Eğitim Kitabı

149402 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Eğitim Kitabı

ile ulaşabileceğiniz eğitim kitapları sınavlara hazırlanırken size yardımcı olur. Konu anlatımlı kitaplar aracılığıyla belirli bir derse sıfırdan başlayabilirsiniz. Bilgileri temelden ve sağlam bir şekilde alarak sınavda tüm soruları kolayca çözebilirsiniz. Eğitim kitabı serileri farklı alanlara hitap eden kitap çeşitleriyle zengin bir vitrin sunar. Trendyol ile güvenli bir şekilde satın alıp okuyabileceğiniz bu kitaplar konu anlatımına ek olarak soru çözümü testleri de içerir. Bu sayede yeni öğrendiğiniz konuları pekiştirip bilgilerinizi taze tutmak adına testleri çözebilirsiniz. Eğitim bilimleri kitabı ile KPSS'de başarıyı yakalamak kolaylaşır. Eğitim bilimleri dalında diğer adayları geçmek ve hedeflerinize ulaşmak için güncel müfredata göre hazırlanmış kitaplardan yararlanabilirsiniz. Güncellenen baskılar en yeni ve en doğru bilgileri almanızı sağlar.

Özel Eğitim Hakkında Kendinizi Geliştirin

Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarının hazırladığı özel eğitim kitapları aracılığıyla kendinizi geliştirme şansı elde edersiniz. Özel eğitime ihtiyaç duyan bireylere nasıl eğitim verilmesi gerektiğini bilimsel veriler ışığında anlatan bu kitaplar sayesinde bilgi birikiminizi artırabilirsiniz. Özel eğitime ihtiyaç duyan kişilerin psikolojilerini de daha iyi anlamanızı sağlayacak olan bu kitaplar uzmanlık kazanmanız için size destek olur. Birden fazla ders hakkında toplu olarak konu anlatımı yapan eğitim kitapları, tek kitap kullanarak verimli bir şekilde çalışabilmenizi sağlar. Öğretmen adaylarına hem sınavlarda hem de mesleklerinde yardımcı olan eğitim kitap serileri, öğrencileri anlamak ve dersleri onlara daha anlaşılır bir şekilde sunabilmek için de idealdir. Beden dilinden anlatım diline kadar birçok konuda bilgi kazanmanızı sağlayacak olan kitaplar sayesinde daha iyi bir öğretmen olmayı başarabilirsiniz.

Öğrenci Psikolojisini Yakından Tanıyın

Eğitim psikolojisi kitabı çeşitleri arasından yerli ve yabancı yazarlara ait farklı eserlerde öğrenci psikolojisini anlamanıza yardım edecek kitapları sipariş edebilirsiniz. Sade ve bilimsel bir dille yazılmış olan kitaplar aracılığıyla öğrencilere nasıl yaklaşmanız gerektiği hakkında da bilgi alabilirsiniz. Üniversitelere ve liselere giriş sınavları öncesinde çalışma döneminiz boyunca yararlanabileceğiniz sınav kitapları da Trendyol'da bulunur. Yayınevi ve yazar tercihlerinize göre seçebileceğiniz kitaplar, sayısal ve sözel dersleri derinlemesine öğrenebilmenizi sağlar. Eksikliğiniz bulunan ve düşük net çıkardığınız derslere bu kitaplar aracılığıyla yoğun bir şekilde çalışarak sınavlarda istediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Çözümlü ve konu anlatımlı kitaplar, testlerde yaptığınız yanlışların hangi noktalardan kaynaklandığını görebilmenizi mümkün hale getirir. Ders kitapları içerisinde işaretlediğiniz yanlış şıkların da neden yanlış olduğunu açıklayıcı anlatımlarla öğrenerek eksiklerinizi hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz. 

Yabancı Dil Öğrenimini Hızlandırın

Uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanmış yabancı dil eğitim kitapları ile İngilizce, Almanca, Rusça gibi dünya dillerini hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gramer yapısından günlük hayatta sık kullanılan kalıplara kadar çok geniş bir alanda dil öğrenmenizi sağlayan bu kitaplar ile kelime haznenizi de kolayca geliştirebilirsiniz. Eğitim kitapları arasındaki renkli ve baskılı eserler, canlandırma hikayeleri ve konuşma pratikleri gibi etkinliklerle sınıfça dil öğrenmek için de uygundur. Üniteler halinde aşama aşama ilerleyerek ve yeni bir dili sıfırdan öğrenerek hayatınıza artı değer katabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenerek yurt dışında da rahat bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Dil kitaplarının yanı sıra bilgisayar kitapları da Trendyol'daki eserler arasında bulunur. Bilgisayar bilginizi geliştirip kod yazmaktan tasarım yapmaya kadar çok geniş bir alanda bilgi birikiminizi katlayıp yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Dijital teknolojilere daha rahat uyum sağlamak için de yararlanabileceğiniz bilgisayar kitapları sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde bilgisayar kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Site yapımı ya da program bilgisi kazanmak için farklı kategorilere odaklanan yararlı kitapları sipariş edebilirsiniz.