Diş Beyazlatma Ürünleri

306 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Diş Beyazlatma Ürünleri

Ağız bakımında sağlığın ve temizliğin işareti mükemmel bir gülüştür. Kahve, çay, şarap gibi dişlerde leke bırakan içecekler, tütün mamüllerinin tüketimi ve baharatlı yiyecekler, zamanla dişlerde leke oluşumuna ve sararmaya neden olur. Düzenli olarak yapılan ağız bakımı, halihazırda beyaz olan dişlerin rengini korumasına yardımcıdır. Beyazlatıcı ek ürünlerle ise dişler doğal ve daha beyaz görünüme kavuşabilir. Bembeyaz dişler ve bakımlı bir gülüş için günlük bakım ürünlerinin yanı sıra aylık ve haftalık kullanılan ürünler de bulunur. Kullanıcılar tercih ettikleri diş beyazlatma ürünleri ile anlık veya kalıcı beyazlığa ulaşabilir, kusursuz gülüşleri ile bakımlarını tamamlayabilir. Günlük olarak yapılan ağız bakımı, ağız sağlığının korunması için temel şartlardan biridir.

Dişlerde Beyazlık Etkisi

Diş bakımı ürünlerinde beyazlatma için florür maddesinden yararlanılır. Ürünlerdeki esansiyel yağlar ve antiseptik maddeler, ağızda hijyenin formülüdür. Diş yüzeyine ve minesine zarar vermeyen ürünler, dişlerin beyaz renge kavuşmasına yardımcı olur. Dişlerde oluşan lekeler giderilirken yenilerinin oluşumuna da engel olunur. Ağızda derinlemesine temizlik, beyazlık etkisi, hijyen ve koruma, diş beyazlatma ürünleri için kullanıcıların beklentileri arasında yer alır. Düzenli olarak kullanılan ürünler, kalıcı olarak ferah bir nefese kavuşmanızı sağlar.

Diş Beyazlatma Ürünleri Çeşitleri

Diş beyazlatma ürünleri çeşitleri arasında diş macunları, ağız çalkalama suları, beyazlatıcı kalemler ve jeller bulunur. Jeller, standart diş kalıpları ile beraber paketlenir, kullanıcılar kalıpların içine jelleri sıkarak dişlerine yerleştirir ve belirtilen süre boyunca bekler. Beyazlatıcı etkinin hızlanması için lazerli ışıklar da kullanılabilir. Diş macunları, klasik bakım macunları gibi diş fırçaları ile beraber kullanılır. Beyazlatıcı çalkalama suları da fırçalamanın ardından günde iki kez ağızda gargara yapılarak bakımı tamamlar. Kalem formundaki diş beyazlatan ürünler ise anında kısa süreli beyazlık etkisi sağlarken, düzenli kullanımda da dişlerin beyazlamasına yardımcı olur. Anında 3 tona kadar beyazlatan kalemler, uzun süre aynı serinin diş macunu ve ağız çalkalama suyu ile etkisini pekiştirerek yavaş yavaş dişlerdeki sarılığın kaybolmasını sağlar. Kalemler, çantada kolaylıkla taşınarak saniyeler içinde uygulanır ve beyaz dişlere zahmetsizce ulaşmanıza destek olur.

Diş Beyazlatan Ürünleri Piyasaya Sunan Markalar Trendyol'da

Diş beyazlatma ürünleri arasında Signal, Listerine, Dr. White gibi dünyanın dört bir yanında tercih edilen markalar yer alır. Markaların diş bakımında farklı çözümler sunan serileri arasında beyazlatma için özel geliştirilmiş beyazlık serileri de bulunur. Beyazlatıcı ürünlerin seri halinde beraber kullanımı tavsiye edilir. Günde iki kez düzenli diş fırçalayarak, ağız çalkalama suyunu veya isteğine göre kalem formundaki ürünleri kullanarak tam bir beyazlık etkisi yaratabilirsiniz.

Beyazlatıcı Ürün Fiyatları

Beyazlatıcı ürün fiyatları, paketlerin hacmine, ürünlerin markasına, formuna ve paket içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Anında etki vadeden kalem formundaki ürünler diğer beyazlatıcılardan daha yüksek fiyatlarla kullanıcılarla buluşur. Büyük paketli ekonomik paketler, birim hacimde daha uygun fiyatlar vadetse de küçük hacimli ürünlerden daha pahalı olarak etiketlenir. Dişleri beyazlatırken hijyen sağlayan, bakım yapan veya aynı anda güçlendirme de vadeden ürünler çoklu etkileri ile tek amaca hizmet eden çeşitlerden daha yüksek maliyet gerektirebilir. Kullanıcıların seçimlerini yaparken ürün özelliklerini gözeterek fiyat kıyası yapması, ihtiyaçlarını kıstas alarak ürünleri satın almaları tavsiye edilir.

Siz de diş beyazlatma ürünleri arasından dilediğiniz ürünleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz. Düzenli bakım ile bembeyaz dişlere, sağlıklı gülüşlere ve imajınızı tamamlayacak ışıldayan bir yüze sahip olabilirsiniz. Jel, macun, kalem ve ağız çalkalama suyu beyazlatıcı ürünlerinden dilediğinizi hemen sepete atabilir, adımları takip ederek sipariş verebilirsiniz.