Duvar Rafı

3971 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Duvar Rafı

Yaşam alanlarınızda boş duvarlarınızı hem dekoratif hem de işlevsel hale getirmenin en pratik yöntemlerinden biri duvar rafı kullanmaktır. Bu raflara kitaplarınızı yerleştirebilir ve düzenli bir kütüphaneye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz biblolarınızı, hatıralarınızı ya da fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz. Trendyol çalışma odası kategorisi altında sunulan duvar raflarından yaşam zevkinizi ve ruhunuzu yansıtan bir modeli seçerek evinizde veya ofisinizde bambaşka bir hava yakalayabilirsiniz.

Duvar raflarında klasik çizgilerden daha modern çizgilere, esprili yaklaşımlardan farklı tasarımlara geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Çocuklarınızın odalarında canlı renkleriyle onların hayal dünyalarına hitap edebilen modelleri tercih edebilirken, salon ya da ofis gibi yerlerde daha klasik modelleri seçebilirsiniz.

Duvar Rafı Fiyatları

Seçeceğiniz ürünün boyutları, konsepti ve yapıldığı materyale göre değişen aralıklarda fiyatlar bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda stilinizden ve zevkinizden ödün vermeden ve bütçenizi de yormadan istediğiniz model ve ebatlardaki duvar raflarına sahip olabilirsiniz. Trendyol ile size sadece kullanmak istediğiniz duvarın ölçülerini almak ve zevkinize hitap eden modeli seçmek kalır.

Her Yerde Kullanılabilen Raflar

Duvar rafları kullanım alanlarının genişliğiyle de dikkat çeken ürünlerdir. Yalnızca ofis ya da evlerinizin salonlarında değil, mutfaklarda, bebek ve çocuk odalarında, ev girişlerinde, garajlarda, banyolarda, balkonlarda ve hatta bahçelerde dahi kullanabileceğiniz ürünlerdir. İster dekoratif amaçlı kullanılsın, isterse depolama amaçlı kullanılsın her an elinizin altında olmasını istediğiniz ya da gözünüzün önünde olmasını istediğiniz eşyalarınız için iyi bir seçenektir. Salon, ofis, bahçe ya da balkonlarınızda çiçek saksılarınızı sergileyebilirsiniz. Bebek odalarında bebeklerinizin çamaşırları, bezleri, biberonları ya da oyuncaklarını yerleştirebilir, ihtiyaç halinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Sevdiğiniz tüm resimleri ve bibloları dizebilir, koleksiyonlarınıza özel köşeler ayırabilirsiniz. Elbette bu tür rafların en çok kullanıldığı alanlardan biri de çalışma odasıdır. Düzenli bir sırayla dizilmiş kitapların okuma zamanlarınızda ya da araştırmalarınızda sizlere sağlayacağı konfor ve kazandıracağı zaman göz ardı edilemez. Bu raflar aynı zamanda elinizin altında bulunmasını isteyeceğiniz kırtasiye malzemeleri ve diğer ofis gereçleriniz için de uygun depolama çözümleri sunar.

Fonksiyonel ve Dekoratif Duvar Rafları

Yaşam alanlarınız kimliğinizin bir parçası gibidir. Tarzınızı ve zevklerinizi en çok ele veren objeler, kullandığınız eşyalar ve onları kullanılma biçimleridir. Duvar rafları arasındaki seçenekler tüm bu ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kadar geniştir. Duvar raflarının cıvıl cıvıl renkli olanları, geometrik dizaynlı modelleri, klasik çizgilere sahip modelleri ya da daha romantik işlemeleri olan modelleri bulunmaktadır. Sadece renk ve tarzlarının dışında kullanılan materyallerde çeşitlilik göstermektedir. Ferforje, ahşap, cam raf gibi seçenekleri mevcuttur. Yine zevkinize hitap edenin hangisi olduğuna karar vermeniz, bunlardan herhangi birine sahip olmanız için yeterlidir.

Sadece tek bir tercih yapmak yerine, uyumlu olduğunu düşündüğünüz birkaç modeli de bir arada kullanabilir ve yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Örneğin ahşap ve geometrik desenli bir rafın hemen yakınına, metalden yapılmış ve tamamen zıt bir desenle dizayn edilmiş rafları bir araya getirerek farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Böylece kendi dekorasyon stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Aralarındaki uyum tamamıyla sizin estetik anlayışınızla sınırlıdır. Yine dilerseniz her odaya amacına uygun farklı stilleri yerleştirebilir ya da tüm odalarınızda birbirini takip eden bir uyum yakalayabilirsiniz.

Duvar Raf Modelleri

Renk, fonksiyonellik, yapıldığı malzeme ve tarz açısından bolca duvar rafı seçeneği mevcuttur. Kullanmayı düşündüğünüz alanlardaki isteklerinizi göz önünde bulundurarak çeşitli seçenekler arasından size en uygun olan duvar rafını bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Göz zevkine de hitap edebilecek bu ürünleri kullanırken konforlu ve düzenli yaşamanın da tadını çıkarabilirsiniz.