Duvar Sticker

9451 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Duvar Sticker

Ev dekorasyonunu seven ve bunun üzerine düşünerek hayal gücünü zorlayan kişilerin ilgi alanlarından birisi olan duvar sticker modelleri, zevkli seçimlerinize incelik sunuyor. Zarif dokunuşlara yer veren duvar sticker modelleri, bulunduğu mekana ayrı bir hava katıyor. Trendyol, evde, ofiste hatta büyük mekanlarda bile duvar sticker modellerinden dilediğiniz çeşidi seçerek hoş bir atmosfer yakalama imkanını uygun fiyatlar ile sizlere sunuyor. Trendyol, duvar sticker çeşitlerini üzerinde barındırarak kolay alışveriş imkanı sağlıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan ve oldukça talep görerek evlere şıklık kattığı düşünülen duvar sticker modelleri, ev dekorasyonunuzun tamamlayıcı ürünü olarak ön plana çıkıyor. 

Duvar Sticker Modelleri

Evinizin salon duvarlarını süsleyerek derinlik katan duvar sticker modelleri, eşyalar ile uyumlu bir duruş sergiliyor. Duvar sticker modelleri çevrenizi güzelleştirmeyi hedefliyor. Salonlarda, yatak odalarında, çocuk odalarında ve oturma odaları gibi evinizin her alanında kullanabilme imkanı sunuyor. Klasik salona sahip olan kişiler, sticker modellerinden klasik esintiler barındıran seçimler yaparak bir bütünlük kurabiliyor. Genellikle modern görünüm sunan sticker modelleri, duvarlarda adeta bir tablo görevi görüyor. Gerek zarafeti ile gerekse tasarımı ile pek çok duvar sticker modelleri, eşsiz bir dekorasyon yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Trendyol, renkli ve modern salona sahip olan kişiler için birbirinden farklı ürün çeşidi ile hoş mekanlar yaratmanızı sağlıyor.

Çocuk odalarının eğlenceli bir mekan olmasını sağlayan sticker modelleri, gerek çizgi film karakterleri ile gerekse hayvan figürleri ile tercih ediliyor. Yatak odalarında sıklıkla tercih edilen sticker modelleri, yatak odası takımınızla uyum sağlaması halinde zarif bir odaya sahip olmanızı sağlıyor. Mutfaklarda kahve desenli sticker modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tuvaletlerin kapısında, esprili bay ve bayan figürlerine sahip sticker modeli kullanmanız evinizde eğlenceli bir ortam yaratmanızı sağlıyor. Çeşitli kalp, kuş, yıldız ve puantiyeli desenlere sahip olan sticker modelleri duvarlarınız ile bir bütünlük oluşturarak şık görünüm sağlıyor. Genellikle esprili anlayışı ile gülümseten priz sticker modelleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Sticker modelleri arasında yer alan Dünya haritası sticker modeli ise bulunduğu ortama farklı bir ambiyans sunuyor. Banyoda duşa kabinlerin üzerine yapıştırarak farklı bir görünüm elde etmek isteyen dekorasyon tutkunları ilgi çekici ürünleri tercih ediyor. 

Duvar Kağıtları

İç mekanlara farklı bir görünüm sunan duvar sticker modellerinin dışında duvar kağıtları da talep gören ürünler arasında yer alıyor. Duvar kağıtları da sticker modellerinde olduğu gibi farklı desen ve çeşitleri ile duvarlara muazzam bir görsellik katıyor. Duvar kağıdı seçtiğiniz duvarı tam anlamı ile kaplarken, sticker modelleri sadece belirlediğiniz alana uygulanıyor. Duvar kağıtları, evlerde her odada kullanılabildiği gibi ofis, otel, yurt gibi büyük alanlarda da tercih ediliyor. 

Duvar Sticker Fiyatları

İç mekanlara farklı bir hava katan duvar sticker modelleri ürün çeşitlerine göre fiyatları değişkenlik gösteriyor. Genel anlamda uygun fiyata sahip olan duvar sticker modelleri ekonomik olması nedeni ile sıklıkla tercih ediliyor. Dekorasyon bütünlüğünü yakalamanıza yardımcı olan duvar sticker modelleri, Trendyol'da her alana uygun çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Alanında tanınmış markaların ürünlerine yer veren Trendyol, kaliteli duvar sticker modellerinden dilediğinizi bütçenize uygun şekilde tercih etme fırsatı sağlıyor. Çok fazla renk ve desene sahip duvar sticker modeli seçiminde iç mekanınızın renk, ışık, doku ve mobilya gibi unsurları ön plana alarak değerlendirmeniz ve tercih etmeniz gerekiyor.