Doğal Organik Incir Doğal Aydın 1 kg

Tahmini Teslimat:27 - 30 Nisan
Kalan Süre:

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması


Kuru İncirin faydaları saymakla bitmiyor

Yumurta sayısını artırıcı İncir kürü

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine on beş - on altı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-on beş dakika önce aç karnına için.

Yumurta artırıcı İncir kürünün uygulanması

Kuru   kürü, iki kez yirmi bir gün uygulanır ve her yirmi bir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırk iki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dâhil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin.  Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Yumurta çatlatmak için kuru incir kürü

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda, taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin. Bunu haftada 4 kez tekrar edin. Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over hastalığından da koruyacaktır.

-34%
50,00 TL
33 TL

Satıcı Hakkında

aktastıcaret

8.5

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder