Doğrayıcı & Rondo

908 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Doğrayıcı&Rondo

Doğrayıcı ve rondo modelleri, sahip oldukları işlevsel aparatlar ile sebze ve meyveleri, buz, ceviz ve fındık gibi sert gıdaları kolayca öğüterek mutfakta en önemli yardımcınız olmayı başarıyor. Bebek mamalarının hazırlanmasında ve sebze çorbalarının yapımında büyük kolaylık sağlıyor. Farklı hız ayarlarıyla çalışan, hatta çift hazneli olarak tasarlanan ürünler, mutfakta hızlı olmayı kolaylaştırıyor. Kaliteli materyalden üretilen, çelik bıçaklı, motor gücü yüksek ve pratik kullanımlı rondo modellerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Trendyol  size pek çok doğrayıcı ve rondo ürün modeli sunuyor. Kategoriyi inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Rondo ve Doğrayıcıların İşlevsel Özellikleri

Rondo, doğrayıcı, parçalayıcı ya da mutfak robotu olarak tasarlanan öğütücü küçük ev aletleri, yemek yapımını kolaylaştıran ürünler olarak her mutfakta yer alıyor. Öğütücü, parçalayıcı ve karıştırıcı özelliği olan elektrikli küçük ev aletleri, farklı tasarım modelleri ile üretiliyor. Tek ürün seçenekleri olduğu gibi rondo seti halinde tasarlanan ürün modelleri de bulunuyor. Doğrayıcı ve rondolar, dönen çelik bıçakları sayesinde hazneye konan gıdaları istenilen biçimde parçalıyor. Dilerseniz de tamamen öğütüyor. Konfor ve kolaylık sunan bu küçük ev aletleri, gıdaları doğrama işlemi de yapıyor. Farklı hız kademelerine sahip oldukları için istediğiniz sonuca kolayca ulaşmanıza imkân tanıyor.

Doğrayıcı ve parçalayıcı aletler, soğan doğramayı sevmeyenlerin en çok kullandıkları mutfak aleti olmayı başarıyor. Mutfak robotu olarak tasarlanan modeller ise hamur işinden çorba, içecek karışımlarından mama yapımına kadar birçok işte kullanılıyor. Küçük ev aletleri kategorisinde yer alan rondo ve doğrayıcı modelleri, mutfakta hayatınızı kolaylaştıran ürünler arasında bulunuyor. Doğrama ve parçalama işleminin daha kolay yapılmasını sağlayan doğrayıcı ürün çeşitleri, farklı özellikler sunuyor. Dilediğiniz kalınlıkta doğrama yapan aparatları ve keskin bıçak sistemlerini kullanarak ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

Rondo ve Doğrayıcı Modelleri

Estetik tasarımlı işlevsel ürünlerden oluşan rondo ve doğrayıcı modelleri, her beğeniye ve ihtiyaca cevap veriyor. Sebze doğrayıcı ürünleri, tüm sebzeleri paslanmaz çelik bıçakları ile hızlı biçimde doğrayarak yemek hazırlık aşamasını kolayca tamamlamanızı sağlıyor. Yer kaplamayan tasarımlarla üretilen mutfak robotlarına, rondo ve doğrayıcı modellerine mutfağınızda kolayca yer bulabilirsiniz. Cam hazneli doğrayıcı modelleri arasında bulaşık makinesinde yıkanabilen ve mikrodalga fırında kullanılabilen cam hazneli modeller dikkat çekiyor. Mutfak robotları içerisinde ise güvenlik kilidi, kahve ve baharat öğütme aksesuarı, hamur yoğurma aparatı, paslanmaz çelik bıçakları, buz kırıcısı, dilimleme ve rendeleme aparatları olan modeller kullanıcılar tarafından çok tercih ediliyor. Paslanmaz çelik blender ve mikser uçları olan, ölçekli karıştırma kabına ve kaymaz ayaklara sahip turbo robot modelleri de çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Sadece karıştırıcı, doğrayıcı ve parçalayıcı özelliği olan rondo modelleri içinde, paslanmaz çelik ve çift taraflı keskin bıçaklara sahip modeller daha fazla tercih görüyor. Şık tasarımlarıyla mutfaklara farklı bir ambiyans katan rondo ve doğrayıcı ürünlerin sökülen parçaları, bulaşık makinesinde yıkanarak kolayca temizleniyor.

Rondo ve Doğrayıcı Fiyatları

Mutfak robotu, doğrayıcı ve rondo fiyatları ürünlerin markalarına, kullanılan malzeme ve tasarım özelliklerine göre değişim gösteriyor. Sahip oldukları aparatlar ve fonksiyonel özellikler ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde etken oluyor. Sadece sebze ve meyve doğrayan modeller ile buz ve sert gıda da parçalayan ürünler aynı fiyat özelliği taşımıyor. Farklı hız ayarlarına sahip olan, plastik ya da cam hazne sunan, otomatik kapanma ve çırpma fonksiyonu bulunan ürün modelleri değişik fiyat özellikleri sunuyor. Ürünlerin sahip oldukları işlevsel özellikler rondo ve doğrayıcı fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Trendyol, küçük ev aletleri kategorisinde kullanmaktan keyif alacağınız, birbirinden farklı özelliklere sahip rondo ve doğrayıcı modelleri sunuyor. Dilediğiniz modeli avantajlı fiyat seçeneği ile hemen satın alabilirsiniz.