Cef 14 Pilli Şarj Cihazı

4.7
609Değerlendirme
4.4B
Tahmini Teslimat:27 Kasım - 8 Aralık
Kalan Süre:

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Duracell cef 14 pil şarj aletiyüksek hızlı şarj cihazını keşfedinduracell şarj cihazı, hayatınızdaki hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlayan, basit, güvenli ve güvenilir çözümünüzdür.
Bu yüksek hızlı şarj cihazı, 4 aa pili yalnızca 4 saatte şarj edebilir*; bu, dünya çapında en çok satan rakibinden %75 daha hızlıdır**.
Duracell değer şarj cihazı, kısmi şarj göstergesine sahiptir.
Pillerinizin çabucak hazır olmasına ihtiyaç duyduğunuz o anlar için.
Yalnızca 45 dakika şarjla 4 saate kadar kullanım sağlar**.
9 güvenlik özelliği, ihtiyaç duyduğunuz güce hiçbir endişe duymadan kavuşmanızı sağlar.
Şarj cihazı, duracell’in uzun ömürlü gücüne her gün güvenebilmeniz için 5 yıllık duracell garantisine sahiptir.
Hayatınızda yeni bir maceraya tam güç, yüksek performans ve yüksek değerle başlayın – mükemmel denge.*2 aa pil şarj ederken.
Sonuçlar cihaza ve kullanım şekillerine göre değişir.**duracell 1.300 mah aa nimh piller kullanılırken yaklaşık %90 şarj.***aynı kapasitedeki aa pil kullanılırken.
Nielsen satış verilerine göre.yalnızca 45 dakika şarjdan sonra 4 saat kullanım!* günlük ihtiyaçlarınız için basit, güvenli ve güvenilir bir çözüm olan bu şarj cihazı, 4 aa pili 4 saatte şarj edebilir**.
5 yıllık duracell garantisi, kısmi şarj göstergesi, aşırı ısınmayı önleyen otomatik kapanma ve dokuz güvenlik özelliği, güvenli kullanım ve kullan at pillere göre tasarruf anlamına gelir.
Doğru boyutta olduğu sürece, duracell şarj edilebilir pilleri her cihazda kullanabilirsiniz; ancak, duracell cihazınıza uygunluğu için cihaz kullanım kılavuzuna bakmanızı önermektedir.
Şarj edilebilir piller, alkalin pilleri genellikle çok hızlı tüketen dijital kamera veya kablosuz oyun kontrol konsolları gibi orta veya yüksek güç tüketimine sahip cihazlar için idealdir.
Duracell şarj cihazları diğer şarj edilebilir nimh pilleri de şarj eder.
Ancak, duracell diğer marka pillerin kalite, güvenlik veya performansını garanti edemeyeceğinden, duracell şarj edilebilir pillerin kullanılması önerilmektedir.*iki aa pil şarj edilirken; sonuçlar cihaza ve kullanım şekillerine göre değişir**duracell 1.300 mah aa nikel metal hidrit piller kullanılırken yaklaşık %90 şarjözellikler:Aa ve aaa pilleri şarj edertüm şarj edilebilir aa ve aaa pilleri şarj eder.dokuz güvenlik özelliğicihaz, yüksek ve düşük voltaj ve kısa devre koruması gibi önemli güvenlik özelliklerine sahiptir.
Ek olarak, belirli bir süre sonra şarj sistemini kapatan bir güvenlik zamanlayıcısına sahiptir.otomatik kapanmapiller tamamen şarj olduktan sonra, şarj cihazı aşırı ısınmayı önlemek için otomatik olarak kapanır.
Minimum şarj akımı, pillerin şarj cihazı kapandıktan sonra kendi kendilerine boşalmasını önler.kısmi şarj göstergesi45 dakika* şarjdan sonra, yeşil led ışıkları yanarak kısmi şarjın tamamlandığını ve pillerinizin dört saate kadar kullanıma hazır olduğunu bildirir.yüksek hızlı şarj cihazıduracell şarj cihazı, 4 aa pili 4 saatte şarj eder**5 yıl garantiduracell şarj cihazı beş yıl garantilidir.
129,90TL
109,90TL
Sepette 15 TL İndirim
94,90 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

Yeses Teknoloji

9.8
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (11)
BiÇarşım
10.0
Tahmini Teslimat: 27 Kasım - 7 Aralık
159,90 TL
94,80 TL
OfisKutusu
9.4
Tahmini Teslimat: 27 Kasım - 8 Aralık
98 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Cef 14 Pilli Şarj Cihazı
Duracell
Cef 14 Pilli Şarj Cihazı
4.7
609Değerlendirme
389Yorum
ürün gorundugu gibi geldi içinde pillerle beraber hızlı kargo güvenilir iş
urun gayet guzel ürün gayet güzel.icinde gorseldeki piller de var.onu bilmiyordum.
Hayat kurtarıcı
Şikayet Et