delmede kullanılan 680 wattlık mavi makine, 2800 devir sayısındadır. 2 kg ağırlığındadır. Beton kolonlarda düşük verimde çalışma gösterebilir. Tuğla tarzı yüzeylerde etkilidir. 2300 devirde 140 NM tork gücünde çalışan kırmızı makine tek olarak çalışır. Aküsü ve şarj cihazı yanında mevcut değildir. Mekanik kilitleme sistemi vardır. Avuç içinde kavramayı kolaylaştıran yapısı bilekte burkulma ve zorlanma riskinin önüne geçer. Bu tarz aletlerden beklenen yüksek güçte çalışma performansını yerine getirir. Darbeli özellikte olan ürünler sert yüzeylere temas ettiği için birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir. Bu sebeple yüksek devirli aletleri tercih etmek işlerin kısa sürede yapılmasına, bileğin henüz yorulmadan işin kısa süre içerisinde tamamlanmasına yardımcı olur. Parça sayıları fazla olan setlerin tercihinde çanta aksesuarının olması önemli bir noktadır. Delme uçlarının küçük olması kaybolma riskini ortaya çıkartır. Kaybolan parçaların özelliğini bir başka diş karşılayamayacağı için yeni bir aparat alınması gerekir. Elektrikli tornavida fiyatları darbeli ve darbesiz yapıda olmaları gereği değişiklik gösterir. Demirli beton kırmada kullanılan profesyonel darbeli matkaplar ile normal tuğlalarda kullanılan darbeli cihazlar aynı fiyatlarda olmaz. Darbesiz olan cihazların yüksek devirde çalışarak işleri kısa sürede tamamlaması beklenir. Bu aşamada hangi amaçla kullanılacağı konusu önem taşır. Bazı cihazların gücü vidalamayı gerçekleştirecek kadarken birtakım makineler delici ve kırıcı performansa sahiptir. 24 mm’ye kadar beton ve 32 mm’ye kadar ahşap delme işlevinde olan cihazların yanı sıra darbeli ve darbesiz özellikteki aletleri Trendyol üzerinden sipariş vererek kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Küçük Ev Aletleri ile Tasarımlarınızı Oluşturun

Küçük Ev Aletleri ile Tasarımlarınızı Oluşturun

Değişen teknoloji her alanda yenilenme sağlar. Kendini geliştiren ürünler kolay kullanımları ile müşterilere sunulur. Ağır ve yorucu cihazların yerini pratik makineler alır. İş yükünü hafifletirken hız artırımı sağlayan yenilikçi cihazlar, zamandan tasarruf konusunda müşterilerinin beğenisini kazanır. Yüksek sesli çalışan, inşaat bakım ve onarım alanlarında profesyonel müşterilerce kullanılan makineler, ev ortamları için fazla maliyetli ve büyük ebatlı gelebilir. Bu durum düşünülerek ev içi kullanımlara uygun olan ve az gürültü yapan aletler üretilir. Model seçiminin kullanım alanına göre belirlenmesi önem taşıyan bir konudur. Demirli betonların delinmesi ve kırılması gibi işlemler için ısıya dayanıklılık gösteren, sürekli kullanıma uygun olan, yüksek devirde çalışan makineler tercih edilir. Ev içerisinde dekoratif dizaynlarda ve çok sert olmayan yüzeylerde hafif ağırlıkta şarjlı tornavida seçilir. Uzun süre tadilat işlerinizde kullanabileceğiniz bu ürünler, her müşterinin rahatlıkla çalıştırabileceği yapıdadır. Pek çok özelliğe ve avantaja sahiptir. İleri düzey teknolojilere göre donatılan ürünler, bir diğer tercih seçenekleri arasındadır. Şantiye alanları için voltajın yüksek olması önemlidir. 16 kademe tork ayarı bulunan yarı profesyonel alet, 2 vitesten oluşur. 2. vites 1700 devir hızındadır. Şarjının hızlı şekilde dolması müşterilere avantaj sağlar. Mobilyaların şekillendirilmesini amaçlayan müşteriler, duvarlarda da kullanım sağlayabilecekleri çok amaçlı makineleri tercih etmek isteyebilir. 3000 watt değerinde 1100 devir sayısına sahip cihaz, bu amaçları karşılayacak niteliktedir. Kırma ve delme işlevindeki makine, metal yüzeylerde, ahşap ve beton zeminlerde rahatlıkla kullanılır. Yeni teknolojiye göre donatılan parçalar, birbirinin yerine kullanılabilir özelliktedir. 15 adet dişleri 28 mm’den başlayarak 68 mm’ye kadar delme işlevi gösterir. Dakikada 4400 devir sayısı kapasitesi ile profesyonel amaçlı kullanılan matkabı Trendyol’dan inceleyebilir, çeşitli alanlardaki delme kabiliyetlerine göz gezdirebilirsiniz. 

Zengin Seçenek Yelpazesine Sahip Modeller

Zengin Seçenek Yelpazesine Sahip Modeller

Kişilerin yoğun iş temposunda farklı hobilerle ilgilenmesi rahatlamalarına yardımcı olur. Dekoratif nesneler ortaya çıkarma ve bunları birleştirerek duvarlara ya da farklı alanlara monte etme işlemini keyifle yapan kişiler, çok çeşitli aletlere ihtiyaç duyar. Zihinlerindeki objeleri somut nesnelere dökmek zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Bu süreçte kullanılan aparatların kişilere kolaylık sağlaması beklenir. Ağır olmayan ve gürültüsü az olan araç gereçler, hızlı işlevi ve yüksek gücü ile kısa sürede işleri tamamlamanıza yardımcı olur. Kısa süreli kullanımlar için 3.6, 4.8 gibi voltaj değerine sahip matkaplar yeterli olur. Saklama kutusu ile sunulan elektrikli setler kalem boyutundadır. Bunlar çok yer kaplamaz. 177 gr ağırlığındaki mini tornavida, elektronik aletlerin gömülü vidalarının çıkarılması ve takılması konusunda rahatlıkla kullanılır. SL2, SL3, T6 ,T8, P2, P5, PH2, P0, H2.5, H3. U3, 08 gibi uç tipleri sayesinde telefon, tablet, saat, bilgisayar gibi cihazların tamirlerinde açma ve sıkılaştırma işlemlerine uygundur. 0.3 NM tork gücünde elektrikli kalem tornavida USB şarj kablosu ile sizlere sunulur. 22 parça ucu ile çok sayıda yerde kullanım avantajı sunar. Mikro boyutu ile hassas cihazların açılması işleminde kullanılan bir diğer ürünün 16 adet ucu vardır. 6 kademeye kadar tork artırımı gerçekleştirilir. 2 NM güç, maksimum ulaştığı seviyede ölçülür. Manuel parçaların yerini elektronik cihazlara bırakması görsel açıdan aletlerin çeşitli şekillerde üretilmesini sağlar. Kalem şeklindeki ürünler, hafifliği ve kalem tutuş pozisyonundaki rahatlığı ile hassas cihazların tamirinde kullanılır. Küçük boyutuna rağmen yüksek hızda çalışan lityum bataryalı cihaz, şarj edilebilir özelliktedir. LED ışığı ile rahat görünüm sağlayan ürün, taşıma kutusu ile size sunulur. 177 gr ağırlığındaki hızlı performanslı alete Trendyol’dan ulaşabilir, uç modellerini inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Dekorlarınızda Yardımcı Olan Elektrikli Tornavida Fiyatları

Dekorlarınızda Yardımcı Olan Elektrikli Tornavida Fiyatları

Elektronik aletler, hayatı kolaylaştırması amacıyla özenle tasarlanarak beğeninize sunulur. Gün geçtikçe gelişen teknoloji, cihazların boyutunun küçük, işlevlerinin fazla olmasını sağlar. Elde tutulması ve bir yerden başka yere taşınması zor olan modeller, yerini hafif, kolay taşınabilir özellikli cihazlara bırakır. Ev dekorasyonunda, işyerlerinin ve ofislerin tamirat, tadilat işlemlerinde kullanılan matkap çeşitleri, farklı özellikleri ve uç boyutları ile sizlere sunulur. 36 volta, 5 ampere sahip ürün, 3 kademeli tork ayarındadır. Çift bataryalı özelliği avantaj sağlar. Acil bitirilmesi gereken işlerde doldurma işlemiyle uğraştırmadığı için vakit kaybetmenizi önler. Bu tür durumlarda 2. batarya takarak işlerinize devam edebilirsiniz. Yüksek voltlu ve çift batarya özellikli cihazlar, diğer makinelere göre fiyat farkına uğrar. 27 parça setten oluşan bir diğer alet, darbeli yapıdadır. Ahşap yüzeylere 35 mm’ye kadar girişi sağlanır. Metal ve beton zeminlerde 10 mm vidalama yapar. Kullanılacak zemin türüne göre darbeli ve darbesiz özellikte olan modellerinin seçilmesi gerekir. Elektrikli vidalama matkabı seçimi önemli bir konudur. Memnuniyet hissedilebilmesi için beklenilen performansın görülmesi gerekir. Cihazların performansı devir sayısı ve hızı ile paraleldir. Cihazlar arasındaki güç farklılıkları fiyatlara etki eder. Bir süre kullanıldıktan sonra şarjı biten ürünler, ev içerisinde kısa zamanda bitirilecek işler için uygundur. Şantiye alanlarında uzun süreli kullanıma uygun makineler, ısıya dayanıklı ve gücü düşmeyen özellikte olmalıdır. İşlerin acilen tamamlanmasını gerektiren durumlarda yüksek güçlü kablolu tornavidaların tercih edilmesi müşterilerin yararına olur. Hobi olarak kullanılan ve çerçeve, saat gibi nesnelerin montajında tercih edilen makineler için düşük devirli ve tek bataryalı modeller yeterli olur. 32, 36, 24, 42 volta sahip delici aletler; 12, 18 voltluk cihazlar ile farklı fiyatlarda olur. Eviniz için uygun fiyatlı elektronik tornavida çeşitlerine Trendyol’dan ulaşarak saniyeler içerisinde ürünün siparişini verebilirsiniz. 

Delici ve Kırıcı Aletler Trendyol’da

Delici ve Kırıcı Aletler Trendyol’da

Hazır mobilyaların tasarımı insanlara yeterli gelmeyebilir. Bu kişiler daha çok zihinlerinde oluşturduğu tasarımları el ile tutulur nesnelere döndürmek ister. Bu gibi durumlar için küçük ev aletlerine ihtiyaç duyulur. Az yer kaplayan ve çok gürültülü olmayan elektrikli tornavida çeşitleri, her amaca ve bütçeye uygun şekilde sizlere sunulur. Saat, çerçeve, tablo, banyo seti, mutfak seti gibi nesnelerin kolay kurulmasında yardımcı olur. Duvar raflarınızı istediğiniz şekilde monte edebilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Darbeli cihazlar fazla sayıda alanda güçlü performans gösterir. 70 NM tork gücüne sahip çift akülü alet, kullanım alanı çeşitliliği sunar. Ahşap yüzeylerde 35 mm’ye kadar vidalama yapar. Metal yüzeylerde ve betonlarda sizi yormadan hızlı delme işlemini gerçekleştirir. 24 voltluk ve 5 amperlik çift akülü tornavida, darbeli vidalama yapar. 1200 watt özelliktedir ve 18 kademe tork ayarındadır. Çift yöne dönen başlığı sayesinde vidayı takabilir, sıkıştırabilir ve çıkarabilirsiniz. Hassas elektronik hız ayarı ile plastik yüzeylerde de montajlarınızı tamamlayabilirsiniz. 20 parça set ile sunulan elektrikli darbeli vidalama cihazı, LED ışığı ile karanlıkta rahat çalışma imkanı sunar. 2 vitesli hız ayarı ile ev tadilatları dışında da yüksek performansa sahiptir. Akünün ne kadar şarjı kaldığını görmenizi sağlayan cihaz sayesinde işlerinizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Matkaplar, kırıcı ve delici özelliklerine göre darbeli ve darbesiz şekilde tasarlanır. 850 wattlık kırıcı alet dönüştürücü aparatı ile delici cihaz olarak da kullanılabilir. 710 wattlık darbeli tornavida otomatik mandrene sahiptir. Darbe hızı ve devir hızı yüksek olan cihaz, işlemlerin hızlı yapılmasını sağlar. Ahşap, metal, plastik ve beton zeminlere başka nesnelerin monte edilmesini sağlayan pratik ve hafif ev aletlerini Trendyol’dan inceleyebilir, siparişinizi rahatlıkla verebilirsiniz.