Antiperspirant Roll-on 20 Ml

4.6
5516Değerlendirme
45B
Tahmini Teslimat:30 Ekim - 4 Kasım

Ürün Bilgileri

 • 15 gün içerisinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi içinTıklayın.
 • Bu ürün Estay OralCare tarafından gönderilecektir.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu üründen yalnızca 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.

  Detaylı Ürün Açıklaması

  Driclor Antiperspirant Roll-On 20 ml Driclor nedir?Driclor aşırı terlemeyi önlemeye karşı özel olarak geliştirilmiş etkili bir roll on antiperspiranttır. Driclor aşırı terleme görülen ve normal koşullarda dahi terleyen insanlar için kullanılabilir.Driclor, %20 oranında alüminyum klorür içerir. Alüminyum klorür aksiler ve palmar aşırı terlemede güvenliliği, kontrollü çalışmalarda ve gözleme dayalı açık etiketli çalışmalarda gösterilmiştir.Driclor nasıl etki eder?Driclor, terin kıvamını artırarak kümelenmesini sağlar. Bu kümeler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayarak "yeni terin" cilt yüzeyine ulaşmasını engelleyerek aşırı terlemeyi önler.Driclor nasıl kullanılır? · Driclor'u akmaması için düz bir zemine koyunuz ve üzerindeki kapağı dikkatlice açıp atınız. · Silindir başlığı, Driclor'un ağzına yerleştirerek, kapağı kapatacak şekilde kuvvetlice bastırınız. · Silindir başlığı korumak için şişeyi büyük kapak ile kapatınız. · Driclor'u uygulamadan önce etkilenen bölgeleri iyice kurulayınız. Aksi takdirde tahriş oluşabilir. · Başlangıçta günde bir kez, gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürünüz. Geleneksel antiperspirantlar gibi birkaç kat üst üste sürmeyiniz, tek bir film tabaka yeterlidir. · Sabah uygulama yapılan bölgeyi yıkayınız. İsterseniz günlük deodorantınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. · Aşırı terleme azalmaya başladığında uygulamayı haftada 1 veya 2 güne düşürebilirsiniz. Kullanımdan 1-2 hafta sonra terlemede önemli ölçüde azalma gözlemleyebilir ve kullanım sıklığını azaltabilirsiniz. Driclor kullanılırken nelere dikkat edilmelidir? · Islak, hasar görmüş, hassas, tahriş olmuş ya da yeni tıraş edilmiş cilde uygulamayınız. Aksi takdirde irritasyon oluşabilir. ·Göz ile temasından kaçınınız. ·Kullandıktan sonra kapağı sıkıca kapatınız. ·Ateşten uzak tutunuz. Dik bir şekilde, 25ºC'nin altındaki serin bir yerde saklayınız. ·Takı veya parlak metal yüzeyler ile temasından kaçınınız. ·Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
  -23%
  64,90 TL
  49,90 TL

  Satıcı Hakkında

  Satıcı Sayfasını Gör

  Estay OralCare

  9.4
  Diğer Satıcılar
  Tüm Satıcılar (42)
  Kozmodi
  7.8
  Tahmini Teslimat: 30 Ekim - 5 Kasım
  84,90 TL
  50,05 TL
  Dermo Sipariş
  8.2
  Tahmini Teslimat: 30 Ekim - 4 Kasım
  113,88 TL
  51,60 TL

  Benzer Ürünler

  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

  Ürün Değerlendirmeleri
  Antiperspirant Roll-on 20 Ml
  Driclor
  Antiperspirant Roll-on 20 Ml
  4.6
  5516Değerlendirme
  3918Yorum
  İnanılmaz etkili, düşünmeden alın derim ancak denildiği gibi boyut olarak çok küçük idareli kullanmaya çalışıyorum
  Ürün çok küçük bunu göz önünde bulundurarak alın. Talimatlara uyulduğu takdirde tahriş etmiyor. Terlemeyi engelliyor ben çok memnunum muhteşem bir ürün.
  Evet küçük fakat fazla etkili bir ürün.Kimyasal olduğu için bu kadar etkisi var büyük ihtimal.En azından yaz ayları için kullanıyoruz.
  Şikayet Et