Ekol Elbise

230 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Ekol Elbise

Ekol Elbiselerinde Muhteşem Çizgiler

Ekol elbise ve kadın giyim olarak 70’li yıllarda Ulus’ta başlamış daha sonra ise Ankara Kızılay’da büyüme göstererek temelini oluşturmuştur. Marka, kadın giyim pazarında yaptığı üretimler ile harika işlere imza atmıştır. Yaşamın her alanında kullanılacak olan parçaları, şık, kaliteli ve modaya uyumlu şekilde tasarlamaktadır. Örnek verilecek olursa; kadınların zamansız ve çabasız şıklığı istemesine yardımcı olacak elbiseler üretilmektedir. Böylece markanın kendini yenileyen ve geliştiren dinamik yapısı moda sever kadınların ilgisini çekmektedir. Tasarlanan Ekol giyim elbise seçenekleri güzellik anlayışına uyumlu ve renk katacak niteliklerdedir. Ayrıca değişik standartlara uyumlu ve günümüz dünyasında her yaşa ve bedene göre dizayn edilmiş üretim çeşitliliği vardır. Stil sahibi olan kadınların, nitelikli kumaş seçimleri, desen, renk, özel dikim, kalıp çeşitleri, özgün modelleri Ekol’la bulabilmeleri mümkün oluyor. Modaya yön veren ve sağlam işçilik yapıları ile ürettiği elbiselerin her bir detayı marka imzası taşımaktadır. Elbiselerin kullanım alanları doğrultusunda belirlenebileceği bilinen bir durumdur. Örnek verilecek olursa; Ekol abiye elbise düğünler, mezuniyetler, organizasyonlar, kına davetleri gibi özel günlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Yeni sezon abiyeler, farklı kumaş özellikleri ve mevsimsel seçeneklerine göre baştan aşağı uyum yakalamaya yardımcı olacak özellikleri taşır. Zevke göre askılı, kısa kol, kolsuz, straplez, tek kol, uzun kol gibi çeşitlere ayrılabileceği gibi dekolte abiye modelleri de geceye şıklık katacaktır. Elbiselerin farklı modellere ayrılabilmesi için dantel, Finike, ipek, kadife, krep, payetli, polyester, saten, şifon, tül materyal yapıları elbiselerin üzerinde harika bir duruş sergiler. Çünkü markanın imzası ve özel tasarımları ile zarif bir görünüm yakalanacaktır. Abiye elbiseler, markanın tasarımları içinde farklı yaka detayları ile anlamlandırılmış abiye seçenekleri vardır. Asimetrik, carmen, dergaje, dik, halter, kalp, kare, kayık, kruvaze, straplez, V, yuvarlak yaka detaylı elbiseler bu seçeneklere örnektir. Abiye elbiseler, farklı yaka modelleri ile dizayn edilerek, aksesuar kullanımlarına olanak vermektedir. Böylece tarz sahibi kadınların elbise özellikleri ile stillerini birleştirerek şık bir görünüm yakalayacakları söylenebilir. Elbiseler, her zaman kadınların farklı kullanım alanlarına hitap eder ve onların özel hissetmeleri için detaylı bir şeklide hazırlanır. Ekol elbise modelleri her yaşa uygun ve farklı stilleri yansıtacak özelliklerde imal edilmiştir. Günlük elbise, abiye, yazlık, kışlık, uzun, kısa olan modellerin kadınların kullanım alanlarına hitap eder.

Ekol’den Gelen Elbise Şıklığı

Elbiseler, kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde imal edilir ve elbiselere uyumlu ayakkabılarla kombinlenerek, kadınların kendi tarzlarını yansıtmalarına imkân tanır. Örnek verecek olursak; Ekol siyah elbise çeşitleri siyahtan gelen asillikle farklı kullanım alanlarına göre belirlenebilen ürünlerdir. Mini, midi ve uzun boy seçenekleri ve kumaş çeşitliliği ile değişik kombinler elde edilir. Elbiselerde kullanılan artı malzeme ve aksesuarlar, Ekol imzasını yansıtacak kesimlerle yapılır. Bu duruma örnek verilecek olursa; payetli, dantelli, gipürlü, düğmeli, kemerli, tüllü detaylar ile farklı görünümler yakalanabilir. Böylece, spor, klasik ve abiye bir tarza bürünerek gidilecek olan yerde baştan aşağıya özenli görünebilmek mümkündür. Şıklığı en üst noktada veren kadife kumaşlar, markanın sunduğu sağlam dikim özellikleri ile elbiselere yansıtılır. Kadife şıklığı kış aylarında en fazla tercih edilen yeni sezon elbiseler üzerinde Ekol koleksiyonları ile taçlandırılmıştır. Ekol kadife elbise seçenekleri kışa uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Uzun botlar, çizmeler, kışlık topuklu ayakkabılar ile harika bir form yakalanır. Üstelik geniş renk skalası ve kaliteli kadifeler ile yapılan üretimler, giyildiği andan itibaren üstte harika bir görünüm verir. Elbise üzerinde aksesuardan hoşlanan kadınlar için kadife üzerine taşlı, kemerli, tüllü detaylar ile farklı görünümler elde edilir. Ayrıca mini, midi ve asimetrik kesim kadife elbiseler her tarza hitap edecek şıklıktadır. Markanın ürettiği elbiseler, tarz olanaklarına geniş bir şekilde cevap verirken, beden çeşitliliğine de aynı şekilde önem verir. Ekol büyük beden elbise seçenekleri, günlük, abiye, klasik, spor tarz elbiseleri büyük bedenli kadınlara özel bedenler ile dikmektedir. Ayrıca uygulanan tasarımlar, vücudu harika bir görünüme sokarak, elbiselerin üstte uyumlu durmasına yardımcı olur. Büyük bedenler, kısa kol, uzun kol, sıfır, straplez, tek kol, kolsuz seçeneklere ayrılmaktadır. Ayrıca kalıp değişkenlikleri de A-line, balık, bodycon, shift özelliklerde de sunulabilmektedir. Büyük bedenli kadınlar için her zaman farklı tarzları yansıtan elbise seçenekleri vardır. Kadınlar her zaman ilgi çekici elbiselerden hoşlanır. Bunun için de model ve renk seçimini çok uyumlu yapmak isterler. Ekol kırmızı elbise seçenekleri, çarpıcı, iddialı ve şık görünmek isteyen kadınların tarzlarını yansıtacak tonlamalarda sunulur. Ayrıca midi, mini ve uzun kullanımlarda kırmızı rengin kullanımı farklı kumaşlar ile birleştirilmiştir. Kadınların gidecekleri yerlere göre tercih edebileceği birçok kırmızı elbise seçeneği bulunmaktadır.

Ekol Elbiselerinde Her Mevsim Şık Görünüşler

Kadınlar, elbise kullanımlarını yaz kış farklı kumaş özelliklerine ve kıyafetlerine uyumlu şekilde belirlerler. Örnek verilecek olursa; Ekol şifon elbise tiril tiril modeller ile yazın rahatlıkla giyilebilecek parçalardır. Değişken kesim özellikleri ve kumaş desenleri ile farklı tarzlara uyumlu şekilde elbiseler vardır. Şifon modeller, renkli, sade, desenli çeşitler ile ayakkabı, terlik, sandaletler ile kombinlenebilir. Yaz aylarında şık rahat ve konforlu bir görünüm yakalanacaktır. Yaz aylarında şifon elbiselerin yanı sıra Ekol beyaz elbise çeşitleri de ilgi çekmektedir. Aynı zamanda beyaza katılan, gipür ve dantel detaylar yazı yansıtan özellikler ile sunulmaktadır. Beyaz elbiseler ile yaz aylarında büyük bir rahatlık da yakalanabilir. Çünkü beyaz rengin güneşi çekmediği bilinen bir durumdur. Ekol imzasıyla tasarlanan beyaz elbiseler, yaza uyumlu kumaşlar ile imal edildiği için nefes aldıran ve rahat ettiren yapıdadırlar. Ekol elbise modellerini tasarlarken, her zaman modayı takip eden ve güncelleyen bir işleyişle elbise üretimi yapar. Ekol yeni sezon elbise modelleri farklı yaka, kol, kumaş ve kesim özellikleri ile kadınların zevkine sunuluyor. Ayrıca yeni sezonda en beğenilen renkler ve tonlar ile farklı aksesuarlar birleştirilmiştir. Böylece en göze çarpan ve beğenilen kadın elbiseleri, spor, klasik, günlük giyimde dolaplarda yerini almıştır. Yaz sezonunda en dikkat çeken renkler, Ekol kesim özellikleri ile bir araya gelmiştir. Yaz aylarının yanı sıra sonbahar ve kış aylarına girerken, şık bir görünüm sunarak, çeşitli kışlık ayakkabılar ile kombinlenecek Ekol triko elbise seçenekleri vardır. Kaliteli triko malzeme yapıları ile sezonda en beğenilen renklerde tasarımlar yapılmıştır. Ayrıca kısa, uzun, dar kesim, çizgili, düz renk, askılı, geniş yaka, kısa kol, tek kol, uzun ve volanlı kol seçenekleri ile trikoların kullanımı sağlanabilir. Kadın stilini yansıtacak olan casual, klasik ve trend tarzlarda elbiseleri Ekol ile bulabilmek mümkündür. Trikoların kalıpları, rahatlıkla belirlenebilecek özelliklere ayrılır; A-line, skater, shift, bodycon kalıplar vücut formlarına göre tercih edilebilir. Triko şıklığı, sonbahar ve kış aylarında havalı bir görünüm ile farklı kombinler oluşturabilmeye imkân verir. Trikoların imalatı kaliteli içeriklere sahiptir ve ciltte kaşıntı, alerjik durumlar içeren sorunlar yaşatmaz. Bu da marka üretimlerinin özenli bir şekilde imal edildiği anlamına gelir. Ayrıca trikolar, tül ve dantel detaylar ile farklı bir havaya bürünmüştür. Bu da tarz sahibi kadınların ilgisini çeken bir durumdur.

Ekol Elbiselerde Sağlam İşçilik

Markanın ürettiği ve tasarladığı elbiseler, her zaman kadın tarz yapısını destekleyici niteliktedir. Ayrıca elbiselerdeki kumaş, dikim, kesim, aksesuar özellikleri Ekol’un marka yetkinliği ve bilgi düzeyi ile kaliteli bir hale geliyor. Örnek verilecek olursa; Ekol dantel elbise, dantelin hassaslığına uyumlu şekilde işçilik kullanılarak dikim özellikleri ile imal edilir. Bunun yanı sıra farklı kumaşlar ile birleşerek dantel şıklığı sunulan elbiseler bulunmaktadır. Özenli bir şekilde yapılan işçilikler ile elbise modellerini bozmadan dikim işlemi yapılır. Farklı kumaşların birleşimi ile ortaya çıkan tasarımlar, kadınların her zaman hoşlanacağı özellikte sunulur. Sağlam işçiliğin önemi kadın giyimde büyük bir önem taşır. Çünkü görselliğin yanı sıra kalite unsuru da elbiselerin bütün aşamalarında olması gereken bir durumdur. Ekol giyim elbise modelleri kumaş seçiminden dikim ve görselliğine kadar tüm aşamaları özenli bir şekilde yerine getirir. Örnek olarak yazlık modeller, nefes aldıran ve terletmeyen kumaşlardan seçilerek rahat bir şekilde hareket etmeye yardımcı olur. Kaliteli kumaşlar, markanın imzasıyla birleşerek, kadın tarzına farklı bir hava katılır. Aynı şekilde kışlık olan elbiseler için de aynı durum geçerlidir. Kışlık modeller, sıcak tutan ve kaşıntı ya da alerji yapmayan kışlık kumaşlar ile üretilen elbiselerdir. Ekol kadın elbise üretimlerini kaliteli materyal ve kumaşlar ile imal eder. Böylelikle dikim işlemi yapıldığında elbisenin görünümü istenilen tarzı verir. Ayrıca modeller ile alakalı verilen baskı, desen, çiçek detaylar da son teknolojik işçilikler ile yapılmaktadır. Üretimlerde bedenlerin birebir işlenmesi de önem verilen diğer bir konudur. Kadın elbiselerinin mevsimsel şartlara uyumlu ve 1. Sınıf kumaş kaliteleri ile üretildiği söylenebilir. Kadın giyiminde en önemli olan elbiselerin, farklı tarzları vurgulayabilmesine izin veren üretim genişliği ile en sık tercih edilen elbise markasıdır. Marka, ürettiği elbiselerde kumaştan, seçilen ipliğe, elbise üzerinde kullanılan aksesuarlara, basım ve desen özelliklerine göre; bilgi birikimi kullandığı söylenebilir. Bu nedenle Ekol giyim elbise modelleri, her zaman uyumlu ve şık bir görünüm sunar. Ayrıca elbise modasına getirdiği yenilikler ve detaylar ile her zaman kadınların kendilerini özel hissedecekleri elbise seçenekleri vardır. Elbisede son modayı ve yeni sezon ürünlerini Ekol ile bulabilmek mümkündür.

Ekol Elbiselerinde Geniş Renk Yelpazesi

Kadınlar her zaman renk seçimini uyumlu bir şekilde yapmayı tercih ederler. Çünkü renkler, kadınların tarzını yansıtan en önemli detaylardır. Ekol markası, sunduğu geniş renk ve desen seçenekleri ile farklı kullanım alanlarına hitap eder. Ekol çiçekli elbise bu özelliklere örnek verilecek içerikleri sunar. Yaz aylarında uçuş uçuş detaylar ile çiçek desenlerini irili ufaklı olarak elbiselerde görebilmek mümkündür. Üstelik bu detaylar, farklı elbise formlarına uyum sağlayacak şeklide tasarlanmıştır. Renk seçenekleri de bu duruma göre şekillenen bir konudur. Ekol, sezonda en dikkat çeken ve beğenilen renkleri araştırarak bu duruma göre imalatlarını yerine getirir. Renk özellikleri kadınların tarzına uyumlu olarak ya da mevsimsel geçişliliğe göre belirlenir. Bunun yanı sıra her sezon tercih edilebilecek renkler de vardır. Ekol leopar elbise yaz kış tercih edilebilecek detayları olan özelliklere sahiptir. Ayrıca leoparın farklı tonlar ile birleşerek, ortaya çıkan elbise modelleri her zevke göre tercih edilebilecek renklerde sunulur. Ayrıca leopar desen elbiseleri farklı kumaşlar ile birleştirilerek de imal edilmektedir. Bu da her mevsim tercih edilebilecek geniş elbise çeşitliliğini Ekol marka tasarımları ile ortaya çıkarır. Renkli ve desenli elbiselerden hoşlanan kadınlar için markanın özel olarak tasarladığı Ekol puantiyeli elbise üzerinde farklı boyutlarda yuvarlaklar bulunan elbiselerdir. Ayrıca markanın özel koleksiyonları olarak da ifade edilebilecek puantiyeli elbiseler, kemerli, kemersiz, fular detaylı, tül ile birleştirilerek, askılı, kısa, karpuz, uzun kol seçenekleri ile tasarlanan koleksiyonlardır. Ayrıca puantiye elbiseler, nostaljik bir görünüm vererek farklı bir havaya bürünmeye yardımcı olur. Günümüz modası ile eskinin birleştirilerek oluşturulan elbiseler, eski ile yeninin birleşmesini harika bir şekilde gözler önüne sermektedir. Puantiye detaylar, yeni sezonda beğeni toplayan canlı renkler ile birleştirilmiştir. Böylece ortaya çıkan marjinal elbiseler, modaya farklı bir bakış açısı getirmiştir. Sezonda en beğenilen ve ilgi duyulan Ekol yeşil elbise seçenekleri mevsim olanaklarına göre uyumlu kumaşlar ile tasarlanan ürünlerdir. Bununla birlikte kesim özellikleri de markanın kadın tarzını göz önüne alarak ve güncel modadan ilham alan üretimler ile elbise modellerini çıkardığını söylemek mümkündür. Yeşil elbiselerde, rengin çeşitli tonları ile elbise seçenekleri vardır. Bu elbiseler, yeşil ile farklı renklerde birleştirilerek, uyumlu görünümler ortaya çıkarılmıştır. Ekol dantelli elbise seçeneklerinde yeşilin tonlarını görebilmek mümkündür. Danteller, özel günlerinde en beğenilen detayları olarak ifade edilebilir.

Ekol Elbise Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ekol, elbise seçenekleri kadın modasını ve ruhunu yansıtacak çeşitlilikte koleksiyonları sunmaktadır. Ekol uzun elbise, kısa elbise, yazlık, kışlık, sezonluk, mevsimlik, abiye, günlük, klasik, midi, mini modelleri ile çeşitlilik gösterir. Ayrıca elbiselerin askılı, kolsuz, sıfır, straplez, tek kol, kısa kol, karpuz kol, yarasa kol seçenekleri ile tasarlanabilmektedir. Yeni sezon Ekol outlet elbiseler, farklı kullanım alanlarına hitap ettiği için her tarza uyumlu şekilde tercih edilebilir. Elbiselerin renk skalası geniş ve desen seçenekleri de vardır. Bu da kadınların her zaman elbise seçimlerini rahatlıkla yapabilmelerine olanak sağlar. Markanın tasarladığı elbise seçenekleri arasında iş toplantıları, ciddi toplantılar ve çeşitli organizasyonlarda rahatlıkla giyilebilecek Ekol ceket elbise seçenekleri vardır. Bu modeller, ceket formunda olan ve farklı uzunluklarda sunulan özelliklere sahiptir. Renk aralıkları kişi tercihlerine göre rahatlıkla belirlenebilir ve istenilen tarz ayakkabı ile de kombinlenebilir. Ceket elbiseler, düğme detaylı olabilen, farklı aksesuarla süslenen modellerdir. Ayrıca cesur kadınların Ekol mini elbise olarak ceket tarzlar belirlenebilir. Ekol ceketli elbise olarak tercih edilebilecek koleksiyonlar da vardır. Elbiselerin üst kısmında ceket detayı bulunan ve rahatlıkta ciddi ortamlarda tercih edilebilecek özelliklere sahiptir. Ceketli olan elbiselerde farklı kumaş ve materyal yapıları ile üretimler gerçekleştirilir. Kadınların her alanda kendini özel ve uyumlu hissedebilecekleri Ekol outlet elbise çeşitleri klasik şıklık, spor şıklık, günlük kullanımlar, abiye kullanım olarak çeşitli seçeneklerde sunulur. Outlet elbiselerin çeşitliliği ile rahat kullanımlı ve kolayca beden özelliklerine uyum sağlayabilecek elbiseler vardır. Ayrıca bu modeller, sezonda beğeni toplayan dış tasarımları ve farklı formları ile ilgi çekmektedir. Markanın ürettiği outlet ürünlerde Ekol yazlık elbise seçenekleri yaza damgasını vurmaktadır. Bu ürünler, her yaşa, bedene, kullanım amacına uygun şekilde tercih edilebilir şekilde çeşitlilik gösterir. Yazlık elbiseler, nefes aldıran ve terletmeyen kumaş kaliteleri ile seçilmiş ürünlerdir. Ayrıca ürünlerin özelliklerinin elbiseden elbiseye farklılık göstermesi fiyatlar ile alakalı oluşan değişkenliği gösterir. Fiyat aralıkları elbiselerin model, mevsim, kumaş, malzeme, kullanım alanı gibi durumlara göre belirlenir ve marka içinde bu durum değişebilir. Elbiselerin herkese uyumlu şekilde fiyatlandırıldığı da söylenebilir. Uygun seçenekler ile kolaylıkla alınabilecek elbiseler, her sezon şıklığın yakalanabilmesine yardımcı olur. Zaman zaman Ekol indirim olanaklarını ise Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.